برگزیده های پرشین تولز

ارواح ,اجنه ها و موجودات فضایی

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
من به این موضوع خیلی علاقمندم مقاله ها و مطالب زیادی در موردش خوندم

کلا کسانی که این مطالب رو میخوانند از دو حالت خارج نمیشند : یا باور میکنند یا رد میکنند.

اگه رد کنند که هیچی هیچ فرقی به حالشون نداره اگه باور کنند یک افق تازه یک بینش جدید براشون بوجود میاد "یعنی ما تنها نیستیم" ...و احتمالاتی که بعدش امکان داره اتفاق بیفته.

از اولین فیلمی که در مورد Alien و Extraterrestrial و موجودات فضایی توسط هیچکاک ساخته شد The Day The Earth Stood Still (1951) در نظر بگیرید تا الان که فیلم Transformers ساخته شده چقدر این مساله طرفدار پیدا کرده همین فیلمها و سریالها هم به این موضوع دامن میزنند.
به نظر شما چرا اینقدر این مسئله توی سینما رواج پیدا کرده؟
مردم میخواهند باور کنند؟ عامه مردم اینقدر زود باورند؟ بازار این موضوعات توی سینما خیلی داغه؟

اسناد زیادی درین رابطه وجود داره اسناد زیادی هم در رابطه با رد این موضوع هست ولی اونچه مسلمه اینه که حقیقت اونچیزی نیست که ما فکر میکنیم.

اینجور که معلومه فقط من و شما به این موضوع علاقه داریم همه پس زدن دیگه نظر نمیدن

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به منبر میییییییییییییییرویم !!!
بابا این موجودات فضائی خالی بندیه به جان خودم ...

چرا هیچ کجای دنیا جز امریکا کسی با اینها برخورد نمیکنه و اینها رو نمیبینه؟

مثل اینکه مقر فرماندهی شان درامریکاست!:p

این مسائل برای فیلم کردن ملت هستش...اگه واقعا همچین فضائی هایی وجود داشتن حتما مثل بچه ی آدم میومدن میگفتن بابا ما هم هستیم ... بشقاب پرنده هم داریم ... کرایه هم میدهیم...نرخش را باید با کنگره کنار بیایند!!!در هر کشوری هم یک سفارت میزدند و ...
یا اگه با ما زمینی ها حال نکردند یک جنگ راه می انداختند (مثل برادر بوش) تا تکلیف همه رو معلوم کنند...
اصلا اینها چه مرضی دارند بیایند به کره ی زمین؟محتملا عاشق مردم زمین که نیستند!؟
اصلا اینها سیر نشدند انقدر روی زمینی ها تحقیق کردند...بابا بیان جنگ رو راه بندازین تمام دیگه!
مسلما اگر فضائی ها وجود داشتند ازین حماقت بشر کلی استفاده کرده و نصف دنیا کره ی زمین رو شریک میشدن:lol:
در نهایت امریکا (مثل فیلم روز استقلال) از پسشون بر میآمد و کره ی زمین را از شر این موجودات شیطانی نجات میداد تا با خیال راحت و بدون رغیب به چپاول ملت های جهان بپردازد

و توفیق من الله...صلواتی برای سلامتی همه ی فضائی ها و فضا دوستان تالار و آقای راننده ختم کنید

از منبر پائین میآئیییییییییییییییییم!

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
چرا هیچ کجای دنیا جز امریکا کسی با اینها برخورد نمیکنه و اینها رو نمیبینه؟

اتفاقا خیلی از نقاط دنیا UFO ها مشاهده میشوند شما معلومه همینطوری حتی بدون خوندن دو سه پست قبلی ، پست میزنی.
یکی از آخرین گزارش های مربوط به UFO ها :
مشاهده یک UFO عظیم الجثه توسط دو خلبان بریتانیایی

تردیدی نیست خیلی ها ازین موضوع استفاده تبلیغاتی میکنند. اصلا از کجا معلوم UFO های مشاهده شده حاصل استفاده از یک تکنولوژِی پیشرفته توسط خود انسان نیست؟

images

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
زیاد تو نخ این مسایل نیستم ولی حدیثی از حضرت امام محمد باقر (ع) دیده بودم که در آن , حضرت اشاره به وجود 40 عالم مانند زمین می کنند که موجوداتی باهوشتر از انسان در آنها زندگی می کنند. در برخی نوشته های بسیار قدیمی ( قبل از اسلام ) نیز اشاره به دنیاهای دیگر و حتی سفر به آنها شده. یکی از این نوشته ها مربوط به ( اگه اشتباه نکنم ) ارشمیدس هست که خود او از کتابهای پیشینیانش مطالبی نقل کرده.

