برگزیده های پرشین تولز

ارواح و روش تماس با آنها

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
خوب دوستان با توجه به درخواست عده اي از دوستان در اين تاپيك قصد داريم در مورد ارواح و روش تماس با آنها صحبت كنيم با توجه به اينكه مشغله فراواني دارم سعي ميكنم بطور خلاصه و صرفاً به خاطر درخواست عده اي از دوستان در مورد ارواح و انواع روش تماس با آنها صحبت كنم . اميد است با اين حركت شناخت شما عزيزان در مورد خداوند ، دنيا و زندگي پس از مرگ بيشتر شود من هم به نوبه خودم سعي ميكنم تمام اطلاعاتي كه در اين چند سال بدست آوردم را در اختيار شما بزارم .

خداوند فرشتگان و روح را به امر خود بر هركه از بندگان خواهد مي فرستد تا او خلق را اندرز داده و از عقوبت شرك بترساند و به شما بندگان بفهماند كه عالم را خدائي جز من نيست تا تنها از من و عقاب من بترساند . (( سوره مباركه نحل آيه 2 ))

دوستان فقط تا جايي كه امكان داره پستهاي بيربط نزنيد و من به شما قول ميدم اگه مطالب رو دنبال كنيد تحول بزرگي در زندگي شما ايجاد خواهد شد .

باز هم تأكيد ميكنم من تمام سعيم رو براي آموزش در اين تاپيك ميكنم ولي اگه تأخيري افتاد ديگه به بزرگواري خودتون ببخشيد.

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
اقا ما منتظریم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با دایال آپ شاید بشه ارتباط برقرار کرد:lol:
البته اگه مخابرات پورتش رو فیلتر نکرده باشه:lol: :lol:

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
107.gif

فعلاً یکم منتظر بمونید . تازیر پاهاتون علف سبز بشه
3.gif

ای برادر تو خری من ز تو خرتر بالله --------- بهتر از ما تو دانی چه بود؟ خر بالله
خر بچاله ننهد پای مکرر بالله --------- زین خریتها ویران شده کشور بالله
ما بفکر خر لنگیم امان از من و تو
من و تو هر دو جفنگیم امان از من و تو
چونکه غیری به میان آمد کردیم خموش --------- پیش بیگانه حقیریم و ذلیلیم چو موش
با خودی همچو پلنگیم امان از من و تو---------من و تو هر دو جفنگیم امان از من و تو​

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
بچه ها من هم می خوام یاد بگیرم استاد کجا رفت >آهای استاد < کجایییییییییییییییییییییییییییییییییی

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
وای من زیر پام کالسکه سبز شد پس چی شد نکنه باید حس بگیره

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ما منتظریم... کمک هم خواستی هستیم........
:D

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان فقط تا جايي كه امكان داره پستهاي بيربط نزنيد و من به شما قول ميدم اگه مطالب رو دنبال كنيد تحول بزرگي در زندگي شما ايجاد خواهد شد .
خدارو شکر اینجا کسی پست بی ربط نزده .
4.gif

من که دارم متحول میشم . نه نه نه ببخشید متنوع میشم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
هر کی پست بی ربط بزنه خره
305.gif
سینا جان شروع کن کسی مزه پرونی کرد همگی حالش رو میگیریم
243.gif

خدایی این یه تاپیک رو به گند نکشیم یه تاپیک سالم بمونه ... من یکی با این که سخته قول میدم منحرف نکنم
258.gif

منتظریم
84.gif

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باز هم تأكيد ميكنم من تمام سعيم رو براي آموزش در اين تاپيك ميكنم ولي اگه تأخيري افتاد ديگه به بزرگواري خودتون ببخشيد.

