برگزیده های پرشین تولز

ادعای جدید در کسب درامد از اینترنت

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
کسی این سایتو میشناسه؟http://www.cn3shop.com
مثل هر سایت مشابه اینها هم احتمالا قابل اعتماد نیستن ولی میخوام بدونم کارشون چیه؟ کسی میدونه؟

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
کارشون دزدی و چاپیدن مردم با فروش بسته های کسب درآمد هست.......

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
این بسته ها اگه درآمد زایی میکرد خودشون شروع میکردن! نه اینکه به چندین نفر بفروشن تا چندرغاز سود کنن!

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
توی خیلی از فروم ها شروع کردن به تبلیغ، اینکه 100% سرکاری هستش که شک نکن!
اما شنیدم همین تبلیغ هایی که توی فروم ها می کنن پورسانت می گیرن!
ملت **** زیاد داریم که گول می خورن، نبود که اینا هم نبودن!

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

کاملا درسته

ملت فکر میکنن قراره با خریدن یه بسته پوبدار بشن در حالی که نمیدونن تازه شروع سختی ها و دردسرهاشونه و کسی بدون زحمت به پولی نمیرسه !! من هم تا به حال ندیدم تو هیچ فرومی کسی بیاد بگه من خریدم مفید بوده و الان دارم سود میکنم:D

Last edited:

O-(-<

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز بهتره تولید کننده باشیم با قوانین بسیار شفاف با این طرز فکر پیشرفت کاریت میره بالا.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
یکی از بچه ها همچین پکیجی آماده کرده ولی نه به این صورت که چرند توش گفته باشه. کاملاً واقعی ـه.

قراره براش بازار یابی کنم.

تاپیک زدم، نریزین رو سرم بگین کلاه برداری و ... ها :D

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116

تایید میشه 100 % سرکاریه و دروغه درامد این بسته
لااقل تو اینجا میتونی بیشتر در مورد دروغ بودن بسته پی ببری و همچنین اینجا

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
یکی از بچه ها همچین پکیجی آماده کرده ولی نه به این صورت که چرند توش گفته باشه. کاملاً واقعی ـه.

از همین الان محکوم میکنیم:rolleyes:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

خب بستگی داره به اینکه بسته و پکیج کلاهبرداری باشه یا نه:D اگه تایید باشه که کلاهبرداریه بازهم انتظار نداری بیان بگن کلاهبرداریه؟؟!:happy:

شما که قراره زحمت بازاریابیش و بکشی و پورسانت دریافت کنی حداقل خودت برای یکبار بسته رو بگیر و بازش کن و امتحانش کن ببین واقعا با استفاده از تجاربی که کسب کردی این بسته جواب میده یا نه!بعد به بازاریابیش بپرداز تا اعتبار خودت هم زیر سئوال نره دوست عزیز.

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
از همین الان محکوم میکنیم:rolleyes:
مرسی :p

خب بستگی داره به اینکه بسته و پکیج کلاهبرداری باشه یا نه:D اگه تایید باشه که کلاهبرداریه بازهم انتظار نداری بیان بگن کلاهبرداریه؟؟!:happy:

شما که قراره زحمت بازاریابیش و بکشی و پورسانت دریافت کنی حداقل خودت برای یکبار بسته رو بگیر و بازش کن و امتحانش کن ببین واقعا با استفاده از تجاربی که کسب کردی این بسته جواب میده یا نه!بعد به بازاریابیش بپرداز تا اعتبار خودت هم زیر سئوال نره دوست عزیز.
یکی از بچه های گل پی تی ـه :D
حواسم هست قبل از شروع یه بسته ازش بگیرم ببینم چی داره. بعد شروع کنم :rolleyes:
مرسی حسین جان بابت پیشنهادت.

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
یکی از بچه های گل پی تی ـه :D
حواسم هست قبل از شروع یه بسته ازش بگیرم ببینم چی داره. بعد شروع کنم :rolleyes:
مرسی حسین جان بابت پیشنهادت.

فکر میکنم خودم هم بدونم کدوم یکی از دوستان موفق پی تی باشه چون همین پیشنهاد رو به بنده برای بازاریابی داده :دی

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
هر پکیجی دیدید که در تبلیغاتش عکس یک جونور رو زدن که موهاش سیخ شده و داره جیغ میکشه و زیرش هم نوشته میلیونر و میلیاردر بشید بدونین کلاهبرداریه.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
هر پکیجی دیدید که در تبلیغاتش عکس یک جونور رو زدن که موهاش سیخ شده و داره جیغ میکشه و زیرش هم نوشته میلیونر و میلیاردر بشید بدونین کلاهبرداریه.

