برگزیده های پرشین تولز

اداره پست يا اداره تفتيش عقايد ؟؟؟

man98

Registered User
لایک‌ها
3
... من واقعا" عصباني هستم و هيچ وقت تا اين حد احساس شرم نكرده بودم از اين همه سانسور و البته دزدي تو اين مملكت....
امروز براي من بسته اي رسيد از امريكا از طرف دوستي غير ايراني... جعبه باز شده بود و تمام بسته بنديهاي داخل آن پاره .... و نامه اي به اين مضمون كه ما يكسري از اينها رو غير مجاز تشخيص داده ايم و تحويل داده نمي شود....
حدس مي زنم چيزهاي غير مجازشان شامل پوستر و DVD فيلم بوده...آيا اين درسته بدون اطلاع يا حضور من بسته را باز كردن و محتوياتش رو به دلخواه برداشتن ؟؟ آيا اين توهين به حريم شخصي من نيست ؟؟ آيا اين كار اسمش خيانت در امانت نيست ؟؟‌ مي توانم قسم بخورم هر چه برداشته اند ذره اي هم مشكل نداشته ، فيلمهايي بوده كه همين صدا و سيما هم پرده اي شان را نشان داده ....من چطور مي توانم به اين دوستم بگم اينجا مثل قرون وسطي هنوز تفتيش عقايد وجود دارد ؟؟ چطور مي شه اين همه شرمندگي رو تحمل كرد ؟؟‌ چه مي شه كرد يا چي بايد گفت ؟؟ نمي دونم 2 تا دونه فيلم كه دوستي هديه مي فرسته مهمتره و كالاي ممنوع الورود و تهاجم فرهنگي يا قاچاق اين همه فيلم كه روز به روز بيشتر و راحت تر مي شه ؟؟؟؟

به نظر شما من چطور بايد مسئله رو عنوان كنم ؟؟ بگم بالاترين توهين رو به من مي كنن و در بسته ام رو باز مي كنند و ....
واقعا" عصباني ام....

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
آخه چه طور این کارو کردن؟ پست که حق بازکردن بسته ها رو نداره.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
داره. خوبم داره.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
... من واقعا" عصباني هستم و هيچ وقت تا اين حد احساس شرم نكرده بودم از اين همه سانسور و البته دزدي تو اين مملكت....
امروز براي من بسته اي رسيد از امريكا از طرف دوستي غير ايراني... جعبه باز شده بود و تمام بسته بنديهاي داخل آن پاره .... و نامه اي به اين مضمون كه ما يكسري از اينها رو غير مجاز تشخيص داده ايم و تحويل داده نمي شود....
حدس مي زنم چيزهاي غير مجازشان شامل پوستر و DVD فيلم بوده...آيا اين درسته بدون اطلاع يا حضور من بسته را باز كردن و محتوياتش رو به دلخواه برداشتن ؟؟ آيا اين توهين به حريم شخصي من نيست ؟؟ آيا اين كار اسمش خيانت در امانت نيست ؟؟‌ مي توانم قسم بخورم هر چه برداشته اند ذره اي هم مشكل نداشته ، فيلمهايي بوده كه همين صدا و سيما هم پرده اي شان را نشان داده ....من چطور مي توانم به اين دوستم بگم اينجا مثل قرون وسطي هنوز تفتيش عقايد وجود دارد ؟؟ چطور مي شه اين همه شرمندگي رو تحمل كرد ؟؟‌ چه مي شه كرد يا چي بايد گفت ؟؟ نمي دونم 2 تا دونه فيلم كه دوستي هديه مي فرسته مهمتره و كالاي ممنوع الورود و تهاجم فرهنگي يا قاچاق اين همه فيلم كه روز به روز بيشتر و راحت تر مي شه ؟؟؟؟

