برگزیده های پرشین تولز

ازدواج فاميلي به شرط مثبت بودن آزمايش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
اگه آزمایش ها مثبت باشه که دیگه مشکلی نداره داره ؟
یا در صورت مثبت بودن هم باز هم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟
یک نظرسنجی هم بزارید بد نیست ببینیم چی به چیه ؟

بله، در صورت مثبت بودن آزمایش هم احتمال وجود مشکل هست.

با تشکر از دوست خوبمون آقا مصطفی به خاطر 2 پست مفیدش در این تاپیک.

اما بد نیست یه تاریخچه کوچیکی از ازدواج فامیلی براتون بگم و بعدش نظر خودم

در زمان قبل از اسلام در قبایل عرب، به دلیل اینکه عربها میخواستن ثروت از قبیله بیرون نره، با هم ازدواج میکردن و در واقع تمام قبیله فامیل بودند که متاسفانه این رسم غلط بعد از اسلام همچنان پا برجا ماند.

در دنیای امروز اکثر کشورها ازدواج فامیلی رو بد و ناشایست میدونند بخصوص هندو ها که اگر حتی اگر فامیل دور هم باشند با هم ازدواج نمیکنند.
در اروپا و آمریکا هم نفرت عجیبی از این کار دارند. حتی یه بنده خدایی در یه جمعی در آمریکا این مسئله رو عنوان کرده بود " و یکی از اون آمریکایی ها که در جمع حضور داشت با یه حالت بدی گفته بود " با دختر عموت چطوری میتونی بخوابی؟"
به نظر منم فامیل ها بخصوص فامیلهای نزدیک با یکدیگر هم خونند و ازدواج فامیلی کار درستی نیست.

با احترام به تمام اونایی که با فامیلشون ازدواج کردند.

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
ازدواج فرمودن ما قبلاً عشق خودمون رو ابراز کرديم

رفتيم
شما قراره دوره کشيشی برين همه رو به چش خواهر ميبينيد؟
مبارکه اقا مبارکه

به پای هم پیر شید انشالله

اقا من دگرگون شدم اما هرچی فکر کردم دیدم یکمی از وقتش گذشته هرچی دختر تو فامیل هم سن و سال ما بود ازدواج کرد

شانس نداریم که !

قربانت / حجت

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اگه آزمایش ها مثبت باشه که دیگه مشکلی نداره داره ؟
یا در صورت مثبت بودن هم باز هم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟
یک نظرسنجی هم بزارید بد نیست ببینیم چی به چیه ؟

این ازمایش ها فقط چند تا بیماری شایع مثل تالاسمی و سلول های خونی داسی شکل و هموفیلی و اینا رو میسنجه.
صدها بیماری ژنتیکی هس که نتها بعد از تولد نوزاد و یه سری سالها بعد مشخص میشه.

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
نميشه يك نظر سنجي به اين تاپيك اضافه كنيم ؟
بهتره به مدير بگيم

آقا يكدوم كه بهتر بلديد يه نظر سنجي جامعه در اين باره طرح كنه و بده به يك مديرا تا به اين تاپيك اضافه كنيم و همه از نوع بياييم نظر سنجي شركت كنيم

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
بله، در صورت مثبت بودن آزمایش هم احتمال وجود مشکل هست.

با تشکر از دوست خوبمون آقا مصطفی به خاطر 2 پست مفیدش در این تاپیک.

اما بد نیست یه تاریخچه کوچیکی از ازدواج فامیلی براتون بگم و بعدش نظر خودم

در زمان قبل از اسلام در قبایل عرب، به دلیل اینکه عربها میخواستن ثروت از قبیله بیرون نره، با هم ازدواج میکردن و در واقع تمام قبیله فامیل بودند که متاسفانه این رسم غلط بعد از اسلام همچنان پا برجا ماند.

در دنیای امروز اکثر کشورها ازدواج فامیلی رو بد و ناشایست میدونند بخصوص هندو ها که اگر حتی اگر فامیل دور هم باشند با هم ازدواج نمیکنند.
در اروپا و آمریکا هم نفرت عجیبی از این کار دارند. حتی یه بنده خدایی در یه جمعی در آمریکا این مسئله رو عنوان کرده بود " و یکی از اون آمریکایی ها که در جمع حضور داشت با یه حالت بدی گفته بود " با دختر عموت چطوری میتونی بخوابی؟"
به نظر منم فامیل ها بخصوص فامیلهای نزدیک با یکدیگر هم خونند و ازدواج فامیلی کار درستی نیست.

با احترام به تمام اونایی که با فامیلشون ازدواج کردند.

