برگزیده های پرشین تولز

اخراج سفير قبرس از ايران به خاطر سوءاستفاده جنسى از سه دختر ايرانى

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Reza364 :
گفتم كه سفير رو نديدم :D
انشالله میبینیش
170.gif
170.gif
170.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
البته ببخشيد!!!:blink: :blink:

اين آقاي سفير چطوري توانايي تجاوز به 3 نفر رو داشته؟؟؟

حتي اگه توانايي جنسيش رو هم داشته باشه ولي ديگه سه نفر رو .......:wacko:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
احتمالا هر سه تاشون هم كور بودن هم لال چون نه ، ديدن كه كجا دارن ميرن نه تونستن داد بزنن! نيست كه بزور رفته بودن :rolleyes:

Saeedm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه سفير خسيسي!!!!
(اگه خسيس نبود نه گندش در ميومد نه اخراج ميشد!!!)

-Unforgiven-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nendoke :
به تو چه شرلوک بی همه چیز ؟

مگه خانم واتسون ولت کرده ؟ :D:D:D:D
خانوم من شیاف اکستازی دارم ! مصرف میکنی !؟

-Unforgiven-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SherlockHolmes :
البته ببخشيد!!!:blink: :blink:

اين آقاي سفير چطوري توانايي تجاوز به 3 نفر رو داشته؟؟؟

حتي اگه توانايي جنسيش رو هم داشته باشه ولي ديگه سه نفر رو .......:wacko:
3 تا رو که باهم ............ عدد عدد !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

mokhche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
به نظر شما امكان اين هست كه در مكاني مثل سفارت خانه بشه چند تا دختر رو بدون رضايت خودشون باهاشون كاري كرد ؟ اصلا اون خانم كارمند آژانس توي سفارت خونه چه غلطي ميكرده؟ سفارت خونه ها بخصوص سفارت قبرس چون خودم ازش ويزا گرفتم فقط و فقط با خود متقاضي كار دارن نه كارمند آژانسي كه ازش بليط ميگيري به چه دليلي اين خانم كه خبر داشته نميتونه كار مثبتي براي متقاضي ويزا انجام بده رفته داخل سفارت خونه توجه كنيد سفارت قبرس در تهران از لحاظ مكاني وسط كوير لوت نيست و در يكي از شلوغ ترين نقاط شمال تهران قرار داره كه جلوش غير از سربازان وظيفه حداقل 3 نفر كادر پليس حضور دارن.هنگام درخواست ويزا تا دريافت ويزا شما اصلا سفير رو نميبينيد كه بتونه فكر بدي نسبت به شما داشته باشه مگه اينكه .......
من هرگز نميگم تمام دخترهايي كه در گير اينجور مسائل ميشن كرم دارن اين درسته كه خيلي هاشون واقعا گرفتار ميشن ولي اين يه مورد مطمئن باشيد به اين سادگيها نيست!

به نظر من اون خانومه كه مال دفتر آژانس بوده بي تقصير بوده :D
اون اومده اونجا پرونده هارو بده بعد يهو ديده اينا دارن :happy: ديگه نتونسته جلوي خودشو بگيره گفته ما هم يه فيضي ببريم اين وسط. :p
ولي خودمونيما عجب فيضي بردن ;)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از mokhche :
به نظر من اون خانومه كه مال دفتر آژانس بوده بي تقصير بوده :D
اون اومده اونجا پرونده هارو بده بعد يهو ديده اينا دارن :happy: ديگه نتونسته جلوي خودشو بگيره گفته ما هم يه فيضي ببريم اين وسط. :p
ولي خودمونيما عجب فيضي بردن ;)

:blink: :blink: :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mokhche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
بابا شماها چقدر ظرفیتتون پایینه! من جوابگوی یه مدرسه ی دخترانه هم هستم:lol: :lol: :lol: :lol:
عجب تاپیک بالای 18 شده ها!:D

ميگم فريد آدرس يه مدرسه دخترونه ي توپ دارم
بيا باهم بريم
نصف من نصف تو
اينجوري خسته هم نميشيم :)

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Parastoo :
متاسفم از اين طرز نگاه. كه هميشه انگ مي چسبونه به دختر بدبخت! شما مي شناختين دخترها رو؟ خيلي اخلاق بديه اين جور قضاوت كردن. يه كم فكر كنين لطفا.
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
ولی یه نکته
اینا که صادرات خر دارن اگه خودشون هم.....خرکی داشته باشن این معما زیاد پیچیده نیست

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از Parastoo :
متاسفم از اين طرز نگاه. كه هميشه انگ مي چسبونه به دختر بدبخت! شما مي شناختين دخترها رو؟ خيلي اخلاق بديه اين جور قضاوت كردن. يه كم فكر كنين لطفا.