به نظر شما من چطور بايد مسئله رو عنوان كنم ؟؟ بگم بالاترين توهين رو به من مي كنن و در بسته ام رو باز مي كنند و ....
واقعا" عصباني ام....
ایا این؟ آیا آن؟ آیا شما نمیدانید اینجا ایران است؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
پيگيري كن به اخبار شبانگاهي ساعت 10 اعلام كن حتماً بررسي ميشه

مگه شهر هرته(اگر غلط نوشتم ببخشيد) شايد يكي گنج بفرسته براش پست نصفشو برداره براي خودش

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همیشه بسته ای که از خارج بیاد رو باز میکنن که ببینن توش چیه
برا من هم اومد بازش کرده بودن
خیلی عجیب نیست به هر حال چیزی که از مرز رد میشه باید بازرسی بشه

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته شما اگه مطمئنی که مشکل نداشتن اون چیزا شکایت کنی پست میدن

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
همیشه بسته ای که از خارج بیاد رو باز میکنن که ببینن توش چیه
برا من هم اومد بازش کرده بودن

مثلا فیلم غریزه اصلی تو فرهنگ شما خلافه تو فرهنگ ادما ایراد نداره!;)

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
آره تمامی بسته هایی که از خارج میاد رو باز میکنند و برسی میکنند (طبق قانون این مملکت!)
یادمه چند سال پیش یکی از دوستان برای من از انگلیس چندتا بسته و کادو پست کرد ... همه بسته ها باز و برسی شده بودند و چندتایی هم رو گرفتند و تحویل ندادند... (بسته های من تقویم و نمونه های کارهای تبلیغاتی بودند)

اما اینو بشنوید:
رفته بودم چندتا DVD و CD رو برای یکی از دوستانم توی یکی از شهرهای داخل کشور بفرستم.... اونوقت متصدی اون باجه بسته من رو باز کرد و میخواست محتوای CD ها رو نیگاه کنه!!! با اینکه بسته مقصدش داخل کشور بود!
جلوشون رو گرفتم...گفتم چه وضعشه ... اصلاً ربطی نداره که بدونی من چی رو دارم پست میکنم... و خلاصه نذاشتم این کارو بکنه ...
طبق قانون پست حق برسی بسته های داخل کشور رو نداره...

man98

Registered User
لایک‌ها
3
مثلا فیلم غریزه اصلی تو فرهنگ شما خلافه تو فرهنگ ادما ایراد نداره!;)

دوست عزيز من نگفتم فيلمي تو اين مايه ها بود... گفتم حتي تلويزيون هم چند بار نشون داده.... البته اون طور كه از شواهد بر مياد! من حدس زدم چيه و 90% هم مطمئنم درسته !!

بعدشم حق با دوستانه اينجا بسته ها رو باز مي كنن ولي حداقل نبايد يه خبري بدن تا من خودم باشم و در حضور خودم باشه ؟! هر چي خواستن بردارن به اسم غير قانوني بودن... خدا مي دونه چه چيزهاي ديگه اي هم برداشتن...كمترين حقي كه گيرنده داره اينه كه بسته در حضور خودش چك بشه....

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
براي من تا حالا چندين بسته اومده اما همشون سالم بودن

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

واقعا" عصباني ام....

کاره شرکته پست که صد در صد خلاف مقررات انسانی بوده است

ولی من یه سوال از شما دارم

این دوسته شما He هستند یا She و چطوری شما باهم دوست شدید ؟

دوسته اینترنتی هست یا فایمیل یا آشنایی چیزی ؟

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7

man98

Registered User
لایک‌ها
3
کاره شرکته پست که صد در صد خلاف مقررات انسانی بوده است

ولی من یه سوال از شما دارم

این دوسته شما He هستند یا She و چطوری شما باهم دوست شدید ؟

دوسته اینترنتی هست یا فایمیل یا آشنایی چیزی ؟

آقا دوستي اينترنتي چيه ؟؟ درپيت بازي نبوده...آشناست، آدم حسابيه...به قول معروف جنس مخالف هم نيستيم.