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوا چقدر زرنگ موش نخره تورو چون یه وقت...

اوا تو چقدر رمانتیک حرف می زنی :)
قلبم به تپش افتاد
معلومه از جنس لطیف هستی !
اگه خودتم مثل اواتورت قشنگ باشی من قبول می کنم که باهات دوست بشم :rolleyes:

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
زیاد تو نخ این مسایل نیستم ولی حدیثی از حضرت امام محمد باقر (ع) دیده بودم که در آن , حضرت اشاره به وجود 40 عالم مانند زمین می کنند که موجوداتی باهوشتر از انسان در آنها زندگی می کنند. در برخی نوشته های بسیار قدیمی ( قبل از اسلام ) نیز اشاره به دنیاهای دیگر و حتی سفر به آنها شده. یکی از این نوشته ها مربوط به ( اگه اشتباه نکنم ) ارشمیدس هست که خود او از کتابهای پیشینیانش مطالبی نقل کرده.

:blink::eek::eek::eek::eek::eek:
والا ما از امام باقر (ع) همچین حدیثی ندیدیم...میشه متن حدیث رو بزارید

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شوخی
راستی یادم رفت بگم:این موجودات فضائی همین اجنه ها هستند که با بشقاب پرنده هاشون(رجوع شود به کتاب اختراعات و مکاشفات اجنه ها...در دست تالیف) آین ور و آنور سرک میکشند و در کار مردم فضولی میکنند
البته از وقتی سیستم های دفاع موشکی امریکا در اروپای شرقی مستقر شده رفت و آمد این بشقاب پزنده ها هم کمتر شده است
:p:p:p:p:p:p:p:p:p

جدی
(البته تئوری دیگری هم هست مبنی بر اینکه این اشیاء ناشناخته ی پرنده هواپیماهای جاسوسی هستند که برای اینکه ماهیت آنها لو نرود ، یک عده دانشمند نما می آیند و راجع به بشقابپرنده نظریه میدهند و...)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
من یه فیلم تو بخش معرفی و درخواست فیلم در مورد کالبد شکافی یه موجود فضایی گذاشته بودم یه وقتایی!

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
1
با برهان خلف میخوام وجود موجودات فضایی رو رد کنم فرض موجودات فضایی وجود دارند با توجه به اینکه خود شما گفتید انسان بخاطر عقل و عشق هست که اشرف مخلوقات شده موجودات فضایی از انسان عاقل تر باید باشند که میتونند تکنولوژیی رو بکار بگیرند که هنوز انسان ازون بیخبره و بزرگترین دانشمندان دنیاهنوز به اون دست پیدا نکردند انسان هنوز نتونسته یه بشقاب پرنده در ابعاد معمولی درست کنه که 100 متر هوا بره بعدشم بنظر میرسه موجودات فضایی کار گروهی میکنند پس جامعه دارند و شرط تشکیل جامعه داشتن نیاز و بالاخص علاقه و عشق هستش پس موجودات فضایی تا اینجا از انسان برتر یا حداقل برابرند پس نقض آیات قرآن و به همین دلیل موجودات فضایی وجود خارجی ندارند

2
دوما من این حرف شما رو قبول ندارم که ممکنه انسان در غیر از زمین هم وجود داشته باشه به چند دلیل اگه به آیات قرآن و ادیان مختلف و بالاخص اسلام یه نگاهی بندازی میبینی که اولین انسان خلق شده توسط خدا حضرت آدم و هوا هستند و بنا بر آیات قرآن آدم و هوا به زمین فرستاده شدند و نسل خودشون رو هم در زمین شکل دادند و تمام پیامبران و ائمه و کتابهایشان طبق آیات قرآن برای مردم زمین نازل شدند تا راهنمای مردم باشند و با توجه به اینکه خدا عادل است پس اینگونه نیست که مثلا مردمی که بنا بر گفته شما در غیر زمین زندگی میکنند را بدون هدایت و راهنمایی بگذارد پس با کمی تامل در قرآن میفهمیم که انسان در زمین خلق شده زندگی کرده و خواهد مرد