منم به سبك زيتون جوابتان را ميدهم ;)

1- سلام پرستو خانوم دوكوهكي :)

2- من هميشه وبلاگتو ميخونم :)

3- افتخار دادين بعد مدت ها اين ور ها اومدين و يه پست زدين مايه افتخاره ماست :)

4- خودتون بهتر ميدونين اين ها متاسفانه واقعيت جامعه ما هستش و قصد انگ زدن نيست :( و شايد بچه ها اينجا به شوخي يه كم غليظش كردند اما اين براي خودتون سوال نيستش كه چه جوري اين سه تا دختر تونستن تا اقمت گاه سفير برن!!!!!! جايي كه اولن كسي را راه نميدهند در ثاني جلوش يه كيوسك نگهباني با دو تا نگهبان هستش و اگه بخواي اونجا وايستي ميان و نميزارن :eek: :eek:
اونوقتشم خودتون بهتر ميدونين سفير با مراحل دادن ويزا هيچ كاري نداره و اين مراحل به بخش كنسولي هر سفارتخانه مربوطه. سفير فقط ماشين امضا هستش و نياز نيستش كه سفير تك تك افراد را ببينه مخصوصن سفارتخانه اي مثل سفارت قبرس كه مراجعه كننده هم زياد داره :eek:
پس همه شواهد نشون ميده كه خانوم هاي محترمه اگر نگوييم كه صد در صد با ميل و رضا رفتن اما به جرات ميتوانيم بگوييم ته دلشان كمي تا قسمتي به اين كار رضايت داشته اند و يا حدس ميزدند كه سر انجام كارشان چيست :blink:

5- در پايان اميدوارم اين ور ها بيشتر زيارتتون كنيم :)

-Unforgiven-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از El Che :
منم به سبك زيتون جوابتان را ميدهم ;)

1- سلام پرستو خانوم دوكوهكي :)

2- من هميشه وبلاگتو ميخونم :)

3- افتخار دادين بعد مدت ها اين ور ها اومدين و يه پست زدين مايه افتخاره ماست :)

4- خودتون بهتر ميدونين اين ها متاسفانه واقعيت جامعه ما هستش و قصد انگ زدن نيست :( و شايد بچه ها اينجا به شوخي يه كم غليظش كردند اما اين براي خودتون سوال نيستش كه چه جوري اين سه تا دختر تونستن تا اقمت گاه سفير برن!!!!!! جايي كه اولن كسي را راه نميدهند در ثاني جلوش يه كيوسك نگهباني با دو تا نگهبان هستش و اگه بخواي اونجا وايستي ميان و نميزارن :eek: :eek:
اونوقتشم خودتون بهتر ميدونين سفير با مراحل دادن ويزا هيچ كاري نداره و اين مراحل به بخش كنسولي هر سفارتخانه مربوطه. سفير فقط ماشين امضا هستش و نياز نيستش كه سفير تك تك افراد را ببينه مخصوصن سفارتخانه اي مثل سفارت قبرس كه مراجعه كننده هم زياد داره :eek:
پس همه شواهد نشون ميده كه خانوم هاي محترمه اگر نگوييم كه صد در صد با ميل و رضا رفتن اما به جرات ميتوانيم بگوييم ته دلشان كمي تا قسمتي به اين كار رضايت داشته اند و يا حدس ميزدند كه سر انجام كارشان چيست :blink:

5- در پايان اميدوارم اين ور ها بيشتر زيارتتون كنيم :)
بابا دختری که زرنگ باشه تحریک هم نکنه براش مشکلی پیش نمیاد ! تا محرک نباشه که حرکتی انجام نمیشه ! مثلا من الان میرم تو خیابون یه دختر چادریو بر میدارم بهش تجاوز میکنم ! خوب فک میکنید چرا اینطور بوده !؟ چون دختره چادر داشته و جلب توجه میکنه ! چون معمولا بقیه مانتو روسری دارند ! پس دیدید !؟ ما پسرا هرگز مقصر نیستیم ! هرگز !

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
مخچه جان من پایه ام!! ادرس بده بریم!!! فقط یه چیزی!!! برای این کار 200-300 تا ****** لازمه! خیلی گرون میشه! بدون اون هم میشه؟:D

بالا