برگزیده های پرشین تولز

از اسنپ و اسنپ فود سفارش ندین !

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
اصلی ترین دلیلش نبود قانون درباره ی خدمات فضای مجازی در کشور هست یعنی در خودتم بزاری قانونی وجود نداره که بخواد با اینا مقابله کنه
من تو این 2..3 ماه حداقل سی تا سفارش از اسنپ فود داشتم، دستتون به هیچ جا بند نیست جز بند کفتشون !
شما می خوای سریع بدست برسه بعد طرف اومده از شمال شهر تا جنوب رو تحت پوشش خودش گذاشته ! این وسط بخاطر سرعت سریع نرم افزار که عاری از هرگونه باگ هست و سرور های قوی داره دور ترین رستوران رو در رده ی سریع ترین ارسال قرار میده ! زود ارسال میکنه ولی فاصله رسیدن بیش از یک ساعته ;) این وسط یکی دو تا از مخلفات رو اصلا نمیفرسته..یادش میره
تقریبا از 10 تا رستوران 9تاش این مدلیه و هیچ قانونی نیست که بشه ازش استفاده کرد چرا که عملا قانونی درباره ی خدمات فضای مجازی وجود نداره

street design

Registered User
لایک‌ها
555
بهتر بود تیتر مناسب تری استفاده میکردی .. خوب نیست ادم بیاد و کسب و کارهای دیگ رو زیر سوال ببره و تبلیغ منفی براش بکنه ... شما خودتو بزار جای ادمین اون کسب و کار ...
و در مورد بد بودن یا خوب بودن اسنپ فود قطعا هر سیستمی که اینقدر وسیع میشه بدی ها و خوبی های خودش رو خواهد داشت ... شما کلی نکته منفی گفتی ولی من نکته های مثبت هم زیاد دیدم توش ...

در کل هیچ چیزی بی عیب و ایراد نمیتونه باشه ...

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
جای ادمین بودم چهارتا قانون درست براش میزاشتم ،نه اینکه چنجه سفارش بدی برات جوجه بیارن ;) نوشابه سفارش بدی نیارن،سیصد هزار سفارش دادم جلو مهمونا آبروم رفت،نوشته خوراک فلان با نان،یک دونه نان نفرستاده بود،با تاخیر یک ساعت و نیمه بیارن چه جای دفاعی باقی مونده؟قانون اسنپ قانون به شخمم هست،مالکشم که خارجیه..........................................
یکی هم یک ربع گذشته سفارش کنسل کرده دایورت کرده پشتیبانی میگه جایگزین کنم ؟ میگم بله همشو جایگزین کنه بعد دونه دونه سوال میپرسه جایگزین میکنه اونوقت فقط خود غذا رو آوردن بقیه رو نیاورده !!! پولم که پس نمیده میزنه حساب اسنپتو شارژ میکنه چه بیزنسی از این بهتر ؟کلش سوده زیان دهی نداره چون عملکرد رستوران به شخماش گرفته، چه مردمی از مردم ایران بی خاصیت تر که میدونن صداشونم دیگه در نمیاد هر کاری دوست دارن انجام میدن

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,813
شکایت و اعتراض داشته باشی
کد تخفیف میده، گاهی پول مستردد میکنه... ;)... :D

امتحان شده

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
شکایت و اعتراض داشته باشی
کد تخفیف میده، گاهی پول مستردد میکنه... ;)... :D

امتحان شده
کجا باید شکایت کرد؟پشتیبانی آنلاینش که فرقی با گوسفند نداره
فقط یه بار تو بخش پیگیری عکس فرستادم ببینه پول چی گرفته چی فرستاده که پولشو زدن تو حساب اسنپم تو کارت نمیریزن که ضرر نکنن

Last edited:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,813
کجا باید شکایت کرد؟پشتیبانی آنلاینش که فرقی با گوسفند نداره
فقط یه بار تو بخش پیگیری عکس فرستادم گفت پول چی گرفته چی فرستاده که پولشو زدن تو حساب اسنپم تو کارت نمیریزن که ضرر نکنن
چند بار در اون قسمت نظر بدی درباره سفارشت
اعتراض کردم

خودشون تماس گرفتن،شاید حالا کارشون بزرگ شده، خدماتشون تغییر کرده باشه

سه باره کد تخفیف گرفتم ( یکیش برای تاخیر پیک خود اسنپ فود بود... :D)
یک بار پول برگردونن به کیف پول( رستوران حذف کردن از برنامه اشون)

