برگزیده های پرشین تولز

ازدواج فاميلي به شرط مثبت بودن آزمايش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
سلام رفقا

مي گم نظرتون در باره ازدواج فاميلي چيه ؟
البته به شرط اينكه آزمايشات ‍ژنتيكي موردي را نشون نده

چون اينجوري هم دختره را خوب مي شناسي + توي فاميل اخلاق ها نزديك ترن + جيك و پوك دختره دستته + ديگه لازم نيست ترس از چه جور آدمي بودن طرف اذيتت كنه + و . . .

چون مي دونيد چرا مي گم ؟ قديم تر ها ( نه خيلي قديم منظور همين نسل قبل ) با ازدواج فاميلي خيلي خوش بخت تر و مهروبن تر بودن
الان زندگي هاي مشترك خيلي طلاق بازار شده اونايي هم كه طلاق نگرفتن همش غر مي زنن به جون هم
خوب ما مجردا مي ترسيم بريم جلو با اين اوضاع :D

كلا نظرتون چيه ؟:D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
خوب ببین، توی یه همچین شرایطی هیچ منع علمی مهم شناخته شده ای برای یه همچین ازدواجی وجود نداره.

مساله دیگه اینه که به طور کلی در یه همچین ازدواجی، هر چند از طرفی صفات منفی (مثلا ژن های مربوط به یک بیماری) ممکنه تقویت بشن، ولی از طرف دیگه ژن های مثبت موجود در یک فامیل هم ممکنه به همدیگه بخورند و تقویت بشن (مثلا قد بلند یا هوش بالاتر).

در کل موردتون رو کاملا بررسی کنید، و اگر معیارهای مهم برای شما رو داره، نگران مسائل دیگه نباشید. :)

امیدوارم موفق و خوشبخت باشید.

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
بنده به شخصه دخترای فامیل برام به چشم خواهر هستن و اصلا چیزی به نام ازدواج فامیلی رو نمیتونم باور کنم.
بازم از نظرای دیگش هم ریسک داره

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
خوبه
نود درصد ازدواج فامیلهای ما فاميلي ِ همه هم سالم هستیم.
البته فقط پسر عمو دختر عمو و اینجور چیزها نیست مثلن دختر خاله پسر عمه یک نفر با پسر خاله پسر عموی اون یکی ازدواج میکنه که اتفاقن فامیلیهاشون یکی
دو نفر ممکنه چند جور با هم فامیل بشن واسه همین وقتی عروسی یک نفر باشه یک ارتش رو باید دعوت کنی.
اون ده درصدی که ازدواج فامیلی نکردن هم مشکل دارن یا طلاق گرفتن یا در آستانه طلاق گرفتنن خیلی کم ازدواجهای موفق اتفاق افتاده.
بعضی ازدواجها بوده که نتیجه آزمایش هم مثبت بوده ولی باز مشکلی پیش نیومده یعنی بچه ها سالم به دنیا اومدن

Last edited:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
توی فامیل ما یه پسره با دختر غریبه ازدواج کرد بعد طلاق گرفت. بعدش رفت با دختر عموی خودش ازدواج کرد و الان چند ساله زندگی خوبی دارن.

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
خوبه
نود درصد ازدواج فامیلهای ما فاميلي ِ همه هم سالم هستیم.
البته فقط پسر عمو دختر عمو و اینجور چیزها نیست مثلن دختر خاله پسر عمه یک نفر با پسر خاله پسر عموی اون یکی ازدواج میکنه که اتفاقن فامیلیهاشون یکی
دو نفر ممکنه چند جور با هم فامیل بشن واسه همین وقتی عروسی یک نفر باشه یک ارتش رو باید دعوت کنی.
اون ده درصدی که ازدواج فامیلی نکردن هم مشکل دارن یا طلاق گرفتن یا در آستانه طلاق گرفتنن خیلی کم ازدواجهای موفق اتفاق افتاده.
بعضی ازدواجها بوده که نتیجه آزمایش هم مثبت بوده ولی باز مشکلی پیش نیومده یعنی بچه ها سالم به دنیا اومدن

منم دقيقا يه همچين چيزايي ديدم كه اين مسئله فكرم را مشغول كرد

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
بنده به شخصه دخترای فامیل برام به چشم خواهر هستن و اصلا چیزی به نام ازدواج فامیلی رو نمیتونم باور کنم.

منم همین حس رو دارم

مي دونم چي مي گين ولي دقيق تر فكر كنيد مي بينيد واقعا اين طور نيست
شما عين خواهر مي تونيد با اون ها حرف بزنيد گاها
عين خواهر دلتون براي بيماري هاشون مي سوزه
عين خواهر دلتون براي شاديهاشون شاد مي شه
و اين ها چيزايي هست كه فكر مي كنيد آره عين خواهرتون هستن ولي از اون لحاظ . . . عميق كه بشيد مي بينيد نه كلي با خواهر فرق دارن:blush::blush:

حالا كسي را سراغ داريد براتون آسين بزنيم بالا

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

منم همین حس رو دارم

اتفاقاً فاميل بسيار بستر امنی برای خرابکاری ميباشد!!!
تو فاميل من خال های همه رو بلدم!!!