خوب شد اینو گفتی
تو اروپا و آمریکا که خیلی ناجور میشه اگه دور و بریای خارجی بدونن طرف با فامیلش ازدواج کرده
واسه اونا که اصلا تو ذهنشون نمیگنجه :happy:
کسی این کار رو کرد و زد رفت نره به این و اون بگه/../مسخرش کنن :D

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
من تمام دخترا رو به چشم خواهری میبینم ...
تکلیفم چیه؟
تکلیفت روشنه
تا وقتی نتونی یه دید درست از زن پیدا کنی هیچ وقت ازدواج نکن
در مورد ازدواج فامیلی:
به نظر من اون جاییش که شناخت بیشتری از هم دارن خیلی خوبه
ولی اگه خدایی نکرده تو زندگی یه دعوای ساده بشه که معمولا میشه و تو این دوره زمونه عمرا اگه کار به فحش و فحش کاری به پدر و مادر همدیگه نرسه یه جنگ عظیم تو فامیل بر پا میشه
فکر کن مثلا دو تا برادرزاده با هم ازدواج کنن
تو دعوا همین جوری مرده یه چیزی از دهنش در بیاد بگه بابات با اون بچه تربیت کردنش!
بعدا یادش می افته که بابای زنش عموش بوده
بعد خانمه میره پیش مامانش (زن عموی مرد)(زن عمو ها همیشه بدجنس هستند)
میگه شوهرم به بابام فلان چیز رو گفت
اینجاست که اگه فامیل نباشن معمولا مادره تو زندگی دخترش دخالت نمیکنه
اما اگه فامیل باشن و مثلا دو تا جاری قبلا با هم یه بحث داشتن و سالهاست که تموم شده دوباره سر اون بحث باز میشه و جنگ عظیمی تو فامیل بر پا میشه
حالا این نظر من بود
نمیدونم چقدر درست میگم

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
خوب شد اینو گفتی
تو اروپا و آمریکا که خیلی ناجور میشه اگه دور و بریای خارجی بدونن طرف با فامیلش ازدواج کرده
واسه اونا که اصلا تو ذهنشون نمیگنجه :happy:
کسی این کار رو کرد و زد رفت نره به این و اون بگه/../مسخرش کنن :D

ميشه منظورتون را توضيح بديد ؟
چون مثلا افراد فلان كشور يك امري را مسخره مي دانند افراد اون كشور بايد قيد اون كار را بزنند ؟ ( چقدر جملم اون داشت :D )

آره منظورت اين بود داداش ؟

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
تو بعضی از آیین ها و فرهنگ ها دختر خاله و دختر عمه و ... هم جزو محارم به حساب میاد و ازدواج باهاشون ممنوعه

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
به قول یه نفر با اون که فامیلی ! برو با یکی دیگه فامیل شو ! :دی

آره فقط بدیش اینه که هم تو عروسی خودمون و هم بچه هامون تعداد فامیل ها زیاد میشه و خرج عروسی می ره بالا اینم از دیدگاه اصفهانیش :دی

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ازدواج فامیلی آری یا خیر
خوب جواب معلومه خیر
حالا بزارید یه داستان تعریف کنم من هم بچه بودم در تصورات خودم فکر میکردم عاشق دختر عمه هستم خلاصه در عین واحد که روابط با دختر عمه میزون بود بیشتر دخترای محل رو هم یه دستمالی میکردم خلاصه اینکه یه روزی موقعیت جور شد با دختر عمه تنها شدم هرچی به وجدانم رجوع کردم نتونستم قبول کنم که کاری باهاش داشته باشم نتیجه اخلاقی این قضیه اینه که من دوستش داشتم ولی بیشتر به چشم یک ناموس و خودم نمیدونستم خلاصه اینکه درسته حرفم کمی باز و چه بسا س ک س ی بود ولی خوب فامیل همیشه این شکلی میشه ولی با غریبه راحت تر هستی خلاصه از ما گفتن بود

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
ازدواج فامیلی آری یا خیر
خوب جواب معلومه خیر
حالا بزارید یه داستان تعریف کنم من هم بچه بودم در تصورات خودم فکر میکردم عاشق دختر عمه هستم خلاصه در عین واحد که روابط با دختر عمه میزون بود بیشتر دخترای محل رو هم یه دستمالی میکردم خلاصه اینکه یه روزی موقعیت جور شد با دختر عمه تنها شدم هرچی به وجدانم رجوع کردم نتونستم قبول کنم که کاری باهاش داشته باشم نتیجه اخلاقی این قضیه اینه که من دوستش داشتم ولی بیشتر به چشم یک ناموس و خودم نمیدونستم خلاصه اینکه درسته حرفم کمی باز و چه بسا س ک س ی بود ولی خوب فامیل همیشه این شکلی میشه ولی با غریبه راحت تر هستی خلاصه از ما گفتن بود

اشتباه بزرگی مرتکب شدی

اولا که اصلا نباید سمته دخترای فامیل رفت

بعدش حالا که رفتی تا تهش برو ولی برگرد
03236IMMgrin.gif

بالا