برگزیده های پرشین تولز

ادعای هفته نامه وزین عصر ارتباط و تولید اولین گوشی مشترک IBM & Microsoft در ایران!!!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان عزیز...
اگه از مجله انتقادی دارین، خیلی راحت بیان کنین...ولی فکر نکنم توهین کردن کار قشنگی باشه..حتی اگه دارن دروغ مینویسن...!!
به هر حال، از بعضی دوستان انتظاری بیشتری میرود..

ببین من الان سه ساله هفته نامشونو می خونم... اینا آدم های گند و کثیفی هستن،بعد ببین خیلی ادعا بزرگی کرده که ملت اصلان موندن چی بگن که چطور بزرگترین روزنامه فناوری اطلاعات ایران بیاد همیشه خدا این جور سوتی های رنگارنگی را بده :lol:

راستی بیا می بینم که ;)

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
تازگی جناب mooZmar و که میبینم یاد قفل شدن تاپیک میوفتم :happy::eek: مامور بستن تاپیک ها :D

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تازگی جناب mooZmar و که میبینم یاد قفل شدن تاپیک میوفتم :happy::eek: مامور بستن تاپیک ها :D

نه عزیز حمید جان خیلی آقاست :happy:

بهرحال این روزنامه اطلاع رسانی کرده،ما هم اطلاع رسانی می کنیم! اونا 300 تومان پول می گیرن و ما رایگان :دی

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
مخلصیم :دی
تجربه نشون داده که تو اون بخش گفتگو پیرامون فروم، اگه تاپیکها باز باشن، میشه بهشت اسپمرهایی مثل خودم :دی
به هر حال، اگه دارم زیاده روی میکنم، خوشحال میشم که نقدهای سازندت رو بشنوم ..

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من از بین این هفته نامه های فناوری اطلاعات فقط با بزرگراه فناوری حال میکنم.انصافا دروغ توش ندیدم.
همین هفته نامه وزین عصر ارتباطات یک مدت پیش در مورد سری H گوشی های سونی اریکسون نصفی از نصف صفحه توضیحاتی داده بود که بیا و ببین.

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
دو سه هفته پيش داشتم صفحات يكي از همين مجله هاي كامپيوتري رو ورق ميزدم ... تبليغ همين گوشي رو ديدم ... زيرش هم نوشته بود : داراي ويندوز موبايل 7
در حالي كه ويندوز موبايل 6 هنوز هنوز درست و حسابي بيرون نيومده و بتاست!!!!!

اينجا بود كه رنگ از رخسارم پريد!!!!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
WoW
واقعا که آدم لذت میبره از اینهمه اطلاعات و تدبیر و مدیریت :D
همه جای ایران سرای من است ---- دوشوپ پارتتاما افتخار من است :D

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
دو سه هفته پيش داشتم صفحات يكي از همين مجله هاي كامپيوتري رو ورق ميزدم ... تبليغ همين گوشي رو ديدم ... زيرش هم نوشته بود : داراي ويندوز موبايل 7
در حالي كه ويندوز موبايل 6 هنوز هنوز درست و حسابي بيرون نيومده و بتاست!!!!!

اينجا بود كه رنگ از رخسارم پريد!!!!
البته اين اشكال در مورد دوربين هاي ديجيتال چندين بار تكرار شده بود. مثلا دوربين هاي كامپكت با زوم 20X !!!! در صورتيكه زوم ديجيتال اصلا به حساب نمياد

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
6 ماه !!!! من اينو پارسال تاپبستون ميخوندم 1-2 سال بيشتره

آره بابا .الان شماره 66 هست.خیلی بیشتر از 6 ماه میشه.

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
این GLX رو توی تلویزیون هم یه زمانی تبلیغ میکردن، اون یارو برنامه مذخرف خانه ای با طرح نو
خیلی جالبه، اینا معلوم نیست چرا هی میخوان بگن این گوشی همکاری مایکروسافت و IBM هست ، در صورتی که هیچ کدوم از اینها تا حالا گوشی تولید نکردن

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
آره بابا .الان شماره 66 هست.خیلی بیشتر از 6 ماه میشه.
این هفته نامرو من حداقل 8 ماهه ولش کردم
قدیمیه بابا
پول سابقشو میخوره!قبلنا خیلی خوب بود
من حدود 4-3 سال میخوندمش .

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
اين خبر كاملا صحت داره.
در طي درخواست مدير مسئول اين هفته نامه از شخص بيل گيتس و به خاطر بيان فصيح و ذاتي ايشون بيل و باقي دوستان متقاعد شدند كه براي گرفتن بازار ايران و در آوردن آن از چنگ رقباي داخلي (داخل ايران) بالاخره با شركت همكار و قديمي آي بي ام پروژه بزرگي رو شروع كنند كه بالاخره شهريور امسال اين پروژه به اتمام رسيد. بيل گيست افزود : مدتها بود كه به بازار ايران چشم (طمع) دوخته بودم. بارها گوگل به من زنگ زده بود و گفت يه نگاهي هم به ما بنداز ما خدانكرده رقيبيم منم گفتم دست رو دلم نذار كه مثل حاج آقا فتوحي عاشق شدم و چشمم دنبال بازار ايرانه. " وي علت عدم وجود پشتيباني از محصولات مايكروسافت در ايران در سالهاي گذشته را وجود رقباي سرسخت بومي دانسته و افزود : بالاخره وقتش رسيده بود كه دست شركتهايي غولپيكر مثل صا ايران و اوني كه مي گه بابا گوشي رو بردار رو از ايران قطع كنيم.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
اين خبر كاملا صحت داره.
در طي درخواست مدير مسئول اين هفته نامه از شخص بيل گيتس و به خاطر بيان فصيح و ذاتي ايشون بيل و باقي دوستان متقاعد شدند كه براي گرفتن بازار ايران و در آوردن آن از چنگ رقباي داخلي (داخل ايران) بالاخره با شركت همكار و قديمي آي بي ام پروژه بزرگي رو شروع كنند كه بالاخره شهريور امسال اين پروژه به اتمام رسيد. بيل گيست افزود : مدتها بود كه به بازار ايران چشم (طمع) دوخته بودم. بارها گوگل به من زنگ زده بود و گفت يه نگاهي هم به ما بنداز ما خدانكرده رقيبيم منم گفتم دست رو دلم نذار كه مثل حاج آقا فتوحي عاشق شدم و چشمم دنبال بازار ايرانه. " وي علت عدم وجود پشتيباني از محصولات مايكروسافت در ايران در سالهاي گذشته را وجود رقباي سرسخت بومي دانسته و افزود : بالاخره وقتش رسيده بود كه دست شركتهايي غولپيكر مثل صا ايران و اوني كه مي گه بابا گوشي رو بردار رو از ايران قطع كنيم.
بابا یاهو رو یادت رفت این طوری بیلی رو ترسونده بودن که یاهو شاخ شده ... همش زیر سر یاهو ه ... لول

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
خوب مسئله ياهو وقتي با بيل نشست سر يه سفره و خودشو فروخت ديگه خيلي كمرنگ شد. راستشو بخواهيد ياهو قول داده آنتن هاي bts مخصوص اين موبايل رو در ايران نصب كنه. چند تا از اين ياهوويي ها (اين شكلي
106.gif
) رو امروز تو محلمون ديدم اومده بودن دنبال يه جاي خوب واسه نصب آنتن مي گشتند.

عكس هاي داغ
عكس هاي زيبا
مطالب جالب
جالب
هاي
بامزه
عكس هاي ديدني
گالري عكس
بوستان

Last edited:

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز در رابطه با مطالب عصر ارتباط و اشكالات علميش شايد تا حدودي حق با شما باشه كه اين مسيله هم دلايل خاص خودش را داره
اما به يك نكته توجه كنيد. بالاي اين مطلب نوشته " گزارش آگهي" اينجور مطالب جزو مقالات هفته نامه به حساب نميان. اينا تبليغات هستن و محتواي اين مطلب را عملا آگهي دهنده تنظيم مي كنه.
از اين مدل تبليغات زياد هست. حتي تو تلويزيون كه معروفه به رپرتاژ آگهي. تبليغات مزخرفي مثل سيستم مونو ريل و يا حتي بازار مبل ايران از اين دسته اند
من از عصر ارتباط دفاعي نمي كنم اما تبليغ با مقاله خيلي تفاوت داره

بچه ها سوژه امشبمون جور شد :lol:

در این آشفته بازار موبایل ایران و هجوم موبایل های چینی،شرکت GLX هم که قبلا هم اینجا تاپیک زده بود و پهنای باند سایتشون تموم شده بود :lol: اومدن تو عصر ارتباط تبلیغ دادن و عصر ارتباط هم با 1000 تومان پاداش اضافی اومده گزارش تبلیغ داده که ازش عکس گرفتم :

33jmu85.jpg

تو این گزارش برای اولین بار تو دنیا ادعا شده که ویندوزی که روی این پاکت پی سی نصب شده،سرعت معادل یک کامپیوتر را داره و تمام برنامه هایی که روی کامپیوتر قابل نصبه،روی این پاکت پی سی یا حالا گوشی قابل نصبه
58.gif

از این به بعد میتونید تمامی کارهاتون را روی این پاکت پی سی انجام بدین،از قبیل تماشای فیلم با نمایش گر 17 اینچش و بازی های سه بعدی با Directx 10 با بهترین کیفیت و ....
55.gif

بالا