خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

ارواح ,اجنه ها و موجودات فضایی

شروع موضوع توسط karnavaleroos ‏30 می 2007 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  حتما شنیدید که فلانی مدیوم قوی است و روح احضار می کند . اگرچه دست احضار کننده های ارواح در دهه های پیش رو شده است اما هنوز هم مردم زیادی فریب این حرفها را می خورند. اینکه می گوییم احضار ارواح کار ممکنی نیست به این معنی نیست که این مدیومها از خودشان کارهایی می کنند تا شما باور کنید که روح آمده بلکه واقعا موجوداتی هستند که ظاهر می شوند و معمولا هم جوابهای غلط و بی سر و ته می دهند که اگر توجه کرده باشید این موجودات جن هستند . چون شما آنها را نمی بینید به راحتی با روح اشتباه می شوند و همانطور که پیش از این گفتم اجنه پیامهای مغزی مدیوم را می شنوند و می دانند که گروهی آدم بیکار برای تفریح و هیجان جمع شده اند تا روح احضار کنند .پس آنها هم نا امیدشان نکرده و خود را به حای روح مورد نظر معرفی می کنند.
  تنها کسانی قادر به احضار روحند که متصل به علم الهی باشند و بزرگان دین قادر به انجام چنین کاری هستند اما چون این کار حرام است از انجام آن سرباز میزنند پس کسانی که این کار را میکنند در حقیقت دروغگویانی بیش نیستند


  با دستگاه نظام آفرینش و مرگ و عوالم پس از مرگ نمی توان شوخی کرد .

  اینکه فردی این قدرت را داشته باشد که روحی را از بعد ارواح به بعد دنیا بکشاند اصلا ممکن نیست و قوانین الهی و فیزیکی چنین اجازه ای نمی دهند.

  پس از مرگ ارواح ۳ دسته می شوند: ۱- ارواح افراد بسیار صالح که مستقیم به بهشت وارد می شوند . بهشت هم دروازه ها و طبقات خودش را دارد که هرکس به میزان انرژی مثبتی که دارد می تواند در ان بالا برود.

  ۲-ارواحی که مستقیم به جهنم می روند به دلیل اینکه روح خود را فراموش کرده و فقط به بعد مادی وابسته هستند.

  ۳- ارواح متزلزل و نا آگاه و کسانی که روحشان انرژی مثبت و منفی تقریبا مساوی دارد وارد عالمی در میان می شوند که ما آن را برزخ می نامیم . از دیگر ارواحی که وارد برزخ می شوند ارواح درست کاری هستند که در زندگی به خدا ایمان نیاوردند و مردند . یا افراد کافری که گناه نکرده اند و حتی کودکانی که پیش از رسیدن به مرحله ی عقل می میرند.

  در برزخ چه می گذرد؟


  نظر غربیان
  ازبرزخ مکانی است که ابعاد بسیار پیچیده ای دارد. افراد متفاوت با اعمال نیک و بد متفاوت در اینحا مورد تعلیم قرار می گیرند و چنانچه موفق شوند که حقیقت عالم و زندگی را دریابند رستگار خواهند شد اما افرادی که پس از مرگ همچنان با خدا عناد می ورزند و وجود روز معاد و...را انکار می کنند به جهنم واصل می شوند.
  [​IMG]
  عکس از برزخ دانته آلیگیری . دانته با راهنمایی ویرژیل به دوزخ و برزخ و بهشت سفر می کند. معادل ایرانی=ارداوبرافنامه


  اگر چه در قرآن به برزخ فقط اشاره ای کوچک شده است اما با دقت در سایر آیات می توان فهمید که انسانهای معاند با حق حتی پس از مرگ نیز فحش و ناسزا به خداوند و آفرینش می گویند و همچنان مرید شیاطین خواهند بود و حتی با دیدن جهنم و در حالیکه در آن شکنجه می شوند باز هم عناد می ورند و اشتباهات خود را قبول نمی کنند.
  اینها همان کافرانند که هرگز رستگار نمیشوند و تا ابد در آتش جهنم میسوزند منظور از تربیت میتوان گفت همان تنبیه است که انسان بعد از گذراندن عذاب الهی نهایتا وارد بهشت میشوند اما کافران هرگز
  ارواح سرگردان
  [​IMG]
  پس شاید بپرسید که ارواح سرگردان واقعیت دارند یا خیر؟ انسانهای بی دین و ایمان که اعتقادی به خدا و معاد ندارند و معمولا در حال ابتکار جرمی کشته می شوند و یا به قتل می رسند روحشان قادر به پیدا کردن راه نیست و در دنیای زندگان گم می شود. انسانهایی که کشته و مرده ی مد و اشیاء لوکسس و گران قیمت هستند و تمام زندگیشان در حول مسائل مادی می چرخد و هیچ اعتقادات روحانی ندارند - افرادی که در تصادفات کشته می شوند و آمادگی مردن ندارند همچنان به زندگی در دنیای زندگان ادامه می دهند و باور نمی کنند که مرده باشند.

