برگزیده های پرشین تولز

ادعای جدید در کسب درامد از اینترنت

as87

Registered User
لایک‌ها
1
شعار اصلي اينه:
با خريد اين بسته ها ما را يك شبه ميليونر كنيد.:cool:

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
سلام به همه دوستان
من یه سئوال دارم خدمت تمام کسانی که این سایت رو کلاه بردار اعلام کردند :blush:

آیا کسانی که گفتند کلاه برداریه این سی دی را خریدند ؟

البته اینو من بگم که هیچ ارتباطی با این سایت ندارم و این سی دی رو هم نخریدم فقط میخوام بدونم که از کجا فهمیدید که کلاه برداریه .....:)

يه چيزی هست بهش ميگن تجربه!!!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
من نمیخوام این سی دی رو بخرم . خودم چند سالی هست که از اینترنت پول در میارم . و نیازی به این سی دی ندارم. این سی دی به درد آماتورها میخوره .
من اینو میگم وقتی شما این سی دی رو نخریدید و نمیدونید توش چی هست , چطور میگید اینا دارن کلاه برداری میکنند.
تازه من این شرکت رو تقریبا میشناسم خودشون دارن از روشهایی که توی این سی دی گفتند استفاده میکنند.
هم شاپ دارند. هم سیستم همکاری در فروش دارند. هم سایت و فروشگاه طراحی میکنند . هم توی کار هاست ودامین هستند.
اونا هم دارن دستمزد کارشونو میخورند
آموزش میدن پولشو میگرند.

پس در حقیقت توی اون سی دی توضیح واضحات میکنن
خوب دوست من، همه میدونن از شاپ و سیستم همکاری در فروش و... و... میشه پول در آورد
پس با این اوصاف دیگه مطمئن شدم این بسته فقط برای سود خودشون تهیه شده نه برای من و شما

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
پس در حقیقت توی اون سی دی توضیح واضحات میکنن
خوب دوست من، همه میدونن از شاپ و سیستم همکاری در فروش و... و... میشه پول در آورد
پس با این اوصاف دیگه مطمئن شدم این بسته فقط برای سود خودشون تهیه شده نه برای من و شما

ولا من هم نمیدونم توی سی دی چی هست چون نخریدم که :p
ولی من میگم شما وقتی چیزی یا کسی را نمیشناسید چه جوری میفهمید که کلاه برداره ;)
به ما هم یاد بدید تا ما هم یاد بگیریم :D

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
اینا همشون سرکاریه ! اگه بلد بودن در بیارن قطعا به کسی یاد نمیدن خودشون در میاوردن .

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

شما تاریخ عضویت و شروع به کارت در فروم از سال 2009 هستش ولی اکثر دوستان از سال 2006 یا 2007 شروع به کسب تجربه کردن و الان میتونن بخوبی با تجاربی که اندوختن و بدست آوردن تشخیص بدن که چه سیستمی کلاهبرداره و چه سیستمی داره فعالیت سالم میکنه

پس شما هم شروع کن به فعالیت و کسب تجربه ، انشالله تا سال 2013 شما هم به تجاربی که دوستان کسب کردن خواهید رسید و اونوقته که میتونی قضاوت کنی;)

Last edited:

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
شما تاریخ عضویت و شروع به کارت در فروم از سال 2009 هستش ولی اکثر دوستان از سال 2006 یا 2007 شروع به کسب تجربه کردن و الان میتونن بخوبی با تجاربی که اندوختن و بدست آوردن تشخیص بدن که چه سیستمی کلاهبرداره و چه سیستمی داره فعالیت سالم میکنه

پس شما هم شروع کن به فعالیت و کسب تجربه ، انشالله تا سال 2013 شما هم به تجاربی که دوستان کسب کردن خواهید رسید و اونوقته که میتونی قضاوت کنی;)

