برگزیده های پرشین تولز

ارسال ایمیل به bulk. چرا؟

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
چون از نظر سرور گیرنده اسپم شناخته میشن .
که فکر کنم دو تا دلیل داشته باشه
سروری که داری از روی آن ارسال میکنی تو لیست اسپم ها باشه .
اسکرپیتی که استفاده میکنی مشکل داشته باشه .

hmsn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقاي مملي آنلاين من يادم.... كه تويه يكي از همين بحث ها گفته شد كه يه فرم رو براي خارج شدن از بلك ليست بايد پر مي كرديو اين حرفا حالا مي شه بگين براي ياهو اين فرم رو كجا پر كنيم؟
يا هر نظر ديگه اي دارين بگين

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
ببین اون فرم برای موقعی هست که شما سرورت جز بلاک لیست ها باشه ، حالا یک سوال :
شما الان :
از یاهو میل میزنید به یک میل دیگه و میره جزء اسپم ها ؟
یا اینکه :
یک فرم دارید و ایمیل که ارسال میشه میره به ایمیل شما در یاهو ولی اسپم شناخته میشه ؟
کدامیک ؟

gmemol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از یک فرم که خودم ساختم برای ارسال میل استفاده می کنم . هرچی که به میل یاهو می فرستم از طریق این فرم میره به بالک . فکر نکنم که سرورم جزء spamer ها باشه . اصلا چطور میشه فهمید که هست یا نه .
در ثانی برای ارسال هم از اسکریپت پیچیده ای استفاده نمی کنم . از تابع میل php استفاده می کنم .

hmsn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقاي مملي من از فرم و تابع ميل استفاده مي كنم !!

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
اقاي مملي من از فرم و تابع ميل استفاده مي كنم !!
هیچ راهی نداره مگر اینکه یاهو شما رو از لیست اسپماش در بیاره
البته به مدیر سرور هم بستگی داره!
بعضی از کاربرها ایمیلهای گله ای میزنن برای تبلیغات و اگه مدیر سرور حالیش باشه جلو اونارو میگیره تا آی پی سرور نره تو لیست اسپمرها

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
آقا جان ربطي به اسپم نداره.درضمن اين اسكريپت نيست كه ايميل رو به بالك ميفرسته بلكه سرويس گيرنده ايميل اونو در بخش بالك دسته بندي ميكنه.
وقتي كه تو از اين تابع استفاده ميكني و نامه ميفرستي،سرويس دهنده ايميل تشخيص ميده نامه اي كه در صندوق پستي هست، توسط ماشين فرستاده شده و توسط برنامه نگارش ايميل نوشته نشده .و سرويس دهنده ايميل اين موضوع رو از روي هدرهاي(Header) ايميل ميفهمه.
ميتوني امتحان كني.اگه به نامه هات هدر(Header) بدي،ميبيني كه نامت تو inbox افتاده.يه بار امتحانش كن ضرر نميكني.
سوالي بود در خدمتم

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
آقا جان ربطي به اسپم نداره.درضمن اين اسكريپت نيست كه ايميل رو به بلاك ميفرسته بلكه سرويس گيرنده ايميل اونو در بخش بلاك دسته بندي ميكنه.
وقتي كه تو از اين تابع استفاده ميكني و نامه ميفرستي،سرويس دهنده ايميل تشخيص ميده نامه اي كه در صندوق پستي هست، توسط ماشين فرستاده شده و توسط برنامه نگارش ايميل نوشته نشده .و دستگاه اين موضوع رو از روي هدرهاي(Header) ايميل ميفهمه.
ميتوني امتحان كني.اگه به نامه هات هدر(Header) بدي،ميبيني كه نامت تو inbox افتاده.يه بار امتحانش كن ضرر نميكني.
سوالي بود در خدمتم
اشتباه میکنی!
ربطی به هدرها نداره!
بستگی به سرور داره که آی پیش رفته باهش جز اسپمرها یا نه؟!

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
در اولين نظر بي فايده مياد ولي همونطور كه اشاره كردم بهتره امتحان كني.
خود من هم اولين بار شانسي يه هدر به ميل دادم بعد ديدم افتاده تو اينباكس.هدر رو ورداشتم و دوباره ارسال كردم ديدم انداختش تو بالك!!!!!!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
هم میتونه از سرورت باشه ، هم میتونه از محتوی ایمیلت باشه ، هم میتونه از هدرت باشه و هم میتونه حتی از نوع ایمیل فرستادنت باشه ، ممکنه با همین ایمل یکهو 200 تا ایمیل فرستادی و ایمیلت به فنا رفته ! البته اگه با چند تا ایمیل این کار رو بکنی کل دامینت به فنا میره ! و اگه خیلی گندش رو در بیاری کل سرور به فنا میره ! (که البته این اتفاق روی سرور های درست حسابی نمی افته چون روش آنتی اسپم دارن و علاوه بر اینکه نمیذارند هرز نامه ها به میل باکس شما سرازیر بشه ، نمیذارن شمام خدای نکرده کاری کنی که سرور از قبول کردن هاستینگت پشیمون بشه )

اومن موقعها که ما خبر نامه میفرستادیم مارو از یک هاستینگ اخراج کردن ، همینطوری که دنبال هاستینگ میگشتیم ، و دیگه تصمیم گرفته بودیم هاست از ایرانی ها نگیریم ! چون اول باهاشون طی کرده بودیم که ما خبر نامه میفرستیم -اونام گفته بودند 12 شب بفرستید مام گفتیم چشم ! بعد که گند کاری شد مارو اخراج کردند !- هاستینگ ها با ما میگفتن که ایمیل هاتون رو 20 دقیقه 20 دیقیه و هر 20 دیقیقه تا 250 ایمیل بفرستید ، مام گفتیم چشم و مشکلی پیش نیومد !

حالا یه کار جالبی که ما کرده بودیم اگر مثلا ایمیل شما 1234 در یاهو بود ما با همین ID ولی روی دامین خودمون ایمیل میفرستادیم ، البته دلیل دیگری داشت این کار که بعدا دیدم عجب جواب میده !

درضمن پایین ایمیل هاتون حتما به اینگیلیسی بنوسید که خودتون خواستید این ایمیل رو بگیرید ، اگه نمیخواید اینجا رو کلیک کنید ! (خیلی مهمه ! )

در ـخر باید بگم که یاهو خیلی باهوشه و سرش رو به این راحتی ها نمیشه کلاه گذاشت اما این باعث شده گاهی گیر الکی هم بده !

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
مرسی تجربهای خوبی بود!
فکر کنم یه مقدار مجازی برای ارسال ایمیل در هر ساعت باشه اینو مدیر هاستم گفت!
فکر کنم برای هاستینگهای مختلف این مقدار عوض بشه

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
ياهو خيلي زرنگ تر از hotmail هست.
مخصوصا تو نسخه بتاي جديدش

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
مقدار مجاز رو معمولا طوری بهت میگن که smtp سرورشون از حال نره ! بستگی داره به اینکه shared server چقدر شلوغ باشه ! ولی از طرف دیگه هرچی کمتر (یا فاصله حساب شده تر ) بفرستی به احتمال کمتری میره توی بالک!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ياهو خيلي زرنگ تر از hotmail هست.
مخصوصا تو نسخه بتاي جديدش

نسخه بتای جدیدش فقط اینترفیس کاربرش فرق میکنه ، فکر نمیکنم (و منتقی هم نیست ) که برنامه پشت این این اینترفیس هم فرق کنه !

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
نسخه بتای جدیدش فقط اینترفیس کاربرش فرق میکنه ، فکر نمیکنم (و منتقی هم نیست ) که برنامه پشت این این اینترفیس هم فرق کنه !
دوست خوشگلم،
هيچوقت يك شركت بزرگ واسه عوض كردن قالبش نسخه بتا انتشار نميده.حتي طراح هاي خانگي هم همچين كاري رو نميكنند.البته دليلي هم نداره كه تغيير ندند.وقتي كه قراره وقت و انرژي براي طراحي دوباره صرف بشه ، آيا اين انصافه كه سيستم مديريت محتواش تغيير نكنه؟
درضمن ياهو شركتي نيست كه هنوز هنوزها توي رقابت هاي اينترنتي بازنده بشه.تابحال دقت كردي كه تو نسخه بتا وارد شدن به سيستم چه قدر بيشتر از حد معمول طول ميكشه؟

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
تابحال دقت كردي كه تو نسخه بتا وارد شدن به سيستم چه قدر بيشتر از حد معمول طول ميكشه؟
من حرق H_R رو تایید نمیکنم ولی دلیل اینکه اینقدر دیر بالا میاد استفاده از ajax توشه.

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
ajax خودش امكانات كوچكي نيست
اينو هم اضافه كنم كه ياهو بيشتريت تلاش خودش رو براي مخفي كردن پسوند فايلهاش و زبان برنامه نويسي سيستمش انجام داده.البته اين گفته در بعضي از صفحات سايت اصلي ياهو صدق نميكنه ولي توي تمامي سرويس هايي كه ارايه ميده اين نكته رو رعايت كرده.

بالا