آژانس هواپیماییexchanging

ادیتور جاوا اسکریپت

شروع موضوع توسط mohsen_shahab ‏22 دسامبر 2005 در انجمن JavaScript , VBScript

1. mohsen_shahab

mohsen_shahab کاربر تازه وارد

سلام یه ادیتور خوب برای جاوا اسکریپت سراغ ندارین؟؟
    منظورم دریم ویور یا فرونت پیج نیست
    یه چیزی میخوام تو مایه های اکشن اسکریپت فلش که همه اشیا و خصوصیات و...با کلیک انتخاب میکنیم و استفاده میکنیم

2. mohsen_shahab

سلام
    یعنی هیچ کس ادیتور سراغ نداره؟

3. mazoolagh

mazoolagh Registered User

انتظار و توقع شما از یک ادیتور خوب چیست؟ اگر منظورتون اینه که بصورت اتوماتیک کد نویسی کنه باید از ویزاردها و تمپلیتهای محیط مورد نظرتون استفاده کنین.

وگرنه notepad هم بتنهایی کافیه!

4. balabala

balabala کاربر قدیمی پرشین تولز

تا حالا همچین ادیتوری رو ندیدم، فکر کنم همون دریم وور و فرانت پیج بهترین هان + داشتن یه منبع خوب از جاوا اسکریپت دم دست.

5. balabala

البته یک چیزی الان یادم اومد. میتونید از Microsoft InterDev یا ورژن جدید ویژوال استودیو استفاده کنید که در اون با تایپ چند کلمه و فشردن Ctrl+ Space شبیه وی بی و ... یک لیست از ابجکتهای جاوا اسکریپت و وی بی اسکریپت و اشیا asp دم دستتون میاد.

6. mohsen_shahab

سلام
    من یه تمپلیت نمیخوام
    از اونجایی که نوشن خط به خط جاوا اسکریپت سخت هستش یه چیزی میخوام تو مایه های اسکرسپت پانل تو فلش که همه متدها اشیا و...رو داره و فقط با یه کلیک نوشته میشن

7. appbannerkhuniresbanner
  8. mazoolagh

در اینصورت جواب شما منفی است - چنین چیزی وجود ندارد!

9. mohsen_shahab

سلام یعنی این همه ادم که میشینن جاوا اسکریپت مینویسن تمامش رو خط به خط مینویسن؟؟؟؟
    اگه اینجوری باشه که اشک ادم در میاد

10. mohsen_shahab

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
    خیلی ممنون که جوابمو ندادین لا اقل یه چیز به درد بخور معرفی کنین حالا یه چیزی تو مایه های دریم که کدهای اچ تی ام ال رو داره و وقتی یه حرفش رو مینویسی لیستش باز میشه
    خیلی پروام مگه نه؟؟؟؟

11. mazoolagh

جواب شما داده شد - همچین چیزی وجود نداره! باید خودت کد بنویسی!
    تمام.

12. phpkar

phpkar Registered User

یه نرم افزار هست که عین محیط .NET وقتی اول حرف رو میزنی کدهای جاوا اسکریپتی که با این حرف شروع میشن رو برات میاره . من الان خونه نیستم و اسم نرم افزار یادم نمیاد ولی دارمش . یه شرکت هست که واسه همه زبانهای برنامه نویسی مثل javascript و php ادیتور جداگانه زده . یه علامت موش هم تو لوگوش هست . اسمش هر چی فکر کردم یادم نیومد چون خیلی وقته دانلودش کردم و ازش استفاده نمیکنم
    یه یادآوری به phpkar در yahoo messenger بکن اسمشو بهت بگم بری دانلود کنی

13. mazoolagh

خاصیت intellisense که در محیط frontpage و visualstudio دیده میشه با اینکه ادیتور خودش کد رو از روی خواسته شما ایجاد کنه متفاوته! intellisense فقط جلوی اشتباهات syntax رو میگیره ولی برای کسی که کدنویسی بلد نیست چاره ساز نیست!
    frontpage ویزاردهای زیادی داره که کد سمت کلاینت یا سرور میسازه ولی خواسته ایشون این نیست! ایشون تصورش از کدنویسی جاوااسکریپت کلا نادرسته برای همین هم همچین خواسته ای داره.

