برگزیده های پرشین تولز

اخبار و تحلیل عرضه های اولیه

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
ممنون توی کارگزاری مفید برای خرید عرضه اولیه باید کار خاصی انجام بدیم؟چون من پول توی حسابم بوده ولی انگار عرضه اولیه اپال رو برام نخریده

از تنظیمات باید تیک خرید عرضه اولیه رو میزدید

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
از تنظیمات باید تیک خرید عرضه اولیه رو میزدید
زده بودم قبلش هم چندبار چک کردم تیک خورده بود
هم پول کافی توی حسابم بوده هم تیک خرید اتوماتیک رو زده بودم قبلا اما چیزی در حسابم نمایش داده نمیشه از خرید عرضه اولیه اپال

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
زده بودم قبلش هم چندبار چک کردم تیک خورده بود
هم پول کافی توی حسابم بوده هم تیک خرید اتوماتیک رو زده بودم قبلا اما چیزی در حسابم نمایش داده نمیشه از خرید عرضه اولیه اپال
عرضه اولیه دیر داخل پرتفوی میاد.اگر خرید انجام شده باشه تا شنبه داخل پرتفوی شما میشینه

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
کاهش یک میلیون نفری مشارکت در عرضه اولیه اپال

۱۷۰ میلیون سفارش اپال در کف قیمتی یعنی ۱۲۰۰ تومان خریداری شد و ۴۸۵ میلیون سهم را متعهد خرید

در این عرضه ۲ میلیون و ۷۵۴ هزار نفر مشارکت داشتند که یک میلیون نفر کمتر از عرضه کزغال و ۲ میلیون نفر کمتر از عرضه بپیوند است

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
کاهش یک میلیون نفری مشارکت در عرضه اولیه اپال

۱۷۰ میلیون سفارش اپال در کف قیمتی یعنی ۱۲۰۰ تومان خریداری شد و ۴۸۵ میلیون سهم را متعهد خرید

در این عرضه ۲ میلیون و ۷۵۴ هزار نفر مشارکت داشتند که یک میلیون نفر کمتر از عرضه کزغال و ۲ میلیون نفر کمتر از عرضه بپیوند است
یکم به زبان ساده تر میگین

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
لغو عرضه اولیه سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین (حآفرین1)

به اطلاع می رساند؛ عرضه اولیه سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین(حآفرین1) در روز چهارشنبه مورخ 1399/12/13 انجام نخواهد شد. بدیهی است تاریخ جدید عرضه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
سه شرکت در آستانه عرضه اولیه؛ جدیدترین عرضه‌های بورس کدامند؟

محمد امین قهرمانی مدیر پذیرش بورس اوراق بهادار تهران در خصوص آخرین وضعیت عرضه‌ها در بورس گفت: امسال تا به حال ۶۷ شرکت پذیرش داشته‌ایم که از این ۶۷ شرکت پذیرش شده، ۳۰ مورد آن‌ها شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی بوده‌اند.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که این چهارشنبه احتمالا عرضه اولیه ندارید؟ گفت: من نمی‌توانم بگویم بله یا خیر، چرا که به این بستگی دارد که مدارک و مستندات آماده شود یا خیر، ولی ممکن است که داشته باشیم، اگر شرکت مدارک و مستندات را بدهد، احتمال آن است. در حال حاضر شرکت مدار، لیزینگ کارآفرین و تامین سرمایه تمدن به عرضه اولیه نزدیک هستند

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
سه شرکت در آستانه عرضه اولیه؛ جدیدترین عرضه‌های بورس کدامند؟

محمد امین قهرمانی مدیر پذیرش بورس اوراق بهادار تهران در خصوص آخرین وضعیت عرضه‌ها در بورس گفت: امسال تا به حال ۶۷ شرکت پذیرش داشته‌ایم که از این ۶۷ شرکت پذیرش شده، ۳۰ مورد آن‌ها شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی بوده‌اند.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که این چهارشنبه احتمالا عرضه اولیه ندارید؟ گفت: من نمی‌توانم بگویم بله یا خیر، چرا که به این بستگی دارد که مدارک و مستندات آماده شود یا خیر، ولی ممکن است که داشته باشیم، اگر شرکت مدارک و مستندات را بدهد، احتمال آن است. در حال حاضر شرکت مدار، لیزینگ کارآفرین و تامین سرمایه تمدن به عرضه اولیه نزدیک هستند
برای خرید عرضه اولیه توی کارگزاری مفید به غیر از شارژ حساب و زدن تیک توافق پذیرش باید تعداد سهم و محدوده قیمت رو هم بزنیم یا خود مفید اتومات انجامش میده؟

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
عرضه اولیه جدید در هفته دوم فروردین

۲۰ درصد سهام شرکت فولاد سبزوار وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان هفته دوم فروردین در بورس عرضه اولیه شود. این را سمیعی نژاد، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان خبر داد.

به گفته وی مهم‌ترین نکته در خصوص فولاد سبزوار تامین مواد اولیه است که از شرکت اپال سنگ آهن پارسیان تامین خواهد شد. همچنین ظرفیت این کارخانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی است و مواد اولیه آن از زیرمجموعه‌های خود تامین خواهد شد. شرکت فولاد سبزوار علی‌رغم قطعی گاز در سال جاری رکوردار تولید آهن اسفنجی در کشور بود.

شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس هم از دیگر زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های سرمایه‌گذاری پارسیان است که ۶ اسفند با نماد اپال در بورس عرضه شد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
عرضه اولیه نماد (سپید) – چهارشنبه ۲۳ تیر ماه
۱.دوره ثبت سفارش روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه می‌باشد و ساعت ثبت سفارش از طریق پیام ناظر بازار در تمامی سامانه‌های آنلاین اطلاع‌رسانی خواهد شد.
۲.سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۱۵۰ سهم و هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش می‌باشد.
۳.ورود سفارش در دامنه قیمتی تعیین شده (کف ۱۹,۹۰۰ و سقف ۲۱,۰۰۰ ریال) ، امکانپذیر است.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
عرضه اولیه نماد (سپید) – چهارشنبه ۲۳ تیر ماه
۱.دوره ثبت سفارش روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه می‌باشد و ساعت ثبت سفارش از طریق پیام ناظر بازار در تمامی سامانه‌های آنلاین اطلاع‌رسانی خواهد شد.
۲.سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۱۵۰ سهم و هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش می‌باشد.
۳.ورود سفارش در دامنه قیمتی تعیین شده (کف ۱۹,۹۰۰ و سقف ۲۱,۰۰۰ ریال) ، امکانپذیر است.
ارزش گرفتن داره؟چقدر سود میده حدودا؟

بالا