برگزیده های پرشین تولز

ارواح و روش تماس با آنها

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
آقای علی مولوی من نمیدونم چرا شما به زندگی پس از مرگ و روح اعتقاد نداری آیا باید حتماً بعد از مرگ این واقعیات را ببینی و درک کنی ، آیا میدانی بعد از مرگ همین بی اعتقادی شما موجب سردرگمی روحت میشود و مجبوری مدت زمان زیادی سرگردان باشی؟ ، زمانی من هم مثل شما همه چیز را با دید علم مادی نگاه میکردم ولی در مورد اتفاقات زیادی مطالعه کردم و برای خودم اتفاقاتی افتاد که هیچ علم مادی آنرا توجیه نمیکرد .

حالا مطالب زیر رو به دقت بخون :
در تمام کشورهای مترقی دنیا این علم از دیر باز مورد توجه شدید دانشمندان بوده در سال 1889 گنگره بین المللی روح شناسان در انگلستان بطور قطع وجود ارواح را تأیید نمود و ارتباط با آنان را باعث پیشرفت علوم ، بخصوص علوم انسانی و اخلاق بشریت در جهان دانست .
در سال 1992 کنگره بین المللی روح شناسان لندن شروع بکار کرد و یکی از بزرگان روح شناس آمریکا بنام جورج بی وین رئیس انجمن روح شناسان ممالک متحده آمریکائی سخنرانی بسیار مبسوطی را در زمینه ارواح ایراد داشت که یک قسمت از سخنان وی چنین است : " آیا مسئله ارتباط با ارواح را میتوان به عنوان یک مذهب فراگیر جهانی مورد توجه قرار داد "؟
در کنگره سال 1932 ، بین المللی روح شناسی که مجدداً در لندن تشکیل شده بود رئیس کنگره درخواست که یک نوع ***** ، مشابه ***** مذهبی با عنوان ( سازمان کلیسای نوین ارواح) تشکیل شود .
در سال 1925 پاریس ، کنگره مذکور به ریاست افتخاری ، کونان دویل ، نویسنده مشهور انگلیسی تشکیل شد در این گنگره نماینده 23 گشور جهان حضور داشتند . شرکت کننده های این کنگره متفقاً به پیشنهادی به عنوان قانون اساسی و بین المللی دانشهای ارواح رأی مثبت دادند .

دوست من بعد از جنگ جهانی دوم این تشکیلات از هم پاشیدند و مجدداً در سال 1960 در لندن شروع بکار کردند و هم اکنون در لندن هر روزه میلیونها نفر از مردم انگلستان در حال برقراری ارتباط با ارواح می باشند و آنچه که مسلم است در دنیا بیش از صدها میلیون نفر به وجود و بقای روح اعتقاد کامل دارند و آنچه که دانشمندان فیزیولوژی هم آنرا پذیرفتند این است که ماده به تنهایی قادر به انجام فعالیت نمیباشد و بدن انسان و حتی مغز نیز از ماده تشکیل شده و صد در صد نیرویی لازم است که بر ماده حکمفرما باشد.

alimolavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیوید جان از توضیحات شما بسیار ممنونم فقط یک سوال دارم اگر روح یک بعد غیر مادی است پس تکلیف تولید و تکثیر انسان که امروزه به کمک علم ژنتیک قابل اجرا است چه می شود

می فرمایید که انسان توانایی تولید و تکثیر روح و هم بدست آورده

می دانیم که این مجودات تکثیر یافته کاملا از قدرت های انسانی مانند عاطفه خشم و ... برخوردار هستند

yaghob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مي بخشيد ديويد جان که سؤالم رو دير مطرح کردم چون مربوط به مطالب اولتون هست ولي...
خوشبختانه امروزه بشر موفق به ساخت وسائل و دستگاههايي شده كه مي تواند از ارواح به راحتي فيلم و يا عكس بگيرد و يا در لابراتورهاي روحي قادر است از ارواح قالب هاي موضعي و يا كامل بگيرد.
ميشه نمونه هايي از اين فيلم يا عکس ها بذارين؟ فکر مي کنم براي خيلي ها هم جالب باشه...
در مورد اون قالب هايي که از ارواح گرفتند هم يکمي توضيح بدين. (ارواح ماوراءالطبيعه و قالب گيري مادي...؟!)

