برگزیده های پرشین تولز

از اين ساعت هاي xonix چي ميدونين؟

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
اقا من ميخام يه دونه از اين ساعت ها كه كول ديسك و ام پي تري پلير هم هست بخرم . كسي مشخصات داره ؟ باطريش تموم نميشه؟

شارژ ميشه ؟

خراب كه نميشه زود ؟

ديگه هرچي ميدونين بگين . راستي قيمتا چه جوريه؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
والا اینا هی قیمت و تخفیف ویژه می ذارن آخرش تا مهر بود اما کردن کلا برای پاییز! الان هم اگر مانیتور LG LCD یا کامپیوترهای مادیران رو بخری مجانی روش می دن. والا دو مدلی که تبلیغشو می نه من تحقیق کردم یکی ظرفیت بالاتری داره و ارزونتره چون صرفا یه Cool Disk هست اما اون یکی مدل که گرونتره ظرفیتش کمتره اما MP3 Player هم هست. شرمنده اطلاعات بیشتری نداشتم.

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
والا اینا هی قیمت و تخفیف ویژه می ذارن آخرش تا مهر بود اما کردن کلا برای پاییز! الان هم اگر مانیتور LG LCD یا کامپیوترهای مادیران رو بخری مجانی روش می دن. والا دو مدلی که تبلیغشو می نه من تحقیق کردم یکی ظرفیت بالاتری داره و ارزونتره چون صرفا یه Cool Disk هست اما اون یکی مدل که گرونتره ظرفیتش کمتره اما MP3 Player هم هست. شرمنده اطلاعات بیشتری نداشتم.

ممنون . منم يه تحقيق زدم . >>

Mp3 Player . 128MB
120000 toman
باطري قابل سارژ توسط USB
صداي بسيار قوي

ولي حالا يه سوال ديگه . شماره اون نمايندگيشو نداري؟ يه زنگي بهشون بزنم ؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز اين ساعتهاي Xonix ( به قول خودشون زانيكس ) رو شركت تاك وارد مي كنه و 18 ماه هم گارانتي مي ده . مادربردهاي DFI رو نيز الان اينها ميارن . همونطور كه گفتي باطري هاشون قابل شارژه و mp3 player, voice recorder , cool disk هم هستن . قيمت 64 مگابايتش 80 هزارتومان و قيمت 128 مگابايتش 110 هزارتومان و قيمت 256 مگابايتش 130 هزارتومان. و گفت الان فقط 128 رو موجود داره ( 256 گفت در گمركه ) اين هم تلفن و آدرسش :
ميدان جمهوري ساختمان 790 تلفن : 6432849 و 6426029 در ماه رمضان گفت تا ساعت 16:30 هستن . مسوول فروش اينها هم خانم اسماعيلي است . دادش اگه خواستي زنگ بزن آدم بسيار خوش برخورد و با حوصله اي است ، كفت خواستي بيا شركت از نزديك هم تست بكن .
0mp001.gif

مشخصاتش : USB2 , با قابليت گرفتن Password , دو باطري داره يكي براي ساعت و يكي براي mp3 , در ضمن wma هم پخش مي كنه ، جداي از اينكه توسط كامپيوتر شارژ مي شه شارژ معمولي رو نيز ميشه از خود شركت تهيه كرد كه قيمتش حدود 7 تا 8 هزار تومانه ، روي 256 مگا بايت هم 16 ساعت record مي كنه .
فقط هم همين مدل MP رو دارن و رنگش هم همونطور كه مشخصه مشكي است و هيچ رنگ و مدل ديگه اي ندارن :
http://www.xonixwatch.com/en/products/show_color.asp?modelID=MP&IllustratedId=F015
اين هم يك review نه چندان تخصصي ، ولي بدرد بخور
http://www.advancedmp3players.co.uk/shop/product_reviews_info.php?products_id=349&reviews_id=1046

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از SherlockHolmes :
قيمتش اومده پايينا !!كسي خبر داره؟
اگه خوبه كه ارزش داره!128 مگش شده 70 تومن
من از كيفيت پخش موسيقي اش كاملا راضي ام ، بنظرم نسبت به creative كه داشتم چيزي كم نداره . فقط چند نكته رو مد نظر داشته باش :
1- از لحاظ امكانات يك ساعت هيچ چيزه خاصي نداره ( هر كي قيافه ساعت رو ، روي دستت ببينه ، فكر مي كنه الان آبميوه هم مي گيره ، جون ظاهر خفني داره ) نه Alarm Clock داره و نه حتي تقويم . از لحاظ امكانات ساعت كاملا basic
2- امكانات mp3 player اش خوبه ، هم اكولايزر داره ، مد پخش random و...
3-همونطور كه از ظاهرش پيدا ست ، هيچ صفحه نمايشي نداره ، يعني شما نمي توني ببيني كه الان در كدوم فولدر و يا روي چه آهنگي هستي .
4- وزن ساعت 100 گرمه ، بايد حتما از نزديك روي دستت ببندي و ببيني اين وزن برات قابل تحمل هست يا نه
5- سيم پورت USB‌ كه روي ساعت تعبيه شده ، نسبتا حساسه و بايد با احتياط و دقت مورد استفاده قرار بگيره .وگرنه ممكن سريع خراب بشه ( البته قابل تعويض و تعميره )
6- قيمت اين ساعت هم اندازه يك mp3 player خوب مثل creative است و شما با اين مبلغ براحتي مي توني يه مدل creative با امكانات بيشتر بخري (تمام mp3 player ها موج fm رو هم مي گيرن ، ولي اين ساعت نداره )

براي همين قبل از خريد خوب دقت كن ، كه مصرفت چيه و چه فاكتوري برات مهم تره . بنظر من اين ساعت ارزش پول دادن و خريدن رو داره ، البته براي كسي كه به يه همچين چيزي نياز داشته باشه .
براي خود من اينكه راحت بتونم همه جا ببرم و تويه جيبم نباشه و يك جاي ثابت، مطمئن و قابل حمل داشته باشه ، خيلي مهم بود ، باز هم تاكيد مي كنم كه به مصرفت خيلي فكر كن .
در مورد قيمت هم حق با شما ست ، ظاهرا فروش ويژه پاييز گذاشتن . و قيمت ها رو پايين اوردن .

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
داش علي خيلي كارت درسته.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
مخلص داش حسين ؛ خيلي آقايي .
من اين نكته رو دوباره بايد بگم ، در اين يكي دو روزه ، چند ساعت باهاش گوش كردم ،‌خدا وكيلي كيفيتش خيلي عاليه . بدون اغراق مي تونم بگم : فراتر از حد تصور . اين مطلب رو بقيه دوستان هم تاييد مي كنن . ( ياسر نياي دوباره ضايع كني ها :p :p :p )
يك چيز رو هم فراموش كردم بگم ، هر دفعه كه روشنشش مي كنين ، آهنگ ها رو از اول پخش مي كنه ، يه نه وسط آهنگ مي تونه وايسه و نه فولدر مربوطه رو ذخيره كنه ، هر دفعه مياد اول اول . در حاليكه در ساير mp3 player ها نه تنها مسير فولدر رو نگه مي دارن ، بلكه روي خود آهنگ مي توني عقب و جلو كني و حتي چند جور playlist هم بسازي .
پس قبل از خريد حتما از جزييات مطلع شين ، كه بعدش پشيمون نشيد .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظر من اينكه فولدر ها رو نشون نده خيلي مهم نيست چون سر جمع 24 تا 30 آهنگ توش جا مي گيره!همين كه رندوم داشته باشه كافيه!وسط اهنگ واي نسادنم مسئله مهميه ولي اگه انتظار داشته باشي يه ساعت همه اين كارا رو بكنه!!ديگه خيلي....
ممنون داش علي ;)

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
شرلوك جان ، چون از wma هم پشتيباني مي كنه ، روي 128 مگابايت ، براحتي 50 تا 60 آهنگ هم مي توني ، روش بريزي .
من براي آگاهي و اطلاع رساني هر چه بيشتر و دقيق تر ، اين قدر وارد جزييات مي شم و دل و روده اين بد بخت رو مي ريزم اينجا . من هم با شما موافقم ، به نسبت خودش امكانات قابل توجهي داره ، و با در نظر گرفتن محدوديتهاش ،‌انتخاب معقولي است .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
منم ساعت زانيكس خريدم! :)
البته با كمك جكي عزيز(كه فوق العاده آدم توپ و با مراميه حتي از جكي پرشين تولز هم توپ تره!)
به نظر من اين ساعت نقص نداره!چه از لحاظ كيفيت صدا چه از لحاظ چيدمان دكمه ها و از نكته هايي كه بايد بهش دقت كرد اينه!
1:ساعت يه كمي بزرگه (مخصوصا تو دست من زار ميزنه)
2:اگه خواستيد بخريد حتما يه هدفن هم روش اضافه سفارش بديد چون هدفن هاي معمولي بهش نميخوره!
3:يه مشكل ديگش هم طراحي خود ساعته كه خيلي شيك نيست ..

hectore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .
من يه زانيكس mp3 دارم اگه خاستي ميتونم اطلاعات بيشتري يا در حقيقت اطلاعاط كامل رو بهت بدم :cool: :p
اين آيدي منه sereshte_paak
اگه خواستي اي ميل هم بزني اين اي ميل منه [email protected] :)

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
يكي از دوستاي منم خريده منم ميخوام بخرم.
512 مگش رو خريده 130000 تومن! :blink:
نميدونم ولي من كه خيلي ازش خوشم اومد!
راستي اين Z-Cyber ها چه طوره؟
شنيدم ميگن خيلي جالبه...
اگه ميشه يه توضيحي راجع به اونم بدين.
مرسي

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
قيمتهاي الان بايد پايين اومده باشه ، منظورم همين ساعتهاست .

در مورد اون mp3 player‌هم كه گفتي ، اگه در بخش مربوطه مطرح كني بهتر به نتيجه مي رسي :

تمام موارد مربوط به mp3 plyer ها

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از Jacky :
قيمتهاي الان بايد پايين اومده باشه ، منظورم همين ساعتهاست .

در مورد اون mp3 player‌هم كه گفتي ، اگه در بخش مربوطه مطرح كني بهتر به نتيجه مي رسي :

تمام موارد مربوط به mp3 plyer ها

حق با جكي است.امروز نوع 512 مگ اونو پرسيدم,از 140 تومان به 90 تومان رسيده است.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
نمايندگي فروشش تاك است : 6905557 الي 9 و 6944192 الي 4 ميدان جمهوري هستن .

اين آدرس سايت تاك : http://www.bkindustry.com/ بنظر يه خرده نامربوط مياد ، ناراحت نشو .

اين هم آدرس سايت اصلي : http://www.xonixwatch.com/

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از esfandiyar2002 :
حق با جكي است.امروز نوع 512 مگ اونو پرسيدم,از 140 تومان به 90 تومان رسيده است.
عجيبه از كجا قيمت كردي؟ من از نمايندگيش پرسيدم گفت 512 مگ بند پلاستيكي: 113 تومان و 256 بند فلزي هم 103 تومان.
شايد هم فروش ويژه داشتند؟!

بالا