آژانس هواپیماییfootbal

ارواح و روش تماس با آنها

شروع موضوع توسط david_sh ‏10 آپریل 2006 در انجمن گفتگوی آزاد

1. david_sh

david_sh Registered User

خوب دوستان با توجه به درخواست عده اي از دوستان در اين تاپيك قصد داريم در مورد ارواح و روش تماس با آنها صحبت كنيم با توجه به اينكه مشغله فراواني دارم سعي ميكنم بطور خلاصه و صرفاً به خاطر درخواست عده اي از دوستان در مورد ارواح و انواع روش تماس با آنها صحبت كنم . اميد است با اين حركت شناخت شما عزيزان در مورد خداوند ، دنيا و زندگي پس از مرگ بيشتر شود من هم به نوبه خودم سعي ميكنم تمام اطلاعاتي كه در اين چند سال بدست آوردم را در اختيار شما بزارم .

خداوند فرشتگان و روح را به امر خود بر هركه از بندگان خواهد مي فرستد تا او خلق را اندرز داده و از عقوبت شرك بترساند و به شما بندگان بفهماند كه عالم را خدائي جز من نيست تا تنها از من و عقاب من بترساند . (( سوره مباركه نحل آيه 2 ))

دوستان فقط تا جايي كه امكان داره پستهاي بيربط نزنيد و من به شما قول ميدم اگه مطالب رو دنبال كنيد تحول بزرگي در زندگي شما ايجاد خواهد شد .

باز هم تأكيد ميكنم من تمام سعيم رو براي آموزش در اين تاپيك ميكنم ولي اگه تأخيري افتاد ديگه به بزرگواري خودتون ببخشيد.

2. madonna_200490

madonna_200490 Registered User

اقا ما منتظریم

3. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

منتظریم .. .. ..

4. vbigdeli

vbigdeli کاربر تازه وارد

با دایال آپ شاید بشه ارتباط برقرار کرد:lol:
    البته اگه مخابرات پورتش رو فیلتر نکرده باشه:lol: :lol:

5. mehdi25

mehdi25 کاربر تازه وارد

فعلاً یکم منتظر بمونید . تازیر پاهاتون علف سبز بشه [​IMG]

ای برادر تو خری من ز تو خرتر بالله --------- بهتر از ما تو دانی چه بود؟ خر بالله
    خر بچاله ننهد پای مکرر بالله --------- زین خریتها ویران شده کشور بالله
    ما بفکر خر لنگیم امان از من و تو
    من و تو هر دو جفنگیم امان از من و تو
    چونکه غیری به میان آمد کردیم خموش --------- پیش بیگانه حقیریم و ذلیلیم چو موش
    با خودی همچو پلنگیم امان از من و تو---------من و تو هر دو جفنگیم امان از من و تو​

6. mostafa_gm

mostafa_gm Registered User

توجه:
    :happy:

7. panypay
  8. roje_aria79

roje_aria79 Registered User

بچه ها من هم می خوام یاد بگیرم استاد کجا رفت >آهای استاد < کجایییییییییییییییییییییییییییییییییی

9. roje_aria79

وای من زیر پام کالسکه سبز شد پس چی شد نکنه باید حس بگیره

10. decilion69

decilion69 کاربر تازه وارد

ما منتظریم... کمک هم خواستی هستیم........
    :D

11. mehdi25

mehdi25 کاربر تازه وارد

خدارو شکر اینجا کسی پست بی ربط نزده .[​IMG]

من که دارم متحول میشم . نه نه نه ببخشید متنوع میشم

12. IcedAngel

IcedAngel Registered User

هر کی پست بی ربط بزنه خره [​IMG] سینا جان شروع کن کسی مزه پرونی کرد همگی حالش رو میگیریم [​IMG]
    خدایی این یه تاپیک رو به گند نکشیم یه تاپیک سالم بمونه ... من یکی با این که سخته قول میدم منحرف نکنم [​IMG]
    منتظریم [​IMG]

13. mehdi25

mehdi25 کاربر تازه وارد

بچه + [​IMG]

14. avajang.com .left
  15. IcedAngel

IcedAngel Registered User

برخورد میشه ها !!!! :hmm: دهه ! برو تو کوچه خودتون بازی کن ... [​IMG]

