برگزیده های پرشین تولز

اذیت کردن معلما(آموزش,خاطرات)

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,651
یه وقتی کسی از روی ندونستن کاری کنه یا چیزی بگه که به نوعی توهین به من باشه میگذرم.یادمه یه سالی یه بار الکی تکلیف زیاد دادم همه اعتراض کردن.من هم گفتم گردنم کلفته دلم می خواد دوسسسست دارم(این س رو غلیط می گم تا حرصشون در بیاد) یهو یکی از بچه ها گفت آقا خر هم گردنش کلفته.نتونستم جلوی خنده خودم رو بگیرم اما بعدش جدی بهش گفتم جای این مثال نبود
وقتی یکی میگه من گردنم کلفته طرف مقابل برای اینکه حالش رو بگیره میگه خر هم گردنش کلفته
حرفی که زده خیلی واضح هست من نمیدونم چی از این برداشت کردی
من بودم یکی میخوابوندم تو گوشش تا دیگه به معلمش بی ادبی نکنه و بعد پرتش میکردم از کلاس بیرون :D

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
وقتی یکی میگه من گردنم کلفته طرف مقابل برای اینکه حالش رو بگیره میگه خر هم گردنش کلفته
حرفی که زده خیلی واضح هست من نمیدونم چی از این برداشت کردی
من بودم یکی میخوابوندم تو گوشش تا دیگه به معلمش بی ادبی نکنه و بعد پرتش میکردم از کلاس بیرون :D
فقط یه برداشت داره
اما خب نمیشه سر هر اشتباه ناخواسته بچه مردم رو چک پیچ کرد(آموزش و پرورش).البته دیگه الآنه نمیشه به بچه ها چیزی گفت.یادمه یه بار آروم زدم تو لپ یکی از بچه ها که متنبه بشه فردا باباش اومد تو دفتر گفت بزنم اینجا لهت کنم :D منم گفتم ببخشید چیز خوردم :confused:
این مورد هم مطمئن بودم از دهنش در اومده چون خودش بعدش ترسید که چی گفته و معذرت خواست

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,651
فقط یه برداشت داره
اما خب نمیشه سر هر اشتباه ناخواسته بچه مردم رو چک پیچ کرد(آموزش و پرورش).البته دیگه الآنه نمیشه به بچه ها چیزی گفت.یادمه یه بار آروم زدم تو لپ یکی از بچه ها که متنبه بشه فردا باباش اومد تو دفتر گفت بزنم اینجا لهت کنم :D منم گفتم ببخشید چیز خوردم :confused:
این مورد هم مطمئن بودم از دهنش در اومده چون خودش بعدش ترسید که چی گفته و معذرت خواست
آقا واقعا شغل سختی داری این شغل جز اعصاب خورد کننده ترین شغلهاست
یادمه معلم علوممون تو مدرسه میگفت حقوقی که آموزش پرورش به من میده فقط در همین حد هست که شما رو یک ساعت تو کلاس نگه دارم دیگه چیزیش برای درس دادن نمی مونه :D
البته شما جز معلم های خوب هستی برای دانش آموزان :general601:

even

Registered User
لایک‌ها
121
یادمه یه روز با چند نفر از دوستام نمره مون کم شد از امتحان ریاضی ولی نمی دونم چه مشکلی پیش اومده بود که حتی تنبل ترین کلاسمون نمرش 12 شده بود و ما همه زیر 7 !!!!
اقا موقعی که نمراتمون دادن دستمون همراه با برگه امتحان رفتیم دم کلبه ارواح دفتر مدرسه رو میگم پیش اقا مدیره.
فک کنم شانس یارمون بود و مدیر مدرسه سریع رفت بیمارستان فک کنم پسرش دل درد داشت.
اقا وقتی دیدم کسی تو سالن نیست شروع کردم به بد بیراه گفتن از معلممون گفتم این کوره با میکروسکوپم نمی بینه و... تصمیم گرفتیم بریم پیش معلممون بلکه اشتباهی پیش اومده بود. رفتیم جلو گفتیم اقا اینو ببین شاید اشتباهی شده.نخیر معلم تو باغ نبود فکر تنبیه ما بود.ما هم تصمیم گرفتیم یه گوش مالی کوچولو بهش بدیم.والا من رفتم یه بطری نو شابه اوردم پرش اب کردم و ریختم تو اگزوز موتورش اون یکی دوستمم شیر بنزینشو بست و خلاصه زهرمونو ریختیم.وقتی مدیر برگشت یه کتک درست و حسابی خوردیم و دم دفتر نشستیم تا زنگ اخر.اقا زنگ اخر معلمو دیدم که داشت موتو رو روشن می کرد اما نمیشد بی چاره پاشم درد گرفته بود از بس اون پایه موتو رو فشار داده بود که روشن بشه حالا اسمش هر چی هست.
بی چاره تا خونه موتو رو با دست برد.
از فرداش اومده بود مدرسه از تو اگزوز موتور دود ابی بیرون میومد بعدش نمی دونم چی شد که فهمید ما بودیم باز کتک خوردیم و نمره مونو صفر کرد.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
یادتونه تو دبستان سر کلاس وقتی گچ تموم میشد ،
خدا خدا میکردیم معلم به ما بگه بریم از دفتر گچ بیاریم !
یا میگفتن برو دفتر یه توپ بردار بیار...

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
من و دوستم از هواکش توالت معلما یه ترقه کوچک انداختیم توی توالت یه معلمی عوضی که خیلی بی مورد کتک می زد ... .... از شانس ما رفته بود توی قسمت چاه و شکالات کاکائویی یا دلستر لیمویی پخش کرده بوده کمی به شلوار و .... معلمه !!!! طرف فوری رفت خونه مطمئنم بعدش !!!!!
فکر کنم بعد ده ها سال هنوز هم دنبالمون ... نفهمیدنا ! اونم فکر کنم بازنشسته شده خیلی وقته !
چند سال پیش یه بار دیدم پاش شکسته بود جلو بیمارستان ماشین سوار می شد !

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
ما یه بار وسط کلاسای شیفت مخالف‌مون، رفتیم فلکه‌ی مدرسه رو بستیم. کل شیرهای آب روشوئی‌ها رو باز کردیم و بردیم فروختیم به همین راحتی.

بزرگ‌تر که شدم، هربار بیش‌تر پشمام می‌ریزه از فکر کردن بهش. وات د فا.ک. من چی‌کار کرده بودم؟!

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
ی چند بار اشتباه کردیم موتور کولر های آبی مدرسه رو بردیم فروختیم
البته نه بخاطر پول بیشتر برای هیجان کار

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
راهنمایی یه معلم بدبخلاق داشتیم یه روز که رفته بود دستشویی در رو از پشت بستیم عین چی داد میزد :D

بالا