و ديگه اينکه اين مطالب دست نوشته هاي خودتونه يا منبع تون کتاب يا مقاله و... ديگه است؟ اگر منبع ديگه اي دارين لطفاً ذکر کنيد.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از alimolavi :
دیوید جان از توضیحات شما بسیار ممنونم فقط یک سوال دارم اگر روح یک بعد غیر مادی است پس تکلیف تولید و تکثیر انسان که امروزه به کمک علم ژنتیک قابل اجرا است چه می شود

می فرمایید که انسان توانایی تولید و تکثیر روح و هم بدست آورده

می دانیم که این مجودات تکثیر یافته کاملا از قدرت های انسانی مانند عاطفه خشم و ... برخوردار هستند

دوست من ، تا کنون شبیه سازی انسان صورت نگرفته و این امر کاملاً غیر ممکنه ، حتی در اولین شبیه سازی که از گوسفندی بنام دالی انجام شد بعد از مدت کوتاهی گوسفند از بین رفت . اما دی ان ای انسان بسیار پیشرفته تر از حیوانات است . دوماً شبیه سازی که از دالی انجام شد همه تصور میکردن دالی از نظر ظاهر و اخلاق شبیه گوسفند اصلی خواهد شد اما آن دو تفاوتهای ظاهری و اخلاقی زیادی با هم داشتند و شبیه سازی در حقیقت انتقال نطفه موجود اصلی به یک موجود ماده است و این هیچ تفاوتی با تولد یک موجود جدید نداره .
البته من از این آموزشها قصد دارم که شما خودتان با ارواح ارتباط برقرار کنید و حتی آنها را ببینید و شما می توانید پس از آموزش کامل ، این اطلاعات را از خود آنها بگیرید خبصوص من به شما و کسانی که اعتقاد به وجود ارواح ندارند شدیداً توصیه میکنم مطالب رو دنبال کنید چون در آینده خودتان شاهد وجود آنها خواهی شد . .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از yaghob :
سلام
مي بخشيد ديويد جان که سؤالم رو دير مطرح کردم چون مربوط به مطالب اولتون هست ولي...

ميشه نمونه هايي از اين فيلم يا عکس ها بذارين؟ فکر مي کنم براي خيلي ها هم جالب باشه...
در مورد اون قالب هايي که از ارواح گرفتند هم يکمي توضيح بدين. (ارواح ماوراءالطبيعه و قالب گيري مادي...؟!)

و ديگه اينکه اين مطالب دست نوشته هاي خودتونه يا منبع تون کتاب يا مقاله و... ديگه است؟ اگر منبع ديگه اي دارين لطفاً ذکر کنيد.

بله من نمونه هايي از تصاوير دارم اما كيفيت آنها خوب نيست چون مال خيلي وقت ژيشند و بايد اسكنشون كنم اما سعي ميكنم تصاويري را بعد از اتمام مطالب در اينجا بزارم . اصلاً چرا تصاوير؟! چرا خودتون نميخوايد اونا رو ببينيد ؟!
باور كنيد با ديدن اونا و يا ارتباط با اونها مسير زندگيتون كلاً عوض ميشه من پيشنهاد ميكنم براي يك بار هم كه شده با اونها ارتباط برقرار كنيد اما به روش درست وعلمي .