خواهش می کنم .
upset.gif

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
با اينكه دوستان زير 18 سال خيلي متلك بارم كردند ولي اشكال نداره شروع ميكنيم

قسمت 1:
امروزه بشر توانسته به قسمتهايي از علوم دست يابد كه در زمانهاي گذشته و حتي در اوايل قرن بيستم وجود نداشته اند ولي اكنون با پيشرفت علوم و فنون و افزودن بر آگاهي هايش توانسته به بخشي از دانشهاي آشكار و نهان دست يابد . در گذشته وقتي كسي از وجود چنين علومي سخن بميان مي آورد ، مردم هيچيك از گفته ها و شواهد او را قبول نميكردند و حتي گاهي او را تكفير مينمودند . فرضاً اگر در زمانهاي گذشته كسي ميگفت كه در هر دم و يا بازدم امكان دارد صدها و يا هزاران موجود جاندار وارد ريه ها شده و سپس خارج ميشوند براي هيچيك از افراد بشر قابل پذيرش نبود . ويا موارد ديگر مثل گردش زمين به دور خورشيد ، و حركتهاي وضعي و انتقالي براي آنها غير قابل قبول بود ولي امروزه كسي درباره وجود اين موارد حتي شك هم ندارد .
درك مطالب محيطي درست به اين ميماند كه چشم افراد بشر بطور معمول و عادي به هيچ عنوان قادر نخواهند بود اجسام ريز و موجودات ذره بيني را تشخيص دهند مگر با چشم مسلح . آنگاه بخوبي مشاهده ميشود كه در اطراف چشم چه ميگذرد و چه موجودات ذره بيني و ذرات ريزي او را احاطه كرده اند . همونطور كه متوجه شده ايد با چشم تن نميتوان نامرئي هاي اطراف را بخوبي ديد و از تشعشعات و حركات اطراف آگاه شد.
خوشبختانه امروزه بشر موفق به ساخت وسائل و دستگاههايي شده كه ميتواند از ارواح به راحتي فيلم و يا عكس بگيرد و يا در لابراتورهاي روحي قادر است از ارواح قالب گيري هاي موضعي و يا كامل بگيرد . اكنون آن زمان گذشته كه فقط از روي شواهد و روايت بتوان به وجود روح زنده و يا مرده پي برد .
متأسفانه در برخي از نقاط دنيا افرادي هستند كه بشر را به گمراهي ميكشند ، و تبليغات گسترده اي را بر عليه وجود ماوراء و ذات الهي ميكنند ، و متأسفانه اين تبليغات بيشتر در كشورهاي جهان سوم و بخصوص در كشور ما موثر واقع ميشوند . و مبلغين در اثر همين تبليغات و افراد بشر بمنظور پليد خودخواهند رسيد و جوانان را دچار گمراهي و تباهي و كششهاي غير انساني مي كنند . اگرهر يك از كتابهاي اديان مختلف جهان را مطالعه كنيم ، مشاهده خواهيم كرد كه خداوند در آنها بشر را به درستي و پاكي و خوبي راهنمائي فرموده و از آنها خواسته كه از بديها گريزان باشند و وقايع جهان پس از مرگ را به آنان بشارت داده و وجود و بقاي روح را پس از مرگ حتمي اعلام فرموده اند.

ادامه دارد .....

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
استاد یک سوال طبق گفته شما یعنی بشر جدیدن به این علم دست پیدا کرده یا قبلا هم موفق به انجام این کار میشده.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
قسمت دوم :