دوست من تاریخ عضویت من در این فروم دلیل بر تازه کار بودن من نیست:hmm:
من خودم چند سال هست که دارم از اینترنت کسب درآمد میکنم و کلی هم تجربه دارم.:p
مثل اینکه دوستان متوجه منظور من نشدند حلا یه جور دیگه بیان میکنم
چند ماه پیش یکی از دوستان من , این سایت رو به من معرفی کرد و گفت قضیش چیه من هم تا دیدمش بهش گفتم همش کلاه برداریه...
اما بعدا در موردش که یکم تحقیق کردم یه جورایی نظرم برگشت (50%50 شد )
من هم اینو میگم که اگر واقعا فقط واضحات رو بگن که دارن کلاه برداری میکنن اما اگر نه واقعا به گفته خودشون و کسانی که این سی دی را خریدند آموزش کامل همراه با پشتیبانی ارائه کردند اونوقت نمیشه گفت 100% کلاه برداریه.
دوستان دوباره اینو میگم که نه من میخوام این سی دی رو بخرم نه دارم تبلیغ یا ازش دفاع میکنم (چون این سی دی مخصوص آماتورهاست نه ما :D ) فقط اینو میگم تا ما چیزی را ندیده باشم و کسی هم ندیدم که خریداری کرده باشه و بگه که الکیه نمیتونم بگیم که 100% کلاه برداریه

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من یه مثالی میزنم و نمیگم کسی کلاهبردار هست یا نه :

بر فرض یه سی دی اموزشی کسب درامد الان به فروش میره!
موضوع سی دی هم اموزش راه اندازی فروشگاه - نحوه تبلیغش و موارد مربوطه هست!

کاربر تازه وارد میدونه فروشگاه الان رو بورس هست و درامد زا ! اما کسی نیست که براش یاد بده باید چی کار کنی! بری دامین ثبت کنی هاست بخری و ... و ...
حالا این طرف میاد اموزش را تو سی دی میفروشه هم این طرف سود میکنه و هم این فرد یاد میگیره!
یعنی استارت اولیه با این سی دی هست و بقیش را خود کاربر در دراز مدت یاد میگیره و حرفه ای میشه!

در ضمن دنیای اینترنت به قدری بزرگ هست که برای همه کار باشه ! پس مثل بازاریا نگید اگه میشید خودش کار میکرد!

اگر تو سی دی سایت های پی تی سی و هایپ و این جور چیزا بود کاملا حق با دوستان بود ! ولی با تفاسیر بالا سی ان 3 یا هر فرد دیگه ای که چنین بسته ای ارائه میده اگه اموزش های درست و به جا بده فکر نکنم کلاهبرداری باشه !

موفق باشید

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656

کاربر تازه وارد میدونه فروشگاه الان رو بورس هست و درامد زا ! اما کسی نیست که براش یاد بده باید چی کار کنی! بری دامین ثبت کنی هاست بخری و ... و ...
حالا این طرف میاد اموزش را تو سی دی میفروشه هم این طرف سود میکنه و هم این فرد یاد میگیره!
یعنی استارت اولیه با این سی دی هست و بقیش را خود کاربر در دراز مدت یاد میگیره و حرفه ای میشه!

در ضمن دنیای اینترنت به قدری بزرگ هست که برای همه کار باشه ! پس مثل بازاریا نگید اگه میشید خودش کار میکرد!

اگر تو سی دی سایت های پی تی سی و هایپ و این جور چیزا بود کاملا حق با دوستان بود ! ولی با تفاسیر بالا سی ان 3 یا هر فرد دیگه ای که چنین بسته ای ارائه میده اگه اموزش های درست و به جا بده فکر نکنم کلاهبرداری باشه !

موفق باشید

چه عجب حرف ما رو هم یه نفر تایید کرد
ممنون ازت شمشاد جان
منم همین رو میگم خوب کسی وقتی ندونه چه جوری کسب درآمد بکنه , خوب یه نفر هم پیدا بشه بهش به طور کامل آموزش بده و راش بندازه نباید دست مزد بگیره :D
اصلا من یه سال دارم از اونایی که گفتن کلاه برداریه خودشون از همون اول بدون آموزش و کسب تجربه توی نت حرفه ای شدند ....
البته مردم حق دارند و قتی میبینند چند نفری با چنین وعده هایی از مردم کلاه برداری میکنند , تمام کسانی رو که توی این کار هستن حتی اگر درست کار میکنند رو بهشون میگن کلاه بردار....

