برگزیده های پرشین تولز

ادای دین به انجمن پی تی

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
راستش رو بخواهید من سال قبل یه مقاله برای یکی از مجلات فرستادم. این مقاله با عنوان " نگاهي گذرا به انجمن هاي گفتگو ( فروم ها ) Forum" در مرداد ماه یعنی ماه قبل در این مجله چاپ شد.
من در این مقاله با معرفی انجمن های مختلف سعی کردم که تجربه های خیلی کوچک خود را در زمینه این پدیده مفید اینترنت و البته جدید در ایران اشنا کنم.

در بخشی از این مقاله نیز سعی کردم خیلی کوتاه و گذار انجمن پی تی رو هم معرفی کنم.

بخشی از مقاله در مورد انجمن پرشین تولز
Your browser may not support display of this image.

این انجمن نیز با سابقه طولانی در اینترنت نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مراجعه خوانندگان را به به این انجمن پیشنهاد می کنم .این انجمن گفتگو که یک محیط کامل کننده وب سایت پرشین تولز می باشد با استفاده از مدیران متخصص خود نظر بسیاری از کاربران حرفه ای را نیز به سوی خود جذب کرده است .

برخی از انجمن های گفتگوی ان عبارتند از:

انجمن سخت افزار

انجمن موسیقی و هنر

انجمن برنامه نویسی

انجمن زبانهای php و php nuck و html که بسیاری از مدیران وب سایتها را برای رفع مشکلاتشان به این انجمن کشانده است.

انجمن لپ تاب پرشین تولز انجمنی مفید و تخصصی بوده که علاقمندان به لپ تاب و موضوعات مرتبط با آن را به سر زدن به این انجمن دعوت می کنم که حضور متخصصین معتبری در این انجمن شما را به بسیاری از سوالاتتان در زمینه خرید ، فروش، خدمات پس از فروش و ... لپ تاب راهنمایی می کند.

آدرس انجمن های گفتگوی persiantools :

www.forum. persiantools.com

این مقاله در ماهنامه " دانش و کامپیوتر" مرداد ماه چاپ شده است.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
راستش رو بخواهید من سال قبل یه مقاله برای یکی از مجلات فرستادم. این مقاله با عنوان " نگاهي گذرا به انجمن هاي گفتگو ( فروم ها ) Forum" در مرداد ماه یعنی ماه قبل در این مجله چاپ شد.
من در این مقاله با معرفی انجمن های مختلف سعی کردم که تجربه های خیلی کوچک خود را در زمینه این پدیده مفید اینترنت و البته جدید در ایران اشنا کنم.

در بخشی از این مقاله نیز سعی کردم خیلی کوتاه و گذار انجمن پی تی رو هم معرفی کنم.

بخشی از مقاله در مورد انجمن پرشین تولز

این مقاله در ماهنامه " دانش و کامپیوتر" مرداد ماه چاپ شده است.

با سلام

از بابت این عمل شما , نهایت تشکر را دارم .

بسیار عالیست .
:happy:
من که این مقاله رو مطالعه نکرده ام , یعنی این مجله به دستم نرسیده ! . . .

در کل امیدوارم که فرهنگ استفاده از فروم های اینترنتی در آینده یک امر همه گیر و منطقی باشد و این کار تنها از طریق همین مقالات در مجلات مختلف امکان پذیر خواهد بود .

موفق باشید .

* * * * * * * * * *

بالا