برگزیده های پرشین تولز

اختلال در گوشي هاي زيمنس

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
امروز 3 نفر از دوستانم كه گوشي زيمنس دارند بطور همزمان دچار اختلال شده اند بطوري كه هيچ كدام از گوشي ها كار نميكنند و در حالي كه انت دارد NO Connection ميزند.
اين مورد بطور همزمان در سه گوسي زيمنس اتفاق افتاده.يكي از دوستانم كه به مخابرات مراجعه كرده از مخابرات گفته اند كه اين مورد از سمت مخابرات است و شايد در ماه هاي آينده در مورد سامسونگ و ال-جي هم اعمال شود.

آيا كسي در اين مورد اطلاعاتي دارد؟
من كه بعيد ميدانم مخابرات اين كار را انجام دهد.نظر شما چيست؟

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از farhoud :
امروز 3 نفر از دوستانم كه گوشي زيمنس دارند بطور همزمان دچار اختلال شده اند بطوري كه هيچ كدام از گوشي ها كار نميكنند و در حالي كه انت دارد NO Connection ميزند.
اين مورد بطور همزمان در سه گوسي زيمنس اتفاق افتاده.يكي از دوستانم كه به مخابرات مراجعه كرده از مخابرات گفته اند كه اين مورد از سمت مخابرات است و شايد در ماه هاي آينده در مورد سامسونگ و ال-جي هم اعمال شود.

آيا كسي در اين مورد اطلاعاتي دارد؟
من كه بعيد ميدانم مخابرات اين كار را انجام دهد.نظر شما چيست؟

ما که اینجا چیزی ندیدم.
یعنی چی در مورد سامسونگ و ال.جی هم اعمال میشه؟ یعنی مردم گوشیشونو بندازن دور؟!!!!

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
زیمنس را نمیدونم ولی احتمالا به خاطر مشکلاتی که دولت با کره جنوبی پیدا کرده در مورد سامسونگ و ال جی این مورد اعمال میشود ( ولی بیشتر شایعه است ) . در این چند روز گوشی های سامسونگ کم کم داره در بازار کم میشه و برخی گوشیها بین 5 تا 7 هزار تومان از سامسونگ افزایش قیمت داشته . حتما میدونید که جام ال جی هم که قرار بود برگزار بشه با نام دیگر و اسپانسر دیگر برگزار میشه.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
خب مگه میشه اینجوری که یا همه باید سونی اریکسون بگیرن یا نوکیا دیگه چیزی باقی نمیمونه
ولی فکر نکنم اینطوری باشه به هرحال بخش زیادی از گوشیهای دست مردم یا سامسونگه یا ال جی اینطوری که همه باید گوشیشون رو بندازن دور که!!!!

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
سلام...منم زیمنس دارم و تا حالا دوبار اینطوری شده...
162.gif
162.gif

و باید سیم کارت را در بیارم و روی موبایل دیگه ای بگذارم و و بعد دوباره دا خل موبایلم بگذارم تا درست بشه و گرنه همین جوری می مونه!!!!!!!!!!!!!!!!
24.gif
24.gif
33.gif
33.gif

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
ببینین من که گوشیم اینجوری نشده تا حالا ( sx1 ) ولی کلا این که مثلا اجازه ندن گوشیهای سامسونگ , ... وارد بشن یا دیگه ریجستر نکنن یه چیز دیگس ولی حق ندارن گوشی که این همه ملت پول دادن و خریدن رو از شبکه خارج کنن!!!!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خو اینی که شما میگید یعنی چه؟
یعنی تمام لوازم کره ای مثل ال جی و ... فینیش؟ مادیران بره کشکش رو بسابه و با تکنولوژی های قدیمی ور بره؟ مانیتور، سی دی رام، کلا لوازم کامپیوتر و موبایل و لوازم الکترونیک؟ همه چیز ممنوع؟ سامسونگ، ال جی، دوو، هرچی فکر میکنیم؟ :blink:

mehregan20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم چند روزه که به این مشکل برخوردم با گوشهی زیمنس!!!

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mehregan20 :
سلام
من هم چند روزه که به این مشکل برخوردم با گوشهی زیمنس!!!

پس خوش به حال خودم که تو بیابون و کوه برام آنتن میده!:p

بالا