برگزیده های پرشین تولز

ارسال ايميل و چت در ياهو از طريق sms

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا فكر ميكنيد ميشه با sms ايميل فرستاد و يا پيغام روي ym فرستاد ؟ اين بابا كه ميگه ميشه :
راهنمای ارسال پيام از طريق موبايل و به وسيله سرويس SMS به يك كاربر Yahoo Messenger

متن زير را در بخش پيغـام گوشی موبايل خود تايپ نماييد:
YM YAHOO-ID Message

شمـاره تلفن زير را به عنوان گيرنده وارد كنيد:
09132807760

توضيح: به جای YAHOO-ID در اين پيغام، شناسه كاربر Yahoo Messenger گيرنده می باشد. همچنين به جای Message نيز متن پيام مورد نظر خود را بنويسيد.

مثال:

YM CCWMAGAZINE Hello

عبارت بالا، پيام «Hello» را (به همراه شماره موبايل فرستنده) از طرف کاربر peykasa به كاربر «CCWMAGAZINE» در ياهومسنجر ارسال می‌كند.

راهنمای ارسال ايميل از طريق موبايل و به وسيله سرويس SMS

متن زير را در بخش پيغـام گوشی موبايل خود تايپ نماييد:
EM MAIL-BOX SUBJECT Mail-Body

شمـاره تلفن زير را به عنوان گيرنده وارد كنيد:
09132807760

توضيح: MAIL-BOX در اين پيغام، نشانی ايميل گيرنده می‌باشد. همچنين به جای SUBJECT نيز موضوع ايميل، و به جای Mail-Body نيز متن ايميل مورد نظر خود را بنويسيد.

مثال:

EM [email protected] Hello This is my first email.

عبارت بالا، ايميلی با موضوع «Hello» و با متن ايميل «This is my first email» را از طرف [email protected] به نشانی ايميل «[email protected]» ارسال می‌كند.

توضيح:
فرمت‌های ذکر شده در بالا با ارسال کلمه help به کاربر peykasa در Yahoo Messenger قابل دريافت هستند. بنابراين توصيه می شود همين الآن شناسه Peykasa زا به ليست خود در ياهومسنجر اضافه کنيد!
همچنين از آنجا که برخی کاراکترهای لازم از جمله @ يا underline در برخی موبايل‌ها وجود ندارند، برای هريک از آنها کاراکتر جايگزينی تعريف شده است که با ارسال help message به peykasa در ياهو مسنجر معرفی می‌شوند.

این سرویس رو من تست کردم و (فعلا!)‌ به خوبی کار میکنه ! امیدوارم به زودی امکان ارسال مسقیم پیام از یه صفحه وب عمومی به موبایل و امکان ارسال pm یاهو مسنجر و ایمیل به موبایل فراهم بشه!
البته ما تست كرديم پيغامmessage not send this time رو ميداد شما تست كنيد خبر بديد ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اره منم بعدا فرستادم شد
خيلي جالبه البته يه مطالب ديگه هم شنيدم كه بعدا ار روابط عمومي مخابرات پرسيدم گفت هنوز فعال نشده و اون صندوق پستي صوتي و فرستادن sms از روي تلفن ثابت بود كه به اين صورته كه شماره 09910 رو ميگيري و بعد شماره موبايل مورد نظر رو ميدي و يه sms به موبايل مورد نظر فرستاده ميشه
تازه اين مخابراتي ها فهميدن كه چي به چيه ;)

Hercule Poirot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شايد براتون پيش اومده باشه كه جائي احتياج شديد به يك ديكشنري داريد تا معني مثلا لغتي رو بدست بياريد از طرفي گوشي تون هم قابليت نصب فرهنگ لغات رو نداره ،اگر در اين دو حالت قرار گرفتيد اين پست بدرد شما خواهد خورد چون شما مي توانيد بوسيله اس ام اس نسبت به رفع نيازتون اقدام كنيد :

نحوه استفاده از سرويس فرهنگ لغت انگليسي به فارسي از طريق سرويس پيام كوتاه

شما ابتدا بايد شماره سرويس دهنده اس ام اس را به 9891100510 تنظيم كنيد البته مي تونيد براي اس ام اس هاي معمولي نيز از اين شماره استفاده كنيد و مشكلي نيست .
در بدنه مسيج خودتون اين دستور را وارد كنيد به مثال زير توجه نماييد.
e2pd example
بجاي اگزمپل واژه اي را كه قصد ترجمه آنرا داريد بنويسيد و بين آن و دستور قبلي يك فاصله يا اسپيس قرار دهيد
دكمه سند يا ارسال را بزنيد و براي شماره تلفن (711) را وارد نمائيد .
پس از لحظاتي کوتاه سيستم، معني کلمه درخواست شده را براي شما مي فرستد

اين هم از خدمات رايگان شركت پيك اسا است
موفق باشيد

البته براي پست اول همين تاپيك شماره تلفني رو كه دستور رو به اون سند ميكنيد 711 بزاريد و اس ام اس سنتر رو هم كه گفتم به 9891100510 تغيير بديد كار ميده اساسي ....

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من هم تست کردم شد.خیلی عالیه.لازم میشه.
کسی میدونه میشه این کار رو برعکس هم انجام داد؟یعنی از messenger به mobile متنی رو فرستاد؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از hamed1297 :
من هم تست کردم شد.خیلی عالیه.لازم میشه.
کسی میدونه میشه این کار رو برعکس هم انجام داد؟یعنی از messenger به mobile متنی رو فرستاد؟

چرا كه نه
ولي بايد شما از شركت پيك اسا براي اينكار اعتبار بخريد
تشريف ببريد اينجا :
http://service.peykasa.com/help/?help_topic=yahootosmshelp
وبراي اطلاعات كلي :
http://service.peykasa.com/servinfo/
موفق باشيد

بالا