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
اگه پسر عموها و پسر خاله های شخص مورد نظر بی بخار هستن يا اين مسايل اهميتی نداره واست بهترين هست
ولی حساب طلاق تو فاميل رو هم بکن هميشه با طرف چشم تو چشم هستی
يا مثلاً طلاق ميگيری دوباره ازدواج ميکنی يه جا دعوت ميشی به زنت ميگی اون اوليش بود

Mari.Achi

Registered User
لایک‌ها
48
نظر خاصی ندارم فقط یاد اون جک قدیمی افتادم که میگه:یارو به بچش میگه باباجون سعی کن با فامیل ازدواج کنی تو خانواده ی ما همه

با فامیلشون ازدواج کردن خوشبخت شدن.مثلا عموت با زن عموت ازدواج کرده.یا عمت با شوهر عمت.منم که با مامانت ازدواج کردم:دی

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
کلا هرچی شناخت آدم از طرف مقابلش بیشتر باشه ازدواج موفقتره. برای همین ازدواجهای فامیلی و آشنایان مثل همسایه ها همکارها و دوستان نزدیک کارشون کمتر به طلاق میکشه.

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
ما که تو فامیلهای درجه یکمون دخترا همه یا ازدواج کردن یا سنشون بالاست شانسم نداریم

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
سلام رفقا

مي گم نظرتون در باره ازدواج فاميلي چيه ؟
البته به شرط اينكه آزمايشات ‍ژنتيكي موردي را نشون نده

چون اينجوري هم دختره را خوب مي شناسي + توي فاميل اخلاق ها نزديك ترن + جيك و پوك دختره دستته + ديگه لازم نيست ترس از چه جور آدمي بودن طرف اذيتت كنه + و . . .

چون مي دونيد چرا مي گم ؟ قديم تر ها ( نه خيلي قديم منظور همين نسل قبل ) با ازدواج فاميلي خيلي خوش بخت تر و مهروبن تر بودن
الان زندگي هاي مشترك خيلي طلاق بازار شده اونايي هم كه طلاق نگرفتن همش غر مي زنن به جون هم
خوب ما مجردا مي ترسيم بريم جلو با اين اوضاع

كلا نظرتون چيه ؟
ای بابا ، کسی بخواد غلطی بکنه فامیل غیر فامیل نداره !
یه خوبی هایی یه بدی هایی داره
فرض کن رفتی دختر داییت رو گرفتی ، وقتی می رید مهمونی خونه پدر زنت :D انگار نه انگار !
ولی غریبه باشی کلی تحویلت می گیرند و ... ! آدم دست پا چلفتی هم بوده باشی کسی نمی شناسه و می تونی کلی خالی ببندی :D !
کلا من هم به فامیل به چشم خواهری نگاه می کنم ( البته کسی هم هم سن خودم ندارم و همه رفتند پی زندگیشون )

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
از این نظر که شناخت هست نسبتا خوبه ولی اگه کار به طلاق بکشه کلی از فامیل با هم درگیر میشن

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
ازدواج فامیلی یا خیلی خیلی خوبه یا خیلی خیلی بد حد وسط نداره حالا تصمیم با خودتونه.

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
کلا هرچی شناخت آدم از طرف مقابلش بیشتر باشه ازدواج موفقتره. برای همین ازدواجهای فامیلی و آشنایان مثل همسایه ها همکارها و دوستان نزدیک کارشون کمتر به طلاق میکشه.

اولا که به نظرم زن باید هفت پشت غریبه باشه

دوما اینو قبول ندارم بعضی ها تو شهرای مختلف آشنا میشن ازدواج خوبی دارن و بعضی ها فامیل و همسایه هستن و مشکل دارن
در کل آدم خوب و بد همه جا هست ربطی هم به دور و نزدیک بودن نداره
اخلاق و رفتار هم چیزی نیس که با رابطه فامیلی یا چند سال ارتباط بشه فهمید به نظرم شانسیه چون هیچکس نمیدونه این دختر خاله مهربون و دوست داشتنی من آیا با شوهرش هم همینقدر خوب و دوست داشتنی خواهد بود یا بدخلقی هاش و هزار اخلاق بدش روانیش میکنه:دی

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
اولا که به نظرم زن باید هفت پشت غریبه باشه

دوما اینو قبول ندارم بعضی ها تو شهرای مختلف آشنا میشن ازدواج خوبی دارن و بعضی ها فامیل و همسایه هستن و مشکل دارن
در کل آدم خوب و بد همه جا هست ربطی هم به دور و نزدیک بودن نداره
اخلاق و رفتار هم چیزی نیس که با رابطه فامیلی یا چند سال ارتباط بشه فهمید به نظرم شانسیه چون هیچکس نمیدونه این دختر خاله مهربون و دوست داشتنی من آیا با شوهرش هم همینقدر خوب و دوست داشتنی خواهد بود یا بدخلقی هاش و هزار اخلاق بدش روانیش میکنه:دی

:blink:

پسر خوب اتفاقا تنها راه شناخت اخلاق اطرافيانت داشتن رابطه هست
حالا رابطه فاميلي وحشتناك عاليه / چرا ؟ چون مثلا دختر دايي تو مي تونه 18 سال تمام جلوي تو اداي يك دختر مودب را در بياره ؟ قطعا نمي تونه پس همه اخلاق طرف مياد دستت

اين حرفت نشون داد هنوز جونوي پسرم:D خواستي زن بگيري تنها نري ها چون سرت كلاه مي ره بيا كمكت كنيم اينجا يه پا مشاور ريخته همه هم رايگان :D

بالا