16. mehdi25

mehdi25 کاربر تازه وارد

خواهش می کنم . [​IMG]

17. david_sh

david_sh Registered User

با اينكه دوستان زير 18 سال خيلي متلك بارم كردند ولي اشكال نداره شروع ميكنيم

قسمت 1:
    امروزه بشر توانسته به قسمتهايي از علوم دست يابد كه در زمانهاي گذشته و حتي در اوايل قرن بيستم وجود نداشته اند ولي اكنون با پيشرفت علوم و فنون و افزودن بر آگاهي هايش توانسته به بخشي از دانشهاي آشكار و نهان دست يابد . در گذشته وقتي كسي از وجود چنين علومي سخن بميان مي آورد ، مردم هيچيك از گفته ها و شواهد او را قبول نميكردند و حتي گاهي او را تكفير مينمودند . فرضاً اگر در زمانهاي گذشته كسي ميگفت كه در هر دم و يا بازدم امكان دارد صدها و يا هزاران موجود جاندار وارد ريه ها شده و سپس خارج ميشوند براي هيچيك از افراد بشر قابل پذيرش نبود . ويا موارد ديگر مثل گردش زمين به دور خورشيد ، و حركتهاي وضعي و انتقالي براي آنها غير قابل قبول بود ولي امروزه كسي درباره وجود اين موارد حتي شك هم ندارد .
    درك مطالب محيطي درست به اين ميماند كه چشم افراد بشر بطور معمول و عادي به هيچ عنوان قادر نخواهند بود اجسام ريز و موجودات ذره بيني را تشخيص دهند مگر با چشم مسلح . آنگاه بخوبي مشاهده ميشود كه در اطراف چشم چه ميگذرد و چه موجودات ذره بيني و ذرات ريزي او را احاطه كرده اند . همونطور كه متوجه شده ايد با چشم تن نميتوان نامرئي هاي اطراف را بخوبي ديد و از تشعشعات و حركات اطراف آگاه شد.
    خوشبختانه امروزه بشر موفق به ساخت وسائل و دستگاههايي شده كه ميتواند از ارواح به راحتي فيلم و يا عكس بگيرد و يا در لابراتورهاي روحي قادر است از ارواح قالب گيري هاي موضعي و يا كامل بگيرد . اكنون آن زمان گذشته كه فقط از روي شواهد و روايت بتوان به وجود روح زنده و يا مرده پي برد .
    متأسفانه در برخي از نقاط دنيا افرادي هستند كه بشر را به گمراهي ميكشند ، و تبليغات گسترده اي را بر عليه وجود ماوراء و ذات الهي ميكنند ، و متأسفانه اين تبليغات بيشتر در كشورهاي جهان سوم و بخصوص در كشور ما موثر واقع ميشوند . و مبلغين در اثر همين تبليغات و افراد بشر بمنظور پليد خودخواهند رسيد و جوانان را دچار گمراهي و تباهي و كششهاي غير انساني مي كنند . اگرهر يك از كتابهاي اديان مختلف جهان را مطالعه كنيم ، مشاهده خواهيم كرد كه خداوند در آنها بشر را به درستي و پاكي و خوبي راهنمائي فرموده و از آنها خواسته كه از بديها گريزان باشند و وقايع جهان پس از مرگ را به آنان بشارت داده و وجود و بقاي روح را پس از مرگ حتمي اعلام فرموده اند.

ادامه دارد .....

18. roje_aria79

استاد یک سوال طبق گفته شما یعنی بشر جدیدن به این علم دست پیدا کرده یا قبلا هم موفق به انجام این کار میشده.

