برگزیده های پرشین تولز

از اسپم خسته شدی؟ این رو امتحان کن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
تا حالا شده بخواید ایمیلتون رو توی وب سایت خودتون بگذارید ولی از دست سرازیر شدن هزاران اسپم منصرف شدید و برشداشتید؟ یا بصورت ناخوانا با تغییر @ به [at] و غیر بگذارید؟

خب، من حالا یه روش بسیار ساده ولی کار آمد به شما معرفی میکنم که هم بتونید ایمیلتون رو بگذارید و هم از شر اسپمها در امان باشید.

خیلی سادست، کافیه در کد زیر مقدار email_account_name و email_domain رو به ایمیل خودتون تغییر بدید و این کد رو دقیقا هر جایی که میخواید ایمیلتون گذاشته بشه، بگذارید! (فقط یادتون باشه که در تگ noscript هم متن رو به ایمیل خودتون تغییر بدید!
PHP:
<script language=javascript>var email_account_name="webmaster"; var email_domain="mywebsite.com"; 
document.write('<a href="mailto:'+email_account_name+'@'+email_domain+'">');
document.write(email_account_name+'@'+email_domain+'</a>');</script>
<noscript><u>webmaster [at] mywebsite [dot] com</u></noscript>
اکثر اسپم ها نتیجه جستجوی روباتها و اسپایدرهایی هستن که میان و ایمیلها رو از صفحات وب جمع میکنن، بطور قطع میشه گفت، این روبات ها (حداقل اکثر اونها) توانایی تفسیر اسکریپت ها رو ندارن، اونها فقط دنبال ایمیلها در متون خام میگردن. با این ترفند، ما ایمیل رو به چند قسمت تقسیم میکنیم و دیگه اینگونه روباتها توانایی تفسیرشون رو ندارن. در واقع در متن خام اچ تی ام ال، چیزی شبیه به یک ایمیل پیدا نخواهند کرد!

خب، نظرتون چیه؟
این ایده 100% برای خودمه و من خودم هم ازش نتیجه خوبی گرفتم.
موفق باشید، ;)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از Dj--Aligator :
ايول چه جالب دستت درد نكنه!!ولي همون at راحت تر بود!!
متشکر،
ولی این مشکل ناخوانی ات رو نخواهد داشت. ;)
البته اگر توجه کنی برای ساپورت مرورگرایی که جاوا اسکریپت ندارن، از همون روش ات استفاده کردم. :happy:

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
به نقل از balabala :
متشکر،
ولی این مشکل ناخوانی ات رو نخواهد داشت. ;)
البته اگر توجه کنی برای ساپورت مرورگرایی که جاوا اسکریپت ندارن، از همون روش ات استفاده کردم. :happy:
آره درست ميگي!! من توجه نكرده بودم!!

بالا