برگزیده های پرشین تولز

اخطار استفاده از فیناستراید - پروپشیا - فین پشیا

malekee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش شما ایرانی استفاده کردین جواب داد یا هندی؟
الان قیمتش چقدره؟من میترسم ایرانی بخرم جواب نده!

دوستان من چنتا داروخانه رفتم متاسفانه همشون ایرانی داشتن.
هندی قیمتش چقدره؟

دکتر اینجناب گفته که به هیچ عنوان ایرانی مصرف نکنم چون هیچ تاثیری نداره.
این دارو رو میتونید از دارو خانه های بزرگ و معتبر تهیه کنید خیلی جاها ندارن من خودم هربار یه عالمه میگردم تا بالاخره پیداش میکنم.

mrloti

Registered User
لایک‌ها
6
داداش اتفاقا من ایرانیشو خوردم جواب هم گرفتم خارجیش خطرناک تره که تو این بازار معلوم نیست اصله یا تقلبیه

babremaloos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اول رفتم پیش دکتر نوربالا یزد بعد بهم واسه یک ماه فینستراید 5 و ماینوکسیدیل و یه مایع سفید رنگ مثل شیر بود قبل از ماینوکسیدیل باید میزدم به سرم داد. موهای ریز بعدار دو ماه استفاده درومد ولی انقد سرم شلوغ شد قطعش کردم و تا چند وقت ریزش مو نداشتم. بعداز 6 ماه دوباره ریزش مو پیدا کردم. و تصمیم گرفتم فینستراید 1(سها) که دکتر بعداز ماه اول تجویز کرده بود رو خودسرانه مصرف کنم. حدود یکسال و نیم مصرف کردم و واقعا نتایج خوبی داشت. هم موهام زخیمتر شدن هم ریزش قطع شده بود. الان حدود دو ماه هست دیگه نمیخورم ریزش موهام به شدت زیاد شده.
عوارض فقط برای اون یک ماه اول فینستراید 5 استفاده میکردم سینه هام درد میگرفت اگه فشارشون میدادم.
من پسر 24 ساله از شهرستان شهربابک استان کرمان هستم.از داروهای 100 ایرانی استفاده کردم و واقعا نتیجه داد
تصمیم گرفتم الان دوباره فینستراید 1 رو شروع کنم تا دیر نشده. اول که مطلب رو خوندم گفتم میرم ماینوکسیدیل 5درصد پاک دارو رو استفاده میکنم ولی بقیه نظرارو خوندم فهمیدم فینستراید چون روی من تاثیری چه جنسی چه چروک و.. نداشته دوباره مصرفم رو شروع کنم. نظرتون چیه؟

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
سال پیش حدود 2ماه از ماینوکسیدیل آمریکایی استفاده کردم نتیجه به هیچ عنوان رضایت بخش نبود.پوست سرم حساسیت داد ریزش بسیار بیشتر شدو... بخاطر همین قطع کردم.
متاسفانه در ادامه موهام نازک شده بود که با مصرف ویتامین سی پلاس زینک و ولمن ضخیم شد حتی بیشتر از سابق!
در حال حاضر دوماهه که فین پشیا 1میل هندی به همراه سیستن ب6 مصرف میکنم بسیار راضیم.

farhadazimif

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
متاسفانه بنده ۸سال گذشته یک دوره از داروی فین پشیا استفاده کردم و هنوزهم از عوارض بسیار بد جنسی این دارو رنج میبرم !
آیا شما در این مورد پزشک معالجی رو سراغ دارین که بتونه به طور تخصصی در این مورد کمک بنده بکند ؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
با سلام
متاسفانه بنده ۸سال گذشته یک دوره از داروی فین پشیا استفاده کردم و هنوزهم از عوارض بسیار بد جنسی این دارو رنج میبرم !
آیا شما در این مورد پزشک معالجی رو سراغ دارین که بتونه به طور تخصصی در این مورد کمک بنده بکند ؟
ربطی به این دارو نداشته

es4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان با این اوضاع دارو را بخورم یا نه

mrloti

Registered User
لایک‌ها
6
بخور اقا بخور ولی خب یه درصدی هم واسه کور شدن اجاقت کنار بزار احتمالش هست

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
من از یک سال پیش مصرفشو شروع کردم
نتیجه خیلی عالی هم گرفتم و ریزش موهام به کلی متوقف شد و موهام پرپشت شده
عوارضی هم ازش ندیدم
ایرانی هم مصرف کردم

kakal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا اخطاار برای تمام داروها هست.......... مثلا داروی وارفارین که برای جلوگیری از سکته قلبی هست را بخونین . بعد از خوندنش فکر میکنین که یه سم کشندس با هدف زجر کش کردن افراد!!!!!! این اخطارها برای مواردیه که دوز دارو مشکل داشته باشه یا خود شخص زمینه ژنتیک داشته باشه که با داروی مذکور تحریک یا فعال بشه... این توضیحات شما روی کاتالوگ وجود داره اما دلیل بر خطرناک بودن نداره مگر برای افرادی که مشکل دیگه دارند که با این دارو تحریک میشه....مثلا افرادی هستند که به بوی گل ها هم حساسیت دارند و به شدت علائم بیماری در اثر برخورد با گرده گل نشون میدهند...ولی آیا این نشانه خطرناک بودن گل هاست!!!!!!!!!!!! من الان 6 ساله دارم مصرف میکنم...دو پسر هم در این مدت خدا بهم داده...البته زمانی که تصمیم به بچه دار شدن گرفتم احتیاطا یک ماه از قبل نخوردم. هر چند بعد از 8 ساعت اثر دارو از بدن میرود.

