برگزیده های پرشین تولز

اختلال شخصیتی من

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
چندوقتی بود که پیش مشاوره میرفتم سعی کردم ی رابطه پایدار داشته باشم اما اینجوری پیش نرفت و طی ی سری اتفاقات با یکی از بهترین روانپزشکای تهران هماهنگ کردیم و مارو ویزیت کرد با اسکن و از این چرت و پرتا ب مغز میچسبونن
دراوردن ک هر تیکه از مغزم چقد فعاله و اینا
سرتونو درنیار اختلا شخصیتی مرزی و شخصیت نمایشی مبتلا شدیم :p
برای اطمینان بیشتر کلی مطالب خوندم در نهایت هنوز حتی درمانی برای اختلال شخصیت مرزی
و قسمت جالبترش از همین حالی ک دارم راحتم و کلا ی ادم گنگ دیده میشم و قابل پیش بینی برای اغلب مردم نیسم
افسردگی شخصیتم و احتمالا دوقطبی بودنم بهش اضافه کنید
رفتارای پر خطر زیاد علاقه ب دراگ و تنوع طلبی تو من شدیدا زیاده
بیشترین رابطه امم ۲ ماه بوده ممکنه تو ی سال با ۲۰/۳۰ نفر رل بزنم فقط همیشه ی سکس بوده و تاریخ مصرف رابطه تموم شده
از اونور وید زدن شخصیت نمایشیمو خیلی قوی تر میکنه( فک کن رو پراید موتور بنز بذاری )
حالا واقعا موندم چیکار کنم
نظر بدید ببینیم باید چیکار کنیم

خواهشا اسپم نکنید

Last edited:

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
به به یه مدت نبودی،همین روال رو ادامه بده طوریت نیست

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
به به یه مدت نبودی،همین روال رو ادامه بده طوریت نیست
هدفی نمونده دیگ زیاد حوصله ندارم
فقط چسبیدم بدنسازیم واسه ۱۲ هفته ۳۰ م پیاده شیم
بجز ورزش هیچ کاری نمیتونم بکنم

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325

x460

Registered User
لایک‌ها
702
چندوقتی بود که پیش مشاوره میرفتم سعی کردم ی رابطه پایدار داشته باشم اما اینجوری پیش نرفت و طی ی سری اتفاقات با یکی از بهترین روانپزشکای تهران هماهنگ کردیم و مارو ویزیت کرد با اسکن و از این چرت و پرتا ب مغز میچسبونن
برای اطمینان بیشتر کلی مطالب خوندم در نهایت هنوز حتی درمانی برای اختلال شخصیت مرزی
و قسمت جالبترش از همین حالی ک دارم راحتم و کلا ی ادم گنگ دیده میشم و قابل پیش بینی برای اغلب مردم نیسم
بیشترین رابطه امم ۲ ماه بوده ممکنه تو ی سال با ۲۰/۳۰ نفر رل بزنم فقط همیشه ی سکس بوده و تاریخ مصرف رابطه تموم شده
از اونور وید زدن شخصیت نمایشیمو خیلی قوی تر میکنه( فک کن رو پراید موتور بنز بذاری )

خواهشا اسپم نکنید

به عنوان پیشنهاد:
1- ترک هر گونه مخدر و توهم زا تا زمانی که حالتون بهتر بشه.
2- تعیین هدف مناسب برای هر کاری.

در مورد شماره 1، الان مشکلی برای شما پیش اومده. به تفکر و تعقل نیاز دارین. پس ضربه زدن به این سیستم فقط کار رو سخت تر می کنه.
در مورد شماره 2، وقتی هدف و وسیله جابجا بشن مشکل بوجود میاد.
مثال برای رابطه:
شخص سکس رو هدف می بینه. رابطه می شه وسیله برای رسیدن به هدف. بعد رسیدن به هدف این طبیعیه که رابطه تموم بشه.
یه پله بالاتر اینه که رابطه رو هدف در نظر بگیریم. اینجوری عمرش بیشتر می شه اما زمانی که شخص مطمئن بشه رابطش محکمه، به هدف رسیده و لازمه که بره سراغ هدف بعدی.
باز یه پله بالاتر می شه آرامش داشتن. شخصی که با بودن درکنارش تحت هر شرایطی فرد آرامش داره. اما با عادت به اون آرامش همیشگی حس می کنه به هدف رسیده و می ره سراغ هدف بعدی.
در نتیجه تا زمانی که یه هدف ارزشمند دائمی وجود نداشته باشه این بهم ریختگی های ذهنی و عدم آرامش باعث آزار می شه.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
طوری نیست. اینجا نزدیک هشتاد میلیون بیمار روانی وجود داره. فقط نوع و شدت بیماریشون با هم فرق داره. شما هم یکی از اونا سعی نکن خودت را خاص جلوه بدی!
tooth.gif

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,187
ول کن دکترا رو..
حالت روحی روانی آدما زیاد و متنوعه..
سعی نکن رو خودت اسم استایل و حالت خاصی بذاری..
اگه بخوای بقیه آدما رو هم همینطوری زیر ذره بین بذاری آدم سالمی رو کره زمین پیدا نمیکنی..
مثل بقیه زندگیتو بکن و سعی کن به مرور کم کم هر اصلاحاتی لازم بود بکنی..

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
من یکسال پیش بهت گفتم خودشیفته هستی گفتی داری منو قضاوت میکنی حالا اومدی اعتراف میکنی :p بیا تا خودم تو ده جلسه خصوصی خوب بکنمت اخلاقتو

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
من یکسال پیش بهت گفتم خودشیفته هستی گفتی داری منو قضاوت میکنی حالا اومدی اعتراف میکنی :p بیا تا خودم تو ده جلسه خصوصی خوب بکنمت اخلاقتو
این‌طور که خودش گفته و تو شرح اون اختلال نوشته، ایشون بیش‌تر خودنما هستن تا خودشیفته. یه آدم خودشیفته می‌تونه تو تنهایی خودش هم تو آینه نگاه کنه و عشق کنه با خودش. ولی آدم خودنما خودشو می‌کنه تو چشم بقیه تا بهش ابراز توجه کنن.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
این‌طور که خودش گفته و تو شرح اون اختلال نوشته، ایشون بیش‌تر خودنما هستن تا خودشیفته. یه آدم خودشیفته می‌تونه تو تنهایی خودش هم تو آینه نگاه کنه و عشق کنه با خودش. ولی آدم خودنما خودشو می‌کنه تو چشم بقیه تا بهش ابراز توجه کنن.
حالابه نظر شما چطور خوب بکنیمش؟ هرچی باشه کمک خواسته

davi12

Registered User
لایک‌ها
781

خواهشا اسپم نکنید
تا الان چند میلیون از شما چاپیدن؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
چند سالته اینقدر کمرت فعاله ؟ همین دخترا به فنا دادنت قطعا هم تو جمع دهه 80 ها هستی و پارتی و سوسکی بازی...
باید کار پیدا کنی تا سر جات باشی اگرم وضع مالیت خوبه بازم کار کن فرقی نداره.

سس آخرش هیچی نیست خودتم میدونی و اینقدر با دخترای مختلف رفتی لالا این شکلی شدی.یه مدت دوری کن از جمع و بشین یه کاری کن که چیزی بهت اضافه شه.اولش خیلی سخته و تقریبا میشه گفت پاره میشی ولی خب بعد یه مدت همه چی عادی میشه برات.

مراقب پولاتم باش

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بالا