برگزیده های پرشین تولز

ارسال عکس و مطالب خودکار به کانال تلگرام برای اندروید و ویندوز "تایم پست"

timepost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوین و تنها نرم افزار ارسال پست زمانبندی شده تلگرام تایم پست

نرم افزار ارسال پست زمانبندی شده تلگرام

دارای نرم افزار نسخه ویندوز و اندروید

برای اولین بار در ایران بصورت فارسی

این نرم افزار به شما چه کمی خواهد نمود این امکان را به شما می دهد که کانال تلگرام تان را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان مدیریت کرده و کانال خودش پست شما را در زمان تایین شده مدیر انجام دهد. تایم پست دارای دو نرم افزار مدیریت اسان و سبک میباشد در نسخه های اندروید تایم پست و ویندوز ان میتوانید

نرم افزار نایم پست ارسال خودکارمطالب به و پست ها به کانال تلگرام اولین برنامه ای در جهان هست که توسط تیم ایرانی برنامه نویسی شده و یک محصول ایرانی است . شما با تایم پست میتوانید یک تا 1000 پست را بصورت اتوماتیک وار هر روز در زمان دلخواه خود به کانال تلگرامی تان ارسال نمایید و فرقی نمیکند . در تایم پست همه چیز نامحدود است .

زمانی که تیم تصمیم به ساخته برنامه ای می کند تمام موارد مثبت و منفی را زیر تحلیل و زره بین قرار داده تا جایی که نرم افزار تولید شده به بهترین شکل و با نقاط کاملا مثبتی از ایده به اجرا در آمده و مورد بهره برداری قرار گیرید این نرم افزار تایم پست کار مدیر تلگرام را اسان کرده چرا که تنها کافی است پست ها زمان بندی شده و در کانال ارسال شوند شما با این برنامه تا یک سال بعد هم میتوانید پست های کانال را در زمان مشخص شده ارسال نمایید ...

امکان ارسال پست های متنی و تصاویر را در خود جای داده به کمک این نرم افزار می توانید پست های خود را تا یک سال آینده زمانبندی کنید دقت نرم افزار تایم پست بسیار بالا می باشد به گونه ای که حداکثر خطای زمانی ممکن در آن یک دقیقه می باشد . مطئنا با این نرم افزار شگفت زده خواهید شد 100% تضمین میدهیم !!!

تایم پوست
cleardot.gif
۰
cleardot.gif
۰

تایم پست یه برنامه فوق العاده برای مدیریت کانال تلگرام
19.gif

1114544timepost.blog.ir.jpg

14988487-4571-m.jpg

تایم پست ایرانی و فارسی نام نرم افزاری است که این روز ها برای استفاده از ارسال مطالب بصورت اتوماتیک و خودکار یاد میشود

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
ایشون نرم افزاری رو که سایت اصلی به صورت رایگان در حال ارائه هستش به قیمت دو هزار تومان گذاشتن برای فروش !!!! بعد از خرید هم خریدار رو به سایت اصلی هدایت میکنند و میگن حالا اینجا عضو شو!!!
در حالیکه همون سایت اصلی دو نرم افزار رو به صورت رایگان گذاشته و برای اشتراک ماهانه هم مبلغ 10 هزار تومان رو در نظر گرفته
دوستان گرامی اطلاعات ایشون به پلیس فتا گزارش شده
2 هزار تومن مبلغی نیست ولی نذارید قضیخ الاغ مرده ملا پیش بیاد

timepost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من با هماهنگی مدیر سایت و برنامه نویس این فایل نرم افزار به مبلغ 2000 تومان برای فروش قرار دادم .
شما جوش نیارید اگر ناراضی هستید ایمیلتون رو به ارسال کنید تا مبغ 2000 تومان برای شما واریز شود !!!

timepost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من با هماهنگی مدیر سایت و برنامه نویس این فایل نرم افزار به مبلغ 2000 تومان برای فروش قرار دادم .
شما جوش نیارید اگر ناراضی هستید ایمیلتون رو به ارسال کنید تا مبغ 2000 تومان برای شما واریز شود !!!

timepost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ناراضی هستید همین 2000 تومان را حذف کردم !!

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
شما ناراضی هستید همین 2000 تومان را حذف کردم !!
دوست عزیز بحث نارضایتی من نیست
این کار جرمه و تاوان داره
شما هم اون 2000 تومن بنده رو سریعا برگشت بدید
در پ.خ لینک پرداخت ارسال شده

timepost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز بحث نارضایتی من نیست
این کار جرمه و تاوان داره
شما هم اون 2000 تومن بنده رو سریعا برگشت بدید
در پ.خ لینک پرداخت ارسال شده
......................................

این کار با مشورت برنامه نویس انجام شد و نوعی تبلیغ بود !

بالا