برگزیده های پرشین تولز

ادبیات داستانی میخونم و میخوام کمک کنم!

دختر باران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید... راستش من واقعا نمیدونم که چقدر تحصیل در این رشته رو باید جدی بگیرم و روش حساب کنم!!! به من گفتن بیتشرین هدف این رشته پرورش داستان نویس ها ست وبسیار بیشتر از رشته ی زبان و ادبیات فارسی توصیه میشه به کسایی که به ادبیات و داستان و به خصوص داستان نویسی علاقه دارن، چون برخلاف اون اونقدر حالت تئوری نداره و بیشتر جنبه ی عملی داره و خیلی لذت بخش تر ومفید تره... و اینکه دانشگاه های خوبی مثل تهران ، اصفهان، تبریز این رشته رو ارایه میدن... میشه بگین معروف ترین اساتید کیا هستن؟ به من بگین چیکار میکنین دقیقا؟!!! من واحد های درسی رو دیدم ولی خوب طبیعتا شناخت زیادی ازشون ندارم واینکه واقعا چه اتفاقی میفته تو کلاسای شما و دقیقا چیکار میکنین و چی یاد میگیرین... دارم خیلی ساده و راحت و عامیانه سوال میکنم به خاطر اینکه واقعا هیچی نمیدونم ... در حالیکه بسیار مشتاقم و ذوق دارم برای شناخت این رشته وتحصیل کرده های این رشته...شنبه با یکی از دوستان که دانشجوی دکترای ادبیات فارسی هستن قرار دارم تا با ایشون هم مشورت کنم ولی حس میکنم اطلاعات شما و حرف زدن با شما خیلی برام بهتره...باز هم بسیار ممنون!!!!

بالا