3
نکته بعدی که بسیار مهم است این است که تنها خدا موجوداتی را مورد بازخواست قرار میدهد و جهنم و بهشت را برایشان قرار داده که صاحب اختیار و عقل بوده و با میل و اراده خود اعمالی را انجام دهند مثل انسان اما اگر فرض کنیم موجودات فضایی وجود داشته باشند با توجه به اینکه امروزه علائمی را از موجودات فضایی ( به فرض ) دریافت کردیم مثل رویت بشقاب پرنده یا تصاویری که آنان در مزارع ایجاد میکنند پس آنها دارای عقل , شهور , و اراده هستند که مهندسینی ماهر در ساخت بشقاب پرنده ها و هنرمندانی در خلق آثار هنری در مزارع هستند پس باید در قیامت و در پیشگاه خدا حسابرسی شوند و هر آنچه که در آن دنیا بر سر انسان می آید بر سر این موجودات هم بیاید حالا تا اینجا درست میخوام دوباره با برهان وجود موجودات فضایی رو نقض کنم اگر به قرآن و احادیث پیامبران توجه کنید تماما از رسیدن انسان ((توجه کنید انسان)) به نتیجه اعمال خود در آخرت صحبت شده پس دو حالت وجود دارد یا موجودات فضایی وجود ندارند یا باید از نسل انسان باشند تا این امر محقق شود که با توجه گفته های پاراگراف اولم این فرض هم نقض میشود پس با هر نگاهی موجودات فضایی اصلا وجود خارجی نخواهند داشت

دوستان اگه دلایل من کافی نیست یا نظر دیگه ای دارید لطفا بگید تا این قضیه رو روشن کنیم
ضمنا دوستمون نظرشو گفت هر کس متناسب با سن و فکر خودش و با توجه به عقیده خودش نظر میده لطفا به کسی توهین نکنید بجای این کارا با دلیل اونوقانع کنید
دوست عزیز اولا من گفتم حدس هست !
دوما توی قرآن گفته ما آدم رو به زمین (الارض) فرستادیم ! باید رفت تحقیق کرد ارض معنی کره زمین میده یا مثلا جایی پایین تر ! از یک نفرم پرسیدم میگفت منظور قرآن این بوده که مقام آدم پیش خدا اومد پایین ! در ثانی اگر نمیدونید بدونید که 5 تن آل عبا (حضرت محمد(ص)وحضرت علی و حضرت فاطمه و حضرت امام حسن و امام حسین (ع)) قبل از آدم بوجود اومده بودن ! که خدا تیو قرآن اونجایی که به شیطان میگه چرا سجده نکردی به آدم ازش می پرسه (من این مطلب رو قبل از عید از داییم که خیلی اهل تحقیق شنیدم اما روش زیاد دقت نتکردم) که یادمه یک اسمی (که منظورش اون 5 تن بوده)رو به شیطان میگه که یعنیتو که از اونا نیستی که بتونی سجده نکنی ! الان درست یادم نیست ! منظورم اینه که 5 تن قبل از آدم بودن ! در ثانی به نظرت اگر یک روز زمین به قول خیلی از دانشمندان مثل هاوکینگ دیگه جای زندگی نباشه پس چی میشه ! مثلا همه مهاجرت میکنن به یک جای دیگه ؟ بعد منجی اونجا ظهور میکنه ؟ بعد تمام یاران امام زمان که بعضی هاشون ممکنه توی عصر ما باشن از زمین میان توی سیاره جدید !؟(البته با قدرت خدا همه چیز شدنیه !)(شایدم منجی قبل از اینکه زمین غیر قابل زندگی بشه ظهور کنه) در کل من به ذهنم زد که این عدد 7 آسمان و زمین (چون میدونی زمین هم در قرآن به 7 طبقه تقسیم شده ! شاید هر 7 زمین نباشه یعنی منظورش 7 جایی که ما زندگی میکنیم ! بازم میگم من حدس زدم واقعا نمیدونم حالا میخوام تابستون از یک کسی که از همه علما بیشتر میدونه و نزدیکترین افراد بخداست این سوال موجودات فضایی رو بپرسم !
اگر اونها (موجودات)زندگیهای دیگه ما باشن قرآن نقض نمیشه !خیلی چیزها رو ما از قرآن نمیتونیم بگیریم چون نمیتونیم تفسیر کنیم ممکنه یک کلمه یک معنیه خاصی بده اما خود همون فردی که من قراره ازش سول رو بپرسم یکی ازش پرسیده بود میشه نماز رو به زبان فرسی خوند؟ گفته آخه بعضب از کلمات مثله (الله) اثلاقابل تفسیر نیست یعنی هر چقدر هم بخوای تفسیرش کنی تموم نمیشه ! شاید در قرآن اشاره شده ! شاید موجودات فضایی انسانهایی هستند که تغییر شکل به قول اون آدم مرده بخاطر محیط زندگیشون دادن ! تازه برای اجتماع حتما عشق نیاز نیست ! غریزه هست که لازمه مثله مورچه ها !
در شمن با تولد حضرت محمد جن ها از عرش رانده نشدن ! قبل از خلقت حضرت آدم ! اون هم یکی مثله شیطان که 6000 رکعت نماز خوند و خودش رو عزازیل کرد و از مقربین شد که با سجده بر آدم (امتحان کردن شیطان) دستش رو شد !
در کل اینها حدسیات هست !زیاد بهش توجه نکنید!فقط روش فکر کنید !تازه اگر اون موجودات زندگی های دیگر ما باشند نشانگر لطف خداست که به ما فرصت 7 بار زندگی رو داده ! اما بازم میگم حرفای من رو هیچ کسی قبول نکنه که شاید اشتباه باشه اما من یک جورایی فکر میکنم اینجوری باشه !ماها هیچیم و پوچیم !بخدا تفکر کنید نیکتر است !
حالا در کل من مطم