  افرادی که خودکشی می کنند و افرادی که دلبستگی زیاد به کسی و یا چیزی در این دنیا دارند پس از مرگ نمی توانند نوری را که آنها را به سمت دیگر می برد ببینند.
  در این عکس به گوشه سمت راست بالا توجه کنید.
  [​IMG]
  این ارواح زندگی شکنجه واری را در این دنیا سپری می کنند و همچنان گمان می کنند که زنده هستند و به هیچ عنوان نمی خواهند که این دنیا را ترک کنندو در قبرستانها گردش می کنند .به محل زندگی خود خیلی وابسته هستند و مداوم در آن می چرحند و وانمود می کنند که زنده هستند و اغلب هم نمی دانند که مرده هستند. اما از آنجا که آنها وجودی رقیق دارند ما آنها را نمی بینیم و آنها هم در اکثر موارد ما را نمی بینند چون اگر ما را ببینند متوجه می شوند که خودشان مرده اند.

  گاهی این ارواح به دلیل تمنای فراوان در زنده بودند شکل مادی به خود می گیرند که ما به طور تصادفی آنها را می بینیم و وحشت می کنیم و بسیاری از این مشاهدات با دیدن اجنه و حتی موجودات فضایی اشتباه گرفته می شوند!!!

  امروزه گروههای روح شناس فراوانی به مکانهایی که فردی در آن خودکشی کرده و یا به قتل رسیده می روند و با استفاده از اشعه های موج پایین و دوربینهای مخصوص تصاویری از این ارواح تهیه می کنند .

  برخی روح شناسان که توانایی ارتباط برقرار کردن با این ارواح را دارند آنها را به دنیای خودشان یعنی عالم ارواح راهنمایی می کنند و به آنها می گویند که جایشان در این دنیا نیست. برای همین گفتن شهادتین برای مسلمانان کار را بسیار راحت می کنند زیرا با به زبان آوردن این جملات شما آمادگی خود را برای عبور از این دنیا به دنیای دیگر بیان می کنید و همین بر اعتقاد شما به خداوند و وجود بهشت و جهنم و روز جسابرسی می افزاید و در نهایت از سرگردانی روح جلوگیری می کند.
   
 2. کوتاه کننده لینک
 3. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  این تصاویر قلابیست

  [​IMG][​IMG]  این تصاویر واقعیست
  [​IMG] [​IMG]
   
 4. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  جیسون آندرو 11 ساله بود که راز ترسناکش را فاش کرد.این اتفاق در یک روز جمعه در سال1995 میلادی افتاد. جیسون به همراه خانواده اش در حال تماشای یک برنامه ی تلوزیونی بودند. برنامه درباره ی مردی بود که با حافظه اش دچار مشکل شده بود. او میگفت : گاهی حالتی برایم پیش می آید و انگار ساعت هایی از حافظه ام پاک میشود.

  ناگهان جیسون از جایش پرید و فریاد زد : این مرد باید از اینکه نمیتواند آن ساعت ها را به یاد بیاورد خوشحال باشد! پسر در حالی که گریه میکرد فریاد زد : متوجه نمی شوید؟! این مرد که در تلوزیون میبینیدش به وسیله ی موجودات فضایی ربوده شده است!

  سپس برای پدر و مادرش تعریف کرد که او هم چند بار توسط موجودات فضایی دزدیده شده است موجوداتی که اصلا شبیه موجودات زمینی نبودند. با وجودی که موجودات فضایی مدام حافظه ی جیسون را پاک می کردند اما جیسون چیزهایی را به یاد می آورد. او میگوید ابتدا نور زیادی به چشم هایم می خورد و سپس موجودات فضایی وارد میشدند و مرا با خود به یک سالن بزرگ میبردند. وقتی مرا بلند میکردند انگشتان آنها را می دیدم انگشتانشان باریک و بلند بود و بند های درشتی استخوان هایشان را به هم وصل کرده بود موجودات فضایی پسر را آزمایش می کردند سپس او را به اتاقش باز میگرداندند.

  پدر و مادر جیسون حرف های پسرشان را باور کردند. مادر او درباره ی این ماجرای عجیب یک داستان نوشت. خبرنگاران به طرف خانه ی آن ها که در منطقه ی کنت انگلستان بود هجوم آوردند و خیلی زود خبر پسری که به وسیله ی موجودات فضایی ربوده شده بود در همه ی جهان پخش شد.

  شاید این داستان آدم ربایی فضایی بیشتر موضوع ساده ای مثل ترس از تاریکی باشد شاید هم مثل بسیاری از اتفاق های دیگری باشد که در جهان می افتد و ما هنوز توضیحی برای آن ها نداریم.

  یک رویداد عجیب دیگر : در سال 1908 میلادی انفجار شدیدی در صحرای شمال سیبری به وقوع پیوست. شدت انفجار به حدی بود که صدای آن تا مسافت 800 کیلومتری شنیده شد و گیاهان منطقه ای به وسعت دو هزار کیلومتر مربع سوختند و نابود شدند. همان زمان دانشمندان محل انفجار را نقطه ای در بالای جو زمین پیش بینی کردند اما هرگز علت این انفجار شدید مشخص نشد.

  تا اینکه سه سال پیش اعلام شد که بقایای اشیایی شبیه به سفینه در منطقه ی شمال سیبری پیدا شده است و بر اساس آن یورگ لافبن پژوهشگر روس اعلام کرد که احتمالا در سال 1908 میلادی یک شهابسنگ غول پیکر در حال برخورد با زمین بوده است که موجودات فضایی با سفینه شان به شهابسنگ میزنند و در اثر برخورد با شهابسنگ منفجر میشوند و آنچه سه سال پیش در سیبری کشف شد بقایای سفینه ی موجودات فضایی بوده است.

  داستان های بیشماری از این دست وجود دارد حتی بعضی ها طرح های عجیب و زیبای مزرعه های غلات را کار موجودات فضایی می دانند. بعضی ها هم ادعا میکنند که بشقاب پرنده را دیده اند. فیلم های سینمایی زیادی نیز درباره ی موجودات عجیب فضایی ساخته شده است که در آن ها موجودات فضایی با سر های بسیار بزرگ و چشم های بادامی درشت تصویر شده اند. اما دانشمندان به همه ی اینها فقط میخندند.
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 5. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  دوستان اگه به اخبار ساعت 14 امروز دقت کرده باشین دوباره تو زمینهای یکی از کشورها (خوب نشنیدم کدوم کشور بود) علایم هندسی و هنری بسیار منظمی در ابعاد بزرگ ایجاد شده که طبق بررسی های انجام شده دخیل بودن نیروی انسانی در بوجود آمدن این آثار کاملا رد شده و با توجه نظم و ابعاد بزرگ این نشانه ها نمیشه گفت کار مثلا ماشین چمن زنی بوده چون تو بیشتر زمینهای اون ناحیه این اتفاق رخ داده . علائم بسیار زیبا بود بطوری که اگه امکان ایجاد این علائم توسط انسان بود باید طرف خیلی خلاق و هنرمند باشه که این اشکال رو بوجود بیاره قبلا هم در کانادا و انگلیس این علائم ونشانه ها به همین سبک ایجاد شده بود اگه عکسی گیر آوردم براتون میزارم
  نظر شما چیه..
   
 6. kamellia64

  kamellia64 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏20 دسامبر 2005
  نوشته ها:
  567
  تشکر شده:
  4
  محل سکونت:
  tehrooon
  اصلا حرفاتون رو در مورد روح و عالم برزخ قبول ندارم درمورد چیزی که اطمینان ندارین بهتر حرف نزنین این حرف های شما ببخشید یسری ... هست .
  احضار روح کامل واقعیت داره نیاز به ادم مدیوم هم نداره گرچه باید به چشم دید تا باور کرد ولی کار بسیار خطرناکیه و اصلا اصلا به خاطر موارد زیادی که وجود داره این کار نباید انجام بشه و کسی که تواناییش و اموزشش رو داشته باشه و این کار رو بکنه ادمه احمقیه مگر در موارد خیلی خیلی خاص .
   
 7. kamellia64

  kamellia64 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏20 دسامبر 2005
  نوشته ها:
  567
  تشکر شده:
  4
  محل سکونت:
  tehrooon
  این عکس ها هم همش دروغه .
   
 8. خرید بیت کوین
 9. mehdidj

  mehdidj Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏4 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  1,164
  تشکر شده:
  11
  محل سکونت:
  Iran
  نوشته ها ت قابل نقده
  من شنیدم بهشت و جهنم تا قیامت قرار نیست کسی بره توش! و در برزخ فقط بخشی از اعمال رسیدگی میشه ... تا قیامت که به همه اعمال از آدم تا آخر رسیدگی می شه و بهشت و جهنم و باقی ماجرا

  در ضمن من نمی دونم مدیوم چیه اما دبیرستان که بودم یه بار معلممون روح احضار کرد ! حالا اگه خواستی شرحش رو می نویسم (پشمای همه بچه ها ریخته بود..)
   
 10. kamellia64

  kamellia64 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏20 دسامبر 2005
  نوشته ها:
  567
  تشکر شده:
  4
  محل سکونت:
  tehrooon
  احضار روح بسیار کار اشتباهیه نه از این نظر که ممکنه ارواح ... که احضار میکنی بعدش به این راحتیا طرف رو ول نکنه بلکه اگر کمی عمیقتر بشیم دلیلش اینه که بخاطر اگاهی که از جاها و چیزهایی که نباید ببینیشون پیدا میکنی مسئولیتی به گردنت میفته که هر کسی از عهده این مسئولیت بر نمیاد . چون ادم تا وقتی چیزی رو نبینه نسبت به باورش مسئولیت زیادی نداره ولی وقتی چیزی رو بلواقع دیدی و حس کردی باید باورش کنی و در این مورد اشتباهی نکنی که ممکنه بعدا بشدت برات گرون تموم بشه .
   
 11. Ostadb

  Ostadb Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏5 ژوئن 2005
  نوشته ها:
  870
  تشکر شده:
  61
  ديدگاه هر كس نسبت به عالم پس از مرگ واسه مختص همون فرده.ممكنه من يه جور ديگه به مسئله مرگ نگاه كنم شما يه جور و.....اما اينايي كه شما ميگي ديدگاه شخصي خودتونه.ديد شما نسبت به برزخ و بهشت و اينا كاملا متعلق به خودتونه.
  درمورد احضار روح هم بگم كاملا انجام پذير هست اما هر كسي نميتونه بهتر بگم هر MEDIUM اي اونقدر انرژي نداره كه همچين كاري رو انجام بده....اما كاملا حقيقت داره.
  عكسا هم جعلين.تا حالا عكس همه چي ديده بودم غير از عكس روح!!!
   
 12. Dead_Man

  Dead_Man Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏16 می 2007
  نوشته ها:
  433
  تشکر شده:
  3
  محل سکونت:
  Lost in middle of nowhere
  يه چيزي يادت رفت
  بعضي وقت ها روح آروم آروم از بدن جدا مي شه طوري كه بعد از يه مدت خودش هم نمي دونه كه آيا زنده هست يا نه
  ( يه نمونه ي بارز)
   
 13. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  چگونه جن زده می شویم

  همه ی ما به نحوی در دوران زندگی مرتکب کارهای خطا می شویم . بعضی اوقات مقصر اصلی خود ما هستیم و خودخواهی خودمان ما را به راه خطا می کشاند و در بعضی موارد هم بی تجربگی و نا دانی .

  معمولا وقتی خشم و کینه و غرور بر نفس ما غلبه می کند ما خود را تحت سلطه ی نیروی اهریمنی عجیبی پیدا می کنیم .

  آیا این اجنه هستند که وجود ما را اشغال کرده و ما را مجبور با انجام کارهایی می کنند که از آن بیزاریم؟

  خیر . این ما هستیم که قادر نیستیم بر نفس خود غلبه کنیم و نا خود آگاه به راهی پرت و دور از راه راست برده می شویم.


  دنیاهای موازی و انسانهای موازی شما


  توجه داشته باشید که ما به عنوان انسان دارای ابعاد روحی و نفسی زیادی هستیم که به دلیل حبس بودن در جسم مادی سایر ابعاد خود یا به اصطلاح سایر شخصیتهای خود را نمی شناسیم.  در علوم روحی انسان دارای چهره های روحی بی شماری است که این چهره ها به تناسب نیت و اعمال او تشکیل می شوند . این چهره ها جدا از صورت شما است که همه می بینند . چهره های غیر مادی شما در ابعاد دیگری به موازات بدن مادی شما همراه شما زندگی می کنند و کوچکترین فکر یا عملی که انجام می دهید روی این چهره ها اثر می گذارند.بسیاری از مردم این چهره های غیر مادی را با دیدن ارواح اشتباه می گیرند.

  در علم این دنیاها را به نام دنیاهای موازی می شناسند . دنیاهایی که به موازات دنیای ما در جریان هستند اما در ابعاد دیگری که از چشم ما پنهان می باشند.  { و ما در آسمان کاخهای بلند برافراشتیم و بر چشم بینایان عالم آن کاخها را به زیب و زیور بیاراستیم.} حجر ۱۶

  {او خدایی است که هفت آسمان را آفرید و مانند آن آسمانها از زمین خلق فرمود و امر نافذ خود را بین هفت آسمان و زمین نازل و نافذ فرمود تا بدانید که خدا بر هرچیز توانا و به احاطه ی علمی بر همه امور عالم آگاه است.}طلاق ۱۲

  {و بر فراز زمین هفت آسمان محکم بنا کردیم و چراغی رخشان برافروختیم و..} نبآ ۱۲-۱۳

  وجود این جهانهای نامرئی هم از دید دین و هم از دید علم کاملا اثبات شده است و مردم بسیاری تجربه هایی از برخورد با چهره های غیرمادی خود داشته اند که در بخش علوم ماوراءالطبیعه در مورد آن صحبت خواهم کرد.

  در حالیکه این صورتهای غیرمادی از دید شما پنهان هستند ( به جز انسانهایی که علم خدادادی دارند برای دیدن این ابعاد) اجنه به راحتی قادر به دیدن شما و نیازها و خواسته های شما که در غالب این صورتهای غیرمادی در می آییند هستند.  کسانی که دل سیاهی داشته و از ارتکاب گناه سیراب نمی شوند به راحتی توسط شیاطین و اجنه قابل شناسایی بوده و در بسیاری موارد ضمیر نا خودآگاه آنها توسط شیاطین اشغال می گردد.  ۱-سیگار کشیدن

  ۲-مصرف هر نوع ماده مخدر و سکر آور چه به صورت تفریحی و چه به صورت اعتیاد

  ۳-نوشیدن شراب و الکل

  ۴-مصرف خوراکی های نا پاک که دارای میکرب و انگل هستند

  ۵-تماشای فیلمهای مستهجن

  ۶-گوش دادن به موسیقی های غیر اخلاقی و تحریک کننده

  ۷-پیروی از هوای نفس

  ۸-افراط در ارضای امیال ( شکم پرستی - نوشیدن و ...)

  ۹-خساست-دروغ گویی - غیبت- کینه ورزی - تهمت- خیانت -تنبلی بیش از اندازه - مغرور بودن به خود - حسادت به دیگران - خشمگین شدن و...

  البته اینها بدین معنی نیست که مثلا کسی که سیگار میکشد راحت تحت سلطه قرار میگیرد بلکه هرگونه عمل منفی که انسان را ازخدا دور کند به شیطان نزدیک میکند
  همگی اجنه ی منفی (شیاطین ) را به سمت شما جلب می کند و در واقع به صوررت چراغ چشمک زنی به آنها علامت می دهد که شما آماده ی پذیرش آنها هستید . ( این بدن و روح کاملا ضعیف و کاملا آماده ی اشغال شدن است).

  چنین افرادی در زندگی هرگز به مقصد نهایی نمی رسند بلکه مداوم طعمه ی دامهایی هستند که شیاطین برای آنها قرار می دهند.

  این دامها و آزمایشها همواره برای تمامی انسانها از هر دین و آییم قرار دارند اما کسانی که قلب خود را به خدا اختصاص دهند کمتر طعمه قرار می گیرند و حتی اگر خودشان تقصیرکار باشند خداوند آنها را نجات داده و حفظ می کند . کسانی که به هیچ یک از این موارد باور ندارند و یا منکر خدا و ..هستند دقیقا همان کسانی هستند که تحت سلطه ی شیطان وجودشان کور و کر شده اند و گمان می کنند که در راه درستی قدم بر می دارند.
   
 14. shahkey

  shahkey Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏16 نوامبر 2005
  نوشته ها:
  1,232
  تشکر شده:
  4
  همش الکیه!! من به هیچ کدوم اعتقاد ندارم......
   
 15. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  پیش از تولد حضرت محمد اجنه قدرتمندترین موجودات این دنیا بودند زیرا که از اسرار عالم غیب خبر داشتند . ماهیت اجنه از گرمای شعله آتش است و بنابراین وزن نداشته و از قوانین فیزیک دنیای ما آزاد هستند . آنها به راحتی تا نزدیکی دروازه های بهشت می رفتند و اخبار عالم غیب را از سایر فرشتگان می شنیدند در حالیکه انسانها چنین توانایی نداشته و ندارند و با این آگاهی و علم موفق می شدند انسانها را فریب داده و خود را خدای جهان معرفی کنند . میلیونها انسان به پرسنش و قربانی دادن برای خدایانی که از نوع جن بودند پرداختند. نمونه هایی از این مردم در قرآن ذکر شده اند که با بلایای آسمانی نابود شدند.

  جن پرستی هنوز هم بسیار رواج دارد و از پرطرفدارترین ادیان این دنیا است . مردم قبایل آفریقایی و مردم دور از چشم آمازون و جنگلهای دور افتاده و بالاتر از آن مردم سرزمین هندوستان که خود را پیرو آیین برهمایی می نامند همگی نمونه هایی از جن پرستی در دنیای امروز هستند.

  با تولد محمد(ص) در حدود ۱۴۶۰ سال پیش اجنه قدرت پرواز به عالم غیب را از دست دادند و بر طبق قرآن فرشتگان نگهبانی با اسلحه های آتشین به آنها حمله کرده و آنها را از محدوده ی عالم غیب بیرون کردند و دیگر هم اجازه ی ورود ندارند . به این ترتیب ارتباط اجنه و تاثیرشان با عالم انسانها بسیار کم شد.

  قرآن می فرماید که اجنه از دید انسانها محو شدند به طوریکه دیگر حتی حضرت محمد هم نمی توانست اجنه را که از سر و کول او هنگام نماز بالا می رفتند ببیند.

  اجنه در تاریخ غرب:

  اجنه در غرب به عنوان دیمن DEMON شناخته شده هستند که از ریشه ی اوستایی ـ دیوـ به معنای موجودات درخشان و درشت اندام است.

  غربی ها به وجود اجنه ی خوب و با ایمان اعتقاد ندارند و واژه ی دیو برای آنها فقط به معنی اجنه ی شیطانی و بد است و این ریشه در باورهای نا درست مسیحیت دارد.برای آنها همه ی اجنه دستیاران شیطان هستند و می خواهند انسانها را تسخیر کنند. کلیساها و کشیشان زیادی ادعا می کنند که عمل جن گیری انجام می دهند و سالانه هزار انسان را جن گیری می کنند . جالب است است که اکثر این افراد اصلا جن زده نیستند بلکه از بیماریهای خطرناک روحی و روانی رنج می برند .بیماریهای روانی شناخته شده ای که فرد دارای چندین شخصیت است و مداوم از شخصیتی به شخصیت دیگر در می آید با جن زدگی اشتباه می شوند .

  از طرف دیگر وقتی کسی از جن می ترسد و کشیش به او تلقین می کند که او جن زده شده قرد بیچاره خود به خود باور می کند که واقعا جن در وجودش است. متاسفانه این فرهنگ در غرب رو به افزایش است که راه را برای ترویج خرافات و رفتارهای نادرست باز می کند.
   
 16. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  مطالعات فوق سری آمریکا

  اين تصوير فريمي است متعلق به يك قطعه فيلم معروف و جنجالي به مدت ۲ دقيقه و ۵۵ ثانيه كه توسط فردي كه خود را ((ويكتور)) معرفي كرده است و به صورت مخفيانه از پايگاه فوق سري (گروم ليك )واقع در منطقه ۵۱ مكاني كه به گفته بسياري از محققين مركز ازمايش هاي سري دولت امريكا در رابطه با بشقاب هاي پرنده است خارج شده است. در اين فيلم از يك موجود فرازميني - از نژاد خاكستري ها - تحقيقاتي به عمل مي ايد.

  [​IMG][​IMG]

  ویکتور اذعان كرد چنانچه هويت اصلي او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسيد. (ادعاي وي درست بود چرا كه بسياري از كساني كه اقدام به افشاي اين مسايل كرده اند توسط دولت ايالات متحده به قتل رسيده اند.)او به بسياري از شبكه هاي خبري مراجعه كرد تا فيلم را براي عموم پخش كنند. ابتدا به شبكه خبري فاكس Fox TV مراجعه نمود. اما ان شبكه به علت مشكلاتي كه قبلا به خاطر پخش فيلم مستند كالبد شكافي موجود فرازميني برايش به وجود امده بود از قبول ان فيلم سر باز زد. ان مشكلات بخاطر ان بود كه پس از پخش فيلم جنجالي ميان موافقان و مخالفان ان فيلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبكه فاكس در نظر مخالفان صحت فيلم خدشه دار شود. و كمپاني فاكس نمي خواست بار ديگر متهم به دروغ پراكني شود. ضمن ان كه پخش چنين اخباري براي شبكه هاي معروف امريكا خشم دولت ان كشور را برايشان به ارمغان مي اورد.سر انجام شبكه اي مستقل در لوس انجلس به نام Rocket Home Pictures قبول كرد كه در حضور يك كارشناس بشقاب هاي پرنده - ديويد مورتون - ان را براي عموم پخش كند . پس از پخش فيلم مورتون فيلم را براي بينندگان اينگونه تحليل مي كند:

  فيلم صامت در محيطي نيمه تاريك فيلم برداري شده است. نيم رخ دو مرد نمايان است كه يكي از انها يونيفرمي نظامي با يك درجه ستاره روي اپل شانه اش به تن دارد. و يك نفر ديگر كه صورت خود را پوشانده و دست وي در تصوير مشخص است و به نظر مي رسد كه يك پزشك است. انها در محلي نشسته اند كه سيمها ميكروفونها و وسايل پزشكي در ان اتاق به چشم مي خورد. نورهاي ضعيفي نيز روي يك دستگاه چشمك مي زند كه به نظر ميرسد ضربان يك قلب ضعيف را نشان مي دهند. كل صحنه از پشت يك ديوار شيشه اي فيلم برداري شده است. طرف ديگر ميز موجود كوچك قهوه اي رنگي با سر بزرگ و چشمان سياه وجود دارد كه چهره او براي هزاران نفر از ربوده شدگان اشناست. يك فرازميني! وي سپس با بيان چند نشانه در حركات ان موجود احتمال بيمار بودن ان را مطرح مي سازد. ان گونه كه از چهره ي وي پيداست دچار نوعي ناراحتي نيز مي باشد.

  وي ادامه مي دهد : پوستش صورتي مايل به قهوه ايست اما قسمت سر ان موجود بنفش رنگ است و اثراتي از كوبيدگي روی ان ديده مي شود به طوري كه احتمالا از نوعي ناراحتي در قسمت جمجمه رنج مي برد. فيلم ادامه پيدا ميكند و در ادامه شاهد نوعي تشنج شديد در ان موجود مي شويم. در لحظه اي از فيلم دهان ان موجود به خاطر اعمال پزشكان باز شده و مقداري از محتواي اب دهانش به بيرون ميريزد. در اين لحظه دستگاه نمايش ضربان قلب ان موجود ناگهان به طرز عجيبي يك نوسان شديد را نشان ميدهد. در اين لحظه مردي كه لباس نظامي به تن دارد علامتي مي دهد و دو پزشك ديگر بلافاصله به كمك مي ايند. اين قطعه فيلم ناگهان در قسمتي كه پزشكان مشغول مداواي ان موجود هستند به پايان مي رسد

  واقعيت يا دروغ؟

  صحت اين فيلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسياري ان را حقيقي مي دانند و بسياري نيز جعلي. ديويد مورتون پس از ديدن فيلم متقاعد شد كه فيلم حقيقي است به خاطر تطابق و همخواني فيلم با اظهارات ربوده شدگان.
  ان موجود شباهت بسياري به موجوداتي دارد كه ربوده شدگان تحت هپينوتيزم شكل و شمايلشان را باز گو كرده اند. اين نوع معروف از فرازميني ها كه براي تمامي يوفولوژيست ها اشناست به خاكستري ها (grey) معروفند . نشانه بعدي كه صحت فيلم را تقويت مي كند اطلاعاتي است كه پايين فيلم به نمايش دردر مي ايند .

  DNI/27 و سمت راست ان اعدادي كه به نظر مي رسد براي نشان دادن ساعت و دقيقه و ثانيه به كار مي روند DNI ممكن است به كلمه (اداره اطلاعات نيروي دريايي- Department of Naval Intelligence) دلالت كند . بخشي كه در منطقه ۵۱ مشغول به كار است و بسياري از مردم از فعاليت هاي ان و حتي وجود ان بي اطلاعند . ضمن اين كه جورج ناپ خبرنگار تلويزيون هم زماني كه جنجال باب لازار به راه افتاد(باب لازار از جمله دانشمنداني بود كه مستقيما روي پروژه يوفو ها كار ميكردو سپس تمامي اطلاعات خود را منتشر كرد و باعث جنجال بزرگي شد.) براي روشن شدن ادعاهاي باب لازار چكهايي را كه به او طي مدت زمان كار كردن در منطقه ۵۱ داده شده بود طي يك برنامه تلويزيوني نشان داد كه روي تمام انها مهر DNI خورده بود. اين مساله نيز صحت وجود چنين بخشي را در منطقه ۵۱ افزايش مي دهد.

  حالا مي رسيم به ويكتور. كسي كه به هيچ عنوان از ترس كشته شدن هويت خود را فاش نكرد. سوالي كه مطرح مي شود اين است كه وي چگونه توانست اين فيلم را با وجود كنترل شديد از ان محل خارج كند؟ تهيه كننده برنامه اي كه فيلم را براي عموم پخش كرد مي داند كه ويكتور چگونه فيلم را از پايگاه خارج كرد. ويكتور به وي گفته بود كه او برنامه ريزي دقيقي انجام داد تا در لحظه اي كه كسي نظارتي بر رويش ندارد فيلم ها را از روي نوار به سي دي و دي وي دي كپي كند. ضمنا وي عمدا صداي فيلم را حذف كرده تا مبادا هويت و امنيت خود و كساني كه در فيلم نمايش داده مي شوند به خطر افتد.

  وي ضمنا به تهيه كننده برنامه گفته بود كه مردي كه در اكثر صحنه هاي اين فيلم كنار ان موجود ايستاده و دستش را به سمت سر خود مي برد تله پات نيروي نظامي بوده كه با حضور خود در انجا برقراي ارتباط تله پاتيكي براي كمك به ان موجود را به عهده داشته است!(اين نكته كه موجودات فرازميني با تله پاتي ارتباط برقرار مي كندد امري حتمي و پذيرفته شده است.)

  چون در فيلم ضعف و بيماري ان موجود كاملا اشكار بود براي همين تهيه كننده برنامه از ويكتور راجع به اين كه ايا ان موجود پس از ان واقعه مرده يا خير سوال كرد. ويكتور جواب داد مطمئن نيستم. همين قدر مي دانم كه ديگر از ان موجود براي تحقيقات علمي و مصاحبه استفاده نكردند!

  و در پايان طبق اظهارات ويكتور صداهاي اين فيلم كه وي بنا به دلايلي انها را حذف كرده علاوه بر امنيت خود و ديگر افراد مشاهده شده در فيلم اين است كه طي انجام اعمالي بر روي ان موجود سعي مي شود اطلاعات تكنولوژيكي و فني نيز از ان به دست ايد. كه خود ويكتور يا انها را نمي دانسته يا نمي خواسته بگويد. ضمنا اين مساله كه ايا ان فرازميني به ميل خود انجا بوده يا از سانحه ي سقوط بشقاب پرنده اش جان سالم به در برده است نيز نا معلوم است.
   
