برگزیده های پرشین تولز

ارواح ,اجنه ها و موجودات فضایی

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
شرمنده كه بايد جوابتو بدم همونجور كه ميدونيد و اثبات شده جن از جنس آتيشه و براي رفت و آمد نياز به ماشين و سفينه فضايي نداره بلكه ميتونند در يك جشم به هم زدن در همه جا باشن و همه اجنه ها به همين دليل از تكنولو‍زي كه انسان داره بيبهره اند پس بيخود دلايل غير معتبر و احاديث و سخنان جعلي نياريد اگه موجودات فضايي جن بودن ديگه براي اومدن به زمين نيازي به بشقاب پرنده نداشتن !!!
سلام دوست عزیز
من حرف ایشون رو قبول دارم
اولا گفته بصورت بشقاب پرنده دیده شدن نگفته توش بودن در ثانی ما که هیچ نوع ماهیتی از موجودات به اصطلاح فضایی نمیدونیم که داریم حرف ایشون رو رد کنیم ! شما چقدر اطلاعات از جن دارین ! من به حرف ایشون چون ار اولیاالله هست گوش میدم بعدا هم براتون خودم ازش میپرسم !
برای 1000امین بار من حدیث جعلی نمیگم از خودمم چیزی در نیاوردم بعضی چیزهایی هم که برداشت کردم گفتم استنباط من از قرآن بود و همون جام ذکر کردم که اینا توهماته زیاد جدیش نگیرید ! اگر مثلا بدونی چنین حرفی رو یکی از امام ها که از همه چیز خبر داره میگه بازم قبول نمیکنی ؟ البته بسته به ظرفیت افراده ! شاید به من جواب کامل تری بده چون این رو یکی دیگه ازش پرسیده بود ! مگه ما از اینکه موجودات فضایی از چی ساخته شدن خبر داربم ؟ اما باشه بخاطر شما و خودم واستید من بعد از کنکور یعنی 4 هفته دیگه حتما ازش میپرسم و جوابش رو میگم اما یادم بندازید !;)

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستی یک چیزی یادم اومد بگم ! خیلی چیزارو هیچ کس نمیدونه و باید از معصومین بپرسیم ! این رو که قبول دارین ! مثله تفسیرهای خیلی جاهای قرآن که واقعا ما هیچ چیز نمیدونیم ! حالا بگذریم ! یک چیزی هست که مطمئن هستم کسی نمیدونه این رو یکی از اون فرد عالم پرسید درباره حضرت آدم و حوا بود که چجوری نسلشون زیاد شد ! چون آدم دختر نداشته و میدونیم دو تا پسر یکی هابیل(خوبه) و یکی هم قابیل(بده) بودن! وقتی حضرت آدم از خدا طلب زیاد شدن نسلش رو میکنه (این رو اون عالم گفت و من قسم میخورم نه جعلی هست نه از خودش در آورده)خدا یک حوریه برای هابیل و یک جن به اسم فکر کنم پریه برای قابیل میفرسته برای پسراش و اینطوری میشه که ماها بدنیا میایم خیلی جالبه کی فکرش رو میکرد !؟
من این رو اینجا گفتم چون به ذهنم زد شاید موجودات فضایی یک چیزی بین جن و انس باشن(اگر جن خالص به قول دوست خوبم کارناوالروس نباشن) یعنی شاید از نسل قابیل ...
بازم میگم نمیدونم سعی میکنم 4 هفته دیگه همه چیز رو ازش بپرسم اما دسترسیم بهش خیلی خیلی سخته و هرکسی این توفیق رو نداره !
البته این وظیفه شماست که اینا رو قبول نکنید چون من هنوز برای شما دلیل نیاوردم اما بعضی چیزها رو نمیشه دلیل آورد مثله همین هابیل و قابیل اما آدم اگر از یکی از اولیاالله بشنوه میتونه مطمئن بشه که راسته اما چون شما نشنیدید حق دارید که معترض باشید منم خودم طرف شمام !پس از خود خدا بخواهید که از طریق غیبی بهتون الهام کنه !مطمئن باشید اگر به درجه بالایی برسید خود خدا خیلی از درها رو براتون بواسطه بعضی افراد باز میکنه !
فقط راهشم یک چیزه ! خوندن قرآن تفکر به اون و عمل به اون
من به شما قول میدم کسایی که اینکارو بکنن خیلی کم توی کل دنیا هستن (اون عالم گفت) ! اما خیلی آسونه

آرمان.خ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
....این رو یکی از اون فرد عالم پرسید درباره حضرت آدم و حوا بود که چجوری نسلشون زیاد شد ! چون آدم دختر نداشته و میدونیم دو تا پسر یکی هابیل(خوبه) و یکی هم قابیل(بده) بودن! وقتی حضرت آدم از خدا طلب زیاد شدن نسلش رو میکنه (این رو اون عالم گفت و من قسم میخورم نه جعلی هست نه از خودش در آورده)خدا یک حوریه برای هابیل و یک جن به اسم فکر کنم پریه برای قابیل میفرسته برای پسراش و اینطوری میشه که ماها بدنیا میایم خیلی جالبه کی فکرش رو میکرد !؟

اقا سبحان بزار من جواب کاملشو می نویسم

جواب اون عارف : حضرت آدم به درگاه خداوند خواهشی کرد که جهت فرزندان و تکثیر انها عنایتی فرماید و خداوند حوریه ای جهت هابیل و پریون ( از جن مسلمان) جهت قابیل فرستاد و نسل آنها ادامه یافت

میدونم الان خیلی ها میان و گیر میدن ولی این یه حقیقته چون کسی جواب این سئوالو نمیدونه و ما هم نمیتونیم بگیم که خواهر و برادر با هم ازدواج کردن چون کار حرامیه حالا بعدن بیشتر رو این موضوع موجودات فضایی از ایشون سئوال میکنم و جواب با مدرک به شما میدم
به امید حق

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی چیزا وجود داره که ما دلیلشو الان نمیدونیم و این از نقص نسبی بشر هست که با پیشرفت علم کم کم رفع خواهد شد .
ربط دادن اینجور چیزا به ماورای طبیعه و استناد به خرافات و علوم دینی کاری ناخوداگاست که بشر از اول تاریخ انجام می داده و کار جاهلانست .
اگه شما یه لامپ را با باتری ببرید 300 سال پیش روشن کنید دارید جادوگری میکنید یا ماکرو فر یا تلفن 500 سال پیش یه چیز شیطانی به نظر می رسه !
علمای دین ما تا همین 50سال پیش خیلی چیزا رو شیطانی میدونستن حتا بلندگویی که الان ولش نمی کنند ! میگفتن صدا باید بی واسطه به گوش مومن برسه !
تا همین چند سال پیش من خودم از علمای دینی شنیدم که احتمال می دادن امام زمان در مثلث برمودا پایگاه داره و داره آماده فتح جهان میشه !!! اما حالا علم همه چیز را روشن کرده کو مثلث و کو پایگاه؟!.
اینجور خرافات حتی در جوامع غربی هم کم نیست و جن گیری و ارواح خبیثه و رمل و استرلاب و فال و... هر روز بهانه کلاهبرداری ها و تجاوز ها و جنایت هاست.... استناد به کتب دینی و روایات نا معتبر و نقل قول پیرزنانه و خیال پردازای به ظاهر علمای امور ماورا طبیعه که همه چیز رو ربط می دن به موجودات نامرئی خیلی وقته از بحث های علمی و منطقی پس زده شده و دستشون برا همه رو شده . حالا اینا موضوع های فیلم های هارو شده و روانشناسا ازش برای شخصیت شناسی بیماران استفاده می کنند
من نمیخوام بگم چی درسته چی غلطه ولی یه نگاه بندازین که راه پیشرفت از کجا میگذره کدوم جن و روح باعث کشف چیزی شدن کدام سحر و جادو دنیا رو تغییر داد ایا جادویی قوی تر از علم هست و اگه بزرگترین جادوگران تاریخ تلوزیون می دیدند چی می گفتند ؟!
یاد ملیجک و ناصردین شاه بخیر و داستان دعای ضد گلوله یا چه جالبه داستان عزاداران بیل غلام حسین ساعدی که روستایی های جاهل تو کوه صندوقی را پیدا می کنن و آخر سر که سر در نمیارن چیه می برن میزارن تو امامزاده ده!
به هرچه اعتقاد دارید بهش احترام می زارم ولی شما را به خدا دیگه برای توجیهش چونه نزنید . چند تا کتاب که فقط برا پول به جیب زدن چاپ شده و همه دلیلاش هم از داستان های هزار و یک شب غربی جمع کرده و روایات دینی تخیلی که نشد دلیل ! تو دنیایی که ادم به چشماشم اعتماد نباید بکنه که نمیشه برای وجود موهومات چانه زنی کرد!
در زمان قاجار گاوی از دست قصاب فرار میکنه میره تو حرم حضرت عبدلالعظیم . عوام حرف در میارن که گاو به حرم حضرت مجاور شده ! شایعه پخش میشه و جالب اینجاست اول از همه سفیر انگلیس در ایران به حرم میره و لوستر های زیبا و فرش و ... میبره و به شکرانه این معجزه پیشکش آقا میکنه در باره این معجزه و شگفتیش سخن ها میگه ... تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل... العاقل بالاشاره !

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
چرا بیخودی بحث میکنید؟
تو این دنیا هیچی عجیب نیست ممکنه یه سیاره دیگه مثل زمین وجود داشته باشه ممکنه هم وجود نداشته باشه هیچکی با اطمینان نمیتونه بگه موجود فضایی هست یانه فقط خدا میدونه
در مورد جن هم که چیز مشخصی هست 100% وجود داره من با چشمای خودم ندیدم ولی کارشونو دیدم اگه خواستید میتونم اتفاقی که برام افتاده رو بنویسم

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جالبه امروز این مطلب که آدم چجوری نسلش ادامه پیدا کرده رو گفتم ! یعنی اول ازش سوال کردم !(اون خیلی کتاب میخونه استاد دانشگاه بوده) دیدم اونم همین چیزایی که این عالم گفت رو گفت !ازش پرسیدم از کجا میدونی گفت جایی خوندم ! یادش نبود چون سنش خیلی بالاس اما همین که میدونست یکی از بهشت و یک جن در کار بودن نشون میده قبلا هم این راز فاش شده !

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خیلی چیزا وجود داره که ما دلیلشو الان نمیدونیم و این از نقص نسبی بشر هست که با پیشرفت علم کم کم رفع خواهد شد .
ربط دادن اینجور چیزا به ماورای طبیعه و استناد به خرافات و علوم دینی کاری ناخوداگاست که بشر از اول تاریخ انجام می داده و کار جاهلانست .
اگه شما یه لامپ را با باتری ببرید 300 سال پیش روشن کنید دارید جادوگری میکنید یا ماکرو فر یا تلفن 500 سال پیش یه چیز شیطانی به نظر می رسه !
علمای دین ما تا همین 50سال پیش خیلی چیزا رو شیطانی میدونستن حتا بلندگویی که الان ولش نمی کنند ! میگفتن صدا باید بی واسطه به گوش مومن برسه !
تا همین چند سال پیش من خودم از علمای دینی شنیدم که احتمال می دادن امام زمان در مثلث برمودا پایگاه داره و داره آماده فتح جهان میشه !!! اما حالا علم همه چیز را روشن کرده کو مثلث و کو پایگاه؟!.
اینجور خرافات حتی در جوامع غربی هم کم نیست و جن گیری و ارواح خبیثه و رمل و استرلاب و فال و... هر روز بهانه کلاهبرداری ها و تجاوز ها و جنایت هاست.... استناد به کتب دینی و روایات نا معتبر و نقل قول پیرزنانه و خیال پردازای به ظاهر علمای امور ماورا طبیعه که همه چیز رو ربط می دن به موجودات نامرئی خیلی وقته از بحث های علمی و منطقی پس زده شده و دستشون برا همه رو شده . حالا اینا موضوع های فیلم های هارو شده و روانشناسا ازش برای شخصیت شناسی بیماران استفاده می کنند
من نمیخوام بگم چی درسته چی غلطه ولی یه نگاه بندازین که راه پیشرفت از کجا میگذره کدوم جن و روح باعث کشف چیزی شدن کدام سحر و جادو دنیا رو تغییر داد ایا جادویی قوی تر از علم هست و اگه بزرگترین جادوگران تاریخ تلوزیون می دیدند چی می گفتند ؟!
یاد ملیجک و ناصردین شاه بخیر و داستان دعای ضد گلوله یا چه جالبه داستان عزاداران بیل غلام حسین ساعدی که روستایی های جاهل تو کوه صندوقی را پیدا می کنن و آخر سر که سر در نمیارن چیه می برن میزارن تو امامزاده ده!
به هرچه اعتقاد دارید بهش احترام می زارم ولی شما را به خدا دیگه برای توجیهش چونه نزنید . چند تا کتاب که فقط برا پول به جیب زدن چاپ شده و همه دلیلاش هم از داستان های هزار و یک شب غربی جمع کرده و روایات دینی تخیلی که نشد دلیل ! تو دنیایی که ادم به چشماشم اعتماد نباید بکنه که نمیشه برای وجود موهومات چانه زنی کرد!
در زمان قاجار گاوی از دست قصاب فرار میکنه میره تو حرم حضرت عبدلالعظیم . عوام حرف در میارن که گاو به حرم حضرت مجاور شده ! شایعه پخش میشه و جالب اینجاست اول از همه سفیر انگلیس در ایران به حرم میره و لوستر های زیبا و فرش و ... میبره و به شکرانه این معجزه پیشکش آقا میکنه در باره این معجزه و شگفتیش سخن ها میگه ... تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل... العاقل بالاشاره !

دوست عزیز من کاملا موافق حرفات هستم اما یک چیزی من اون جاهای که خیال پردازی بود گفتم که اینا به ذهنم رسیده و اینا توهماته و جدیش نگیرید ! درست ؟ جاهایی هم که از یک عالم نقل کردم قسم میخورم هیچ کذبی در اونا نیست چرا که اون عالم مثل بقیه علما نیست ! عالم دینی نیست اثلا ! عالم همه علوم هست و نزدیک ترین فرد به خداوند روی زمین هست !(فکر کردم دوزاری بقیه میفته اینجا) من به شمل قول میدم ایشون نه خرافه پردازن نه ... حتی خودشون هم بر علم تاکید دارن ! و مطمئن باشید که هر حرفی که ایشون میزنه پشتش یک حکمته !;)
منم بزور کسی رو وادار به قبول این حرفا نمیکنم ! از خدا بخواید که حقیقت رو براتون مشخص کنه !
یا علی

بالا