برگزیده های پرشین تولز

سفر هالیدی

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
23 مارس 2020
نوشته‌ها
4
لایک‌ها
3
سن
54
محل سکونت
خیابان بهشتی بعد از سرافراز پلاک 382 ط اول
روزهائی که مشغله زیادی داریم و در ضمن باید هم به کارهای روزمره و عادی رسیدگی کنیم و همینطور اگر قصد سفر داریم مقدمات آنرا فراهم کنیم چند راه داریم که راه اول با تماس گرفتن با شرکتهای توریستی و آژانسهای مسافرتی میباشد.راه دوم که بمراتب شرایط دشوارتری دارد ولی بعضا بخاطر اطمینان از خرید مجبوریم حضوری به یکی از دفاتر مسافرتی برویم که مستلزم زمان و وقت کافی میباشد .
راه سوم هم خرید آنلاین میباشد که سایتهای زیادی مشغول به اینکار هستند که البته باید تحقیق کافی انجام گردد تا دچار دردسر نشویم.
بسیاری از شرکتهائی که در این زمینه مشغول بکار هستند اولا ثبت شرکت کرده اند و دوم اینکه زیر نظر وزارت میراث فرهنگی و گردشگری میباشند که براحتی میتوانید این استعلامات را انجام دهید.
بعضی از این شرکتها علاوه بر داشتن این مجوزها، از اینماد و یا ساماندهی که اصلیترین مراجع ناظر بر فعالیت شرکتهای ارائه دهنده خدمات آنلاین میباشند نیز مجوز کسب مینمایند.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خرید بلیت هواپیما یا خرید تور خدماتیست که اکثر سایتها ارائه میدهند اما بسیاری از افراد تمایل دارند که بلیت هواپیما، هتل، و یا ویزا را جداگانه خریداری کنند بعنوان مثال مسافر در کشور مقصد دوست یا بستگانی دارد و میخواهد به منزل ایشان برود و نیازی به خرید هتل ندارد.
در نهایت براحتی میتواند بصورت آنلاین بلیت خود را خریداری کند و در صورتیکه کشور مقصد برای ایرانیان نیاز به ویزا نداشته باشد سفر خود را برنامه ریزی کند.
حال در صورتیکه در کشور مقصد نیاز به داشتن ویزا باشد چطور میشود درخواست ویزا داد؟
بهترین راه حل باز هم خرید آنلاین ویزا میباشد که یا اصلا نمیتوانید پیدا کنید یا در عمل باز هم همان حالت درخواست عادی را دارد و باید مدارک لازم را از طریق تلگرام یا واتساپ یا بصورت دستی به سفارت یا شرکتهای مسافرتی ارسال کنید.
سفر هالیدی تنها شرکت اخذ ویزای آنلاین در ایران میباشد که تمام مراحل درخواست ویزا و مراحل صدور ویزا را تا مراحل پایانی خواهید دید و همچنین تمام مجوزهای توضیح داده در قسمت بالای صفحه را نیز دارا میباشد. برای واریز نیز درگاه پرداخت امن بانکی در دسترس میباشد و نیاز به مراجعه به بانک یا واریزی با اپلیکیشن یا پرداخت کارت به کارت نیست کما اینکه مواردی پیش آمده که افرادی که میخواستند مبلغی را از طریق کارت به کارت یا با اپلیکیشنهای موجود واریز کنند مبلغ را به اشتباه واریز نموده اند ولی در این حالت امکان واریز اشتباه وجود ندارد.
بزودی نیز رزرو هتل و بلیت نیز اضافه میگردد و میتوانید تور کامل خریداری کنید یا هر کدام از پروازها را انتخاب و هتل مورد نظر را نیز جداگانه انتخاب فرمائید.


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ویزای الکترونیک.png
 
بالا