برگزیده های پرشین تولز

خرید ارشیو مجله بازی رایانه + بازی نما

x23are

Registered User
لایک‌ها
91
بازی رایانه :

از دوستان اگر کسی ارشیوی یا تک مجلاتی از مجله بازی رایانه داره بیزحمت اطلاع بده . فقط تر تمیز باشه.

شماره مجله های فیزیکی مورد نیاز :

4 مجله اولیه چاپ شده در سال 1380 (طبرستان سبز) خیلی در اولویت هست

بقیه رو هم هر شماره ای داشتین بیزحمت اطلاع بدین

*** اگر از دوستان کسی هنوز پوستر و دیسک هاش رو هم داره بیزحمت اطلاع بده ***

بازی نما :
این مجله رو هم اگر کسی آرشیو یا شماره هایی رو داشت اطلاع بده که ببینم شرایط و تعدادشون به چه صورت هست و صحبت کنیم راجع بهش

Last edited:

Dante 2

Registered User
لایک‌ها
24
4شماره اول این نشریه مربوط به سال 1380 موجوده تمیز بدون پارگی یا کثیفی

x23are

Registered User
لایک‌ها
91

abbas3zaar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام ارادت

از دوستان اگر کسی ارشیوی یا تک مجلاتی ازین مجله نوستالژی رو داره بیزحمت اطلاع بده . فقط تر تمیز و کامل باشه.

دو نفر از دوستان داشتند اما خب چون چیز نسوتالژی هست نتونستند کانر بیان با فروش مجله ها و حق هم میدم بهشون چون یاد اور لحظات خوب گذشته ونوجونی خیالیامون هست. حالا از دوستان اگر کسی برای فروش داش که چه بهتر اگر هم کسی ارشیو رو داره اما میخواد نگه داره من حاضرم با دادن بیعانه که خود فرد تعیین کنه مجله رو قرض بگیرم و اسکنشون کنم و بعد برگردوندن مجله ها بیعانه رو به من برگدونه بابت اطمینان و صحت و سلامت مجله ها. چون حیفه این مجله ازش ارشیو دیجیتالی کاملی نباشه. اگر کسی خواست اینطوری کمک کنه بهم اطلاع بده. اگر هزینه ای هم ازین بابت خواستن با هم توافق میکنیم.

تعدادی از مجلات خریداری شد
سلام من یادم نیست دقیق ولی فکر کنم حدودا ۳۰ تا ۴۰ تایی داشته باشم. حتی DVD هاشم نگه داشتم 😄 علاقه خاصی به بازی رایانه داشتم و از اعضای قدیمی بودم. اگر هنوز لازم داری برم دقیق بشمارم بگم بهت چه شماره هایی رو دارم.

x23are

Registered User
لایک‌ها
91
سلام من یادم نیست دقیق ولی فکر کنم حدودا ۳۰ تا ۴۰ تایی داشته باشم. حتی DVD هاشم نگه داشتم 😄 علاقه خاصی به بازی رایانه داشتم و از اعضای قدیمی بودم. اگر هنوز لازم داری برم دقیق بشمارم بگم بهت چه شماره هایی رو دارم.
پیام ارسال شد متشکرم

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
سلام ارادت

از دوستان اگر کسی ارشیوی یا تک مجلاتی ازین مجله نوستالژی رو داره بیزحمت اطلاع بده . فقط تر تمیز و کامل باشه.

دو نفر از دوستان داشتند اما خب چون چیز نسوتالژی هست نتونستند کانر بیان با فروش مجله ها و حق هم میدم بهشون چون یاد اور لحظات خوب گذشته ونوجونی خیالیامون هست. حالا از دوستان اگر کسی برای فروش داش که چه بهتر اگر هم کسی ارشیو رو داره اما میخواد نگه داره من حاضرم با دادن بیعانه که خود فرد تعیین کنه مجله رو قرض بگیرم و اسکنشون کنم و بعد برگردوندن مجله ها بیعانه رو به من برگدونه بابت اطمینان و صحت و سلامت مجله ها. چون حیفه این مجله ازش ارشیو دیجیتالی کاملی نباشه. اگر کسی خواست اینطوری کمک کنه بهم اطلاع بده. اگر هزینه ای هم ازین بابت خواستن با هم توافق میکنیم.

این شماره ها خریداری شده و دارمشون:
این آرشیوی که دارید رو بعدا که کامل شد می‌فروشید؟ (به صورت PDF)

x23are

Registered User
لایک‌ها
91
این آرشیوی که دارید رو بعدا که کامل شد می‌فروشید؟ (به صورت PDF)

سلام

دوستان تو انجمن بازی سنتر زحمت کشیدند تا حد زیادی از ارشیو هارو جمع آوری کردند

تو این لینک میتونید مشاهده کنید

صاحب تاپیک ظاهرا خیلی وقته دیگه لاگین نکرده تو سایت و با اقای چشمی صحبت کردم قرار شد با یکی از مدیرا صحبت کنه ک ببینیم میشه تاپیک رو ادیت کنیم برای بروز کردنش.

من خودم یه سری از نسخه هایی ک اسکن نشدن رو دارم از جمله چهار نسخه سال 80 که در واقع اولین مجله گیمینگ چاپ شده تو ایران هستش که زحمتش رو اقای کریمی از همین فروم کشیدن فرستادن برام تا اسکن کنم.

حالا اگر اونجا اوکی شد و تونستیم ادیت کنیم ک چ بهتر اگر نشد یه تایپک جدید میزنم

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
1111111
سلام

دوستان تو انجمن بازی سنتر زحمت کشیدند تا حد زیادی از ارشیو هارو جمع آوری کردند

تو این لینک میتونید مشاهده کنید

صاحب تاپیک ظاهرا خیلی وقته دیگه لاگین نکرده تو سایت و با اقای چشمی صحبت کردم قرار شد با یکی از مدیرا صحبت کنه ک ببینیم میشه تاپیک رو ادیت کنیم برای بروز کردنش.

من خودم یه سری از نسخه هایی ک اسکن نشدن رو دارم از جمله چهار نسخه سال 80 که در واقع اولین مجله گیمینگ چاپ شده تو ایران هستش که زحمتش رو اقای کریمی از همین فروم کشیدن فرستادن برام تا اسکن کنم.

حالا اگر اونجا اوکی شد و تونستیم ادیت کنیم ک چ بهتر اگر نشد یه تایپک جدید میزنم

x23are

Registered User
لایک‌ها
91
چند جلد دیگه خریداری شد. پست اول بروز شد.

فقط 13 جلد دیگه مورد نیاز هست + 4 جلد سال 1380

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
سلام 35 و 57 موجوده
ولی خودمم دارم آرشیو جمع میکنم میتونم در اختیارتون بذارم برای اسکن و دوباره برام پس بفرستین

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
دوستان اگر کسی هم شماره ای از مجله رو داشت که مورد نیاز استارتر تاپیک نبود و تو آرشیوم موجود نبود خریدارم قیمتشم خیلی مهم نیست برام 😁

بالا