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
همین الان خودشون تماس گرفتن گفتم متاسفم واسه شما و مجموعتون تاخیر بیش از دو ساعت،تازه زدم بر اساس سریع ترین زمان ارسال
طرف از شمال تا جنوب شهر رو زد تحت پوشش !!! یعنی من الان رستوران بزنم میتونم تهران-کرج و وتیکان ایران رو تحت پوشش قرار بدم؟ حالا با تاخیر دو سه ساعته ؟هزینه ی پیک هم میگیرم راحت
یه ده روزی بود سفارش نداده بودم که از خجالتم درومدن،فقط تجربه ی اسنپ تاکسی نداشتم که اونم نخواهم گرفت با این وضعیت،یکی دو تا خبر خوندم دختر مردم رو بردن ترتیبشو دادن....
تو مملکت ما کلا فضای مجازی ول شده به امون خدا وزیر سیمکش اینستا داره،وزرات گایجه توئیتر اینا تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
متوجه نمیشم چرا از مغازه های دور و ور خودتون نمیخرید اخه؟
چرا باسن اینا رو گنده میکنید؟
بابا تمام پیتزا و کبابیا الان پیک دارن خب زنگ بزنید مستقیم مگه چقدر تخفیف میده اون بی صاحاب؟

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
تازه اومدم اینجا ...همینکار رو میکنم...اسنپ هیچی نگیرید که یا بدستتون نمیرسه یا سفارش رو نصفه میارن..فقط لیست سفارشی ها رو بزارم اینجا پشماتون فر میخوره......جاهای متخلف که امتیاز بهتر دارن هم سفارش دادم ولی کار همشون افتضاحه

AMIR beIN SPORTS

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
2,511
بخش اسنپ فود رو اطلاعی ندارم،،،،،،ولی بخش اسنپ مارکتش خیلی خیلی عالی هست،،،،،و تا الان کوچکترین مشکلی نداشتم باهاش،،،سر موعد 90 درصد تحویل دادن سفارشات رو،،،،،،در کل اسنپ مارکت عالیه،،،،،تخفیف های ویژه داره برای سفارش اول،،،و ارسال رایگان

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,087
متوجه نمیشم چرا از مغازه های دور و ور خودتون نمیخرید اخه؟
چرا باسن اینا رو گنده میکنید؟
بابا تمام پیتزا و کبابیا الان پیک دارن خب زنگ بزنید مستقیم مگه چقدر تخفیف میده اون بی صاحاب؟
موافقم.
ولی شاید اطراف کیفیت خوبی نداشته باشه

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
فقط تجربه ی اسنپ تاکسی نداشتم که اونم نخواهم گرفت با این وضعیت،یکی دو تا خبر خوندم دختر مردم رو بردن ترتیبشو دادن....
تو مملکت ما کلا فضای مجازی ول شده به امون خدا وزیر سیمکش اینستا داره،وزرات گایجه توئیتر اینا تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست

خداوکیلی اینا چیه میگی
مگه طرف دیوانست وقتی این همه خانوم دنبال کسبو کار تو خیابون با قیمتای نزدیک به یه کرایه اسنپ بره دختر مردمو فلان کنه اونم وقتی اطلاعاتش تو اسنپ ثبت شده .
بعد یه سوال وقتی تو اسنپ اینقدر اوضاع افتضاحه تو تاکسیای معمولی چجوریه که اطلاعاتی از راننده نداری و شما ازش استفاده میکنی در حال حاضر ؟ اگه خاطره ای از تاکسیای معمولی داری خوشحال میشم برامون تعریف کنی .
راستی این یکی دوتا خبر در مورد ترتیب دختر مردمی که میگیو تو همون ایسنتاگرام نخوندی که وزیر وزرا توشن .

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
خداوکیلی اینا چیه میگی
مگه طرف دیوانست وقتی این همه خانوم دنبال کسبو کار تو خیابون با قیمتای نزدیک به یه کرایه اسنپ بره دختر مردمو فلان کنه اونم وقتی اطلاعاتش تو اسنپ ثبت شده .
بعد یه سوال وقتی تو اسنپ اینقدر اوضاع افتضاحه تو تاکسیای معمولی چجوریه که اطلاعاتی از راننده نداری و شما ازش استفاده میکنی در حال حاضر ؟ اگه خاطره ای از تاکسیای معمولی داری خوشحال میشم برامون تعریف کنی .
راستی این یکی دوتا خبر در مورد ترتیب دختر مردمی که میگیو تو همون ایسنتاگرام نخوندی که وزیر وزرا توشن .
بــیه

