برگزیده های پرشین تولز

ارواح ,اجنه ها و موجودات فضایی

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
مگه من موجود فضایی دیدم یا با ارواح حرف زدم من فقط یه سری اخبار رو تو این تاپیک ریختم بعدشم نظر شمارو خواستم پس هر نظری دارید بگید اما طوری نگید انکار که همه اینا رو من دیدم و اینجا نوشتم تا اثبات کنم بطور قطع اینا درسته
واقعیتشو بخواین من هر چیزی که برام نا مفهوم و عجیبه با آیات قرآن و علم امروزی میسنجم اگه تناقض بود اون مسئله بکل برام رده در مورد اون آیات هم که در اولین پست تاپیک نوشتم فقط نقل قول از چند سایت بود به هر حال باید یه منبع باشه تا در مورد صحتش بحث کرد
موضع شخصیم: با توجه به اینکه امروز تو خبرها تصاویر عجیبی دیدم که بنظرم از انسان بعیده که این کارا رو بکنه به این فکر فرو رفتم که آیا موجودات فضایی وجود دارند یا نه چون من قبلا بکل این قضیه رو دروغ میدونستم چون از نظر علم امکان وجود موجودات فضایی هست اما از نظر دینی نه چون خداوند در قرآن به انسان که از گل آفریده شده , به فرشته که از نوره و به شیطان و جن که از آتشه اشاره کرده اما حتی سر انگشتی به موجود دیگری اشاره نشده ضمن اینکه اگه قرار باشه موجودات فضایی با علم پیشرفته تر از انسان بتوانند به ساخت بشقاب پرنده اقدام کرده و در کهکشان سفر کنند گفته قرآن که انسان اشرف مخلوقاته نقض میشه ضمن اینکه نباید به حدیث امام صادق که می فرماید ((اگر علم 27 مرتبه باشد تا ظهور امام زمان انسان به 2 مرحله یا قسمت علم میرسد و بعد از ظهور منجی همه 27 قسمت علم شناخته و کامل میشود ))و نباید از راز های نهفته دنیا هم غافل بود ولی در کل من مخالف وجود موجودات فضایی هستم
____________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________
در مورد کسایی که بجای بحث یه کلمه میگن و بعدش کلی ناسزا واقعا متاسفم بعدشم بحث تاپیک رو هم با موضوعات نامربوط منحرف نکنید
واسلام این موضع من حالا شما نظرتون رو بفرمایید با دلیل

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من فقط میتونم بگم افرادی هستند که این کار ها رو میکنند منظورم احضار روح هست و دورهایی هم وجود داره برای نه فقط این کار ولی اینجور کارا اصلانم نیاز نیست طرف مدیوم و پیغمبر باشه حالا اینجا هرکسی میاد یه حرفی میزنه میره مثلا یکی میگه من اعتقاد ندارم یکی میگه ممکن نیست یکی میگه کار پیغمیبرانه ولی تا به چشم نبینید باور نمیکنید هرکسی فقط از روی شنیده ها چیزی میدونه ولی واقعیت فرای این قضایاست امیدوارم اصلا هیچ کس دنبال این کارا نره چون اگه داخلش بشی براتون گرون تموم میشه . به نظر من این بحث رو ادامه ندید چون برای بعضیا ممکنه سو تفاهماتی به وجود بیاد دوستان این چیزا اصلا شوخی نیست و به اون سادگیها هم که فکر میکنید نیست اینا واقعیته و جزوی از زندگی ما هستند .

ولی ولی بهتره همیشه فکر کنید این اتفاق غیر ممکنه که بیفته یعنی ارتباط با ارواح و عالم دیگه و هیچ وقتم دنبالش نرید گرچه این اتفاق داره میفته ولی اینطوری برای همه بهتره مخصوصا برای خودتون ببخشید اینو میگم بهتره بدون اگاهی بمیرید چون اگه بدونید و بمیرید اون وقت اوضاعتون خرابه .

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
بگذارید بگم
من توی یک کتبی که طرف رفته بود تحقیق کرده بود خوندم
نوشته بود اینایی که احضار روح میکنن فکر میکنن روح رو احضار کردن در صورتی که در اکثر موارد (99%) شیطان (جن) از این موقعیت سو استفاده میکنه و اون بجای روح خودش رو جا میزنه و خیلی از مردم حس میکنن روح و به حرفاش گوش میده ! اینطوری خیلی هارو منحرف میکنه ! حواستون باشه ! زندگی معمولیتون رو بکنید ! برای چی میخواید با ارواح و اجنه ارتباط پیدا کنید ! راستش ما توی فامیلمون بعضی افراد هستن که جن و روح دیدن ، بابای خود منم دیده ! اما از هرکدومشون که حتی تحقیقم کردن و رفتن توش بپرسی میگن طرف اینکارا نرین !

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
مگه من موجود فضایی دیدم یا با ارواح حرف زدم من فقط یه سری اخبار رو تو این تاپیک ریختم بعدشم نظر شمارو خواستم پس هر نظری دارید بگید اما طوری نگید انکار که همه اینا رو من دیدم و اینجا نوشتم تا اثبات کنم بطور قطع اینا درسته
واقعیتشو بخواین من هر چیزی که برام نا مفهوم و عجیبه با آیات قرآن و علم امروزی میسنجم اگه تناقض بود اون مسئله بکل برام رده در مورد اون آیات هم که در اولین پست تاپیک نوشتم فقط نقل قول از چند سایت بود به هر حال باید یه منبع باشه تا در مورد صحتش بحث کرد
موضع شخصیم: با توجه به اینکه امروز تو خبرها تصاویر عجیبی دیدم که بنظرم از انسان بعیده که این کارا رو بکنه به این فکر فرو رفتم که آیا موجودات فضایی وجود دارند یا نه چون من قبلا بکل این قضیه رو دروغ میدونستم چون از نظر علم امکان وجود موجودات فضایی هست اما از نظر دینی نه چون خداوند در قرآن به انسان که از گل آفریده شده , به فرشته که از نوره و به شیطان و جن که از آتشه اشاره کرده اما حتی سر انگشتی به موجود دیگری اشاره نشده ضمن اینکه اگه قرار باشه موجودات فضایی با علم پیشرفته تر از انسان بتوانند به ساخت بشقاب پرنده اقدام کرده و در کهکشان سفر کنند گفته قرآن که انسان اشرف مخلوقاته نقض میشه ضمن اینکه نباید به حدیث امام صادق که می فرماید ((اگر علم 27 مرتبه باشد تا ظهور امام زمان انسان به 2 مرحله یا قسمت علم میرسد و بعد از ظهور منجی همه 27 قسمت علم شناخته و کامل میشود ))و نباید از راز های نهفته دنیا هم غافل بود ولی در کل من مخالف وجود موجودات فضایی هستم
در مورد کسایی که بجای بحث یه کلمه میگن و بعدش کلی ناسزا واقعا متاسفم بعدشم بحث تاپیک رو هم با موضوعات نامربوط منحرف نکنید
واسلام این موضع من حالا شما نظرتون رو بفرمایید با دلیل

دوست عزیز انسان به خاطر این اشرف مخلوقات چون دارای عقل هست همچنین خداوند چیزی رو در وجود انسان گذاشته که اون رو خیلی بالا میبره اون عشق هست ! خدا عشق رو گذاشته که آدما عاشقش بشن ! ماها اکثرن عشقامون کوچیک و زمینی هست و از همه ظرفیت او استفاده نمیکنیم !
من یادمه تو همین ساست یود یک مطلبی یکی گذاشته بود درباره اینکه یکی از کسانی که خیلی معروف بوده تو کارای روحی وقتی میمیره میاد پیش دوستش (نمیدونم تو خواب یا بیداری) بعد براش میگه بعضی از چیزای اونور و مثلا میگه ماها 6 یا 7 تا زندگی قبل از زندگی روی این زمین(تو این دنیا) داشتیم و خدا خواسته که ما هیچ چیزی از اونا بیاد نداشته باشیم ! ماها روی سیارات دیگه ای زندگی میکردیم و هرجا زندگی میکردیم بسته به شرایط اکوسیستم اونجا شکل بدنمون فرق میکرد(من یک چیزی رو بگم همه اینها حدسیات من هست که همین الان به ذهنم اومد و دور از واقعیت نمیدونمشون)همه ماها قرآن رو قبول داریم من حدس میزنم چه بسا ممکنه این موجودات به اصطلاح فضایی خود ما باشیم یعنی زندگی های قبل از ما ! چون اون مرده که به خواب دوستش اومده بود میگفت ماها تو زندگی های قبلیمون خیلی از نظر علمی بالا بودیم مثلا یک دانشمند پیر برای ادامه به تحقیقاتش با یک دستگاهی میومد روح (شایدم چیز دیگه چون خدا گفته من همه علوم رو به شما میدم به غیز از روح: یعنی ما هیچ وقت نخوهام ماهیت واقعی و ذات اون رو بفهمیم این حرف قرآنه )خودش رو به یک بدن جوانتر منتقل میکرد تا به تحقیقاتش ادامه بده ! یعنی منظور من اینه که شاید (الله اعلم) اینها خود ما باشیم که واقعا اشرف مخلوقاتیم !
یک چیز دیگه هم به ذهنم الان اومد اونم اینه که اگر حرف این بابا راست باشهکه ما کلا با این دنیا در مجموع 7 زندگی داریم شاید هرکدومش توی یکی از طبقات آسمان هست واقعا هیچ چیز معلوم نیس ! ماها هیچ چیز نمیدونیم بابام یک کتابی داشت که توش سعی کرده بود با هندسه 7 آسمان رو توضیح بده خیلی جالب بود تابستون بعد از کنکور میخونمش ! یک جورایی یک دوایر عجیب غریبی توی هم دیگه رسم کرده بود !
بازم میگم کسی میخواد باور کنه میخواد نکنه ! اما اینا حدسیات(نه واقعیات و اعتقادات) من بود !

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
در مورد احضار روح باید بگم که یک کار عملی هست و احتیاج به مدیوم هم نداره. من خودم چندین بار البته نه تنهایی این کار رو انجام دادم. درباره اینکه گناه داره هم شنیدم ولی به نظر من هم اینها اجنه هستند نه ارواح با این حال جالب بود که سوالاتی که ازشون پرسیده میشد رو درست جواب میدادن. سوالاتی که خود ما هم جوابش رو نمیدونستیم و بعدا تحقیق که میکردیم میفهمیدیم که درسته.
فقط خواهش میکنم دوستان به هر چیزی که اعتقاد دارن و میپرستن اعم از موش یا آتش یا شیطان یا درخت یا گاو یا هر کوفت دیگه ای اگر به این مسائل اعتقاد ندارن خواهشا وارد بحث نشد و مسیر تاپیک رو منحرف نکنن. بذارن اونهایی که اعتقاد دارن نظرات و تجربیات خودشون رو بیان کنن تا تاپیک بسته نشه.

:lol::lol::lol::lol::lol:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اقا رضا بزار خوش باشن . بعضي ها به يه چيزي باور دارن ازارشون به كسي كه نمي رسه .
راستي شنيدم از بند 209 منتقل شدي ! اميدوارم زودتر آزاد شي :D
ما كه فعلا وضعمون خرابه :f34r:

چشمامونو بستن بردن یه جای دیگه......نمیدونم کجاست ولی خیلی خوفه .........فعلا اوردنم تو انفرادی ......حالا بزار ببرنمون تو بند ببینیم اینجا چه قبرستونیه

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
دوست عزیز انسان به خاطر این اشرف مخلوقات چون دارای عقل هست همچنین خداوند چیزی رو در وجود انسان گذاشته که اون رو خیلی بالا میبره اون عشق هست ! خدا عشق رو گذاشته که آدما عاشقش بشن ! ماها اکثرن عشقامون کوچیک و زمینی هست و از همه ظرفیت او استفاده نمیکنیم !
من یادمه تو همین ساست یود یک مطلبی یکی گذاشته بود درباره اینکه یکی از کسانی که خیلی معروف بوده تو کارای روحی وقتی میمیره میاد پیش دوستش (نمیدونم تو خواب یا بیداری) بعد براش میگه بعضی از چیزای اونور و مثلا میگه ماها 6 یا 7 تا زندگی قبل از زندگی روی این زمین(تو این دنیا) داشتیم و خدا خواسته که ما هیچ چیزی از اونا بیاد نداشته باشیم ! ماها روی سیارات دیگه ای زندگی میکردیم و هرجا زندگی میکردیم بسته به شرایط اکوسیستم اونجا شکل بدنمون فرق میکرد(من یک چیزی رو بگم همه اینها حدسیات من هست که همین الان به ذهنم اومد و دور از واقعیت نمیدونمشون)همه ماها قرآن رو قبول داریم من حدس میزنم چه بسا ممکنه این موجودات به اصطلاح فضایی خود ما باشیم یعنی زندگی های قبل از ما ! چون اون مرده که به خواب دوستش اومده بود میگفت ماها تو زندگی های قبلیمون خیلی از نظر علمی بالا بودیم مثلا یک دانشمند پیر برای ادامه به تحقیقاتش با یک دستگاهی میومد روح (شایدم چیز دیگه چون خدا گفته من همه علوم رو به شما میدم به غیز از روح: یعنی ما هیچ وقت نخوهام ماهیت واقعی و ذات اون رو بفهمیم این حرف قرآنه )خودش رو به یک بدن جوانتر منتقل میکرد تا به تحقیقاتش ادامه بده ! یعنی منظور من اینه که شاید (الله اعلم) اینها خود ما باشیم که واقعا اشرف مخلوقاتیم !
یک چیز دیگه هم به ذهنم الان اومد اونم اینه که اگر حرف این بابا راست باشهکه ما کلا با این دنیا در مجموع 7 زندگی داریم شاید هرکدومش توی یکی از طبقات آسمان هست واقعا هیچ چیز معلوم نیس ! ماها هیچ چیز نمیدونیم بابام یک کتابی داشت که توش سعی کرده بود با هندسه 7 آسمان رو توضیح بده خیلی جالب بود تابستون بعد از کنکور میخونمش ! یک جورایی یک دوایر عجیب غریبی توی هم دیگه رسم کرده بود !
بازم میگم کسی میخواد باور کنه میخواد نکنه ! اما اینا حدسیات(نه واقعیات و اعتقادات) من بود !

آقا شما برو وردست اسپيلبرگ بخدا ميليونر ميشي:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
شوخي كردم.حرفات قابل تامله.

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
آيا اينجا كسي هست كه وجود جن رو رد كنه ؟

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0

1
با برهان خلف میخوام وجود موجودات فضایی رو رد کنم فرض موجودات فضایی وجود دارند با توجه به اینکه خود شما گفتید انسان بخاطر عقل و عشق هست که اشرف مخلوقات شده موجودات فضایی از انسان عاقل تر باید باشند که میتونند تکنولوژیی رو بکار بگیرند که هنوز انسان ازون بیخبره و بزرگترین دانشمندان دنیاهنوز به اون دست پیدا نکردند انسان هنوز نتونسته یه بشقاب پرنده در ابعاد معمولی درست کنه که 100 متر هوا بره بعدشم بنظر میرسه موجودات فضایی کار گروهی میکنند پس جامعه دارند و شرط تشکیل جامعه داشتن نیاز و بالاخص علاقه و عشق هستش پس موجودات فضایی تا اینجا از انسان برتر یا حداقل برابرند پس نقض آیات قرآن و به همین دلیل موجودات فضایی وجود خارجی ندارند

2
دوما من این حرف شما رو قبول ندارم که ممکنه انسان در غیر از زمین هم وجود داشته باشه به چند دلیل اگه به آیات قرآن و ادیان مختلف و بالاخص اسلام یه نگاهی بندازی میبینی که اولین انسان خلق شده توسط خدا حضرت آدم و هوا هستند و بنا بر آیات قرآن آدم و هوا به زمین فرستاده شدند و نسل خودشون رو هم در زمین شکل دادند و تمام پیامبران و ائمه و کتابهایشان طبق آیات قرآن برای مردم زمین نازل شدند تا راهنمای مردم باشند و با توجه به اینکه خدا عادل است پس اینگونه نیست که مثلا مردمی که بنا بر گفته شما در غیر زمین زندگی میکنند را بدون هدایت و راهنمایی بگذارد پس با کمی تامل در قرآن میفهمیم که انسان در زمین خلق شده زندگی کرده و خواهد مرد

3
نکته بعدی که بسیار مهم است این است که تنها خدا موجوداتی را مورد بازخواست قرار میدهد و جهنم و بهشت را برایشان قرار داده که صاحب اختیار و عقل بوده و با میل و اراده خود اعمالی را انجام دهند مثل انسان اما اگر فرض کنیم موجودات فضایی وجود داشته باشند با توجه به اینکه امروزه علائمی را از موجودات فضایی ( به فرض ) دریافت کردیم مثل رویت بشقاب پرنده یا تصاویری که آنان در مزارع ایجاد میکنند پس آنها دارای عقل , شهور , و اراده هستند که مهندسینی ماهر در ساخت بشقاب پرنده ها و هنرمندانی در خلق آثار هنری در مزارع هستند پس باید در قیامت و در پیشگاه خدا حسابرسی شوند و هر آنچه که در آن دنیا بر سر انسان می آید بر سر این موجودات هم بیاید حالا تا اینجا درست میخوام دوباره با برهان وجود موجودات فضایی رو نقض کنم اگر به قرآن و احادیث پیامبران توجه کنید تماما از رسیدن انسان ((توجه کنید انسان)) به نتیجه اعمال خود در آخرت صحبت شده پس دو حالت وجود دارد یا موجودات فضایی وجود ندارند یا باید از نسل انسان باشند تا این امر محقق شود که با توجه گفته های پاراگراف اولم این فرض هم نقض میشود پس با هر نگاهی موجودات فضایی اصلا وجود خارجی نخواهند داشت

دوستان اگه دلایل من کافی نیست یا نظر دیگه ای دارید لطفا بگید تا این قضیه رو روشن کنیم
ضمنا دوستمون نظرشو گفت هر کس متناسب با سن و فکر خودش و با توجه به عقیده خودش نظر میده لطفا به کسی توهین نکنید بجای این کارا با دلیل اونوقانع کنید

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا جن وجود داره ، روح هم وجود داره و در ایندو شکی نیست

دوستان بیخودی اطلاعات طبقه بندی شده و خفن خودشان را در این تاپیک نریزند
به راحتی میتوانید تالیفات آیت الله مکارم شیرازی را در این مورد در اینرنت بیابید و بخوانید تا انقدر حرف های جالب نزنید

اظهار اجنه هم عملی بوده ، حتی در مسیحیت هم انجام میشود و در مورد اظهار روح اطلاعی ندارم!ولی بزودی قرار خواهم داد

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
آقا جن وجود داره ، روح هم وجود داره و در ایندو شکی نیست

دوستان بیخودی اطلاعات طبقه بندی شده و خفن خودشان را در این تاپیک نریزند
به راحتی میتوانید تالیفات آیت الله مکارم شیرازی را در این مورد در اینرنت بیابید و بخوانید تا انقدر حرف های جالب نزنید

اظهار اجنه هم عملی بوده ، حتی در مسیحیت هم انجام میشود و در مورد اظهار روح اطلاعی ندارم!ولی بزودی قرار خواهم داد

مگه کسی گفته وجود نداره همه قبول دارن روح و جن وجود داره بحث ما وجود یا عدم وجود موجودات فضاییه

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد دوستان که میگن حرفام همه بیخوده باید بگم اون حرفا مال من نبود بلکه گزیده ای از تحقیقاتم در اینترنت بود اونا رو گذاشتم تا در این مورد با هم بحث کنیم و مسئله رو موشکافی کنیم من هم با بعضی از این گفته ها موافق و بعضی رو هم به عنوان شور با دوستان گذاشتم تا صحت یا جعل این گفته ها رو بتونیم اثبات کنیم
همین
دوستان می خوام افشا گری کنم :lol::lol::lol:
نه عزیز من همه این تحقیقات مال این بود که ویندوز ویستا فروش کنه نه اینکه چیزی اثبات بشه
(شوخی )
البته یه ضرب المثل هم هست که میگه تو هر شوخیی یه جدیی هم هست :happy:

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان می خوام افشا گری کنم :lol::lol::lol:
نه عزیز من همه این تحقیقات مال این بود که ویندوز ویستا فروش کنه نه اینکه چیزی اثبات بشه
(شوخی )
البته یه ضرب المثل هم هست که میگه تو هر شوخیی یه جدیی هم هست :happy:

اوا چقدر زرنگ موش نخره تورو چون یه وقت...

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
بحث خوبی رو شروع کردید.
yes4.gif

به نقل از karnavaleroos :
اين تصوير فريمي است متعلق به يك قطعه فيلم معروف و جنجالي به مدت ۲ دقيقه و ۵۵ ثانيه كه توسط فردي كه خود را ((ويكتور)) معرفي كرده است و به صورت مخفيانه از پايگاه فوق سري (گروم ليك )واقع در منطقه ۵۱ مكاني كه به گفته بسياري از محققين مركز ازمايش هاي سري دولت امريكا در رابطه با بشقاب هاي پرنده است خارج شده است. در اين فيلم از يك موجود فرازميني - از نژاد خاكستري ها - تحقيقاتي به عمل مي ايد.

اون عکسی که شما گذاشتید اصلا مربوط به ویدئویی که ویکتور به سرقت بده بود نیست!

من اون فیلم رو دیدم الان براتون تصاویری ازون رو آپلود میکنم.

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
اولین تصویر مربوط به ابتدای فیلم هست

423599444574.JPG

مسلمه که قضاوت نهایی رو به عهده خود تماشاچی گذاشته.

تصویر بعدی مربوط به خود ویکتور هست همینطور که میبینید کاملا صورت خودش را پوشانده حتی توی فیلم صدای خودش رو هم تغییر داده.

645113172683.JPG

عکس زیر هم عکس موجود بیگانه احتمالی هست که توی ویدیوی ویکتور وجود داره :

342223710952.JPG

منتظر عکسهای بعدی باشید.
declare.gif

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
عکسهایی که من گذاشتم مربوط به ویدئوی Documentary.-.Area.51.-.Alien.interview هست میتونید به راحتی دانلودش کنید

توضیح اینکه Area 51 یک منطقه نظامی فوق سری در صحرای Nevada امریکاست هست که حتی خود دولت آمریکا وجودش را انکار میکنه و روی نقشه هم موجود نیستش.

فقط اگه با وسیله نقلیه به طرفش حرکت کنید به تابلوی هشدارش برمیخورید:

67752559063.JPG

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
الان توی آمریکا یک شاخه درست شده به نام Ufology (مطالعه و بررسی UFO ها) خیلی از دانشمندان فضایی هم این قضیه رو جدی میگیرند
خدمت دوستانی که با شوخی و طنز این قضیه رو نگاه میکنند باید بگم حتی توی ایران هم چندین مورد رویت UFO رخ داده که کاملا ثبت شده و موجود هست:

http://en.wikipedia.org/wiki/UFO_sightings_in_Iran

معروفترینش مشاهده UFO در تهران در سال 1976 (31 سال پیش) هست:

http://en.wikipedia.org/wiki/1976_Tehran_UFO_Incident

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
من که اینا رو باور ندارم اما جای بحث داره از آواتارت معلومه که خیلی تو نخ این کارایی حالا اگه فیلمشو داری اینجا برامون آپلود کن ببینم چی میگه

P.I.T.A

کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از karnavaleroos :
من که اینا رو باور ندارم اما جای بحث داره از آواتارت معلومه که خیلی تو نخ این کارایی حالا اگه فیلمشو داری اینجا برامون آپلود کن ببینم چی میگه

من به این موضوع خیلی علاقمندم مقاله ها و مطالب زیادی در موردش خوندم

کلا کسانی که این مطالب رو میخوانند از دو حالت خارج نمیشند : یا باور میکنند یا رد میکنند.

اگه رد کنند که هیچی هیچ فرقی به حالشون نداره اگه باور کنند یک افق تازه یک بینش جدید براشون بوجود میاد "یعنی ما تنها نیستیم" ...و احتمالاتی که بعدش امکان داره اتفاق بیفته.

از اولین فیلمی که در مورد Alien و Extraterrestrial و موجودات فضایی توسط هیچکاک ساخته شد The Day The Earth Stood Still (1951) در نظر بگیرید تا الان که فیلم Transformers ساخته شده چقدر این مساله طرفدار پیدا کرده همین فیلمها و سریالها هم به این موضوع دامن میزنند.
به نظر شما چرا اینقدر این مسئله توی سینما رواج پیدا کرده؟
مردم میخواهند باور کنند؟ عامه مردم اینقدر زود باورند؟ بازار این موضوعات توی سینما خیلی داغه؟

اسناد زیادی درین رابطه وجود داره اسناد زیادی هم در رابطه با رد این موضوع هست ولی اونچه مسلمه اینه که حقیقت اونچیزی نیست که ما فکر میکنیم.

بالا