برگزیده های پرشین تولز

ارشد چی بخونم ؟؟؟

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
سلام دوستان
بنده لیسانس مدیریت صنعتی دارم
برا ارشد چه رشته ای برم خوبه؟ از لحاظ آینده کاری
مشکلی با تحصیل در رشته ای غیرمرتبط ندارم مثلا علوم پایه
ممنون
از طرف یوزر @aliflsi

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
نمیدونم

mygood

Registered User
لایک‌ها
7
نظرتون راجع به MBA چیست؟

hooman528

Registered User
لایک‌ها
90
همینم که خوندی اشتباه کردی چهار سال وقت گذاشتی . دیگه اشتباه نکن . درس در شرایط الان ایران مناسب دختراس اونم دخترای پولدار و پسرای پولدار که باباشون بنگاه اقتصادی چیزی دارن بعدش میرن اونجا.
درس اونم درسی که اساتید فسیل یا جوان توتونی دانشگاه یادمون - یادتون میدن به هیچ دردی نمیخوره . یا علوم پایه س یا قدیمی یا غیر کاربردی .
انتگرال صد گانه هم که بلد باشی حل کنی آخرش باس بری کلاس کنکور درس بدی یه نونی بندازن جلوت .
الان استارتاپ و اپ نویسی بد نیست بلکه شریک سرمایه گذار پیداکنی و آینده عمومی کشور بهبود پیدا کنه . نظرت رو به نمایشگاه داخلی " اینوتکس" جلب میکنم که بچه های قوی اومده بودن و بسیار بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده بود .

درس الان به درد شب خواستگاری میخوره مامان عروس بپرسه ؟ ببقچید آقا داماد تححححححصیلاتشون شیه ؟ ( بگیر منو ) :general107:

بعد مامان دوماد بگه . عرشد مهندسی ساخت موشک فجر 3 رو دارن . ( اوووووووووف همونجا پدر عروس میره رو هوا ) :general707::general707::general707::general707:

آقا بی خیال دخترمون ببر ........... این خونه الان متری 60 میلیون شده !!!!

مادر عروس : ببقچید آقا دوماد خونه دارن ؟

برقا رفت .... آب قطعه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
همینم که خوندی اشتباه کردی چهار سال وقت گذاشتی . دیگه اشتباه نکن . درس در شرایط الان ایران مناسب دختراس اونم دخترای پولدار و پسرای پولدار که باباشون بنگاه اقتصادی چیزی دارن بعدش میرن اونجا.
درس اونم درسی که اساتید فسیل یا جوان توتونی دانشگاه یادمون - یادتون میدن به هیچ دردی نمیخوره . یا علوم پایه س یا قدیمی یا غیر کاربردی .
انتگرال صد گانه هم که بلد باشی حل کنی آخرش باس بری کلاس کنکور درس بدی یه نونی بندازن جلوت .
الان استارتاپ و اپ نویسی بد نیست بلکه شریک سرمایه گذار پیداکنی و آینده عمومی کشور بهبود پیدا کنه . نظرت رو به نمایشگاه داخلی " اینوتکس" جلب میکنم که بچه های قوی اومده بودن و بسیار بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده بود .

درس الان به درد شب خواستگاری میخوره مامان عروس بپرسه ؟ ببقچید آقا داماد تححححححصیلاتشون شیه ؟ ( بگیر منو ) :general107:

بعد مامان دوماد بگه . عرشد مهندسی ساخت موشک فجر 3 رو دارن . ( اوووووووووف همونجا پدر عروس میره رو هوا ) :general707::general707::general707::general707:

آقا بی خیال دخترمون ببر ........... این خونه الان متری 60 میلیون شده !!!!

مادر عروس : ببقچید آقا دوماد خونه دارن ؟

برقا رفت .... آب قطعه
قشنگ نوشتی
اگه تا الان کتاب و فیلم نامه ننوشتی نصف عمرتو هدر دادی

Dorhato

Registered User
لایک‌ها
15
ادامه تحصیل توی دانشگاه توی ایران ارزش نداره چون با بازار کار تطابق نداره. سعی کن توی دوره های کاربردی ثبت نام کنی

بالا