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. phpkar

phpkar Registered User

ای Intellisence که گفتی یعنی چه !!؟
    تا اونجایی که ما یادمونه Intelligence درسته یعنی هوش و زیرکی :D . حالا یه دفعه ما نخواستیم کلاس بزاریم ها !! این بنده خدا اگر از این اصطلاحات بلد بود که نمیرفت دنبال همچین برنامه هایی . لابد بنده خدا وقت نداره بره جاوا اسکریپت یاد بگیره . خوب بیاین کمک کنین یه چیزی پیدا کنه

دو تا نرم افزار برات پیدا کردم :

Xoology Coda : 6.1 mb
    Javascript Editor 4.0 : 1.7 mb

این اولی خیلی چیز کاملیه برای جاوا اسکریپت

ولی بازم بهت توصیه میکنم استفاده از Manual جاوا اسکریپت بهتره
    امیدوارم کارت راه بیفته

16. balabala

لینک؟ کرک؟

17. phpkar

phpkar Registered User

کرکشو ندارم توی سایتایی مثل crackspider.net پیدا میتونید بکنید . من خودمم اینارو 1 سال پیش دانلود کرده بودم ولی چون به دردم نمیخورد دنبال کرکش نگشتم .

من معمولا روش خاصی برای کرک کردن بعضی نرم افزار ها دارم . برای همه نرم افزارها جواب نمیده و ولی واقعا بعضی از نرم افزارهایی که حتی کرکش گیر نمیومده را اینجوری تونستم مادام العمری استفاده کنم .

بعضی از نرم افزارها اطلاعاتشونو توی رجیستری ذخیره میکنن و خنگاشون میان یه اسم از خودشونم به جا میزارن ! مثل navicat mysql manager ! فقط کافیه برین تو رجیستری و اسم نرم افزار رو یا قسمتی از اون رو search کنید . بعدش همه موارد پیدا شده رو Delete کنید . دوباره پس از اجرای نرم افزار میبین که نرم افزار فک میکنه شما بار اولتونه دارین از نرم افزار استفاده میکنین و دوباره 30 روز دیگه استفاده میکنین .
    این روش البته برای نرم افزارهای Trial 30 روزه جواب میده ولی خوب کار راه اندازیه دیگه

18. phpkar

phpkar Registered User

کرکشو ندارم توی سایتایی مثل crackspider.net پیدا میتونید بکنید . من خودمم اینارو 1 سال پیش دانلود کرده بودم ولی چون به دردم نمیخورد دنبال کرکش نگشتم .

من معمولا روش خاصی برای کرک کردن بعضی نرم افزار ها دارم . برای همه نرم افزارها جواب نمیده و ولی واقعا بعضی از نرم افزارهایی که حتی کرکش گیر نمیومده را اینجوری تونستم مادام العمری استفاده کنم .

بعضی از نرم افزارها اطلاعاتشونو توی رجیستری ذخیره میکنن و خنگاشون میان یه اسم از خودشونم به جا میزارن ! مثل navicat mysql manager ! فقط کافیه برین تو رجیستری و اسم نرم افزار رو یا قسمتی از اون رو search کنید . بعدش همه موارد پیدا شده رو Delete کنید . دوباره پس از اجرای نرم افزار میبین که نرم افزار فک میکنه شما بار اولتونه دارین از نرم افزار استفاده میکنین و دوباره 30 روز دیگه استفاده میکنین .
    این روش البته برای نرم افزارهای Trial 30 روزه جواب میده ولی خوب کار راه اندازیه دیگه

19. mazoolagh

باید تجربه کرده باشی ;)
    عجالتا intellisense رو گوگل کن تا متوجه بشی!