البته من مقالات زيادي خوندم و متون زيادي رو ترجمه كردم و كلاً در اين زمينه وقت زيادي گذاشتم به طور كل مطالبي كه در اينجا عنوان ميشه چكيده اي از كتابها و مقالات و ارتباطاتي هست كه خودم با ارواح داشتم به هر حال من سعي ميكنم مطالب خوب و جامعي رو اينجا قرار بدم كه به منابع اضافي نيازي نداشته باشيد .

yaghob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون ديويد جان
در اين مورد چي:
...و يا در لابراتورهاي روحي قادر است از ارواح قالب هاي موضعي و يا كامل بگيرد.
در مورد اون قالب هاي مادي که از ارواح گرفتند يکمي توضيح بدين. (ارواح ماوراءالطبيعه و قالب گيري مادي...؟!)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بابا اينقدر سوال نكنيد بزاريد ادامه بده :D

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
یه سوال در ذهن من بوجود اومد . اینم اینه که منظورتون از جلسات روحی چیه ؟

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از yaghob :
ممنون ديويد جان
در اين مورد چي:

در مورد اون قالب هاي مادي که از ارواح گرفتند يکمي توضيح بدين. (ارواح ماوراءالطبيعه و قالب گيري مادي...؟!)

طريقه قالب گيري به اينصورت است كه اطراف دست و يا هر قسمت روح تجسد يافته را با موم و گچ كاملاً ميپوشانند چون دست در حالت تجسد شكل كامل مادي به خود ميگيرد (جسم اثيري) اين عمل بسيار سهل و آسان صورت خواهد گرفت و پس از سفت شدن گچ از روح حاضر خواسته ميشود تا اينكه از آن قسمت گچ گرفته بصورت غير تجسدي خارج شود و در نتيجه قالب بصورت تو خالي بر جاي خواهد ماند كه با پر كردن مجدد اين قالب از مواد عيت آن عضو اوليه روح بدست خواهد آمد .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mehdvirus :
یه سوال در ذهن من بوجود اومد . اینم اینه که منظورتون از جلسات روحی چیه ؟

جلسات روحي ، جلساتي هستند كه با حضور هادي جلسه ، مديوم (وسيط) ، روح نگهبان ، روح مرشد ، و جمعي از حظار انجام ميگيرد و هدف از اين جلسات ارتباط با ارواح و سوال جواب از آنهاست

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
جناب Parham.G از همكاريتون در اين زمينه بسيار ممنونم سايتهاي خيلي عالي را معرفي كرديد اميدوارم دوستان استفاده كنند.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اقا ما منتظر قسمت بعدی هستیم . خیلی جالبه :D

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
ادامه بحث قبل ( بحث ارتباط با روح حاضر در جلسه )

....ناگاه متوجه شدم كه چند نفر وارد اطاق شدند تمام افرادي كه وارد اطاق شدن اقوام من بودند كه قبلاً فوت شده بودند در بين آنها پدر ، مادر ، برادر و خواهرم و چند نفر از ديگر اقوام در بين آن جمع حضور داشتند ، همه آنها خروج از جسم هيولياييم و ورود به جهان ابدي و خالي از درد را به من تبريك گفتند در آن زمان انها از من خواستم كه از بيمارستان خارج شده و بهمراه آنان به منزلگاه آسماني حركت كنيم من در آن موقع از آنان خواستم كه قبل از رفتن اجازه بدهند كه من به ديدن زن و فرزندانم بروم و آنان را از اين جريان آگاه سازم همه به اتفاق هم از آن بيمارستان خارج شديم و بدن يخي و خشك من همچنان روي تخت باقي مانده بود و فقط ملافه اي بر روي آن كشيده بودند در آنموقع من براي |آخرين بار نگاه نفرت باري به آن كردم و بسوي منزل حركت كرديم . فاصله بيمارستان تا منزل را با سرعت عجيبي طي كرديم زماني كه وارد اطاق ها شدم همسرم در حال خواندن نماز شب و دعا كردن براي سلامتي من بود خيلي سعي كردم به او بگويم من حالم بسيار خوب است و ديگر دردي در من وجود ندارد اما موفق به انجام اين عمل نشدم در آن زمان از اين عمل نا اميد شدم و همراهانم كه ميدانستند چنين عملي امكان پذير نيست از من خواستند كه شما را ترك كنم و به من گفتند ارتباط با آنها به سادگي انجام نميپذيرد . لذا با آنها منزل را ترك كرديم و با خويشانم به جايي كه اصلاً اطلاعي در مورد آن نداشتم حركت كرديم در مسير سفر خيلي ها را ديدم كه در حال آمد و شد هستند و تعدادي از ارواح هم با ما همراه شدند زمانيكه به سمت جهانهاي روحي حركت كرديم هوا كاملاً روشن بود ولي در آنجا اثري از خورشيد كه هوا را روشن كرده باشد وجود نداشت . در نهايت به محلي رسيديم كه كاملاً شبيه به زمين بود در آنجا مدتي با همراهانم گذرانديم و سپس به محل ديگري در همان جهان رفتيم در آنجا ارواح پاكي بودند كه با خوشروئي با من برخورد ميكردند و سپس سوالاتي از من شد و محل و شغل مرا در آنجا مشخص كردند ( اين بخاطر اين است كه ارواح هنوز عادتهاي دنيايي را دارند) .
توسط گروهي از ارواح به محل جديدي كه نميدانم چقدر با انجا فاصله داشت حركت كرديم اين جهان محل زندگاني اوليه روحي من بود كه سپس متوجه شدم در جهان سوم روحي يا بهشت در طبقه هفتم قرار دارم . در آنجا مدتي به فراگيري علوم مختلف پرداختم سپس در آنجا به استاد نقاشي معرفي شدم تا كاراموزي كنم و نقاشي هاي روحي را بياموزم پس از مدتي خود استاد نقاشي شدم و شاگرداني را نيز براي آموزش تحويل من دادند بعد از يك مدت شغل دومي براي من انتخاب شد و آنهم اين بود كه جهت ارتقاء به جهانهاي بالاتر و جهان چهارم روحي ميبايست حفاظت از يك نفر را در كره زمين بدست بگيرم و بتوانم او را ارشاد و راهنمايي كنم و تا رسيدن زمان مرگ او ، از خطرات احتمالي كه براي وي بوجود ميايد كه جزء سرنوشت اون نيست او را برهانم . همانجا پيشنهاد دادم كه اگر ارواح اعظم موافقت كنند نگهداري از پسرم را بر عهده من بگذارند ، بعد از مدتي با پيشنهاد من موافقت شد و من به عنوان روح نگهبان فرزندم انتخاب شدم .....

ادامه دارد ....

master.

Registered User
لایک‌ها
15
این داستان بود که ادامه داشت؟!

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از rezadignity :
تماس با روح امری سرکاری است!!
بارها گفته شده ... علكي تاپيك رو خراب نكنيد ... باور نميكني برو يه تاپيك بزن بگو باور نميكنم ...لازم نيست اينجا رو خراب كني .... برا من جالبه دوست دارم بشنوم ..اصلا هم اهميت نميدم بقيه چي فكر ميكنن ... و برام مهم نيست ... مهم اينه كه اينجا رو خراب نكني :hmm:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از shankimout :
بارها گفته شده ... علكي تاپيك رو خراب نكنيد ... باور نميكني برو يه تاپيك بزن بگو باور نميكنم ...لازم نيست اينجا رو خراب كني .... برا من جالبه دوست دارم بشنوم ..اصلا هم اهميت نميدم بقيه چي فكر ميكنن ... و برام مهم نيست ... مهم اينه كه اينجا رو خراب نكني :hmm:

مرسي از تذكر مفيدي كه به ايشون داديد.

در ضمن جناب rezadignity و ديگر دوستان بي اعتقاد به روح و زندگي پس از مرگ من از شما ميخوام مطالب رو دنبال كنيد و اميدوارم ديگه از اين بحثها اينجا نشه در ضمن من وظيفه خودم را انجام ميدم و ديگه برام مهم نيست كي حرفهام رو باور كنه كي اونها رو تكذيب كنه كساني كه وجود روح و بقاي زندگي پس از مرگ را دروغ ميدانند از جمله كساني هستند كه بعد از مرگ مجبورند مدت زيادي سرگردان باشند تا به حقايق وجودي خود پي ببرند زيرا اينان هيچ چيزي در مورد وجود اصليشان در زندگي نميدانستند .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
از ايشان سوال شد آيا منظور شما اينست كه در جهانهاي روحي زندگي نميكنيد و بخاطر مراقبت و نگهباني از شخصي كه به شما واگذار شده هميشه در زمين هستيد ؟

خير چنين نيست زندگاني روحي با زندگي افراد بشر در زمان حيات اختلاف زيادي دارد . يعني زمان و مكان از نظر ارواح معني و مفهومي ندارد و در هر لحظه از زمان قادرند ميليونها كليومتر را بپيمايند شما براي درك بيشتر بايد بدانيد همانطوريكه رشته هاي حيات در زمان زندگاني بين جسم و روح در ارتباط است رشته هاي حيات روحي هم بين ما و روح شخصي كه به ما سپرده اند برقرار است . يعني همانطوريكه شب در خواب روح از جسم فاصله بسيار زيادي گرفته در اثر كوچكترين حركت و يا سر و صدا با ارتعاش اين رشته ها فوراً روح به جسم باز ميگردد و شما بيدار ميشويد . درست همين حالت نيز بين ما و روح شخص برقرار است و در اثر كوچكترين تحريك و يا نياز و يا خواسته اي با ارتعاش در آمدن اين رشته ها مثلاً من كه روح نگهبان پسرم هستم از ماجرا و نياز او مطلع شده و بسرغش خواهم شتافت و براي رسيدن به او زمان نياز نيست يعني با اولين فركانس مغزي كه انعكاس آن به رشته هاي پيوند روحي من اثر ميگذراند خود را به محلي كه او در آنجا هست مي رسانم.

درباره محيط آنجا چنين گفتند :

جهاني كه اولين بار به انجا قدم گذاشتم درست مانند كره زمين بود ولي به مراتب زيباتر بود، در آنجا ساختمان و خيابان و درخت و گل داشت ، ميتوانم به شما بگويم كه تمام زيباييهاي زمين در هر نقطه اي در آن مكان وجود داشت ، زمين آنجا از شن بسيار نرم و لطيفي بود كه نور و رنگ خاصي داشتند ، درختان سربزي و رنگ بخصوصي داشتند كه نظير آنرا در زمين نديده بودم ، آنجا آب هم وجود داشت كه به مراتب زيباتر و گواراتر از آبي بود كه در زمين وجود دارد ، و ميتوانم بگيم هر چيزي كه در زمين هست در آنجا هم بود ولي زيباتر و بهتر ، در آنجا ما پس از آموزشهاي خاصي توانستيم از طريق قدرت ذهن بر ماده هر چيزي را براي خود ايجاد كنيم ، آنجا ارواح منازل خود را آنطور كه دوست دارند توسط ذهنشان ايجاد ميكنند و توسط ذهنشان ميتوانند بر مواد فرمانروايي كنند . در آنجا لطف خداوند شامل حال همه ما هست و همه در انجا از كليه نعمات خداوندي برخوردار هستند در آن نقطه آموزشهاي لازم را براي استفاده از حالت تجسدي به ما دادند و ما ميتوانستيم از هر دو حالت تجسدي و غير تجسدي استفاده كنيم مثلاً ميتوانستيم حالت تجسدي به خود بگيريم و داخل بركه هاي زيبايي كه در آنجا وجود دارد شنا كنيم و بدنمان نيز خيس شود و يا اينكه از حالت غير تجسديمان استفاده كنيم و از هرچيزي عبور كنيم بدون اينكه ماده بر رويمان تأثير داشته باشد....

ادامه دارد ....

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در این موارد که صاحب تاپیک اجازه بحث رو نمیده میشه کنار تاپیک اصلی که به مطلب پرداخته میشه یک تاپیک دیگه کنارش باز بشه برای بحث در مورد موضوع تاپیک توی فروم گفتمان معمولا همین کار رو میکردند. مثلا یک تاپیک بود حمله اسکندر و فقط مطلب نوشته میشد یک تاپیک هم بود بحث در مورد تاییک حمله اسکندر. در این مورد هم خوبه یک تاپیک به اسم بحث در مورد تاپیک روش تماس با ارواح درست بشه

بالا