برگزیده های پرشین تولز

ادعای جدید در کسب درامد از اینترنت

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام هموطن
بسیار عالی عزیز دل

درسته منم تحقیق کردم توهمین وبلاگ های تبلیغاتی که میگی
اینا رو پیدا کردم :wacko:

آموزش کامل فارکس + آموزش کامل ایمیل مارکتینگ + آدرس هزاران ایمیل فعال + آموزش ایجاد فروشگاه الکترونیکی + یک سورس کامل فروشگاه الکترونیکی + آموزش کامل مشارکت درفروش بسته آموزشی cn3 + بنرها ولینک های تبلیغاتی مختلف + نکات اصولی وریشه ای درتجارت اینترنتی + تکنیکهای کاملا مهندسی وحرفه ای + چندین بسته کسب درآمد جمع آوری شده درسطح اینترنت برای قطعی بودن درآمد + چندین نرم افزار جانبی به همراه توضیحات کامل + کتابهای الکترونیکی لازم جهت آموزش + بسته تقویت حافظه G5 + نرم افزار ارسال اس ام اس رایگان ازطریق همراه اول

سلام
اینا چقدر کار یاد آدم میدنا!
دستشون درد نکنه

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
مثل اینکه این تاپیک کم کم داره تبدیل میشه به تبلیغ این سیستم !!
باید پیشنهاد کنیم به مدیر محترم این بخش تا یا این تاپیک رو حذف کنن یا اینکه این تاپیک رو مهم اعلام کنن :دی

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
نقل قول های خود شما

شما اگر نمیدونید پس از کجا میدونید که اونها خودشون از این روش استفاده میکنن؟
من نمیخوام شما رو متهم کنم ولی از صحبتهای خودتون متوجه تناقض توی حرفاتون شدم
من هم کاری ندارم که توی اون بسته چی هست و آیا راسته یا دروغ
همینکه بیان درباره ی یک چیزی اغراقه بیش از حد بکنن و اون رو با هزار دروغ و دغل بندازن به ملت این خودش کلاهبرداریه.

دوست عزیز من گفتم که این سی دی رو نخریدم ولی کسانی که این سی دی رو خریدن ودارن توی وبلاگشون تبلیغشو میکنند گفتند که چه چیزایی توش هست. ولی شما هی بیا بگو که تو این سی دی رو خریدی و داری تبلیغشو میکنی. :hmm:

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
سلام هموطن
بسیار عالی عزیز دل

درسته منم تحقیق کردم توهمین وبلاگ های تبلیغاتی که میگی
اینا رو پیدا کردم :wacko:

آموزش کامل فارکس + آموزش کامل ایمیل مارکتینگ + آدرس هزاران ایمیل فعال + آموزش ایجاد فروشگاه الکترونیکی + یک سورس کامل فروشگاه الکترونیکی + آموزش کامل مشارکت درفروش بسته آموزشی cn3 + بنرها ولینک های تبلیغاتی مختلف + نکات اصولی وریشه ای درتجارت اینترنتی + تکنیکهای کاملا مهندسی وحرفه ای + چندین بسته کسب درآمد جمع آوری شده درسطح اینترنت برای قطعی بودن درآمد + چندین نرم افزار جانبی به همراه توضیحات کامل + کتابهای الکترونیکی لازم جهت آموزش + بسته تقویت حافظه G5 + نرم افزار ارسال اس ام اس رایگان ازطریق همراه اول

من هم همینو میگم اگر واقعا این چیزا توی سی دی باشه و به طور کامل و صیصح آموزش بدن دیگه نمیشه گفت کلاه برداریه. چون همه که مثل من و شما و خیلیای دیگه که حرفه ای نیستند . خیلی ها هنوز آماتور هستند و میخوان توی نت کار بکنند اشکالی نداره که یه نفر بهشون آموزش بده وازشون پول بگیره.
ولی اگر این چیزایی که دوستمون گفتند توی سی دی نباشه و فقط دارن الکی تبلیغشو میکنن خوب اینجا میشه گفت دارن کلاه برداری میکنند.
حرف من اینه آدم تا وقتی مطمئن نشده نمیتونه کسی رو متهم به کلاه برداری بکنه. تا شما این سی دی رو نخری و نبینی که چیزهایی که گفته شده آیا صحت داره یا نه نمیتونید قضاوت بکنید.
آره من هم میگم که در این زمینه, توی اینترنت کلاه برداری زیادی شده ولی این ملاک نیست که چون فلانی کلاه برداره پس نتیجه میگیریم همه کلاه بردارن. هیچ وقت نباید تر وخشک رو با هم سوزوند.
توی همین pt مگه نبود چند نفر توی بازارچه کلاه برداری کردند . میشه بگیم پس همه کلاه بردارن.
حرف آخر : ببینید من هیچ ارتباطی با این سایت ندارم:rolleyes: این سی دی رو تبلیغ نمیکنم:rolleyes:به کسی هم نمیگم بخره:rolleyes:فقط این میگم که اگر تمام حرفهاشون صحت داره پس کلاه بردار نیستند اما اگر صحت نداره من همین جا اعلام میکنم که اینا کلاه بردارن کسی این سی دی رو نخره (البته اگه)

وای چقدر حرف زدم :blush: فکر کنم به درد سخرانی های بین المللی بخورم:D

بالا