نيروهاي مرموزي از بدو خلقت بشر ، با او همراه بوده ، و پيوسته در زندگاني فردي يا اجتماعي وي دخالت داشته اند . ام بشر از علت و چگونگي پيدايش آنها هيچ گونه اطلاعاتي نداشته و قادر نبوده جهت اينگونه پديده ها كه در اطراف خود حس مينمود دليل يا برهاني را ارائه دهد . اما طبق مستنداتي ، اشاراتي به اين نيروها ي نامرئي و مرموز شده است . مدتهاي مديدي از تمدن بشر گذشت ، ولي كسي نميتوانست اين نيروها و اتفاقات ناشناخته را به كس يا چيزي نسبت دهد و تقريباً تا اوايل قرن نوزدهم افراد و قبائل مختلف به روايات ، و قصص گوناگوني در اين موارد ميپرداختند ، تا اينكه در جهان اتفاقات گوناگوني رخ داد ، كه بيش از پيش نظر اهل علم را به سوي خود معطوف داشت گروهي از دانشمندان پس از بررسيهاي دقيق و همه جانبه پيرامون علت بروز حوادث ناشناخته و نيروهاي مرموز به اين نتيجه رسيدند كه علت بروز برخي از اتفاقات ناشناخته و خارج از فهم بشر ارواح مي باشند و آنان جهت شناساندن خود به افراد بشر و برقراري ارتباط با آنها دست به چنين اقداماتي مي زنند.
پس از آن دانشمندان فراواني در صدد تحقيق و شناخت عميقتر از ارواح و علل وجودي آنها برآمدند كه پس از سلسله تحقيقات و مطالعات پيگير در اين زمينه كتابهاي فراواني نيز منتشر يافت تا اينكه تداوم و گسترش مطالعه پيرامون شناخت روح از نظر علمي و منطقي منجر به پايه گذاري علم روحي جديد در اواخر قرن نوزدهم شد از جمله دانشمنداني كه در اين زمينه تلاش گسترده و ارزشمند نموده ژاك لانتيه فرانسوي است. ايشان در سال 1912 در يكي از شهرهاي حومه وين در اطريش متولد شد و پس از گذراندن تحصيلات عاليه در رشته هاي حقوق و علوم سياسي در سال 1937 به عضويت كميسيون امنيت ملي فرانسه درآمد وي كار نويسندگي و تحقيق را درباره تاريخ پيدايش بشر و علم جامعه شناسي كه بشدت مورد علاقه او بود پي گرفت پس از مدتي به عنوان عضو هيئت مديره كميته بين المللي احساسهاي ماوراءالطبيعه و انجمن پيدايش بشر برگزيده شد . درسراسر جهان چه در گذشته و چه در حال بسيارند كسانيكه به مسئله ارواح و امكان ارتباط و چگونگي پيوستگي به آنان توجه كامل داشته و مصرند به طريقي از اين بخش زندگاني خود آگاهي يابند .

ادامه دارد .....

نكته : من از دوستان خواهش ميكن كه اگه علاقه به ارتباط دارند بايد اين مطالب رو خوب بخونند چون براي ارتباط ابتدا نياز به شناخت كافي از ارواح و عالم روحي دارند در غير اينصورت نميتوانند ارتباط درستي برقرار كنند .

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
گفتن اين مطلب شايد زود باشه
عكسهايي از ارواح
=======
از ترس؛ شب ديگه نميشه تنها تو رختخواب خوابيد :lol:
يكي بياد با هم بريم دستشوي من مي ترسم :lol:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
هرچه سريعتر برو سر اصل مطلب..اينارو ولش کن

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از benyaminj :
هرچه سريعتر برو سر اصل مطلب..اينارو ولش کن

عزیزم ،دانستن شناخت ارواح و زندگی روحی برای ارتباط بسیار مهمه چون بسیار کسانی هستند که بدون اطلاعات و با افکار اشتباهی که در مورد ارواح دارند ، با آنها ارتباط برقرار میکنند و این ارتباطات در خیلیها منجر به جنون شده . چون عدم شناخت کافی از ارواح میتونه در ارتباط خطرناک هم باشه .
به عنوان مثال برخیها که ارواح را موجودات وحشتناکی میدانند بعد از این که ارتباط برقرار میکنند دچار ترسهای شدید شده که گاهی اوقات منجر به دیوانگی طرف و رفتن به حالتهای توهم میشوند . پس شناخت و آشنایی صحیح در مورد ارواح در برقراری ارتباط با اونها خیلی مهم و ضروریه .

بالا