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2

واقعا" عصباني ام....

دوست عزیز اینکار واقعا زشت بوده منتها بزار برات یه قضیه مشابه که برای منم اتفاق افتاد بگم

دوست بنده که در امریکا سالهاست زندگی میکنه و مقیم هستش وقتی میخواست یه سی دی نجوم برام پست کنه بعد از مدتی که در پست امریکا مونده بود برگشت داده شده بود و عنوان شده بود شما حق ندارید
از این قبیل سی دی به ایران بفرستید آیا اینکار پست امریکا درست بوده ؟

فقط اینو گفتم که اروم بشید که این حرکت ها دو طرفه ست و فقط ایران نیست که اینطوری ضدحال بقول معروف میزنه ...

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
قانونه که باز کنن مرسولاتی که از خارج میاد!! تازه خوبه خبرت کردن بیا جنازه پاکت و ببر...

حالا بخوای پست کنی میگه درشو نبند چون بازبینی میشه حتی نامه و عکس هاتونم خونده میشه خیال کردی دوست خارجی داری؟ اونم از نوع امریکایی؟ از نوع جنایتکاریش؟
263cylj.gif

همه چی باید قربیل بشه تا وارد میهن عزیزمون بشه
لغت های اشنای ایرانی: فیلترینگ ، سانسور ، پارازیت ، تفتیش پاکت نامه! چاپیدن...
انجمن شورشیان مقیم مرکز
145.gif

man98

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز اینکار واقعا زشت بوده منتها بزار برات یه قضیه مشابه که برای منم اتفاق افتاد بگم

دوست بنده که در امریکا سالهاست زندگی میکنه و مقیم هستش وقتی میخواست یه سی دی نجوم برام پست کنه بعد از مدتی که در پست امریکا مونده بود برگشت داده شده بود و عنوان شده بود شما حق ندارید
از این قبیل سی دی به ایران بفرستید آیا اینکار پست امریکا درست بوده ؟

فقط اینو گفتم که اروم بشید که این حرکت ها دو طرفه ست و فقط ایران نیست که اینطوری ضدحال بقول معروف میزنه ...

بله درسته حتي همين نمونه هاي اينترنتيش كه مي گه اين برنامه براي كشور شما قابل دانلود نيست و... اما ناراحتي من اينه كه حالا اين موضوع رو چطور به دوستم توضيح بدم ؟؟ بگم شما اون طوري مي كنيد ما سانسور يا به قول دوستمون تفتيش پاكت ؟؟ اين به اون در ؟؟ من چند بار اومدم بهش بگم كه در ايران قانون كپي رايت وجود نداره و هر چه فيلم هست يا سانسوره يا قاچاق اما خجالت كشيدم.... اما حالا...دوستم بپرسه شما كه 2 تا DVD نمي شه براتون فرستاد چطور اين همه فيلم (اونم از نوع به روزش) رو ديدي ؟ من چي بگم ؟؟ تو بد وضعي هستم.... از يه طرف هم روم نمي شه بگم تو اين همه زحمت كشيدي هزينه كردي بعد اين طوري شد! دارم از عذاب وجدان مي ميرم...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بابا اینا که چیزی نیست
ما چند وقت پیش یه سری چیز میز برای آشناهامون تو کشورای مختلف فرستادیم از قبیل ایتالیاو آلمانو هلند و انگلیس
پدرشونو در آوردن هرچی خوراکی بود ریخته بودن دور
بقیه رو همرو باز کردن و چک کردن
بعضیا دوست دارن سریع بگن کشور ما اینجوریه بس که حقیرن و خودشون خودشونو کوچیک میکنن

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

منطقا بايد باز كنه شايد چيزي باشه شايد نامه خلافي باشه

اما دركل اره يه جورايي غيرمعقول هم است چي ميشه كرد شايد جاهاي ديگر هم باشد همين كارهارو انجام بدهند وبازكنند شايد برندارند:blink:

بالا