برگزیده های پرشین تولز

ارائه بسته های اینترنت ایرانسل با تخفیف

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,368
به صورت خط به خط هست؟

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
ایدی تلگرام بدین دوست عزیز

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
با درود و احترام
به شرط ابتدا انتقال شارژ خط به خط و سپس پرداخت مبلغ، خریدارم.
در صورت تایید لطفا خصوصی پیام بدید.
متشکرم

akbar-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام بسته ۶۰ روزه ایرانسل دارید ده گیگی

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام
پیام خصوصی ارسال شد
متاسفانه به توافق نرسیدیم.
برای ایشون ابتدا ارسال و سپس دریافت وجه پذیرفتی نبود.
نظر ایشون واریز ۱۰۰ هزار تومان و تسویه و سپس ۱۰۰ تومان دوم و ... بود اما من با توجه به تعدد خطوط اعلامی، تسویه رو در بازه های ۳۰۰ تومانی برای هر خط درخواست داشتم.
جهت اطلاع دوستان و احتیاط در معامله.

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
احتیاط در معامله؟؟!!:D
جالبه. ایشون توقع دارن چون مدیر هستن و امتیاز دارن هرچی بگن من بگم چشم
من طی چند روز گذشته چند ملیون شارژ فروختم و مشکلی نبوده ولی چون به ساز ایشون نرقصیدم اومدن میفرمایند مردم احتیاط کنید این فروشنده میگه من اول بیشتر از 100 هزار تومن نمیفرستم ولی غلط کرده باید بفرسته:LOL::LOL::LOL:
پ. ن: لطفا نوشته بنده رو با لحنی کاملا دوستانه و با خنده بخونید.

Last edited:

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
من طی 2 روز 4 تا بسته از ایشون خریدم
حدود قیمتی 500 هزار تومان
همش هم بدون مشکل بود

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
احتیاط در معامله؟؟!!:D
جالبه. ایشون توقع دارن چون مدیر هستن و امتیاز دارن هرچی بگن من بگم چشم
من طی چند روز گذشته چند ملیون شارژ فروختم و مشکلی نبوده ولی چون به ساز ایشون نرقصیدم اومدن میفرمایند مردم احتیاط کنید این فروشنده میگه من اول بیشتر از 100 هزار تومن نمیفرستم ولی غلط کرده باید بفرسته:LOL::LOL::LOL:
پ. ن: لطفا نوشته بنده رو با لحنی کاملا دوستانه و با خنده بخونید.
درود و وقت بخیر.
کسی به شما اهانت یا جسارتی نکرده که غلط کردید و باید بفرستید! شما فروشنده اید و مختار در فروختن کالاتون به شیوه ای که خودتون دوست دارید.
یکبار دیگه از ابتدا مرور میکنیم:
من در تاپیکتون گفتم به شرط ابتدا انتقال و سپس واریز وجه خریدارم و شما هم پیام دادید که فروشنده هستید.
لذا پیام دادن شما به معنی پذیرش شرط من هست.
بعد که یک مرحله جلو رفتیم گفتید محدودیت روزانه ۱۵۰ تومان دارید و فعلاً نمیتونید و ...
گفتم مشکلی نیست، از روز بعدش انتقال بدید!
باز دوباره اومدید گفتید شرطتون انتقال ۱۰۰ هزار تومان و تسویه هست و مجدد ۱۰۰ هزار تومان دوم! و ...
کاملاً طبیعی و منطقیه کسی که به همین راحتی شرایط مختلفی رو اعلام میکنه و حاضر به شروع کار نیست (علیرغم درخواست شفاف ابتدای من در تاپیک)، من هم بهش اعتمادی نکنم و به سایر خریداران هشدار بدم.
حتی به جهت حسن همکاری و سنجش شما اعلام کردم میپذیرم که تسویه ها در بازه های ۳۰۰ هزار تومانی برای هر خط باشه (یعنی هر ۲ روز انتقال شارژ به یک خط و تکمیل اعتبار اون خط، یک مرحله تسویه با شما صورت بگیره). لذا شما اگر فروشنده میبودید و علاقمند به معامله، میتونستید حسن همکاری نشون بدید.
ضمن اینکه اصلا منطقی نیست برای فرضا ۱ میلیون تومان شارژ، من ۱۰ تا تراکنش بانکی یکسان از حسابم ثبت کنم!
اگر بجای این بحث ها، کارتون رو شروع کرده بودید، تا الان حداقل برای ۲ تا خط تسویه حساب صورت گرفته بود! 😁😁

سوابق امتیاز ها و اعتبار در فروم بعد از سالها معامله و حضور به دست اومده و قطعاً قابل استناد هست گرامی.
اما صحبت شما که امتیاز سال جاری شما و من مثل همه لذا باید شرط شما رو قبول کنم، بسیار تعجب آوره!
این بخش رو میبایست دوستان با خنده بخونن!
موفق و موید باشید.

akbar-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام منم سه تا بسته خریدم سریع شارژ کردن

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
درود و وقت بخیر.
کسی به شما اهانت یا جسارتی نکرده که غلط کردید و باید بفرستید! شما فروشنده اید و مختار در فروختن کالاتون به شیوه ای که خودتون دوست دارید.
یکبار دیگه از ابتدا مرور میکنیم:
من در تاپیکتون گفتم به شرط ابتدا انتقال و سپس واریز وجه خریدارم و شما هم پیام دادید که فروشنده هستید.
لذا پیام دادن شما به معنی پذیرش شرط من هست.
بعد که یک مرحله جلو رفتیم گفتید محدودیت روزانه ۱۵۰ تومان دارید و فعلاً نمیتونید و ...
گفتم مشکلی نیست، از روز بعدش انتقال بدید!
باز دوباره اومدید گفتید شرطتون انتقال ۱۰۰ هزار تومان و تسویه هست و مجدد ۱۰۰ هزار تومان دوم! و ...
کاملاً طبیعی و منطقیه کسی که به همین راحتی شرایط مختلفی رو اعلام میکنه و حاضر به شروع کار نیست (علیرغم درخواست شفاف ابتدای من در تاپیک)، من هم بهش اعتمادی نکنم و به سایر خریداران هشدار بدم.
حتی به جهت حسن همکاری و سنجش شما اعلام کردم میپذیرم که تسویه ها در بازه های ۳۰۰ هزار تومانی برای هر خط باشه (یعنی هر ۲ روز انتقال شارژ به یک خط و تکمیل اعتبار اون خط، یک مرحله تسویه با شما صورت بگیره). لذا شما اگر فروشنده میبودید و علاقمند به معامله، میتونستید حسن همکاری نشون بدید.
ضمن اینکه اصلا منطقی نیست برای فرضا ۱ میلیون تومان شارژ، من ۱۰ تا تراکنش بانکی یکسان از حسابم ثبت کنم!
اگر بجای این بحث ها، کارتون رو شروع کرده بودید، تا الان حداقل برای ۲ تا خط تسویه حساب صورت گرفته بود! 😁😁

سوابق امتیاز ها و اعتبار در فروم بعد از سالها معامله و حضور به دست اومده و قطعاً قابل استناد هست گرامی.
اما صحبت شما که امتیاز سال جاری شما و من مثل همه لذا باید شرط شما رو قبول کنم، بسیار تعجب آوره!
این بخش رو میبایست دوستان با خنده بخونن!
موفق و موید باشید.
سلام مجدد
شرح موضوعی که دادید کاملا تفسیر به رای هست
پر واضحه که درست نیست بفرمایید من گفتم فلان ایشون گفتن فلان پس "یعنی" فلان. کسی اگر شرح واقعه میکنه نظر و برداشتش رو اون وسطا به خورد خواننده نمیده

برای اطلاع عموم:
من قبلا هم اگر کسی امتیازش از من بیشتر بوده اول انتقال شارژ دادم بعد هزینه گرفتم (سقف 100 هزار تومن) . از این به بعد هم همینطور خواهد بود

M_E_H_D_I

Registered User
لایک‌ها
28
سلام خدمت همگی
بنده بالای ۲۰۰هزار تومن شارژ از ایشون تهیه کردم و خیلی سریع برام واریز کردن.

البته کسی که تاریخ عضویتش برای ۱۷ سال پیش باشه قطعا مورده اعتماده.

بالا