 17. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  تنها کسانی قادر به احضار روحند که متصل به علم الهی باشند و بزرگان دین قادر به انجام چنین کاری هستند اما چون این کار حرام است از انجام آن سرباز میزنند پس کسانی که این کار را میکنند در حقیقت دروغگویانی بیش نیستند
   
 18. reza_badkonaki

  reza_badkonaki کاربر فعال سریال های تلویزیونی کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏4 سپتامبر 2005
  نوشته ها:
  3,262
  تشکر شده:
  327
  محل سکونت:
  با قيد وثيقه فعلا ازادم
  به کسی توهین نشه نظر شخصیمه: یه سری چرت و پرت که به هیچیش اعتقاد ندارم چه برسه که کم کم دارید با دینم قاتیش میکنید(چی بشه)!!!!!!!!!!!!!!
   
 19. ROOZBEH33

  ROOZBEH33 مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏3 ژانویه 2005
  نوشته ها:
  928
  تشکر شده:
  355
  محل سکونت:
  Sacramento, CA
  اقا رضا بزار خوش باشن . بعضي ها به يه چيزي باور دارن ازارشون به كسي كه نمي رسه .
  راستي شنيدم از بند 209 منتقل شدي ! اميدوارم زودتر آزاد شي :D
  ما كه فعلا وضعمون خرابه :f34r:
   
 20. mostafa_gm

  mostafa_gm Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آپریل 2005
  نوشته ها:
  1,796
  تشکر شده:
  355
  محل سکونت:
  My House
  در مورد احضار روح باید بگم که یک کار عملی هست و احتیاج به مدیوم هم نداره. من خودم چندین بار البته نه تنهایی این کار رو انجام دادم. درباره اینکه گناه داره هم شنیدم ولی به نظر من هم اینها اجنه هستند نه ارواح با این حال جالب بود که سوالاتی که ازشون پرسیده میشد رو درست جواب میدادن. سوالاتی که خود ما هم جوابش رو نمیدونستیم و بعدا تحقیق که میکردیم میفهمیدیم که درسته.
  فقط خواهش میکنم دوستان به هر چیزی که اعتقاد دارن و میپرستن اعم از موش یا آتش یا شیطان یا درخت یا گاو یا هر کوفت دیگه ای اگر به این مسائل اعتقاد ندارن خواهشا وارد بحث نشد و مسیر تاپیک رو منحرف نکنن. بذارن اونهایی که اعتقاد دارن نظرات و تجربیات خودشون رو بیان کنن تا تاپیک بسته نشه.
   
 21. mostafa_gm

  mostafa_gm Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آپریل 2005
  نوشته ها:
  1,796
  تشکر شده:
  355
  محل سکونت:
  My House
  ای قربون آدم منطقی.
   
 22. karnavaleroos

  karnavaleroos Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏17 ژوئن 2006
  نوشته ها:
  117
  تشکر شده:
  0
  ببین همین طور که گفتم احضار روح کار کسی است که مقرب خدا باشه حالا چرا الان جوابشو میگم همینطور که میدونید هیچ کاری رو تا خدا دستور نده انجام نمیشه مخصوصا در مورد مسئله مهمی مثل احضار روح , روح انسان بعد از مرگ توسط فرشته مرگ بسوی خدا و به اصطلاح اون دنیا هدایت میشه و روح باید حساب اعمالی رو که در دنیا انجام داده پس بده و دیگه اینکه بقول دوستمون وقتی که پرده ها از جلوی چشم انسان برداشته میشه و به حقیقتهایی از اون دنیا پی میبره دیگه نمیتونه به دنیا برگرده و از رازهایی که خدا از چشم انسان پنهان کرده پرده برداره مگر به اذن خدا آن هم در موارد خاص حالا فکرشو بکن که آیا خدا به انسانی که بدنبال کسب شهرت یا پول اجازه میده با روحی ارتباط برقرار کنه
  حالا میگین ما روح احضار میکنیم من میگم نه شما همون اجنه ها رو به بازی میگیرید وگرنه احضار روح کار همه کس نیست کجای حرفم غلطه شما بگین
  یکی از علمای عصر ما تونست با یکی از علمایی که سالها پیش فوت کرده بود ارتباط برقرار کنه و ازش بپرسه اون دنیا چه خبره اما با کمال تعجب دید که عالم فوت شده بجای پاسخ به سوالش فقط یک جمله میگه و میره و اون هم این بوده(( از تو انتظار نداشتم )) این عالم بعد از شنیدن حرف دوست مرحومش بسیار منقلب میشه و با کمی تحقیق میفهمه که این کار حرام بوده و او نباید این کار رو میکرد بله خدا اجازه هم صحبتی با دوست مرحومشو بهش داد تا اونو متوجه زشتی و وقاحت کارش کنه و از این به بعد ایشون دست به چنین کاری نزد
  در مورد دوستان که میگن حرفام همه بیخوده باید بگم اون حرفا مال من نبود بلکه گزیده ای از تحقیقاتم در اینترنت بود اونا رو گذاشتم تا در این مورد با هم بحث کنیم و مسئله رو موشکافی کنیم من هم با بعضی از این گفته ها موافق و بعضی رو هم به عنوان شور با دوستان گذاشتم تا صحت یا جعل این گفته ها رو بتونیم اثبات کنیم
  همین
   
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش