برگزیده های پرشین تولز

ارزان ترین مانیتور های LED بازار

info_tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام به همه. با این وضع قیمت دلار، من که شخصا امکان خرید مانیتور های گران قیمت را ندارم. بنابراین هر کس که ماینتور ارزون جدیدی میشناسه لطفا معرف کنه. خودم هم نفر اول بانی این امر خیر میشم
02.gif

مانیتور های 19 و 16 اینچی ایکس ویژن که جددید اومدن با قیمت 270 تا 370 تو بازاره
لبته نمی دونم بیشتره یا کمتر
اینم ظاهرش و ال ای دیه
ProductImage_Monitor_XL1920AI_1056ID_4.jpg

کیفیتشو به هیچ عنوان اطلاعی ندارم. فقط از دور دیدم

اینم لینکشه
ماديران - X.Vision Monitor XL1920AI-مشخصات، بررسي و خريد-مانيتور ايكس ويژن
اگر کسی خریده بگه لطفا و اینکه ماینتور aoc هنوز هست تو بازار و ارزونترینش چنده>؟
از اون ارزون تر چی ؟

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
ممنون از اطلاع رسانیت .
آره AOC توی بازار موجوده . قیمت مانیتور 19 اینچش حدود 420 تومنه . البته 16 اینچ AOC فکر نمیکنم توی بازار موجود باشه .
مشخصات این 19 اینچ ایکس ویژن که گفتیو نگاه کردم . به نظر مشخصات خوبی داره . زمان پاسخدهیشم 2 میلی ثانیه هست و برای بازی اکیه . کیفیتشو نمیدونم چون منم الان خبرشو از تو شنیدم . رفتم بازار یه نگاه میندازم ببینم چطورن .

info_tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
ممنون از اطلاع رسانیت .
آره AOC توی بازار موجوده . قیمت مانیتور 19 اینچش حدود 420 تومنه . البته 16 اینچ AOC فکر نمیکنم توی بازار موجود باشه .
مشخصات این 19 اینچ ایکس ویژن که گفتیو نگاه کردم . به نظر مشخصات خوبی داره . زمان پاسخدهیشم 2 میلی ثانیه هست و برای بازی اکیه . کیفیتشو نمیدونم چون منم الان خبرشو از تو شنیدم . رفتم بازار یه نگاه میندازم ببینم چطورن .

از مدل های سامسونگ چیزی نمیشناسی داداش؟
نون خشکی چه آی دی وزینی داری ... خودت هم حتما خیلی شبیه آی دیت هستی :D
شوخی کردم حالا ناراحت نشی

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
از مدل های سامسونگ چیزی نمیشناسی داداش؟
نون خشکی چه آی دی وزینی داری ... خودت هم حتما خیلی شبیه آی دیت هستی :D
شوخی کردم حالا ناراحت نشی
نه آقا راحت باش ! والا توی این اوضاع گرونی نون خشکم غنیمته ! اینجوری پیش بره اسمم باکلاس میشه کلی :cool:

اگه استفاده طولانی مدت از مانیتور داری سامسونگ نگیر . پدر چشم رو در میاره . کیفیتش خوب نیست .
من هنوز وقت نکردم برم این مدل ایکس ویژنو ببینم . آخر هفته یه سر میرم بازار . ولی اگه مانیتور خوب و قیمت مناسب میخوای AOC هم گزینه خوبیه .

info_tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نه آقا راحت باش ! والا توی این اوضاع گرونی نون خشکم غنیمته ! اینجوری پیش بره اسمم باکلاس میشه کلی :cool:

اگه استفاده طولانی مدت از مانیتور داری سامسونگ نگیر . پدر چشم رو در میاره . کیفیتش خوب نیست .
من هنوز وقت نکردم برم این مدل ایکس ویژنو ببینم . آخر هفته یه سر میرم بازار . ولی اگه مانیتور خوب و قیمت مناسب میخوای AOC هم گزینه خوبیه .

نون خشکی جان
رفتی؟ اگر رفتی که بگو اورویو رو اگر هم نرفتی مگه ما مسخره توییم؟ پاشو بورو

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
نون خشکی جان
رفتی؟ اگر رفتی که بگو اورویو رو اگر هم نرفتی مگه ما مسخره توییم؟ پاشو بورو
آقا ما بالاخره رفتیم ! یه چرخ حسابی توی بازار زدیم .
یه سری مشخصات خوب توی این مانیتورهای ایکس ویژن هست که میخوام به دوستانی که از بازار بی خبرن اطلاع رسانی کنم :
یکی اینکه یکی از مشکلات همیشگی من برای خرید مانیتور برای دوستان این بود که 19 اینچ میخواستن و اصرار داشتن ورودی dvi داشته باشه . از طرفیم اکثر مانیتورهای 19 اینچ بازار dvi نداشتن . الان ایکس ویژن دو مدل زده xl1910 و xl1920 که هردوشون dvi دارن .
از طرفی کیفیت تصویرشون از چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود . کنتراست بالایی دارن و به نظر میرسه پنلشون مرغوب باشه چون کیفیت تصویر واقعا" خوبی داشتن .
هردوی این مدلها اسپیکر داخلی دارن و زمان پاسخدهیشون 2ms هست و برای بازی مناسبن . از اونجایی که قیمتشون خیلی مناسبه و مشخصاتشونم خوبه فکر میکنم یکی از انتخابهای خوب بازار بشه.
من هنوز برای کسی نخریدم اینارو ولی اگه گرفتم حتما" اطلاع رسانی میکنم .
راستی این دو تا مدل از نظر ظاهری (مدل پایه و ...) کاملا" متفاوتن . من xl1920 رو بیشتر پسندیدم .

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20
تو این رنج های قیمت کم lcd بیشتر پیشنهاد میشه

LAPTABCOM

Registered User
لایک‌ها
23
ممنون از اطلاع رسانیت .

سلام
مهندس خوب اگه قرار باشه 20 ای ا سی بگیری می ری سامسونگ می گیری با قیمت عالی و 19 سامسونگ هم 375 با گارانتی اصلی

بالا