برگزیده های پرشین تولز

اخبار و موضوع های مهم و جدید ویندوزفون 8 و 8.1

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796

اخبار و موضوع های مهم و جدید ویندوزفون 8 و 8.1

جدیدترین اخبار و مهم ترین و جالب ترین موضوعات در رابطه با این سیستم عامل و نرم افزارها و بازی های مربوط به این سیستم عامل در این تاپیک دنبال کنید.

این سیستم عامل هر روز تیتر اول اخبار اینترنت هست این روزها و هر روز شاهد پیشرفت و تغییرات هستیم.از دوستانی که میتوانند از سایتهای خارجی مطالب را ترجمه کنند دعوت میکنم در اینجا با هم به تبادل اطلاعات بپردازیم.

موفق باشید.

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
اولین آپدیت ایکس باکس موزیک هفته ی آینده.!!!!
دوستان امروز در سایت جواب های مایکروسافت اعلام شده که هفته ی آینده 22 اولین آپدیت برای موزیک پلیر ارائه خواهد شده،
همونطور که میدونید همه ی ما نظرمون نسبت به موزیک پلیر جدید منفیه و ازش راضی نیستیم و میگیم که قبلی بهتر بود ولی حتی پلیر قبلی هم نتونسته بود خواسته های مارو برآورده کنه، ولی حالا جو ( بلفیوره) تویه یک توییت گفته که شما تجربه ی خوبی از موزیک در ویندوزفون 8.1 خواهید داشت،
تغییرات احتمالا عوض شدن رابط کاربری،
و یکپارچگی بیشتر با کرتانا و یه سری تغییرات دیگه خواهند بود پس منتظر یه موزیک پلیر خوب باشید،
شرمندم اگه بد ترجمه کردم به بزرگی خودتون ببخشید
منبع : Wpcentral

wp_ss_20140415_0001.png

همانطور که اکثر شما میدانید با آپدیت ویندوزفون 8.1 مشکلات زیادی در اپلیکیشن music آن وجود دارد . از جمله بزگترین آنها کند شدن سرعت پیدا کردن آهنگ ها میباشد .
با استناد به پستی در Microsoft Answer آپدیتی از این اپلیکیشن در 22 آوریل خواهد آمد که بهترین پیشنهادات ارائه شده به مایکروسافت عبارتند از :

• همگام سازی کورتانا با این اپلیکیشن و و لیست پخش های آن
  • پرداخت و زیباسازی رابط کاربری برای بهبود عملکرد و انتقال
  • بهبود پیام رسانی در مورد خطا های بوجود آمده مثل محتوای غیر قابل پخش
  • همگام سازی محتوا در پس زمینه

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
محدودیت کورتانا برای افراد زیر 13 سال

Cortana_Age_Limit.jpg

وینفون 8.1 با ویژگی ها و امکانات جالبی عرضه شد . bacground ، کورتانا ، نوتیفیکیشن سنتر ، battry saver و ... . اما در این میان فقط کورتانا دارای محدودیت سنی میباشد .

اگر اکانت مایکروسافت شما هم با سن زیر 13 سال تنظیم شده باشد با پیام زیر در کورتانا مواجه میشوید :

“I’m Sorry, you’ll need to be a bit older before I can help you

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
اطلاعات نقشه های آفلاین آپدیت شد

Offline_maps.jpg

جدای از هیجانات به وجود آمده در مورد آپدیت نسخه 8.1 برای دولوپرها، بسیاری کاربران قادر خواهند بود که Nokia’s Offline Maps را نیز آپدیت کنند. گزارش شده که مجموعه نقشه ایالات متحده آپدیت شده است.
نقشه های آفلاین برای کاهش نیاز به دیتا کانکشن در حین سفر در خدمات HERE استفاده می شود.
برای دریافت آپدیت مسیر زیر رو طی کنید:

وارد Settings بشید
به قسمت Applications سوایپ کنید
وارد گزینه Map شده و صفحه رو پائین بیارد
روی گزینه “Check for Updates” تپ کنید

در صورتیکه برای شما آپدیتی باشه میتونید اون رو نصب کنید

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
کاشی music و video و games را بیرنگ کنید

Transparency_Tiles_App_lede.jpg

امروز روز background در ویندوزفون 8.1 بود . علاوه بر برنامه هایی برای زیبا سازی صفحه استارت 8.1 نرم افزار Transparency Tiles توسط Matthew Miller نوشته شد و به صورت رایگان برای ویندوزفون 8.1 عرضه شد که بوسیله آن میتوان آیکون این سه اپلیکیشن را که هم اکنون دارای رنگ زمینه متفاوت با بک گراند اند ، همانند شکل بالا با بک گراند startscreen یک شکل کرد .

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
Universal Apps با وینفون 8.1 از راه رسید ...

همانطور که در کنفرانس Build 2014 از Universal Apps رونمایی شد بالاخره این ویژگی جدید راهی استور مایکروسافت شد ! Universal Apps برنامه ها یا بازی هایی هستند که بر روی هر دو سیستم عامل ویندوزفون و ویندوز قابلیت اجرا دارند ! بدین طریق برنامه نویسان با اندکی تغییرات میتوانند برای هر دو سیستم عامل برنامه یا بازی بسازند ! در استور با نشان Made for Windows Phones and Windows PCs قابل شناسایی هستند !
لیست زیر از جمله Universal Apps هستند که در استور ویندوزفون موجود است !

14261998855361026789.png

Hexic
shazam
Mahjong
Wordament
Halo: Spartan Asslt
Microsoft Minesweeper
Skulls of the Shogun
Spider Solitaire HD
Microsoft Solitaire Collection

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
Windows Phone 8.1 دارای بخش جداگانه برای تنظیم صدای هدفون و Bluetooth
ویندوزفون 8.1 دیروز معرفی شد که دارای ویژگی ها و امکانات زیادی میباشد .از جمله این ویژگی ها جدا شدن تنظیمات صدا levels for Ringer + Notifications از Media + Apps بود . اما علاوه بر این امکانات دیگری هم در این بخش گنجانده شده است .
اگر کاربر یک هدفون به گوشی دارای این نسخه از ویندوزفون متصل کند شاهد تغییر بخش تنظیمات صدا به شکل زیر میشود که امکان تنظیم صدا برای هدفون را فراهم می کند . آخرین حجم صدای انتخاب شده در این حالت در گوشی ذخیره شده و در صورت اتصال مجدد هدفون حجم صدا به صورت اتوماتیک به مقدار قبلی بر میگردد .

Headphones_Volume_Windows_Phone_81.jpg

این حالت برای دستگاه های بلوتوث هم وجود دارد . حتی قابلیت ذخیره میزان حجم صدا در این حالت نیز اجرا میشود .

Bluetooth_Volume_Windows_Phone_81.jpg

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
قابلیت های جدید ie11 اینترنت اکسپلورر ارائه شده به همراه WP8.1

همان طور که مایکروسافت وعده داده بود Windows Phone 8.1 البته نسخه dev Preview دریوز ارائه شد و همانطور که اکثر شما میدانید نسخه جدید ie با نام ie11 به همراه این آپدیت منتشر شد .
در ادامه مقاله 8 قابلیت جدید این نسخه از ie را بررسی میکنیم .

هشت قابلیت مورد بررسی ما به شرح زیر است :
  1. پین کردن وبسایت ها به صورت live tile
  2. مشاهده ویدئو ها در داخل ie
  3. حالت گشت و گذار محرمانه
  4. نا محدود شدن تعداد tab ها
  5. ذخیره password ها
  6. همگام سازی tabs ، favorites و history با حساب مایکروسافت
  7. Reading mode(حالت روخوانی)
  8. کشیدن(Swiping) به چپ و راست برای رفتن به صفحه قبل و بعد

در ابتدا یک ویدئو کامل از این امکانات ببینید :::

لینک آپارات : IE11 in Windows Pone 8.1

پین کردن وبسایت ها به صورت live tile
همانطور که قبلا هم گفته شده بود ie11 این قابلیت ها را دارد که همانند app ها وبسایت ها را برای دسترسی راحت تر به صورت live tile در صفحه start screen قرار دهید . برای تست این قابلیت میتوانید سایت wpcentral که از این قابلیت پشتیبانی میکند را در پین کنید . برای این کار پس از ورود به وبسایت مورد نظر بر روی سه نقطه پایین سمت راست صفحه کلیک کرده و گزینه pin to start را انتخاب کنید .

