برگزیده های پرشین تولز

ارسال و دریافت ایمیل های یاهو با outlook به صورت رایگان

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كساني كه علاقمند به فرستادن و دريافت نامه هايشان (فقط Yahoo) در محيط Outlook هستند ميتوانند با مراجعه به سايت زير فايل YPOPs! Ver 0.8.4 (آخرين نسخه) را بصورت كاملا مجاني دريافت كرده و درصورت داشتن مشكل به فروم همان سايت مراجعه كنند. (اگه خواستيد مي‌تونيد همين جا هم مطرح كنيد. حداقل يه نسخه Help فارسي هم براي اين نرم‌افزار ايجاد ميشه)

http://yahoopops.sourceforge.net

ضمنا اين نرم‌افزار به كمك يك سري از كدهاي PHP نوشته شده كه Open Source هستند و مي‌تونيد Download كنيد.

خوش باشيد :)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
استاد شما چند وقته که تو این فروم عضو هستین؟ نمیدونید هنوز هر تاپیک را بهتره تو فروم مخصوص خودش زد؟ ن اینو به موضوعات متفرقه کامپیوتری منتقل می کنم.

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه فرومهاي ديگه تو اين سايت مثل اسم همينجا كاملا "متفرقه" محسوب ميشن. اونجا نوشتم كه حداقل ملت ببينن. اينجا موضوع بايگاني و بعد فراموش ميشه. هرچند ازنظر كلي بايد هرموضوع جاي مشخصي داشته باشه.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
استاد شما چند وقته که تو این فروم عضو هستین؟ نمیدونید هنوز هر تاپیک را بهتره تو فروم مخصوص خودش زد؟ ن اینو به موضوعات متفرقه کامپیوتری منتقل می کنم.

خیلی با حال بود
lol.gif

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميبينم كه خوشبحالت شده عزيزممممم.......!

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توي همون صفحه اصلي (Home) زير نوشته مربوط به آخرين نسخه. فقط يه كمي با متن اصلي همرنگه.

اينم لينك مستقيمش براي Windows:

http://dbeusee.home.comcast.net/ypops-win-0.8.4.exe

اگه براي سيستم عاملهاي ديگه ميخواي برو سراغ خود سايت. اين لينك فقط براي ويندوزه. البته همه نسخه ها.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امتحانش کردم برنامه خیلی خوبیه برای کسانی که از میل یاهو استفاده میکنند من که خودم چند ماهیه به Gmail کوچ کردم دلیل اصلیشم استفاده از outlook بود

mr_adami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ممنون از لطفتون خیلی باحال بید

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش ميكنم :)
اگه يه سري به فرومش هم بزنيد خالي از لطف نيست. يه آدم با حوصله اونجاست كه دقيقا مسائل رو بررسي ميكنه و جواب ميده.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از b_amighi :
كساني كه علاقمند به فرستادن و دريافت نامه هايشان (فقط Yahoo) در محيط Outlook هستند ميتوانند با مراجعه به سايت زير فايل YPOPs! Ver 0.8.4 (آخرين نسخه) را بصورت كاملا مجاني دريافت كرده و درصورت داشتن مشكل به فروم همان سايت مراجعه كنند. (اگه خواستيد مي‌تونيد همين جا هم مطرح كنيد. حداقل يه نسخه Help فارسي هم براي اين نرم‌افزار ايجاد ميشه)

http://yahoopops.sourceforge.net

ضمنا اين نرم‌افزار به كمك يك سري از كدهاي PHP نوشته شده كه Open Source هستند و مي‌تونيد Download كنيد.

خوش باشيد :)
تشکر، قبلا هم در موردش شنیده بودم. ولی تا پی یش نرفته بودم...

بالا