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از mehdidj :
من یه فیلم تو بخش معرفی و درخواست فیلم در مورد کالبد شکافی یه موجود فضایی گذاشته بودم یه وقتایی!

من اون ویدئویی که شما گذاشته بودید رو دیدم در مورد اون ویدئو باید بگم که اکثرا معتقدند که اون ویدئو تقلبی هست.

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لازم به ذکر یک جایی خوندم که خیلی سال پیش فکر کنم قبل از اسلام شایدم قبل از مسیح یک سری مدارکی پیدا کردن که فکر کنم موجودات فضایی انسان ها رو نجات دادن ( مثلا زیمن داشته نابود میشده)
اما یک چیزی بچه ها ! توی اون مطلب که مرده که مرده بود و بعضی از چیزایی که در عالمی که پرده جلوی چشمش نبود دیده بو د و می گفت می گفت حتی اونها حرکت کوچکترین ذران عالم که باعث حرکت بزرگترین چیزها مثل کوه ها(توی قرآنم اومده کوه ها در حرکتند و شما نمیبینید) رو میبینن! اما باهوشی و قدرت فوق العاده دلیل برتبری نیست ! همه انسان ها هم اشرف مخلوقات نیستن بعضی ها از حیوان هم پست ترند وقتی انسان اشرف که از عقلش برای تشخیص خوبی و بدی استفاده کنه (همونطوری که در قرآن سفارش زیاد شده)و هیچ موجودی از این عشقی که خدا در وجود انسان قرار داره نمیدونه یعنی وقتی خدا آدم رو آفرید شیطان میاد دور ذاتش قدم میزنه دورش میچرخه همه چی شو بررسی میکنه و آخرش میگه که این انسان یک چیزی داره که من از اون سر در نمیارم ! اون همون عشقه ! اثلا من کاری به موجودات دیگه ندارم ! ما بخدا که قدر خودمون رو نمیدونیم ! بعدا عین سگ پشیمون میشیم ! منم کنکور دارم و 1 ماهی نمیام اما سر میزینم و اگر شد پستای کوتاه میدم شمام برای دعا کنید !

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
در ثانی اگر نمیدونید بدونید که 5 تن آل عبا (حضرت محمد(ص)وحضرت علی و حضرت فاطمه و حضرت امام حسن و امام حسین (ع)) قبل از آدم بوجود اومده بودن !
اگر شاید موجودات فضایی انسانهایی هستند که تغییر شکل به قول اون آدم مرده بخاطر محیط زندگیشون دادن ! تازه برای اجتماع حتما عشق نیاز نیست ! غریزه هست که لازمه مثله مورچه ها !

در مورد گفته اول شما اصلاپایه دینی و علمی نداره بکل رده پیامبر , حضرت علی و بکل تمام اون پنج تن خیلی ساده است که از شکم مادرشون متولد شدند فقط آدم و هوا رو خدا بدون اینکه تولید مثل یک زوج نقش داشته باشه آفرید پس همون موقعی که بدنیا اومدن بدنیا اومدن نه قبل از آدم و هوا این از این
در مورد مورچه ها من از وقتی که اون پست رو زدم میدونستم یه نفر مثال مورچه ها رو برای نقضش میزنه و البته جوابشم داشتم ببین کلا زندگی اجتماعی بر اساس دو نیاز شکل میگیره نیاز غریزی و فطری در مورد مورچه ها همونطور که گفتید نیاز غریزیشونه که باعث شکلگیری زندگی اجتماعیشون میشه مثل زنبورها اما لازمه شکلگیری نیاز فطری وجود عقل و شعور و ارادست که با توجه به تعریف موجودات فضایی اونم بر فرض وجودشون که در پستهای قبلی نوشتم اونا دارای عقل و شعور و اراده هستند و مقایسه اونا و زندگیشون با مورچه ها اصلا درست نیست

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد گفته اول شما اصلاپایه دینی و علمی نداره بکل رده پیامبر , حضرت علی و بکل تمام اون پنج تن خیلی ساده است که از شکم مادرشون متولد شدند فقط آدم و هوا رو خدا بدون اینکه تولید مثل یک زوج نقش داشته باشه آفرید پس همون موقعی که بدنیا اومدن بدنیا اومدن نه قبل از آدم و هوا این از این
در مورد مورچه ها من از وقتی که اون پست رو زدم میدونستم یه نفر مثال مورچه ها رو برای نقضش میزنه و البته جوابشم داشتم ببین کلا زندگی اجتماعی بر اساس دو نیاز شکل میگیره نیاز غریزی و فطری در مورد مورچه ها همونطور که گفتید نیاز غریزیشونه که باعث شکلگیری زندگی اجتماعیشون میشه مثل زنبورها اما لازمه شکلگیری نیاز فطری وجود عقل و شعور و ارادست که با توجه به تعریف موجودات فضایی اونم بر فرض وجودشون که در پستهای قبلی نوشتم اونا دارای عقل و شعور و اراده هستند و مقایسه اونا و زندگیشون با مورچه ها اصلا درست نیست

جواب ما را ندادیا !
باور کن من میام خواستگاریت ! قالت نمی زارم
زن من میشی ؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بابا ماشاالله اونقدر زیاد می نویسید که هیچکی جز من حس و حال خوندنش رو نداره. بعد میگید چرا تاپیک نمی گیره! :lol:
یادش به خیر یه موقعی کلی مطلب خونده یودم راجع به این چیزا... اینم بگم که حرفای همه تون تا حدودی درسته. شاید بعداً بیشتر در این مورد حرف زدم...
جواب ما را ندادیا !
باور کن من میام خواستگاریت ! قالت نمی زارم
زن من میشی ؟
2z5itdl.gif

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ماشاالله اونقدر زیاد می نویسید که هیچکی جز من حس و حال خوندنش رو نداره. بعد میگید چرا تاپیک نمی گیره! :lol:
یادش به خیر یه موقعی کلی مطلب خونده یودم راجع به این چیزا... اینم بگم که حرفای همه تون تا حدودی درسته. شاید بعداً بیشتر در این مورد حرف زدم...
2z5itdl.gif

شما چرا توحین می کنی ؟
من تنگنا نیستم !
یه خوشگل عاشقم !
آهای خوشگل عاشق آهای عمر دقایق
می خوام اونم خوشگل باشه ( انتظارم زیادیه؟ )

eshgefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا چطور میشه شر این مزاحم رو کند منظورم hamid_strategis هستش اصلا این آقای 2 پستی فقط اومده آفت تاپیک های مردم باشه یه نفر به مدیرا خبر بده بنش کنند

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا چطور میشه شر این مزاحم رو کند منظورم hamid_strategis هستش اصلا این آقای 2 پستی فقط اومده آفت تاپیک های مردم باشه یه نفر به مدیرا خبر بده بنش کنند
جل الخالق ! ما داریم فعالیت سالم می کنیم هی به ما ناسزا می گن !
خوب می خوام با این خانوم ازدواج کنم کجاش ایراد داره ؟
بعد میان میگن جوونا چرا معتاد میشن

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز من بهت قول میدم که ایت 5 تن بودن برو تحقیق کن بجای اینکه به من گیر میدی برو توی قرآن رو بگرد
خود حضرت آدم هم به اسن 5 تن قسم خورد که خدا بخشیدش ! اینم حتما نمیدونستی !در ثانی حضرت علی در کعبه بدنیا آمد مثل آدم معمولی نیاد و در ثالث کی گفته که منظور من اینه که این 5 تن بودن بصورت بدنیا اومده ؟ یعنی روحشون نبوده ؟من بدنشون رو نگفتم !برو توی قرآن بگرد یک اسم خاصی به این 5 تن داده که همون موقع خدا به شیطان خطاب میکنه میگه تو که جزو اونا نبودی که سجده نکردی !(نشون داده که قبل از اینکه آدم بدنش ساخته بشه اونا بودن ) از اول اونا بودنو چون اونا معذور بودن از سجده خدا توی قرآن به شیطان اینطوری خطاب کرد که تو جزو اون گروه که اسمش یادم نیست چون یک اسم خاصی داشت نیستی ! حالا اگر خیلی طالبی من اگر وقت داشتم برات آیش رو پیدا میکنم !بعدشم گفتم وجود موجودات فضایی دلیل نمیشه انسان اشرف نباشه ! شاید اونا هم انسانی که توی قرآن مثال زده شامل اونا هم بشه!شایدم اونا از نعمت عشق بهره ای ندارن پس نمیتونن به درجه بالایی برسن ! ما الان رو فرضیات داریم بحث میکنیم ! نه حرف من میتونه درست باشه نه شما ! الله اعلم !پس بهتره با هم زیاد وارد مناظره نشیم من نظرم رو دادم شمام همینطور;)

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یکی از وجود موجودات فضایی از اون فرد عالم که نزدیکترین انسانها بخداست اونم اینطوری جواب داد !
" بله در کرات ديگر که موجودات بنام يوفوها که نوعي جن مسلمان مي باشند و در بعضي موارد بنام بشقاب پرنده آمده اند"
میدونی تا حالا هرچی جواب داده یک جوریه یعنی هرچی فکر میکنی جواب ساده تر و بی معنی تره در عوض کلی روش باید فکر کنی ! برای خود من اینطوری بوده ! ایشون عارف هست !
فقط یک خواهش این جمله ای که ایشون گفتن نقدش نکنید ! انشالله همه واقعیات در طول حیات ما ذوشن خواهد شد !
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های گل پی تی ! من که از کنکور نا امید شدم ! میخوام بگذارم سال بعد آخه به چیزی که میخوام نمیرسم من بتونم زندگی روانی و خونوادگیمو سرو سامون بدم خیلیه !
التماس دعا

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از وجود موجودات فضایی از اون فرد عالم که نزدیکترین انسانها بخداست اونم اینطوری جواب داد !
" بله در کرات ديگر که موجودات بنام يوفوها که نوعي جن مسلمان مي باشند و در بعضي موارد بنام بشقاب پرنده آمده اند"
میدونی تا حالا هرچی جواب داده یک جوریه یعنی هرچی فکر میکنی جواب ساده تر و بی معنی تره در عوض کلی روش باید فکر کنی ! برای خود من اینطوری بوده ! ایشون عارف هست !
فقط یک خواهش این جمله ای که ایشون گفتن نقدش نکنید ! انشالله همه واقعیات در طول حیات ما ذوشن خواهد شد !
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های گل پی تی ! من که از کنکور نا امید شدم ! میخوام بگذارم سال بعد آخه به چیزی که میخوام نمیرسم من بتونم زندگی روانی و خونوادگیمو سرو سامون بدم خیلیه !
التماس دعا

شرمنده كه بايد جوابتو بدم همونجور كه ميدونيد و اثبات شده جن از جنس آتيشه و براي رفت و آمد نياز به ماشين و سفينه فضايي نداره بلكه ميتونند در يك جشم به هم زدن در همه جا باشن و همه اجنه ها به همين دليل از تكنولو‍زي كه انسان داره بيبهره اند پس بيخود دلايل غير معتبر و احاديث و سخنان جعلي نياريد اگه موجودات فضايي جن بودن ديگه براي اومدن به زمين نيازي به بشقاب پرنده نداشتن !!!

بالا