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دلیلش مشخصه! بیکاری جوانان! نیاز شدید به پول! افسردگی.

سلام منصور!
دلیلش اینا هست، ولی توی این سی دی ها یه نکته مستتره که آدم خیلی راحت میتونه متوجه بشه! در اصل منظور این سی دی ها اینه که اگه میخوای از اینترنت کسب درامد کنی و زود مایه دار شی باید مثل ما (سازندگان سی دی) بیای تو کار سی دی و ... :دی
موفق باشید

پی نوشت: میگم اگه اینطوری میشه با سی دی فروشی یه چند میلیونی به جیب زد ، من از حالا اعلام آمادگی میکن ، وسایلو میبریم یه مکانی اجاره میکنیم و سی دی ها و دی وی دی هارو رایت میکنیم و بعدم تو تیراژ بالا میفروشیم. هرکسی پایس پی ام بده :دی

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
اقا منم میگم کلاهبرادن !
ولی اون اولای اشنایی با نتم برا این بسته بازاریابی کردم .و یه 20 تومنی ازش کاسب شدم ولی خودم نمیدونستم که این بسته دروغه یا نه و گذاشتمش کنار
ولی به 10 تومن دیگه هم توش رسیدم (آلبته دیگه تبلیغشو نکردم فکر کنم گوگل برام مشتری آورده :D) ولی نمیشه اونم ازشون بگیرم چون دیگه به هیچ وجه حاضر به تبلیغش نیستم و اون وبلاگی هم که تبلیغاشو گذاشتم توش مسدود شده و گوگل هم نمی تونه برام مشتری بیاره:wacko: ولی تازگی حداقل برداشت گذاشتن 20 تومن و نمیشه درش بیارم :( و تو یه فروم دیگه هم روش جالب این سایتو توضیح دادم که اینجا میارم:
1- این روش زیر مجموعه گیری این سایت هم به نظر من کشکه! و یه نوع ترفند که توضیح میدم: من هم در ابتدا می خواستم این بسته رو بخرم و برای خرید هم باید حتمآ عضو میشد ولی بعد از عضویت دیدم که به من پنل بازاریابیش هم تعلق گرفته که برای معرفی هر فرد که محصولو بخره 10 تومن پول میده ولی گفتم که چرا اول خودم این تخفیفو نگیرم چون یه 300 تا ! ایمیل دیگه هم دارم کاری نداره برای اطمینان از از یه ای پی دیگه عضو شد و در نهایت محصولو خودت با لینک ثبت نامی اولیه خرید که من در نهایت هم پشیمون شدم و اصلآ محصول هم نخریدم ولی من 71 تا تو اون موقع زیر مجموعه م شدن که تا حالا فقط سه تا خرید کردن که شرط میبندم بالای 10 نفر خریدن و منو دور زدن ! و اون سه تا هم تو این دنیا نبودن که چیکار کنن ! ولی اینا همه ترفند اون سایته که قیمت بالا گذاشته که همه بگن لابد یه چیزی هست ! و از این طرف راه فرار هم باز گذاشته که یارو فکر کنه که چقدر باهوشه ! 2-من شرط می بندم که شما هیچ درامدی از این بسته نداشتید و فقط از فروشش درصد گرفته اید پی نوشت: برای ثابت شدن نکته اول هم من اون روز هم که پست بالا رو زدم یاد اون سایت افتادم و رفتم به پنلم دیدم 10 تومن دیگه اومده به حسابم ولی برای درخواست اینو دیدم که اگه یادم بیاد نوشته بود برای دریافت پورسانت و جلوگیری از نکته 1 که بالا گفتم باید حتمآ بسته رو خرید! .(یعنی بعد یک سال الان فهمیده !) ...... ولی امروز که رفتم به پنلم که اون نوشته رو عینآ اینجا کپی کنم دیدم که پاکش کرده ! (به نفعش نبوده ! ) ......... و من اخرش هم نمی تونم اون 10 تومن جدیده رو هم بگیرم چون حداقل پرداخت هم کرده 20 تومن !