kakal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا شما عوارض فینیستراید را خوندی عوارض وارفارین که مال جلوگیری از لخته شدنه را بخونی چی میفرمائید. آیا در صورت تجویز پزشک واسه قلبتون از اون نمیخوری!!عوارض داروی وارفارین که گفتم در کاتالوگ آمده :
کبودی یا درد انگشتان پا؛ ادرار کدر یا تیره؛ ادرار کردن مشکل یا دردناک؛ زخم یا لکه‌های سفید در دهان؛ گلودرد، تب، و لرز؛ تورم پا و ساق پا؛ خستگی؛ افزایش وزن غیرعادی؛ یا زردی چشم‌ها یا پوست. خونریزی خارجی مثل خونریزی از لثه‌ها هنگام مسواک‌زدن؛ کبودی وسیع بدون ضربه؛ خون دماغ؛ خونریزی شدید و غیرعادی از بریدگی‌ها؛ خونریزی شدید و غیرعادی هنگام عادت ماهانه. علایم خونریزی داخلی شايع‌ترين عارضه مصرف وارفارين، خون‌ريزي از نقاط مختلف بدن است. حتی هنگامي كه INR بيمار در محدوده هدف قرار دارد، ممكن است كمی خون‌ريزي مشاهده شود.

kakal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خلاصه " خوبه اطلاعاتمون را در اختیار هم بذاریم...اما قضاوتهامون را نه.نه.نه"..... چون این نظر ماست و نه حقیقت موجود...

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
دوستان من بخوام شروع کنم باید فیناستریاد یک میلی بخرم ؟ بدون نسخه میدن ؟
قیمتش چنده ؟

فقط باعث میشه موهای موجود حفظ بشن یا نه موی جدید هم در میاد ؟

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
@the boy
بدون نسخه میدن
ایرانی یسته 30 تایی 3000 تومان
تاثیر اصلیش ضد ریزش هست ولی ظاهرا در بعضی افراد به رویش بیشتر مو هم کمک می کنه
تجربه شخصی:
دو شرکت سها (soha) و ابوریحان اینو تولید می کنند با اینکه داروخانه ها اکثرا میگن سها ولی من شخصا از ابوریحان تاثیر بهتری دیدم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
@the boy
بدون نسخه میدن
ایرانی یسته 30 تایی 3000 تومان
تاثیر اصلیش ضد ریزش هست ولی ظاهرا در بعضی افراد به رویش بیشتر مو هم کمک می کنه
تجربه شخصی:
دو شرکت سها (soha) و ابوریحان اینو تولید می کنند با اینکه داروخانه ها اکثرا میگن سها ولی من شخصا از ابوریحان تاثیر بهتری دیدم
خارجیش چنده ؟ چه مارکی هست ؟

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
من تا حالا خارجی نگرفتم
فکر کنم بهش میگم پروفشیا یا یه همچین اسمی
تو ایران هندی و امریکایی موجوده که آمریکاییش خیلی کمیابه
هندیش هم باید مواظب باشی تقلبی نباشه چون تقلبیش زیاده
به نظر من در مورد این قرص فکر نکنم نیازی به مصرف نوع خارجیش باشه

babak_jan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سپاس از اطلاع رسانی ،منم یه مدت استفاده کردم افزایش سینه مخصوصا تو نوک پستان پیدا کردم گذاشتم کنار ،الان رفتم موم رو کاشتم

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

0reza666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام. الان قرص فیناستراید 1 بخوریم یا نه؟

Mosimaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تقریبا 10 ماه هست که از فیناستراید ایرانی سها استفاده میکنم، ریزش مو تو خانوادمون ارثی هستش و داداشای بزرگترم (ازناحیه شقیقه ها) کچل شدن دایی ها و پسر دایی هامم همه کچلن، 21 سالمه الان، توی این 10 ماه ضخامت موهام بیشتر شد(ریزش مو نداشتم فقط ناحیه شقیقه هام موهام کم شده بود و کل موهام داشت نازک میشد) تاثیر زیادی داشته تا الان، عوارضی هم نداشتم هیچی. موهام ضخیمه ولی هنوزم میترسم نکنه از قسمت شقیقه ها دچار ریزش بشن :|
یه سوال دارم، فیناستراید ابوریحان بهتره یا سها؟! یک ماهی هست شروع کردم از ابوریحان استفاده کنم،ببینم تاثیرش بهتره یا نه، کسی استفاده کرده ببینه کدوم بیشتر جواب میده؟
در ضمن از 1 میلی گرم استفاده میکنم(توصیه میکنم به هیچ عنوان از 5 استفاده نکنید، چون خیلی ها فکر میکنن دزش بالاتره حتما بهتره میرن 5 میگیرن ولی حواستون باشه خیلی خطرناکه دز بالاش)

بالا