برگزیده های پرشین تولز

ارسال نظر به بیش از 600 هزار وبلاگ! نگاه کنید ضرر نداره!

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سلام
یک سرویس راه اندازی کردم تا الان دو نفر از دوستان که با پیغام خصوصی در ارتباط بودند ابراز تمایل به قسمتی از اون کردند و حالا میخوام در اختیار سایرین هم قرار بدم
ارسال نظر به 400 هزار وبلاگ معتبر سرویس دهنده های ایرانی با این توضیحات
به ترتیب میگم
کل وبلاگ های
ran.sc/list.php
300 وبلاگ برتر سایت بیان که در این لینک ها دیده می شوند
blog.ir/topblogs/94
blog.ir/topblogs/93
blog.ir/topblogs/92
بیش از 13 هزار وبلاگ تبیان که در این لینک هستند
teblog.tebyan.net/newindex.aspx?pid=259051
بیش از 15 هزار وبلاگ بلاگ تز که در این لینک هستند
blogtez.com/members.php?i=0&tex=&p=1567
بیش از 31 هزار وبلاگ آوا بلاگ که در این لینک هستند
avablog.ir/members.php
بیش از 50 هزار وبلاگ پارسی بلاگ یا یک میلیون و هشت هزار پست این سرویس دهنده که در این لینک هستند
parsiblog.com/General/NewNoteList.aspx?P=18120
بیش از 500 بلاگ لوکس بلاگ که از این لیست میشه در آورد
www.tamamlox.loxblog.ir/commenting/?blogid=tamamlox&timezone=27485&postid=1
بیش از 800 وبلاگ میهن بلاگ (لیست بلاگ هایی که روزانه آپدیت میشوند) که در این لینک هستند
mihanblog.com/etc/posts/lastposts
بیش از 15 هزار بلاگ رزبلاگ که در این لینک هستند
rozblog.com/list_update.php
لازم به ذکر است من یک لیست 26 هزار تایی از رزبلاگ دارم که براساس دسته بندی موضوعی 2 سال پیش استخراج کردم کسی خواست اون رو هم می تونه استخراج کنه
هر تعداد وبلاگی که بلاگفا اجازه استخراج بده که در این لینک است
ممکنه خود بلاگفا به 150 هزارتا برسه!
www.blogfa.com/members/
بیش از 200 وبلاگ بلاگ اسکای که توی این لینک آمارشون روزانه میاد
blogsky.com/posts
لاین بلاگ بیش از 18 هزار وبلاگ
lineblog.ir/list.php
اگر بخوام سرویس دهنده های معمولی هم لیست کنم نظیر پی دی اف بلاگ یا بیش از 30 40 سرویس دهنده دیگه این آمار به 600 هزار هم شاید برسه
حالا قیمت و توضیحات دیگه
قیمت این پکیج به طور کلی خیلی گرون است چون بیش از 300 400 هزار وبلاگ میشه که اگر بخوایم بگیم 50 هزارتاش پست ندارند باز هم نزدیک به 300 هزار وبلاگ میشه
وبلاگی 2 تا تک تومنی هم بخوام حساب کنم میشه 600 هزار تومن که حتی پول زحمت من برای 600 هزار کپچا هم نمیشه!
و خیلیا استطاعت مالی این پکیج رو ندارند پس قیمت شکنی میکنم و پکیج را گروهی میذارم
به تمامی مواردی که بالا گفتم این اشانتیون هم اضافه میشود
این پکیج برای 15 نفر اول فقط 300 هزار تومن خواهد بود و کل کار از زمانی که استارت بخوره تا زمانی که کامل بشه هر روز گزارش کار ارسال میشه
15 نفر دوم 350 هزار تومن
و بعد این 15 نفر دوم پکیج اشانتیون که در زیر میارم حذف میشه
ارسال نظر به بلاگ های آپدیت شده بلاگ اسکای و میهن بلاگ (که در لینک بالا ذکر شد) به صورت یک ماه رایگان
ارسال نظر برای یک سرویس دهنده دیگه که در لیست بالا نیست تا سقف 500 بلاگ رایگان
(دوستان می توانند دنابلاگ را در نظر بگیرند)
از زمان استارت تاپیک به مدت یک هفته عضوگیری میشه اگر تعداد بیشتر از 30 نفر شد توی این مدت یعنی توی یک هفته بیشتر شد حتی یک نفر بیشتر! قیمت 50 هزارتومن کاهش خواهد داشت و برای همه 250 هزارتومن حساب میشه
هفته دوم کار با وبلاگ هایی که اوکی نهایی هستند نظیر بلاگ اسکای، بلاگ اسکای و پارسی بلاگ استارت میخوره و سایر بلاگ ها در طول کار اضافه و گزارش داده می شوند به عنوان مثال میهن بلاگ کمی الان با مشکل روبرو هستم ولی در خلال همین هفته باید اوکی بشه.
در مورد پرداخت هزینه چون باید ابتدا پرداخت شه بنده دو پیشنهاد میدهم دوستان روی آن فکر کنند و اطلاع دهند
1- ارسال مدارک من برای مدیر سایت و تبدیل به فروشنده معتبر شدن
2- پرداخت هزینه به یک شخص امین انجمن - ترجیحا مدیران- و بعد از انجام کار پرداخت به من

نظر خود من یکی دوم است، گرچه من پول کسی رو به عمرم نخوردم
و یک کامنت منفی هم تا حالا توی سایت ندارم
به هرحال منتظر نظر و تعداد افرادی که راضی به استفاده از این پکیج می شوند، هستم.
نکته: این پکیج به صورت گروهی و برای این سرویس دهنده ها به طور کلی است اگر به هر دلیلی افراد بخواهند به صورت منتخب انتخاب کنند یا اینکه تعداد افراد به 15 نفر هم نرسه این قیمت ها متغیر خواهد بود.
نکته دوم: بعضی از دوستان ممکن است نظیر دو مشتری دیگه ام نخوان کسی اونا رو بشناسه این افراد می تونند پیغام خصوصی بدهند.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سرویس تازه راه افتاده برادر نمونه نداریم. اگر مایل به انجام کار با همین نوع سفارش خود هستید پیغام‌خصوصی بدید جزییات رو بررسی کنیم با هم

بالا