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26

نقل قول های خود شما
تازه من این شرکت رو تقریبا میشناسم خودشون دارن از روشهایی که توی این سی دی گفتند استفاده میکنند.
شما اگر نمیدونید پس از کجا میدونید که اونها خودشون از این روش استفاده میکنن؟
من نمیخوام شما رو متهم کنم ولی از صحبتهای خودتون متوجه تناقض توی حرفاتون شدم
من هم کاری ندارم که توی اون بسته چی هست و آیا راسته یا دروغ
همینکه بیان درباره ی یک چیزی اغراقه بیش از حد بکنن و اون رو با هزار دروغ و دغل بندازن به ملت این خودش کلاهبرداریه.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26

موفق باشید

حرف شما درست و 100% متین
ولی همونطور که بالا هم گفتم اغراق بیش حد برای فروش محصول خودش کلاهبرداریه
شما میگی برای آماتورهاست؟ این نقل قول از اون سایت رو بخونید:
6:قابل استفاده براي همگان حتي كسانيكه با اينترنت آشنايي زيادي ندارند
همگان یعنی من و شما، یعنی همه ی کسانی که با اینترنت سر و کار دارن و بعدش اومده گفته اونایی هم که زیاد آشنایی ندارن میتونن استفاده کنن
دوم
من قبلا هم بارها و بارها از اينترنت درآمد كسب كرده بودم اما مبلغ آنها بسيار كم و اندك بود مثلا 10 هزار تومان در ماه اما با استفاده از اين بسته و انجام روشهاي آن ، واقعا شگفت زده شدم. من هم اكنون از دو روش CN3 براي كسب درآمد از اينترنت استفاده مي كنم. و بايد گفت كه اين درآمد واقعا عاليست.
این آقا ( که معلوم نیست عکس پسر خالش رو گذاشته واسش یا پسر همسایه شون) میگه قبلا با اینترنت درآمد داشته ولی این روش زندگیش رو دگرگون کرده، یعنی اینکه این یک روش توپ و درآمدزاس، تا نخری نمیفهمی یعنی چی
سوم این که شما گفتی
پس مثل بازاریا نگید اگه میشید خودش کار میکرد!
شمشاد جان، شما فرض کن به یک روشی دست پیدا کردی که ماهانه میلیونها تومن برات درآمد داره، شما میای این روش رو پابلیک کنی؟ من که این کار رو نمیکردم

ضمنا اون عکسی که توی سایتش گذاشته، عکس اینترنت بانک سامانه، که هیچ چی رو نمیتونه ثابت کنه

من هیچ کسی رو متهم نمیکنم و نمیدونم توی اون بسته چی هست و قضاوت رو میذارم به عهده ی خودتون

موفق باشید

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
کسب درآمد میخوایی فقط گـــوگل یا ادبرایت !

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ضمنا من به هیچ وجه نمیگم همه این بسته ها دروغ هستن، ولی این که بیای بگی این روش کولاک میکنه و یک روش جدیده و از این چیزا، قضیه رو یه مقدار مشکوک میکنه
ولی خیلی بسته ها هستن که موضوعشون تجارت الکترونیک هست و مطالب مفیدی هم توشون پیدا میشه و به هیچ وجه کلاهبرداری و دروغ نیستن
من خودم کلی کتاب و سی دی در مورد تجارت الکترونیک و راز و رمز های موفقیت در تجارت الکترونیک دارم که مطالب بسیار خوبی توشون هست و خیلی چیزها هم ازشون یاد گرفتم

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
این آقا ( که معلوم نیست عکس پسر خالش رو گذاشته واسش یا پسر همسایه شون) میگه قبلا با اینترنت درآمد داشته ولی این روش زندگیش رو دگرگون کرده، یعنی اینکه این یک روش توپ و درآمدزاس، تا نخری نمیفهمی یعنی چی
سوم این که شما گفتی

با این قسمت کاملا موافقم!

با این اغراق و عکس های الکی و ... منم مخالفم!
مشک ان است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید :دی

شمشاد جان، شما فرض کن به یک روشی دست پیدا کردی که ماهانه میلیونها تومن برات درآمد داره، شما میای این روش رو پابلیک کنی؟ من که این کار رو نمیکردم

بستگی روش چی باشه!
یه روش خاص و ایده خودم باشه که نه!
ولی مثلا تو اینترنت به این بزرگی که از فروشگاه میشه درامد داشت میام اموزش فروشگاه زدن را میدم ! از اموزشم پول میگیرم و اون فرد هم میره دنبال کارش!
ولی به خاطر اموزش چرت و پرت و چیزای الکی بیام پول بگیرم میشه کلاهبرداری.

من پست قبلیم هم گفتم من خودم زیاد با سی ان 3 موافق نیستم و بستش هم نمیدونم چیه!

حرف اصلی من این بود که :

اگر کسی اموزشی درست برای درامدزایی و یا... ارائه بده کاملا پولش حلاله و کلاهبرداری در کار نیست :)
ولی اگه به خاطر سود خودش به دروغ و ... متوسل بشه میشه گفت کلاهبرداری و چاخان!

ممنون

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
یعنی تا بحال کسی تو این فروم و افراد وبمستر عزیز هیچ کدام این بسته رو خریداری نکردن؟:blink::blink:
اگه اینطور باشه آخرش فکر کنم باید پولهامون رو رویهم بذاریم و این بسته رو بخریم تا از این سردرگمی رهایی پیدا کنیم :دی

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یعنی تا بحال کسی تو این فروم و افراد وبمستر عزیز هیچ کدام این بسته رو خریداری نکردن؟:blink::blink:
اگه اینطور باشه آخرش فکر کنم باید پولهامون رو رویهم بذاریم و این بسته رو بخریم تا از این سردرگمی رهایی پیدا کنیم :دی

سلام !
نخیر ، وبمستر های اینجا خودشون از این بسته ها درست میکنن و میفروشن برادر!
در ضمن من یه سرچ کلی در باره این بسته کردم ! متاسفانه چون بابت فروشش به معرف پورسانت میدن، بیشتر توضیحات توی فروم های دیگه و حتی وبلاگ های شخصی هم تبلیغاتیه!
ولی در کل اینا دستگیرم شد.
این بسته توش طریقه راه اندازی فروشگاه اینترنتی + طریقه کار در بازار های مثل فارکس + طریقه ارسال اسپم و ایمیل های فعال ایرانی و نرم افزار های اسپمر ارائه شده!

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام !
نخیر ، وبمستر های اینجا خودشون از این بسته ها درست میکنن و میفروشن برادر!
در ضمن من یه سرچ کلی در باره این بسته کردم ! متاسفانه چون بابت فروشش به معرف پورسانت میدن، بیشتر توضیحات توی فروم های دیگه و حتی وبلاگ های شخصی هم تبلیغاتیه!
ولی در کل اینا دستگیرم شد.
این بسته توش طریقه راه اندازی فروشگاه اینترنتی + طریقه کار در بازار های مثل فارکس + طریقه ارسال اسپم و ایمیل های فعال ایرانی و نرم افزار های اسپمر ارائه شده!

سلام هموطن
بسیار عالی عزیز دل

درسته منم تحقیق کردم توهمین وبلاگ های تبلیغاتی که میگی
اینا رو پیدا کردم :wacko:

آموزش کامل فارکس + آموزش کامل ایمیل مارکتینگ + آدرس هزاران ایمیل فعال + آموزش ایجاد فروشگاه الکترونیکی + یک سورس کامل فروشگاه الکترونیکی + آموزش کامل مشارکت درفروش بسته آموزشی cn3 + بنرها ولینک های تبلیغاتی مختلف + نکات اصولی وریشه ای درتجارت اینترنتی + تکنیکهای کاملا مهندسی وحرفه ای + چندین بسته کسب درآمد جمع آوری شده درسطح اینترنت برای قطعی بودن درآمد + چندین نرم افزار جانبی به همراه توضیحات کامل + کتابهای الکترونیکی لازم جهت آموزش + بسته تقویت حافظه G5 + نرم افزار ارسال اس ام اس رایگان ازطریق همراه اول

Last edited:
بالا