برگزیده های پرشین تولز

اديتور براي موويبل تايپ

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود به همه!
آقا من دنبال يه اديتور خوب براي ام تي هستم كه البته به براي فارسي نوشتن مستقل از ويندوز عمل بكنه! اگه اشتباه نكنم درست مثل همين جا! البته توي همين جا فكر كنم قبلا ديده بودم اما حالا هرچي دنبالش گشتم پيدا نكردم! :(

قربون همه برو بچ :blush:

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشاهير عزيز از جوابتون ممنونم ولي اگه سوال منو يه باره ديگه بخونين ميبينين كه من يك اديتور با امكانات فارسي سرخود هستم! من همون html area رو نصب كردم ولي فارسي بودنش وابسته به ويندوز هست! فكر كنم همين اديتوري كه ما اينجا تاپيك ها رو مينويسيم از نوع فارسي سرخوده چون جاي ژ و پ رو درست ميزنه!

مرسي از توجه شما :)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نميدونم اديتور اينجا رو ديدي يا نه (همين فروم رو) فارسي نويسيش وابسته به ويندوز نيست. عين همين رو ميتوني براي مووبل تايپ هم استفاده كني. با چند خط تغيير توي تمپليت قسمت مديريت مووبل تايپ. قبلا توي همين فروم در اين مورد فكر كنم توضيح دادم. غير از اون فارسي شده html area رو هم میتونی از بخش b2 به همراه اون داونلود کنی. که اونم نیازی به ویندوز نداره.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز اگه همون اديتور رو نگاه كني رو ميتوني با يه دستكار كوچيك اونو براي كاري كه ميخواهيد بسازيد. داخل فولدر مربوط به عكسها هم شكل مربوط به تغيير زبان وجود داره و همچنين فايل مربوط به فارسي (كدهاي جاوا اسكريپت)....

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از آقا احسان و مشاهير عزيز ممنونم كه جواب سوال منو دادند. اما من مشكلي در اين زمينه دارم! اونم اينه كه من تا حالا در هيچ يك از زبانهاي برنامه نويسي فعاليت نداشته ام :( و لي خيلي دوست دارم كه ياد بگيرم! چند وقتي هست كه با PHP مشغولم و خيلي دوست دارم ياد بگيرم. يه چيزايي ياد گرفتم ولي چون زمينشو ندارم هم داره پدرم در مياد ( كه اين مهم نيست ) و هم روند يادگرفتنم خيلي كند هست!

:blush: آقا شرمنده يه دردودلم گل كرد. من Htmlarea رو نصب كردم و كار هم ميكنه! فقط اگه بتونيم بياري اول خدا و بعد دوستاني چون شما 2 مورد زيرو بهش اضاقه كنيم عالي ميشه!

1. نوشتن فارسي بطور مستقل

2. اضافه كردن يك منوي Dropdown برای همین شکلک ها

ایشالا روزی بتونم جبران کنم :blush:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
براي گزينه اولي به روي چشم من الان بيرونم شب گه برگشتم دقيقا بهتون مي گم چكار كنيد تا اون هم درست بشه.
در مورد دومي من تا به حال خودم امتحان نكردم اگه براي اون هم راهي پيدا كردم حتما بهتون مي گم.

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
براي گزينه اولي به روي چشم من الان بيرونم شب گه برگشتم دقيقا بهتون مي گم چكار كنيد تا اون هم درست بشه.
در مورد دومي من تا به حال خودم امتحان نكردم اگه براي اون هم راهي پيدا كردم حتما بهتون مي گم.

سلام، مرسي از لطف شما! من دارم روي شكلك ها كار ميكنم ، تونستم يه كاري كنم وقتي كد يك شكلكي رو مينويسم اونو نشون بده اما هنوز نتونستم در داخل يك Dropdown قرار بدم!

مرسی از توجه شما :blush:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از Soular :
سلام، مرسي از لطف شما! من دارم روي شكلك ها كار ميكنم ، تونستم يه كاري كنم وقتي كد يك شكلكي رو مينويسم اونو نشون بده اما هنوز نتونستم در داخل يك Dropdown قرار بدم!

مرسی از توجه شما :blush:
خوبه ولي چرا از پاپ آپ ويندوز استفاده نمي كني؟ اين طوري هم قشنگتر مي شه هم راحتر (به نظرم) اگر به نتيجه رسيدي اگه دوست داشتي اينجا بنويس تا ديگران هم بتونند استفاده كنند.
راستي فايل جاوايي كه خواسته بوديد رو هم از اينجا دانلود كنيد. فقط بايد چند جايي رو دستكاري كنيد براي عكسهايي كه براي اديتور به كار بردي شايد فرق داشته باشه و نشون نده.

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
خوبه ولي چرا از پاپ آپ ويندوز استفاده نمي كني؟ اين طوري هم قشنگتر مي شه هم راحتر (به نظرم) اگر به نتيجه رسيدي اگه دوست داشتي اينجا بنويس تا ديگران هم بتونند استفاده كنند.
راستي فايل جاوايي كه خواسته بوديد رو هم از اينجا دانلود كنيد. فقط بايد چند جايي رو دستكاري كنيد براي عكسهايي كه براي اديتور به كار بردي شايد فرق داشته باشه و نشون نده.

مشاهير عزيز از فايلي كه رديف كردين ممنونم! ايشالا بتونم يه روزي جبران كنم! :blush: اما در مورد اين مورد بله حتما ! به محض اينكه به نتيجه رسيدم حتما اينجا ميذارم تا همه بتونن استفاده كنن! به قول معروف دست ديگري گير تا بگيرد ديگري دستت را :blush: چي گفتم من :eek:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوشحالم كه مشكلت حل شد.

بالا