19. david_sh

david_sh Registered User

قسمت دوم :

نيروهاي مرموزي از بدو خلقت بشر ، با او همراه بوده ، و پيوسته در زندگاني فردي يا اجتماعي وي دخالت داشته اند . ام بشر از علت و چگونگي پيدايش آنها هيچ گونه اطلاعاتي نداشته و قادر نبوده جهت اينگونه پديده ها كه در اطراف خود حس مينمود دليل يا برهاني را ارائه دهد . اما طبق مستنداتي ، اشاراتي به اين نيروها ي نامرئي و مرموز شده است . مدتهاي مديدي از تمدن بشر گذشت ، ولي كسي نميتوانست اين نيروها و اتفاقات ناشناخته را به كس يا چيزي نسبت دهد و تقريباً تا اوايل قرن نوزدهم افراد و قبائل مختلف به روايات ، و قصص گوناگوني در اين موارد ميپرداختند ، تا اينكه در جهان اتفاقات گوناگوني رخ داد ، كه بيش از پيش نظر اهل علم را به سوي خود معطوف داشت گروهي از دانشمندان پس از بررسيهاي دقيق و همه جانبه پيرامون علت بروز حوادث ناشناخته و نيروهاي مرموز به اين نتيجه رسيدند كه علت بروز برخي از اتفاقات ناشناخته و خارج از فهم بشر ارواح مي باشند و آنان جهت شناساندن خود به افراد بشر و برقراري ارتباط با آنها دست به چنين اقداماتي مي زنند.
    پس از آن دانشمندان فراواني در صدد تحقيق و شناخت عميقتر از ارواح و علل وجودي آنها برآمدند كه پس از سلسله تحقيقات و مطالعات پيگير در اين زمينه كتابهاي فراواني نيز منتشر يافت تا اينكه تداوم و گسترش مطالعه پيرامون شناخت روح از نظر علمي و منطقي منجر به پايه گذاري علم روحي جديد در اواخر قرن نوزدهم شد از جمله دانشمنداني كه در اين زمينه تلاش گسترده و ارزشمند نموده ژاك لانتيه فرانسوي است. ايشان در سال 1912 در يكي از شهرهاي حومه وين در اطريش متولد شد و پس از گذراندن تحصيلات عاليه در رشته هاي حقوق و علوم سياسي در سال 1937 به عضويت كميسيون امنيت ملي فرانسه درآمد وي كار نويسندگي و تحقيق را درباره تاريخ پيدايش بشر و علم جامعه شناسي كه بشدت مورد علاقه او بود پي گرفت پس از مدتي به عنوان عضو هيئت مديره كميته بين المللي احساسهاي ماوراءالطبيعه و انجمن پيدايش بشر برگزيده شد . درسراسر جهان چه در گذشته و چه در حال بسيارند كسانيكه به مسئله ارواح و امكان ارتباط و چگونگي پيوستگي به آنان توجه كامل داشته و مصرند به طريقي از اين بخش زندگاني خود آگاهي يابند .

ادامه دارد .....

نكته : من از دوستان خواهش ميكن كه اگه علاقه به ارتباط دارند بايد اين مطالب رو خوب بخونند چون براي ارتباط ابتدا نياز به شناخت كافي از ارواح و عالم روحي دارند در غير اينصورت نميتوانند ارتباط درستي برقرار كنند .

20. parviz_r

parviz_r کاربر فعال بخش کار و سرمایه

گفتن اين مطلب شايد زود باشه
    عكسهايي از ارواح
    =======
    از ترس؛ شب ديگه نميشه تنها تو رختخواب خوابيد :lol:
    يكي بياد با هم بريم دستشوي من مي ترسم :lol:

21. Benyaminj

Benyaminj کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

هرچه سريعتر برو سر اصل مطلب..اينارو ولش کن

22. david_sh

david_sh Registered User

عزیزم ،دانستن شناخت ارواح و زندگی روحی برای ارتباط بسیار مهمه چون بسیار کسانی هستند که بدون اطلاعات و با افکار اشتباهی که در مورد ارواح دارند ، با آنها ارتباط برقرار میکنند و این ارتباطات در خیلیها منجر به جنون شده . چون عدم شناخت کافی از ارواح میتونه در ارتباط خطرناک هم باشه .
    به عنوان مثال برخیها که ارواح را موجودات وحشتناکی میدانند بعد از این که ارتباط برقرار میکنند دچار ترسهای شدید شده که گاهی اوقات منجر به دیوانگی طرف و رفتن به حالتهای توهم میشوند . پس شناخت و آشنایی صحیح در مورد ارواح در برقراری ارتباط با اونها خیلی مهم و ضروریه .

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی