برگزیده های پرشین تولز

ادیتور+شکلک+تاریخ شمسی برای ام تی

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ایا برای ام تی ادیتوری که شکلک هم داشته باشه وجود داره(یعنی یه ویرایشگر کامل باشه)
منظورم هم برای کامنت ها نیست و منظورم برای edit_entry.tmpl (یه چیزی شبیه ادیتور اینجا یا وبنگار)
تاریخ شمسی چطور؟؟؟

این زهیر رو من نتونستم فایلشو دانلود کنم http://www.rooshan.com/z/files/HTMLArea_for_MT_Persian.zip

Zakhmezaboon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
ميخواستم بدونم براي نصب htmlarea وقتي وارد فابل mt.cfg ميشيم چه چيزي رو بايد تغيير بدم؟؟
مثلا در وبلاگ زهير نوشته كه بايد دقيقا اين قسمت رو در mt.cfg به طور صحيح مشخص كرده باشيد (staticfilespath) ميخواستم بدونم منظور چيه؟

Zakhmezaboon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا جون من جوابم رو بدين. :(
ميخواستم بدونم براي نصب htmlarea وقتي وارد فابل mt.cfg ميشيم چه چيزي رو بايد تغيير بدم؟؟
مثلا در وبلاگ زهير نوشته كه بايد دقيقا اين قسمت رو در mt.cfg به طور صحيح مشخص كرده باشيد (staticfilespath) ميخواستم بدونم منظور چيه؟

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز جان هیچ چیز رو نباید توی mt.cfg تغییر بدی . فقط کافیه پوشه htmlarea رو توی پوشه mt-static آپلود کنی و فایل edit_entry.tmpl رو توی پوشه /tmpl/cms آپلود کنید . همین .

متاسفانه ادبیات آموزشی زهیر فوق العاده نابود هستش حتی خودش هم اینو متوجه شده . وقتی زهیر یه مطلبی رو مینویسه آدم بیشتر گیج میشه.ولی به هر حال دستش درد نکنه .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من مدتي قبل يه اديتور دانلود كردم كه يه سايت (اگر اشتباه نكنم توي فورم مجيد آنلاين بودش) كه امكانات گذاشتن صورتك رو بهش اضافه كرده بودند. فردا پس فردا يه جا براي دانلود ميذارم كه همه دانلود كنند.
در رابطه با تاريخ شمسي اگر نگاه كنيد در اين رابطه قبل چندين بار بحث شده و مقالات زيادي هم در اين رابطه نوشته شده...
موفق باشيد.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز صبر كنيد تا فردا پس فردا من يه راهنما با توضيحات كامل براي اين همراه با اديتوري با امكانات خيلي جالب از قبيل داشتن صورتك ميذارم براي دانلود...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Mashaheer :
دوست عزيز صبر كنيد تا فردا پس فردا من يه راهنما با توضيحات كامل براي اين همراه با اديتوري با امكانات خيلي جالب از قبيل داشتن صورتك ميذارم براي دانلود...
دستت درد نکنه مشاهیر جان
خیلی کم پیدا شدی؟؟ خبری شده؟؟؟:) :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Mashaheer :
چی شد مشاهیر جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Mashaheer :
خبری نیست مشاهیر؟؟ همچنان منتظریم

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ميبينم كه ملت منتظره مشاهير هستن! ولي دوستانه ديگه نمي تونند كمك كنند؟ :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Mashaheer :
همچنان منتظریم مشاهیرجان!!!!!!!!!نوبت مانشده؟؟؟

بالا