مشاهده ویدئو ها در داخل ie

Inline_Video_IE11.jpg

حالت گشت و گذار محرمانه
همانطور که از اسمش پیداست بدین وسیله میتوان توانایی هرگونه ردیابی را از دیگران سلب کرد به این شکل که پس از گشت و گذار هیچگونه کوکی ، temporary Internet files ، history و هر گونه اطلاعات دیگری در گوشی و یا حساب مایکروسافت ذخیره نمیشود .

نا محدود شدن تعداد tab ها
در ویندوزفون حداکثر تب هایی که با هم قابل احرا بود به 6 ععد میرشید ولی در این نسخه از ie میتوانید به هر تعداد که نیاز دارید تب جدید باز کنید

ذخیره password ها
نیازی به توضیح داره ؟!؟! (خودم امتحان نکردم ولی تو خبر اصلی نوشته مخصوص favorite websites شما)

همگام سازی tabs ، favorites و history با حساب مایکروسافت
بدین وسیله حساب ویندفون 8.1 شما قادر خواهد بود با وینوز 8.1 شما همگام سازی شده و اطلاعات موجود در آن (مثلا صفحه هایی که قبلا در کامپیوتر جستوجو کردید) را کپی برداری نماید .

Reading mode(حالت روخوانی)

IE11_Reader_Mode.jpg

این قابلیت از جمله قابلیت هایی است که از تبلت ها و کامپیوتر ها گرفته شده . به صورتی که وبسایت را برای حالت روخوانی آماده میکند . البته در صورتی که وبسایت مورد نظر از این قابیلت پشتیبانی کند . در صورتی که آیکونی شبیه کتاب را در address bar دیدید به معنی ساپورت آن سایت از این قابلیت است و میتوانید با کلیک بر روی آن آیکون این قابلیت را فعال کنید.

کشیدن(Swiping) به چپ و راست برای رفتن به صفحه قبل و بعد

IE11_Swipe_Windows_Phone_81.jpg

این قابلیت قابلیتی مهم در این نسخه میباشد است . با کشیدن صفحه به سمت راست میتوانید به صفحه قبلی که در آن بودید بروید و همچنین میتوانید با کشیدن به سمت چپ به صفحه بعدی بروید

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
Map سه بعدی در وینفون 8.1 | ویدئو |

ویدئویی ببینید از نقشه وینفون 8.1 که حالت سه بعدی شبیه به Here داره ! البته Here به خاطر محدودیت ها واسه ما زیاد کاربرد نداشته امیدوارم این خوب و کاربردی باشه
smile.png

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Map سه بعدی در وینفون 8.1 | ویدئو |
ویدئویی ببینید از نقشه وینفون 8.1 که حالت سه بعدی شبیه به Here داره ! البته Here به خاطر محدودیت ها واسه ما زیاد کاربرد نداشته امیدوارم این خوب و کاربردی باشه
smile.png

HERE چش بود؟ یه درایوش کار نمیکرد دیگه!
هنوزم همین points of interestش رو هر کی میبینه میمونه توش! خیلی به درد میخوره، با اینکه قدیمیه

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796

یک باگ در پیش نمایش ویندوز فون ۸٫۱ پیدا کردید ؟ شما تنها نیستید

حدود یک هفته پیش بود که مایکروسافت بعد از مدتها انتظار نسخه پیش نمایش ویندوز فون ۸٫۱ را عرضه کرد، اما تعداد زیادی کاربران از وجود باگهایی در آن گله داشتند. اگر کمی منصفانه به قضیه نگاه کنیم دلیل وجود باگ کاملا مشخص است. این نسخه پیش نمایش است و قرار بوده است به دست برنامه نویسان و توسعه دهندگان برسد تا باگهای آن را پیدا کنند. نسخه پیش نمایش یعنی وجود باگ !

پس اگر این روز ها باگ هایی در ویندوز فون ۸٫۱ می بینید اصلا نگران نباشید زیرا در نسخه نهایی همه آنها برطرف می شود.

در این مطلب بعضی از ایرادات و باگهای زیادی که کاربران در نظرات و دیگر سایتها گزارش داده اند را مطرح می کنم و اگر راه حلی برای آن وجود داشت را نیز عنوان می کنم :

باگ : لود نشدن صفحه اصلی بعد از اینکه گوشی از حالت قفل خارج شد (البته این مورد فقط در لومیا آیکون دیده شده است)

باگ : آیکون استور در نشان دادن تعداد برنامه های آپدیت شده درست عمل نمی کند.

باگ : در کیبرد دکمه ویرگول حذف شده است !

راه حل : خب این یک باگ تلقی نمی شود. شما می توانید به settings بروید سپس به بخش Keyboard بروید. حال advanced را بزنید. حال اولین تیک را علامت بزنید.

باگ : آلارم به درستی کار نمی کند

راه حل : اگر آلارمی در ویندوز فون ۸ تنظیم کرده بودید و بعد از آپدیت همچنان در لیست آلارم های شما است آن را پاک کنید

باگ : استور با SD Card مشکل دارد

راه حل : از مموری های کلاس ۶ یا کلاس ۱۰ استفاده کنید.

شما هم حتما باگ های زیادی دیده اید. لطفا آنها را در نظرات با ما در میان بگذارید. شاید راه حل هایی برای آنها نیز وجود داشته باشد. به امید نسخه نهایی ویندوز فون ۸٫۱

منبع : WPCentra

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
ویدیو : مقایسه ویندوز فون ۸ و ویندوز فون ۸٫۱ به صورت تصویری

فکر می کنم این سوال در حال حاضر سوال بدی نباشد که : آیا از آپدیت به نسخه پیش نمایش ویندوز فون ۸٫۱ راضی هستید ؟ و یا به عبارتی دیگر آیا پشیمان نیستید ؟

خیلی ها از مصرف بالای باتری بعد از آپدیت شکایت داشتند و عده ای نیز برعکس از بهینه تر شدن مصرف باتری بعد از آپدیت سخن می گفتند.

در این ویدیو تفاوت های ویندوز فون ۸ و ویندوز فون ۸٫۱ را می توانید ببینید و شاید این ویدیو یک دید بسیار خوبی به کسانی که هنوز به ویندوز فون ۸٫۱ آپدیت نکرده است بدهد.

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
Xbox games برای بار دوم آپدیت شد

کلا بخش های Xbox games و Xbox Music و Xbox Video به طور عجیبی در ویندوز فون ۸٫۱ ایرادات زیادی پیدا کرده اند. گویا وقت نکرده اند که این موارد را به نسخه پیش نمایش برسانند و اکنون با آپدیت های متعددی این ایرادات را برطرف می کنند. همانطور که در اخبار قبلی نیز عنوان کردیم در ۲۲ آپریل یعنی هفته آینده یک آپدیت برای Xbox music ارائه خواهد شد و امیدواریم این مورد بهبود یابد.

چند روز پیش یک آپدیت برای Xbox games ارائه شده بود که دوستان پس از آپدیت در نظرات گفته بودند که دیگر لیست بازیها را نمایش نمی دهد و همچنین ایراداتی در بخش پروفایل داشت.

امروز نیز آپدیت دیگری برای Xbox games منتشر شده است و ورژن آن را به ۲٫۰٫۱۴۰۴٫۱۶۰۰۱ ارتقا می دهد. لیست تغییرات منتشر نشده است. شما اگر تغییری احساس کردید در نظرات عنوان کنید.

شما همواره می توانید به استور بروید، بر روی سه نقطه کلیک کنید و سپس وارد settings شوید و با زدن Check for update آپدیت تمام برنامه ها را چک کنید تا در صورتی که آپدیتی آمده باشد شما را مطلع کند.

اما اگر این کار سختی است ما لینک استور به همراه کد QR آن را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی آپدیت را با گوشی دریافت کنید.

دانلود :
size.png
حجم : ۵ مگابایت

1339605323_001_52.gif
برای دانلود برنامه Xbox games لینک استور ویندوز فون

دانلود بوسیله کد QR :

برای دریافت لینک از طریق عکس زیر، دکمه Search گوشی را لمس کنید و از میان دو گزینه Music و Vision، گزینه Vision که را انتخاب کنید که به صورت آیکون چشم است. سپس دوربین گوشی را روی عکس زیر بگیرید تا لینک دانلود را شناسایی کند و صفحه این برنامه را در استور باز کند.

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
بررسی : چرا باید کرتانا را بر روی صفحه استارت پین کنیم ؟

شاید اگر از کاربران بپرسید شما کرتانا را بر روی صفحه اصلی پین می کنید یا خیر، ۹۰ درصد کاربران بگویند خیر ! و احتمالا استدلالشان این است که وقتی با زدن دکمه ذره بین می توانم کرتانا را صدا کنم چه لزومی دارد که یک فضا از صفحه استارت را به آن اختصاص بدهم.

اما من به شما چند دلیل می گویم تا به فواید پین کردن کرتانا بر روی صفحه اصلی پی ببرید.

علل مفید بودن پین کردن کرتانا بر روی صفحه اصلی :

۱٫ کرتانا متفاوت رفتار می کند :

هنگامی شما از طریق دکمه ذره بین کرتانا را بیدار می کنید کرتانا منتظر می ماند تا شما چیزی از او بخواهید یا چیزی را سرچ کنید. اما هنگامی که از طریق کاشی کرتانا را صدا کنید کرتانا متفاوت عمل می کند. در این شرایط کرتانا آخرین خبرهای روز، آب و هوا و اطلاعات دیگری را به شما نشان می دهد. که البته در صورتی که خواسته ای هم داشته باشید در این حالت نیز انجام می دهد.

۲٫ کاشی واقعا زنده :

کرتانا کاشی زیبایی دارد و حرکت نرم و روانی که دارد حس آماده به کار بودن را به شما می دهد. همچنین صفحه پشت کاشی نیز آخرین اخبار را به شما نشان می دهد و شما میتوانید براحتی به آخرین خبر دسترسی پیدا کنید. همچنین خوشبختانه کاشی بدون پس زمینه است.

نکته : حرکت آیکون کرتانا و نشان دادن آخرین اخبار در سایز متوسط و بزرگ انجام می شود.

۳٫ به کرتانا افتخار کنیم :

همگی کسانی که طرفدار سر سخت مایکروسافت هستند و روزانه با تعداد زیادی کاربر آندرویدی و اپلی سر و کله می زنند بهتر است که نشان دهند تا چه حد به دستیار صوتی کرتانا افتخار می کنند و نشان دهند که بزرگترین سایز کاشی را به آن اختصاص داده اند. بالاخره کرتانا یکی از بارزترین ویژگی های ویندوز فون ۸٫۱ بوده است. درست است که فعلا مشکلاتی دارد ولی می توانیم آن را به پای آزمایشی بودن آن گذاشت.

قانع شدید ؟ پس همین الان کرتانا رو بر روی صفحه اصلی پین کنید
icon_smile.gif

منبع : WPCentral

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
بررسی : لیست سوالهای بامزه ای که از کرتانا می توانید بپرسید !
یک ویژگی مثبت کرتانا، حس شوخ طبعی و جواب های خارج از انتظار آن است که در سیری و Google Now به هیچ وجه این موضوع دیده نمی شود. سایت WPCentral یک لیست از سوالهایی که بیشتر جنبه طنز دارند و کرتانا احتمالا جواب های با مزه ای به آنها می دهد را جمع آوری کرده و ما نیز برای شما قرار می دهیم.

ترجمه هر خط را نیز برای شما جلوی جمله می نویسیم :

What are you wearing (چه چیزی پوشیده ای ؟)
Do you love me (آیا مرا دوست داری ؟)
I love you (دوستت دارم)
Will you marry me (آیا با من ازدواج می کنی ؟)
Marry me (با من ازدواج کن)
Talk dirty to me (به من حرف بد بزن)
Am I beautiful (آیا من زیبا هستم ؟)
Cortana, I’m lonely (کرتانا، من تنها هستم !)

حال بیایید کمی سوالات شخصی بپرسیم :

How old are you (چند سالته ؟)
What do you look like (چه شکلی هستی ؟)
Where do you live (کجا زندگی می کنی ؟)
When were you born (کی به دنیا اومدی ؟)
What does Cortana mean (کرتانا، به چه معنیه ؟)
Are you human (آیا یک انسان هستی ؟)
Who is your creator (خالق تو کیست ؟)
Do you have a sister (خواهر داری ؟)
Where are you from (اهل کجایی ؟)
What’s your story (داستان تو چیه ؟)

کمی هم سوالهای سر کاری :

What does the fox say (روباه چی میگه ؟)
Beam me up, Scotty
Open the pod bay doors
Knock knock
Why did the chicken cross the road (چرا مرغ از جاده عبور می کنه ؟ )
Say something funny (یه چیزه خنده دار بگو)
Sing me a song (یه آواز واسه من بخون)
Where do babies come from (بچه ها از کجا میان ؟)
What is the meaning of life (معنای زندگی چیست ؟)
Guess what (حدس بزن چیه ؟)
Can I borrow some money (می تونم یکم پول ازت قرض بگیرم ؟)
Tell me a story (یه داستان به من بگو)

کرتانا و دوستان :

Do you like Steve Ballmer (استیو بالمر رو دوست داری ؟)
Do you like Satya Nadella (ساتیا نادلا رو دوست داری ؟)
Do you like Bill Gates (بیل گیتس رو دوست داری ؟)
Do you like Jimmy Fallon (جیمی فالون رو دوست داری ؟)
Who’s your daddy (پدرت کیه ؟)
Who is your boss (رییست کیه ؟)
Do you like Android (آندروید رو دوست داری ؟)
Do you like Google (گوگل رو دوست داری ؟)
Do you like Apple (اپل رو دوست داری ؟)
Do you like Microsoft (مایکروسافت رو دوست داری ؟)
Are you friends with Siri (آیا با سیری دوست هستی ؟)

تکنولوژی :

What’s the best tablet (بهترین تبلت چیه ؟)
What’s the best phone (بهترین گوشی چیه ؟)
What’s the best computer (بهترین کامپیوتر چیه ؟)
Do you like Xbox (ایکس باکسو دوست داری ؟)
What is the best search engine (بهترین موتور جستجو چیه ؟)
Do you like Google Now (گوگل نو رو دوست داری ؟)
Are you better than Google Now (آیا بهتر از گوگل نو هستی ؟)
Are you better than Siri (آیا بهتر از سیری هستی ؟)

کمی هم چرت و پرت بگیم :

You are the best assistant ever (تو بهترین دستیار هستید)
You are awesome (تو بسیار جذاب هستی)
Thank you (ممنون)
I’m happy (من خوشحالم)
I hate you (ازت متنفرم)
You’re creepy (تو وحشت زده هستی)
You’re so annoying (تو آزار دهند هستی)
I’m drunk (من مست هستم)
I’m bored (من حوصله ام سر رفته)

شما هم اگر سوال بامزه ای به ذهنتون میرسه اون رو در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
سلام خدمت شما من منمیخوام ویندوزفون بگیرم،میخواستم بدونم تواپدیت جدیدفایل منیجرهم اضافه شده یانه؟

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
سلام خدمت شما من منمیخوام ویندوزفون بگیرم،میخواستم بدونم تواپدیت جدیدفایل منیجرهم اضافه شده یانه؟
سلام دوست عزیز
فایل منیجر الان دو تا برنامه در دسترس هست که با اومدن وینفون 8.1 قراره از اینی که هست هم بهتر شوند.بهترینش منظورمه البته.
الان هم از فایل منیجر Pocket file manager من راضیم
در قسمت نرم افزار های همین انجمن هم معرفیش کردم.

یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران چه قبل از دریافت پیش نمایش و چه بعد از آن وجود فایل منیجر بوده است.

هم اکنون اولین فایل منیجر برای ویندوز فون ۸٫۱ توسط Bonga Software ساخته شده است و در استور قرار گرفته شده است. این فایل منیجر ظاهر زیبایی ندارد ولی امکاناتی دارد که در ویندوز فون ۸ وجود نداشت. نسخه ابتدایی این فایل منیجر بسیار ضعیف بود ولی هم اکنون این فایل منیجر آپدیت شده است و ویژگی های نسبتا خوبی با آن اضافه شده است.

شما بوسیله این برنامه می توانید فولدر بسازید، کپی کنید و یا پاک کنید. می توانید properties فایل ها را ببینید. این فایل منیجر همچنین از SD card پشتیبانی می کند.

این برنامه نوید دهنده این موضوع است که در آینده ای نزدیک فایل منیجر های زیادی برای ویندوز فون ۸٫۱ ساخته خواهند شد و یکی از معضلات بزرگ کاربران را حل خواهند کرد.

قطعا در آینده ای نزدیک شاهد برنامه های قوی تری در زمینه فایل منیجر خواهیم بود.

می توانید این برنامه را به رایگان از استور دانلود کنید :

دانلود :
size.png
حجم : ۵ مگابایت

1339605323_001_52.gif
برای دانلود برنامه Windows Phone Explorer لینک استور ویندوز فون را برای شما قرار داده ایم :

Last edited:
بالا