لول راست می گه اینو
25r30wi.gif

تازه تکست هاش هم با مشکی روی بک گراند زرد می نویسن
loudlaff.gif

راستی این سی دی ها بود که می گفت هم کسب در آمد کنید هم سربازی و اینا، اونا هم کلاً چاخان بوده، به جا سی دی آموزشی فیلم می فرستادن! یا اگه می فرستادن یه کتاب بوده سر جمع 4 خط توضیح داشته.
یکم فرهنگ سازی بشه که اینا همشون گل واژن ( که بعید می دونم بشه) اینجور آدما جولو پلاسشون رو جمع می کنن.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
من نمیدونم چرا اینجور آدما هنوز پیدا میشه
هر چند به قول دوستمون تا آدمای *** پیدا میشن اینا هم کاسبیشون رو دارن(البته من فکر کنم منظور دوستمون از *** <نادون> باشه، لول)
یه سری نوجوون که تازه با اینترنت آشنا شدن و از هیچ چیز خبر ندارن، گول اینجور افراد رو میخورن

امیدوارم همه اونقدر آگاه بشن که دیگه شاهد اینجور تاپیک ها نباشیم و مردم بدون اینکه یکذره شک کنن صفحه اون سایت رو ببندن و پولی که میخوان به اون کلاهبردار بدن برن چیزبرگر بخورن

الهی آمین

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من نمیدونم چرا اینجور آدما هنوز پیدا میشه
هر چند به قول دوستمون تا آدمای *** پیدا میشن اینا هم کاسبیشون رو دارن(البته من فکر کنم منظور دوستمون از *** <نادون> باشه، لول)
یه سری نوجوون که تازه با اینترنت آشنا شدن و از هیچ چیز خبر ندارن، گول اینجور افراد رو میخورن

امیدوارم همه اونقدر آگاه بشن که دیگه شاهد اینجور تاپیک ها نباشیم و مردم بدون اینکه یکذره شک کنن صفحه اون سایت رو ببندن و پولی که میخوان به اون کلاهبردار بدن برن چیزبرگر بخورن

الهی آمین
دلیلش مشخصه! بیکاری جوانان! نیاز شدید به پول! افسردگی.

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
سلام به همه دوستان
من یه سئوال دارم خدمت تمام کسانی که این سایت رو کلاه بردار اعلام کردند :blush:

آیا کسانی که گفتند کلاه برداریه این سی دی را خریدند ؟

البته اینو من بگم که هیچ ارتباطی با این سایت ندارم و این سی دی رو هم نخریدم فقط میخوام بدونم که از کجا فهمیدید که کلاه برداریه .....:)

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ببین دوست عزیز، شما واقعا فکر میکنید با خرید این سی دی پولدار میشید؟

اگر فکر میکنی صحبتهای ما قانعت نمیکنه این بسته رو بخر و ازش استفاده کن. ایشالا که برات پول ساز باشه
ولی چرا وقتی میشه با یک ذره همت و تلاش یه درآمد سالم و خوب داشت بری دنبال یه سری روشهای من دراوردی که خود گرداورنده ی اون بسته هم ازشون استفاده نمیکنه
به نظر شما اگر یکی یک روشی داشته باشه که ازش ماهانه کلی پول در میاره، میاد به دیگران بگه؟ اگر هم بگه به دوستان نزدیکش میگه نه اینکه بذاره تو شاپ و به من و شما بفروشه

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
ببین دوست عزیز، شما واقعا فکر میکنید با خرید این سی دی پولدار میشید؟

اگر فکر میکنی صحبتهای ما قانعت نمیکنه این بسته رو بخر و ازش استفاده کن. ایشالا که برات پول ساز باشه
ولی چرا وقتی میشه با یک ذره همت و تلاش یه درآمد سالم و خوب داشت بری دنبال یه سری روشهای من دراوردی که خود گرداورنده ی اون بسته هم ازشون استفاده نمیکنه
به نظر شما اگر یکی یک روشی داشته باشه که ازش ماهانه کلی پول در میاره، میاد به دیگران بگه؟ اگر هم بگه به دوستان نزدیکش میگه نه اینکه بذاره تو شاپ و به من و شما بفروشه

من نمیخوام این سی دی رو بخرم . خودم چند سالی هست که از اینترنت پول در میارم . و نیازی به این سی دی ندارم. این سی دی به درد آماتورها میخوره .
من اینو میگم وقتی شما این سی دی رو نخریدید و نمیدونید توش چی هست , چطور میگید اینا دارن کلاه برداری میکنند.
تازه من این شرکت رو تقریبا میشناسم خودشون دارن از روشهایی که توی این سی دی گفتند استفاده میکنند.
هم شاپ دارند. هم سیستم همکاری در فروش دارند. هم سایت و فروشگاه طراحی میکنند . هم توی کار هاست ودامین هستند.
اونا هم دارن دستمزد کارشونو میخورند
آموزش میدن پولشو میگرند.

بالا