برگزیده های پرشین تولز

ارائه حساب بانکی مجازی آمریکا و کارت اعتباری جهت تایید پی پال امریکا

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام به همه اعضای انجمن و با اجازه اساتید این بخش مشاهده میشه عده ای از دوستان در انجمن درخواست حساب بانکی آمریکایی جهت افتتاح حساب پی پال آمریکا مینمایند . ولی باتوجه به اینکه کشورمان تحریم هست ،کلا" نمیشه برای یک ایرانی حساب بانکی آمریکا افتتاح نمود...ولی برخی از افراد برای افتتاح حساب پی پال آمریکا به علت نیاز کاری خودشون اصرار دارند . برای این افراد (حساب بانکی مجازی جاری آمریکا ) پیشنهاد میشه.

حساب بانکی جاری مجازی آمریکا :

1- حساب بانکی مجازی و جاری آمریکا از بانکهای Wachova-Horizon-Capital one-Suntrust-Bank Of America
2- ارسال مشخصات حساب به ایمیل شما
3- قابلیت اضافه شدن بر روی پی پال آمریکا
4- ورفای شدن حساب پیپال به دو صورت ( فوری یا بعد از 3 روز کاری)
5- قیمت این حساب 25000 تومان میباشد.

توجه:
1- این حساب کاملا مجازی میباشد و هیچگونه قابلیت برداشت یا واریز را دارا نمیباشد. پس مسئولیت هرگونه اشتباه برعهده شماست.
2- این حساب 24 ساعت بعد از در خواست شما ایجاد خواهد شد.(بر خلاف برخی حسابهای تبلیغ شده در سایتهای مختلف که به علت دزدی بودن حساب بانکی باعث مسدود شدن پی پال شما میشود .)
3- ما فقط یک حساب مجازی به شما تحویل خواهیم داد. مسئولیت مسدود و یا محدود شدن پی پال شما به دلایلی همچون آی پی های مختلف ، ورود از محلهای مختلف به حساب ، پولشویی ، استفاده نادرست از حساب به ما مربوط نمیشود.
4- برای کسانی که خواستار رفع لیمیت پی پالشون هستند با توجه به نوع لیمیت حسابشون خدماتی ارائه میشود.(کارت اعتباری و شماره تلفن واقعی جهت تایید هویت دارنده حساب)

کارت اعتباری مجازی آمریکا با قابلیت تایید نام و آدرس:

1- کارت فوق دارای بالانس 5 دلار جهت اضافه شدن بر روی هر حساب پی پال میباشد.
2- ارسال مشخصات کارت به ایمیل شما
3-ارسال کد تایید پیپال بعد از 2-3 روز کاری
4-نوع کارت ویزا و دارای اعتبار 2 ساله
5- قابلیت ثبت کارت به نام و کشور مورد درخواست شما
6- قیمت کارت 25000 تومان میباشد.

در صورت داشتن هر سوالی با ما تماس بگیرید.
تماس در یاهو: [email protected]

Last edited:

gol5.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،

من یک اکانت پی پل حدود 6 ماهه پیش ساختم ولی هیچ کاری باهاش نکردم یعنی نه حساب نه کارت اعتباری بهش اد نکردم و در واقع وریفایش نکردم. اکانت هم به نام و آدرس من نیست. (البته اکانت بنام شخصیه که در اون آدرس زندگی میکنه ولی منو نمیشناسه:happy:)
حالا میرم سر اصل مطلب:

1- آیا می تونم از طریق امکاناتی که شما ارائه میدید اکانت پی پلم رو وریفای کنم و ازش استفاده کنم؟
2- کدوم یک از دو روش رو شما پیشنهاد میکنید؟ و کدوم رو سریعتر انجام میدید؟
3- اگر از کارت مجازی استفاده کنم اکانت پی پلم هم 5$ شارژ میشه؟
4- از اونجایی که کارت مجازی و حساب مجازی رو به اسم خودمون میگیرید بهتر نیست این اسم همنام اکانت پی پلم باشه، یعنی اسم اکانتم رو هم اسم خودم کنم و یا یک اکانت با نام خودم بگیرم؟
5- اینکه کارت مجازی و حساب مجازی به اسم خودمون هست چه ویژگی تو خریدها داره؟ آیا تفاوتی تو سایتهای فروشنده ایی که گاهی مثلا گیر میدن که آیا تو صاحب واقعی پی پلت هستی یا نه داره؟
6- این کارت مجازی و یا حساب مجازی تاریخ مصرفشون کیه؟ یعنی وقتی اکانتم وریفای شد کی دوباره باید از یک کارت جدید و یا حساب جدید استفاده کنم تا اکانتم غیر فعال نشه؟

---------------------------------------------------------------
قیمت هم خیلی بالاست، اولین مشتری شما در این تاپیک هم هستم، یک تخفیف حسابی هم باید بهم بدید.
http://forum.persiantools.com/t159426.html

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام،

من یک اکانت پی پل حدود 6 ماهه پیش ساختم ولی هیچ کاری باهاش نکردم یعنی نه حساب نه کارت اعتباری بهش اد نکردم و در واقع وریفایش نکردم. اکانت هم به نام و آدرس من نیست. (البته اکانت بنام شخصیه که در اون آدرس زندگی میکنه ولی منو نمیشناسه:happy:)
حالا میرم سر اصل مطلب:

1- آیا می تونم از طریق امکاناتی که شما ارائه میدید اکانت پی پلم رو وریفای کنم و ازش استفاده کنم؟
2- کدوم یک از دو روش رو شما پیشنهاد میکنید؟ و کدوم رو سریعتر انجام میدید؟
3- اگر از کارت مجازی استفاده کنم اکانت پی پلم هم 5$ شارژ میشه؟
4- از اونجایی که کارت مجازی و حساب مجازی رو به اسم خودمون میگیرید بهتر نیست این اسم همنام اکانت پی پلم باشه، یعنی اسم اکانتم رو هم اسم خودم کنم و یا یک اکانت با نام خودم بگیرم؟
5- اینکه کارت مجازی و حساب مجازی به اسم خودمون هست چه ویژگی تو خریدها داره؟ آیا تفاوتی تو سایتهای فروشنده ایی که گاهی مثلا گیر میدن که آیا تو صاحب واقعی پی پلت هستی یا نه داره؟
6- این کارت مجازی و یا حساب مجازی تاریخ مصرفشون کیه؟ یعنی وقتی اکانتم وریفای شد کی دوباره باید از یک کارت جدید و یا حساب جدید استفاده کنم تا اکانتم غیر فعال نشه؟

---------------------------------------------------------------
قیمت هم خیلی بالاست، اولین مشتری شما در این تاپیک هم هستم، یک تخفیف حسابی هم باید بهم بدید.
http://forum.persiantools.com/t159426.html

1- بله میتونیدپی پالتون رو تایید کنید. 100%! . ولی هر گونه مشکلات احتمالی که در اثر استفاده نادرست از حسابتون باشه بر عهده خودتون هست. :happy: در صورت لیمیت شدن حسابتون تضمینی برای برگشت حساب نمیتونیم بدیم. ولی میتونیم تا حد ممکن راه حلهایی رو ارائه بدیم.
2- برای پی پال آمریکا باید حساب بانکی برای تایید اضافه کنید.
3- پی پال از کارتتون حداکثر 2$ میگیره و به حسابتون در پی پال واریز میکنه .
4- بله اسم ومشخصات شما در کارت و حساب بانکیتون باید با مشخصات پی پالتون یکی باشه .
5- اگه با پیپال متصل به کارت خرید کنید، سایت خرید فقط شمارو با نام پیپالتون میشناسه.
6- کارت بعد از یک سال ومیتونید یه کارت جدید اضافه کنید. و حساب بانکی مجازی بعد از ورفای به دلایل امنیتی مسدود خواهد شد و اعتبار نامحدود داره و صرفا" برای تایید پی پال شما بکار میره . نه هیچ استفاده دیگه ای!:cool:

متاسفانه قیمت پایین تر از این فعلا" برامون مقدور نیست. در آینده احتمالش میره . موفق باشید.

Last edited:

gol5.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از پاسخ هاتون،

یعنی برای پی پال آمریکا باید هم کارت مجازی تهیه کنم و هم همزمان حساب بانکی؟
اگر از کارت مجازی استفاده کنم فقط 2$ وارد پی پال میشه؟ 3$ دیگه اش وارد پی پال نمیشه؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
ممنون از پاسخ هاتون،

یعنی برای پی پال آمریکا باید هم کارت مجازی تهیه کنم و هم همزمان حساب بانکی؟
اگر از کارت مجازی استفاده کنم فقط 2$ وارد پی پال میشه؟ 3$ دیگه اش وارد پی پال نمیشه؟

برای آمریکا اول باید حساب بانکی اضافه کنی. ((حساب پیپال آمریکا بدون حساب بانکی نمیشه باز کرد .)) بعد میتونی برای رفع محدودیت در ارسال و دریافتهات کارت رو هم اضافه کنی.
نه فقط 2 دلار به پیپال واریز میشه بعد از 3 روز کاری و 5دلار بالانس کارتهامون به خاطر حداقل شارژی هست که میتونیم رو کارتها اعمال کنیم.:cool:

Last edited:

gol5.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا اگر پی پالم برای انگلیس باشه فقط با همین کارت تنها شما نمیتونم کار کنم؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
حالا اگر پی پالم برای انگلیس باشه فقط با همین کارت تنها شما نمیتونم کار کنم؟

نه دوست عزیز . برای پی پال انگلیس باید حساب بانکی انگلیس اضافه کنید اول!! شما برای کدو م کشور میخوایید پیپال باز کنید؟!:blink::lol:

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سرویسها امروز فعال و آماده ارائه میباشند. با تشکر

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
کارتهای اعتباری ویزا صادر شده از آمریکا برای پیپال آمریکا و هر کشور دیگری قابل استفاده هستند. ولی برای باز کردن حساب پیپال آمریکا اول نیاز به حساب بانکی آمریکا هست که دوستان میتونند در صورت نیاز سفارش بدهند.

با تشکر

twilight2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخواستم بدونم که این حسابهای بانکی که میدهید قابلیت دریافت پول رو هم دارند؟ و آیا کارتهای ویزای شما به مبالغ بالا هم صادر میشود؟ ممنون.:cool:

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
میخواستم بدونم که این حسابهای بانکی که میدهید قابلیت دریافت پول رو هم دارند؟ و آیا کارتهای ویزای شما به مبالغ بالا هم صادر میشود؟ ممنون.:cool:

خیر این حسابهای بانکی قابلیت دریافت یا برداشت پول رو ندارند و هر گونه مسئولیت این کار با شما هست. این حساب بانکی مجازی صرفا" جهت ورفای نمودن پیپال آمریکا کاربرد دارد.

بله کارتهای ویزای مجازی به مبالغ بالا تا سقف 2500$ هم قابل صدور هستند. برای آگاهی از شرایط به لینک زیر مراجعه کنید:
http://forum.persiantools.com/t160310.html

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
به اطلاع دوستان برسانیم که کارتهای ویزا با مقادیر کمتر برای ورفای کردن پیپال به سرویسهای ما اضافه شد . برای اطلاع از قیمتها تماس بگیرید.

با تشکر

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون ازخدمات ارزشمندی که ارائه می دید

اما ....

من تا چند ماه پیش که bank account می گرفتم هر bank account به 9000 تومان می گرفتم ( البته هر دفعه 2 -3 ) تا می گرفتم

Bank Name:
MetaBank
Account Type:
Checking
Routing Number:
073972181
Account Number:
70006199602686

البته بانک اکانت ها مال متابانک بود...

می خواستم ببینم شما ام می تونید قیمت پایین تر ارائه بدید البته هر دفعه 2-3 تا می گیرم...

یه سوالی ام داشتم آدرسی که در بانک اکانت و پی پل باید ست بشه شما می تونید بدید که اگه لیمیت proof of address شد بشه از لیمیت بودند در آورد ( کپی .... ) دارید که بدید؟؟

ممنون میشم جواب بدید

با تشکر

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
ممنون ازخدمات ارزشمندی که ارائه می دید

اما ....

من تا چند ماه پیش که bank account می گرفتم هر bank account به 9000 تومان می گرفتم ( البته هر دفعه 2 -3 ) تا می گرفتم

Bank Name:
MetaBank
Account Type:
Checking
Routing Number:
073972181
Account Number:
70006199602686

البته بانک اکانت ها مال متابانک بود...

می خواستم ببینم شما ام می تونید قیمت پایین تر ارائه بدید البته هر دفعه 2-3 تا می گیرم...

یه سوالی ام داشتم آدرسی که در بانک اکانت و پی پل باید ست بشه شما می تونید بدید که اگه لیمیت proof of address شد بشه از لیمیت بودند در آورد ( کپی .... ) دارید که بدید؟؟

ممنون میشم جواب بدید

با تشکر

سلام جواب در پیام خصوصی ارسال شد . چک کنید لطفا" ضمنا" سایتتون هم بالا نمیاد . Redirecting on google.!!

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام شرایط سرویسهای حساب بانکی و کارت اعتباری به روز گردید. دوستان در صورت نیاز اعلام بفرمایند.

تماس: [email protected]

با تشکر

Last edited:

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
بنده از ایشون یه حساب بانکی گرفتم
ضمن تایید حساب پیپال امریکا پشتیبانیشون هم عالیه
اگه می خواید ازشون بخرید من تاییدشون می کنم (ندیدم کسی تایید کنه گفت ما یه حالی به تاپیک بدیم :))

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
بنده از ایشون یه حساب بانکی گرفتم
ضمن تایید حساب پیپال امریکا پشتیبانیشون هم عالیه
اگه می خواید ازشون بخرید من تاییدشون می کنم (ندیدم کسی تایید کنه گفت ما یه حالی به تاپیک بدیم :))

خیلی متشکر از لطف شما. سوالی داشتین در یاهو اکثرا" آنلاینم.

twilight2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه اعضای انجمن و با اجازه اساتید این بخش مشاهده میشه عده ای از دوستان در انجمن درخواست حساب بانکی آمریکایی جهت افتتاح حساب پی پال آمریکا مینمایند . ولی باتوجه به اینکه کشورمان تحریم هست ،کلا" نمیشه برای یک ایرانی حساب بانکی آمریکا افتتاح نمود...ولی برخی از افراد برای افتتاح حساب پی پال آمریکا به علت نیاز کاری خودشون اصرار دارند . برای این افراد (حساب بانکی مجازی جاری آمریکا ) پیشنهاد میشه.

حساب بانکی جاری مجازی آمریکا :

1- حساب بانکی مجازی و جاری آمریکا از بانکهای Horizon-Capital one-Suntrust-Bank Of America
2- ارسال مشخصات حساب به ایمیل شما
3- قابلیت اضافه شدن بر روی پی پال آمریکا وتایید حساب بعد از 1-3 روز کاری
4- قیمت این حساب 20000 تومان میباشد.

توجه:
1- این حساب کاملا مجازی میباشد و هیچگونه قابلیت برداشت یا واریز را دارا نمیباشد. پس مسئولیت هرگونه اشتباه برعهده شماست.
2- این حساب 24 ساعت بعد از در خواست شما ایجاد خواهد شد.(بر خلاف برخی حسابهای تبلیغ شده در سایتهای مختلف که به علت دزدی بودن حساب بانکی باعث مسدود شدن پی پال شما میشود .)
3- ما فقط یک حساب مجازی به شما تحویل خواهیم داد. مسئولیت مسدود و یا محدود شدن پی پال شما به دلایلی همچون آی پی های مختلف ، ورود از محلهای مختلف به حساب ، پولشویی ، استفاده نادرست از حساب به ما مربوط نمیشود.
4- برای کسانی که خواستار رفع لیمیت پی پالشون هستند با توجه به نوع لیمیت حسابشون خدماتی ارائه میشود.(کارت اعتباری و شماره تلفن واقعی جهت تایید هویت دارنده حساب)

کارت اعتباری مجازی آمریکا با قابلیت AVS :

1- کارت فوق دارای بالانس 5 دلار جهت اضافه شدن بر حساب پی پال میباشد.
2- ارسال مشخصات کارت به ایمیل شما
3-قابلیت تایید کارت بعد از سه روز کاری
4-نوع کارت ویزا و دارای اعتبار 1 ساله
5- قیمت کارت 20000 تومان میباشد.

در صورت داشتن هر سوالی با ما تماس بگیرید.
تماس در یاهو: [email protected]

سلام من پستام کمه نمیتونم پی ام بدم لطف میکنید شرایط و شماره حسابهاتون رو ارسال کنید؟ ممنون

یاهو آنلاینین الان؟ چند تا سوال دارم اگه ممکنه. مرسی:happy:

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام من پستام کمه نمیتونم پی ام بدم لطف میکنید شرایط و شماره حسابهاتون رو ارسال کنید؟ ممنون

یاهو آنلاینین الان؟ چند تا سوال دارم اگه ممکنه. مرسی:happy:

سلام بله انلاین هستم . شماره حساب با جزییات کامل ارسال شد . چک بفرمایید.

با تشکر

twilight2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بله انلاین هستم . شماره حساب با جزییات کامل ارسال شد . چک بفرمایید.

با تشکر

سلام حساب بانکی آمریکا دریافت شد و پیپال هم کامل ورفای گردید.
ایشون 100%تایید میشن. خیلی ممنون از زحمات شما.:specool:

Last edited:
بالا