برگزیده های پرشین تولز

ارائه مطالب در مورد گوشی نازنین k700i ٠

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا در مورد گوشی k700i که یکی از بهترین گوشیها در دنیاس چقدر مطلب کم مینویسید

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از DariushAgah :
خدا بیامرزتش الان یکی از ضعیفترین هاست
:blink: :blink: :blink:
میشه لطفا .بگید قویش تو این سری قیمت چیه؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
بی خیال !!!

همین با این قیمت خیلی هم خوبه و میارزه هرچی رو که یه گوشی تو رنج 150 تومن باید داشته باشه خوب و عالی داره

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای dariush agha میشه بگین منظور از اینکه یکی از ضعیفترنهاست گوشی k700i چیه؟
یکی از امکاناتی که گوشیهای سونی اریکسون به قول شما قوی دارن ولی K700i نداره چیه؟

بازم من میگم k700i توی سونی ارکسونها نه اینکه بگم بهترینه ولی دست کمی از مثلا w800,k750i و مثل اونا نداره

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نقل از aramtarin :
یکی از امکاناتی که گوشیهای سونی اریکسون به قول شما قوی دارن ولی K700i نداره چیه؟

بازم من میگم k700i توی سونی ارکسونها نه اینکه بگم بهترینه ولی دست کمی از مثلا w800,k750i و مثل اونا نداره

بله همین طوره شک نکنید تو این قیمت نوکیا همچین گوشی عمرا نداشته باشه:) :)

K700 برای رنج 150 تومن یه انتخاب عالی هست

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
بله واقعا با این قیمت و امکانات بهترین گوشیه و از لحاظ ظاهر و اندازه هم خیلی cool و شیکه ..

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از aramtarin :

اونو بیخیال!
همون لینکو ببین:)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
گفته بودند : در مورد گوشی k700i که یکی از بهترین گوشیها در دنیاس چقدر مطلب کم مینویسید

نگفته بودند گوشی رنج 160 تومن! این گوشی الان یک گوشی ضعیف و با امکانات کم به حساب میاد و در بهترینهای که هیچ در بین متوسط ها هم جایی نداره! مطلبی هم نداره که دیگه نوشته بشه
اگر در مورد گوشی رنج 160 صحبت میکنید تو تاپیک مشاوره بحث کنید. اینجا به این گوشی قدیمی و تاریخ مصرف گذشته نگید بهترین گوشی دنیا خواهشا

:rolleyes:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
مراجعه کنید به این تاپیک:

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=568888#post568888

حسابی راجع بهش هم بحث شده هم من خودم تمام مشخصات کامل و دقیقش رو گذاشتم

کسایی هم که برخلاف این نظر دارن می تونن گوشی پیشنهادی خودشون رو که به نظرشون خوبه تو رنج این قیمت 150 تومن بگن چی هست تا ما هم بدونیم نه اینه فقط بگن که این گوشی ار ضعیف ترینها هست و...

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
گفته بودند : در مورد گوشی k700i که یکی از بهترین گوشیها در دنیاس چقدر مطلب کم مینویسید

نگفته بودند گوشی رنج 160 تومن! این گوشی الان یک گوشی ضعیف و با امکانات کم به حساب میاد و در بهترینهای که هیچ در بین متوسط ها هم جایی نداره! مطلبی هم نداره که دیگه نوشته بشه
اگر در مورد گوشی رنج 160 صحبت میکنید تو تاپیک مشاوره بحث کنید. اینجا به این گوشی قدیمی و تاریخ مصرف گذشته نگید بهترین گوشی دنیا خواهشا

:rolleyes:

فکر کنم تو این تاپیک راجع به k700 اطلاعات خواستند ( حالا یه تاپیک مخصوص داره که ایشون ندیده بودند حسابش جدا) ولی نظر نخواستند که شما بگی ضعیف یا قوی!!:cool: شما برو تو همون تاپیک مشاوره به همه بگو 6681 بگیرن!!:cool: ;)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از noisymind :
فکر کنم تو این تاپیک راجع به k700 اطلاعات خواستند ( حالا یه تاپیک مخصوص داره که ایشون ندیده بودند حسابش جدا) ولی نظر نخواستند که شما بگی ضعیف یا قوی!!:cool: شما برو تو همون تاپیک مشاوره به همه بگو 6681 بگیرن!!:cool: ;)

عبارت : یکی از بهترین گوشیها در دنیاس
بار حقوقی داره! الکی که نیست!تنها حرف من اینه که بهتر بگید یکی از ضعیفترین گوشیهای دنیا. قویترین گوشی که جوکه

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
عبارت : یکی از بهترین گوشیها در دنیاس
بار حقوقی داره! الکی که نیست!تنها حرف من اینه که بهتر بگید یکی از ضعیفترین گوشیهای دنیا. قویترین گوشی که جوکه

بار حقوقی از این بیشتر؟ " آغاز برتری دوربینهای نوکیا ... " تازه برخی معتقدند ممکنه مسائل سیاسی هم دخیل شده باشه اونجا!!!:f34r:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نقل از noisymind :
بار حقوقی از این بیشتر؟ " آغاز برتری دوربینهای نوکیا ... " تازه برخی معتقدند ممکنه مسائل سیاسی هم دخیل شده باشه اونجا!!!:f34r:

مرگ خوبه ولی برای همسایه:f34r: :f34r:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
برتری دوربین و ام پی تری رو از به بعد بیشتر خدمتتون هستیم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
طرفدارهای نوکیا خیلی دوست دارن تو دوربین و Mp3 به سونی اریکسون برسن ولی ...ارزو بر جوانان عیب نیست

تا اومد نوکیا یه گوشی مثل K750 ( که مال 1 سال پیش هم هست) بزنه مثل 6280 دید که نه بابا سونی داره دوربین 3.2 cyber-shot میزنه با فلش واقعی

خب این دوره همیشه هست تا نوکیا میاد برسه به سونی بعد از یه سال میبینه که سونی باز اندازه یه سال جلو هست باز دوباره تا بیاد بهش برسه باز سونی یه گوشی می زنه که نوکیا باید یه سال کار کنه تا بخواد مثل اونو بزنه(K750 vs 6280)

نوکیا اگه راست میگفت همون 6280 رو یه سال پیش با K750 میداد بیرون نه یه سال بعد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نوکیا بازار خریدارانی که تنها ملاکشون ام پی تری و دوربینه رو جدی نگرفته بود اما گوشیهای موزیکال نوکیا تازه دارند به بازار میان 3250 و ان 91 فقط شروع این حرکت هستند 6280 هم شروع این حرکت در بخش دوربینه. بدون فال قهوه گرفتن مینششینیم تا گوشی های جدید بیایند و ریو هاشونو مرور میکنیم

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب اون تاپیک کذایی در بخش مشاوره برای همین ساخته شد که این دعواهاتون به تاپیک های دیگه کشیده نشه. من این تاپیک رو می بندم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا