برگزیده های پرشین تولز

اخبار ورزشی

sjd75dead88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه سوال دارم درسته جاش اینجا نیس ولی میگم شاید کسی این مسیر رو رفته لطفا بگه
من ترم اول رشته تربیت بدنی هستم همون علوم زیستی ورزشی
میخاستم بدونم آگه این رشته رو ادامه بدم در آینده شغلی برای این رشته خواهد بود یا باید خودم دارک مربی گری بگیریم و باشگاه بزنم یا هرجور شغلی که باشه بهم بگین

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اینو هرجا سرچ میکنم زده بخاطر بوجود اوردن حاشیه نامناسب. چیه داستان؟
.
محرومیت ۳ بازیکن زیر ۲۳ سال والیبال بانوان

سه ملی‌پوش زیر ۲۳ سال والیبال بانوان محروم شدند.

به گزارش ایسنا، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر ۲۳ سال آسیا از ۲۳ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار شد. عملکرد فنی سه بازیکن تیم ایران و ایجاد حاشیه‌های نامناسب برای تیم ایران دلیل تشکیل نشست فوق‌العاده کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بود و در نهایت آرای زیر برای این بازیکنان صادر شد:

۱- شقایق شفیع از خردادماه سال ۹۶ به مدت سه سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.

۲- نگین شیرتری از خردادماه سال ۹۶ به مدت دو سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.

۳- منا رمضانی از خردادماه سال ۹۶ به مدت یک سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اینو هرجا سرچ میکنم زده بخاطر بوجود اوردن حاشیه نامناسب. چیه داستان؟
.
محرومیت ۳ بازیکن زیر ۲۳ سال والیبال بانوان

سه ملی‌پوش زیر ۲۳ سال والیبال بانوان محروم شدند.

به گزارش ایسنا، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر ۲۳ سال آسیا از ۲۳ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار شد. عملکرد فنی سه بازیکن تیم ایران و ایجاد حاشیه‌های نامناسب برای تیم ایران دلیل تشکیل نشست فوق‌العاده کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بود و در نهایت آرای زیر برای این بازیکنان صادر شد:

۱- شقایق شفیع از خردادماه سال ۹۶ به مدت سه سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.

۲- نگین شیرتری از خردادماه سال ۹۶ به مدت دو سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.

۳- منا رمضانی از خردادماه سال ۹۶ به مدت یک سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.
خب این ی تاپیکی بودکه من زدم تا علتشو بدونم حداقل میذاشتین یکی ج میداد بعد انتقال میدادین اینجا :D

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
حسن یزدانی با یک نمایش مقتدرانه و اجرای فنون زیبا رقیب سوییسی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید.

به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی که در گام اول توانسته بود رقیبش از ازبکستان را با اختلاف زیاد از پیش رو بردارد، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف استفان ریچموت قرار گرفت.

این کشتی گیر سوییسی که سعی می کرد خودش را خیلی آماده و سرحال نشان دهد، در لحظات اول با یورش به سمت یزدانی یک امتیاز از او گرفت، اما ثانیه هایی نگذشته بود که موتور حسن یزدانی روشن شد و او توانست امتیازات را یکی پس از دیگری کسب کند.

زمان مسابقه بعدی:

کشتی . 14:00

حسن یزدانی

آزاد -86 کیلوگرم

نیمه نهایی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
تیلور سرانجام باخت

حسن یزدانی
با انتقام از مرد آمریکایی قهرمان جهان شد

در مهم ترین و حساس ترین نبرد کشتی قهرمانی جهان یزدانی و تیلور در تکرار فینال المپیک به روی تشک رفتند که در نهایت یزدانی ۶ بر ٢ به برتری رسید و قهرمان جهان شد.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
فینال جام بین قاره ای فوتبال ساحلی
18:30روسیه - ایران

بالا