برگزیده های پرشین تولز

@@@اررور code 43 برای گرافیک rx 570@@@

mahmood.zr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان.
من این گرافیکو چند روز پیش گرفتم.سیستم اسمبل کردم و وقتی درایور گرافیک نصب میکنم مراحل نصب انجام میشه ولی کارت شناسایی نمیشه و داخل device manager روی کارت علامت مثلث زرد رنگی هست و داخل تنظیماتش که میرم اررور code 43 رو میده.یکم تو نت سرچ کردم خیلیا این مشکل دارن و ااخر داخل یوتیوب چنتا کلیپ در مورد همین موضوع دیدم که همشون نرم افزاری به این اسم atikmdag-patcher-bios.exe پیشنهاد دادن و کلیپ که کامل نگاه کردم با این برنامه مشکلشون کامل حل شد.
میخواستم ببینم کسی هست که این مشکل داشته باشه و تونسته باشه حلش کنه؟؟؟

البته کارتم تا اخر امسال گارانتی داره اگر بفرستمش امیدی هست که درستش کنن؟؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
این ایراد میتونه از بایوس کارت گرافیک هم باشه .

mahmood.zr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
این ایراد میتونه از بایوس کارت گرافیک هم باشه .
سلام ممنون بابت پاسخ.
دیگه من ریسک کردم همین atikmdag-patcher-bios.exe نرم افزار اجرا کردم. میشه گفت تقریبا درست شده درایور میشناسه داخل بازی هم مشکلی نیست و میتونم راحت بازی کنم ولی انگار یکم قدرت کارت محدود شده.ولی باید حتما بفرستمش برای گارانتی که مشکلش به طور کامل برطرف کنن.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام ممنون بابت پاسخ.
دیگه من ریسک کردم همین atikmdag-patcher-bios.exe نرم افزار اجرا کردم. میشه گفت تقریبا درست شده درایور میشناسه داخل بازی هم مشکلی نیست و میتونم راحت بازی کنم ولی انگار یکم قدرت کارت محدود شده.ولی باید حتما بفرستمش برای گارانتی که مشکلش به طور کامل برطرف کنن.
ا حتمال داره روی کارت بایوس ماین یا بایوس دستکاری شده نصب کرده باشند . گارانتی هم بایوس دستکاری شده ببینه کاری نمیکنه .

mahmood.zr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اره مثل اینکه بایوس ماین نصب شده و بعدش که میخواستن بفروشنش بایوس اورجینال روش نصب کردن. ولی برای من که این مشکل داشت.
خب راهی هست که بایوس اصلی که کارخونه روش نصب کرده چه ورژنی هست که بتونم همون بایوس بزنم رو کارت؟؟؟
کارتن و تمام لوازمش دارم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
@AMD.POWER

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اره مثل اینکه بایوس ماین نصب شده و بعدش که میخواستن بفروشنش بایوس اورجینال روش نصب کردن. ولی برای من که این مشکل داشت.
خب راهی هست که بایوس اصلی که کارخونه روش نصب کرده چه ورژنی هست که بتونم همون بایوس بزنم رو کارت؟؟؟
کارتن و تمام لوازمش دارم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
@AMD.POWER
سلام باید بگردید بایوس مناسب رو پیدا کنید احتمالا بایوس مناسبی روی کارت نصب نشده .

بالا