برگزیده های پرشین تولز

اد پلاس سیستم تبلیغات کلیکی

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
کسی با ادپلاس کار کرده؟
شمارش و قیمت گذاری و تنوع بنر و پرداختش چه جوریه؟
تو صفحه پابلیشر که ... :|
http://adpulse.ir/publishers.html

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
من رفتم ثبت نام کردم
سایتما هنوز تایید نکردن ولی
2 میلیون تو حساب کمپینم پول هست:general105::general105::general105::general105:
به نظرتون درخواست واریز بدم؟;););)

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
کدهاشون خیلی دیر لود میشه حدود 10 الی 20 ثانیه طول میکشه که لود بشه البته یه مشکلاتی هم داره که نمیشه چند تا بنر از یک سایز قرار داد . ما چند تا در چند جا قرار دادیم فقط یکی به نمایش درمیومد و بقیه بنرا نمایش داده نمیشد .
تنوع بنرهاشون بسیار پایینه برای ما که فقط یکی دو بنر به نمایش درمیاد .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
مشکل لود بنرهاشون حل شد انگار سرورشون مشکلی داشته که حل کردند .
اینکه دقیق تایم میده و دقیق جزئیات میده خیلی خوبه و با چک کردنی که ما کردیم کارشون خوبه فقط خدا کنه تا آخر همینطور باشه .

t450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من بنرهاشو تو سایت گذاشتم اصلا لود نمیشه!!!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دروود
به نظرتون باهاشون کار کنیم ؟
کمپین فعال خوب دارند ؟
سلام
من خودم دارم از بنرهاشون استفاده میکنم .
پشتیبانیشون خوب بوده و هر وقت تیکتی زدم در طی چند ساعت پاسخ دادند و محترمانه هم پاسخ دادند .
شمارش کلیکشون خوبه و دقیق زمانش رو میزنه و حتی ttc یا زمان کلیک بعد از ورود رو میزنه .
فقط طی مکاتباتی که باهاشون داشتم انگار برای کلیک های موبایلی قصد دارند تا یک مدت دیگه دو کلیکش کنند که با کلیک اول در بنر نوشته شه که آیا واقعا کاربر قصد کلیک داره و در صورت زدن بله کلیک ثبت شه .
کاری که فکر نکنم نتیجه خوبی بده برای ما چون متاسفانه مدتی که ای نتورک دو کلیکه کرده آمار کلیک به جرات میشه گفت یک بیستم قبل شده که دلیلش رو نمیدونم اما درست نیست .
در حال حاضر فقط دو تا تبلیغ نمایش میده که ما بهشون تیکت زدیم و فرمودند که در حال اضافه کردن کمپین ها هستند .
این اطلاعات رو که میدم میخوام خودتون تصمیم بگیرید که استفاده کنید یا خیر .
من در حال استفاده هستم که تا الان راضیم . امیدوارم مشکلی پیش نیاد .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
من بنرهاشو تو سایت گذاشتم اصلا لود نمیشه!!!
فعلا برخی سایزهاشون بنر ندارند . ما از 60*468 و همچنین 240*120 در حال استفاده هستیم که بنر دارند .
نکته دیگه ای هم که ما پیگیری کردیم اینه که چند بنر با یک سا*ز نمیتونید در سایت قرار بدید یعنی مثلا بنر سایز 60*468 فقط یکی میتونید قرار بدید و بقیشون به نمایش درنمیان .
این موضوع رو پیگیری کردیم و فرمودند که به زودی این مشکل رو هم حل میکنند که بشه از یک سایز در چند مکان استفاده کرد .

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
فعلا برخی سایزهاشون بنر ندارند . ما از 60*468 و همچنین 240*120 در حال استفاده هستیم که بنر دارند .
نکته دیگه ای هم که ما پیگیری کردیم اینه که چند بنر با یک سا*ز نمیتونید در سایت قرار بدید یعنی مثلا بنر سایز 60*468 فقط یکی میتونید قرار بدید و بقیشون به نمایش درنمیان .
این موضوع رو پیگیری کردیم و فرمودند که به زودی این مشکل رو هم حل میکنند که بشه از یک سایز در چند مکان استفاده کرد .
برای شما هم تو کمپین تون پول هست؟
برا من 2 میلیون تومن پول هست

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ای بابا من که دیگه نا امید شدم تیکت معمولی دادم تیکت بوووووق دادم باز زده منتظر تایید از همینجاش معلومه اینم بعدا به دم بقیه وصل خواهد شد البته اگه الان نیست!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
ای بابا من که دیگه نا امید شدم تیکت معمولی دادم تیکت بوووووق دادم باز زده منتظر تایید از همینجاش معلومه اینم بعدا به دم بقیه وصل خواهد شد البته اگه الان نیست!
پاسخ تیکتای من رو زود میدن .
بنر شناور رو هم برای موبایل فرمودند برداریم چون انگار آگهی دهندگان ناراضی بودند .

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
پاسخ تیکتای من رو زود میدن .
بنر شناور رو هم برای موبایل فرمودند برداریم چون انگار آگهی دهندگان ناراضی بودند .
تیکتای منم زود جواب میدن ولی در مورد سایت میگن به ما ربطی نداره تیم چی چی چی باید بررسی و تایید کنن!
تبلیغ دهنده نه خودشون!
چون کلیک بیشتری میخوره ضرر میکنن!
تو یه سایت معمولی اگه بنرهای ثابت روزی 100 کلیک بخورن شناور یا موبایل یا حالا هر چی 150 کلیک میخورن!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
تیکتای منم زود جواب میدن ولی در مورد سایت میگن به ما ربطی نداره تیم چی چی چی باید بررسی و تایید کنن!
تبلیغ دهنده نه خودشون!
چون کلیک بیشتری میخوره ضرر میکنن!
تو یه سایت معمولی اگه بنرهای ثابت روزی 100 کلیک بخورن شناور یا موبایل یا حالا هر چی 150 کلیک میخورن!
آره به منم گفتند باید تیم نمایش دهنده بررسی و تایید کنه اما حدود 24 ساعتی بعد گفتند تایید شد . رنک سایتتون چنده ؟ شاید سایتای رنک بالا رو نمیپذیرند .
والا دیگه چی بگم . من فقط نقل قول کردم . اتفاقا براشون هم تو تیکت نوشتم که بنر شناور کلیک خورش بالاست و ... اما خب گفتند طبق آنالیزشون بیشترین کلیک بنر شناور در موبایل اشتباهی میخوره واسه همین تصمیم گرفتن در موبایل نمایش داده نشه .

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بعد از تایید سایت از 11 هزار نمایش فقط 3 کلکی داشتم :|
این از Anetworkهم بدتره!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
شمارشش واسه شمام خیلی بهتر شده؟ حتی از anetwork هم خیلی بهتر شده واسه من!
@akisar و ...

بالا