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
خداوکیلی اینا چیه میگی

سلام
اگه دقت کنید الان چند روزه تاپیکای تخریب اسنپ و اکالا و افق و ... جون گرفته و هر روزم توی قسمت آخرین نوشته ها میان،اینجور تاپیکا خیلی سریع هم بیننده و مشارکت کننده جذب میکنه
یک هفته دیگه ییهو میان میگن آقا تو یک هفته گذشته ما کلی اینا رو تخریب کردیم،شما هم فهمیدید که نباید از اینا خرید کنید؟
حالا بیاید از سوپر اپ اصغر آقا استفاده کنید،من یک ماهه دارم استفاده میکنم و از همه لحاظ راضی هستم،سوپر اپ اصغر آقا تحولی جدید در ارائه خدمات و وجنات ( مثلا :دی )

arshiixx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
من والا حداقل روزی 3 بار از اسنپ فود و بخش های مختلفش خرید دارم (غذا ، سوپرمارکت ، آرایشی بهداشتی ) همه ام بدون مشکل و سریع و عالی

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام
اگه دقت کنید الان چند روزه تاپیکای تخریب اسنپ و اکالا و افق و ... جون گرفته و هر روزم توی قسمت آخرین نوشته ها میان،اینجور تاپیکا خیلی سریع هم بیننده و مشارکت کننده جذب میکنه
یک هفته دیگه ییهو میان میگن آقا تو یک هفته گذشته ما کلی اینا رو تخریب کردیم،شما هم فهمیدید که نباید از اینا خرید کنید؟
حالا بیاید از سوپر اپ اصغر آقا استفاده کنید،من یک ماهه دارم استفاده میکنم و از همه لحاظ راضی هستم،سوپر اپ اصغر آقا تحولی جدید در ارائه خدمات و وجنات ( مثلا :دی )

درود
بله در جریانش هستم
یه دوست عزیز دیگه ای هم هست به اسم استاد ربیعی که سایتای دیوار و ایسام رو میکوبن
منم تو همه تاپیکای اینچنینی نظر میدم و دفاع میکنم از اون سایتایی که دارن به ناحق کوبیده میشن کاملا با دلیل و منطقی

مثل همینجا که گفتم اگر تو اسنپ که اطلاعات طرف ثبت میشه ترتیب دو نفرو دادن پس تو تاکسیای معمولی که اطلاعاتی از راننده نداری ترتیب چند نفرو دادن که استارتر عزیز جواب ندادن و حتی حاضر نشدن خاطره ای تعریف کنن از تاکسیای معمولی که سوار میشن .

البته یه لینک از YJC فرستادن که توش گفته راننده دختره رو مورد آزار جنسی کلامی قرار داده که باید به اون راننده اسنپ بگم خاک همه عالم بر سرت . واقعا افرادی مثل تو میخوان پا جای پای اسطوره هایی مثل خفاش شب بزارن ؟ شماها خفاش مستراب هم نیستین . با اینکاراتون فقط آبروی این محافظین و سلاطین امنیت تاکسیهای معمولی (خفاش شب) میبرید .

من فکر کنم تاکسیای معمولی خیلی امنیت بیشتری داشته باشه نسبت به تاکسیای اینترنتی طبق گفته استارتر چون تو سایت YJC هیچ خبری مبنی بر دادن ترتیب دختر مردم تو تاکسیای معمولی پیدا نکردم ولی تو اسنپ بود .

Mast forosh

Registered User
لایک‌ها
144
شهر ما چون کوچیکه کلا 2 خیابون اصلی داره :p
اسنپ فود سریع میاد
2 سوته :cool:

ولی دورچین نداشت مثلا , که بهشونم گفتم جواب دادن دورچین برا زمانیه که تو رستوران غذا بخورید
تحویلی که دورچین نداره چون تو دیس سرو نمیشه

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
آدمی که بخواد رو حرف این و اون حساب باز کنه و بر اساس اون حرف ها راجب چیزی نظر بده آدم ساده ای بیش نیست
عقلت باید به چشم خودت باشه نه دهن این و اون .
من چندین و چند ساله از اسنپ و اسنپ فود و ... استفاده میکنم و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم .
کسی مشکلی داره ؟ استفاده نکنه :| تمام شد و رفت .

واقعا این لوس بازیا چیه میاین تو قسمت کار و سرمایه تاپیک برای همچین چیزی باز میکنین :mad:

ناظران انجمن هم که هیچی , فقط اسمشون ناظره .

بالا