برگزیده های پرشین تولز

اختلاف سنی در مورد ازدواج

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
علف باید به دهن بزی شیرین باشه :lol:

356goat_narenji_ir_resize_2.jpg

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اووووم سخته جدایی و اینا اما من بودم قبول نمیکردم

آخه یه جورایی نیازشون فرق میکنه

یه مثال

من 3 ساله پیش نیازم این بود که نمرات مدرسم خوب بشه و برم دانشگاه

2 ساله پیش نیازم این بود که خوش بگزرونمو درس نخونم(خریت)

1 سال پیش نیازم این بود که گوهاینامه بگیرم ماشین دو در کنم (چه دیر با اینکه عشقه ماشین بودم :) )

الانم نیازم اینه یه کار نمیه وقت با درسم بیگرم

میبنی که طی 4 سال نیازای که هر لحظه میموند توی ذهنم و باسم ارزش زیادی داشت چقدر متفاوت شدن؟

خوب چه بهتره که یه مرد 3 4 سال از زنش بزرگ تر باشه که هم چشیده باشه که توی این سنی که طرفشه نیبت به زمونه نیازش چیه و ...

این بالای یه مثال کاملا بی ربط بود اون چیزی که توی ذهنته رو جاش بزار :)

سخته اما بیخیال شن بهتره همش دعوا پیش میاد بینشون :blink: اون آقا بنظم یه خانوم 30 ساله پیدا کنن

دسوتتنم یه اقای زیر سی سال

اما دل چه کارا کند با ما:f34r:

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اصلا پولدار نیست طرف
دختره الان تو بهترین سالهای زندگیشه اما خودش داره گند می زنه به همه چیز
40 سالشه پول نداره؟ پول هم نداشته باشه بهش ارث رسیده. ارث هم نرسیده باشه تا 10 سال دیگه خودش به ارث دهی میرسه :lol:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
حداقل بگو ازش می گذری یا به پاش می مونی ؟
اگه گذشتی چطوری خودتو راضی می کنی با همه احساسی که نسبت بهش داری ولش کنی ؟

خدا اون روز رو نیاره که بخوام ازش بگذرم! این چرت و پرت هایی که بعضی از بچه ها می گن هم نیست :دی
تا تو موقعیتش نباشید درک نمی کنید بخدا!
20 سالی که دوستتون داره با اون آقا واقعاً حماقت هستش! من تو این موقعیت هستم اما عقلم هنوز سر جاشه!
از همه سخت تر تحمل کردن حرف بقیست!

Khake e Khasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به نظرتون اختلاف سنی باید چقدر باشه ؟
یکی از دوستام می خواد با مردی ازدواج کنه که بیشتر از 20 سال از خودش بزرگتره دختره 20 و خورده ای و طرف هم 40 و خورده ای
واقعا به این اعتقاد دارید که عشق چشمای ادمو کور می کنه ؟
تو همچین موردایی اگه شما بودید چکار می کردید واقعا به نظرتون مسئله ساز می شه یا نه واقعا می تونن با عشق و علاقه ای که نسبت به هم دارن زندگی خیلی خوبی هم داشته باشن اخه 20 سال اختلاف کمی نیست خودش یه زندگیه
شما خودتون تو همچیین شرایطی چکار می کردید با تمام عشق و علاقه ای که داشتید طرف رو ول می کردید یا نه تا اخر با هم ادامه می دادید ؟
اگه برا دوستتون همچین اتفاقی می افتاد و ازتون کمک می خواست بهش چی می گفتید ؟
ممنون

سن ازدواج بیش از 4 سال فایده نداره ... من نظرم روی 1 تا 3 ساله ... اما 20 سال رو اصلا صحبتشو نکن

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سن ازدواج بیش از 4 سال فایده نداره ... من نظرم روی 1 تا 3 ساله ... اما 20 سال رو اصلا صحبتشو نکن

تنگی دلمون برات تنگ شده بود .

پ.ن : ببینم حالا این دوست 20 ساله شما خوشگله یا نه ؟

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
پس همتون رو دلتون پا می ذارید ؟ اره ؟ می گید عشق کیلو چند ؟اره ؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
پس همتون رو دلتون پا می ذارید ؟ اره ؟ می گید عشق کیلو چند ؟اره ؟
دل ؟!تا حالا کدوم عشقی رو دیدی که دائمی باشه ؟! آخرش یه روزی عشقه تموم میشه . چه ازدواج کنن باهاش چه نکنن بعد 2 سال عشقه میره اونموقعه است زنگوله پای تابوت بودن براش میمونه . اصلا یه درصد هم نباید به ازدواج فکر کنه . اینکه با هم رابطه فرا ازدواجی داشته باشن !! خیلی بهتره تا اینکه ازدواج کنند . مورد اول رو با دوزنده (!) آشنا میشه ماستمالش کرد ولی مورد دوم یعنی اینکه تنها چیزی که داری یعنی زندگیت رو دستی دستی به باد بدی !!

Khake e Khasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنگی دلمون برات تنگ شده بود .

پ.ن : ببینم حالا این دوست 20 ساله شما خوشگله یا نه ؟

دل ؟!تا حالا کدوم عشقی رو دیدی که دائمی باشه ؟! آخرش یه روزی عشقه تموم میشه . چه ازدواج کنن باهاش چه نکنن بعد 2 سال عشقه میره اونموقعه است زنگوله پای تابوت بودن براش میمونه . اصلا یه درصد هم نباید به ازدواج فکر کنه . اینکه با هم رابطه فرا ازدواجی داشته باشن !! خیلی بهتره تا اینکه ازدواج کنند . مورد اول رو با دوزنده (!) آشنا میشه ماستمالش کرد ولی مورد دوم یعنی اینکه تنها چیزی که داری یعنی زندگیت رو دستی دستی به باد بدی !!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
عشق هیچ وقت دائمی نیست
همین هم هست که شیرینش کرده

حداکثر یکی دو سال شیرین زندگی کردی رو با یک عمر پشیمونی و اینکه اسمه متعلقه روت باشه حاظری عوض کنی (خودت می دونی حرف پشت دختر یعنی چی ؟! یعنی تموم !!)

این دوستتون هم هنوز بچه هست (از نظر رشد فکری) و این مرد رو به عنوان مرد کاملی که می تونه بهش تکیه کنه تو ذهنش جا انداخته

در حالی که چند تا از مهمترین مشکلاتی که باعث میشه زندگی از هم به پاشه تو این رابطه وجود داره
1 - اختلاف سنی (نیاز ها و تفکراتشون برای دو تا نسل متفاوتی که کلی هم با هم فرق دارن این دو نسل)
2 - مشکل جنسی که این اقا همین الانش هم هی بد نیست ولی سال به سال ضعیفتر میشه و از اون ور دختر داغتر
3 - حرف حدیث مردم (چقدر زندگی ها رو همین حرف حدیث ها از هم پاشونده) چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج

جمع بندی نهای

اشتباه بزرگ و بدون بازگشت

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
بسوزه پدره عاشقی که ...
5 سال دیگه پشیمون میشه
البته اگه شب عروسی پشیمون نشه!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بستگی به طرفش داره !پسر خاله منو ببینی میگی حداکثر 30 سالشه ! کلا خانواده مادرم دیر پیر میشن ! دایی من 50 سالشه با اینکه کارش سنگینه و به نسبت باقی خانواده مادرم شکسته شده ولی هنوز که میبینیش بیشتر از 40 نمیزنه ! من پسر خالم 39 سالش بود و عروس خانوم 22 ! پارسال ازدواج کردن ! خیلی هم خوشبختن !

میخوام بگم 40 ساله داریم تا 40 ساله !

به نظرم بالاتر بودن سن مرد خیلی مشکل ایجاد نمیکنه ولی بالا بودن سن زن مشکل ایجاد میکنه ! مسائل جنسی .....

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا خدا کسی رو گرفتار همچین موردایی نکنه که بیرون اومدن ازش مکافاته
می گه تنها کسیه که در کنارش احساس ارامش می کنم ، به حرف و حدیث بقیه کاری ندارم ، به پاش می ایستم و از این حرفا
به نظرتون این هوسه یا عشق ؟ اصلا می تونه هوس باشه با همچین اوصافی ؟

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
فکر کنم 4-5 سال و حداکثر 7 سال پسر باید بزرگتر باشه ....به لحاظ جسمانی و نظریه گندم و جو

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
خوب زیاد پیچیده نیست...
laie_14.gif

جو زودتر از گندم رشد می کنه.... مثل دختر که زودتر از پسر بالغ و به سن بلوغ میرسه... همین!
155fs505059.gif

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
شما فکر کن 5 سال دیگه یه خانوم 25 ساله که اول جونیشه چه حرفی داره با این آقای مسن بزنه؟روش میشه باهاش بره بیرون ؟ وای به روزی که دیگه پای بچه هم بیاد وسط :eek: خاونومه با باباش داره زندگی میکنه و بچه هم با بابابزرگش ...

100در 1000 پشیمون میشه :eek:

بالا