برگزیده های پرشین تولز

از بین بردن پیام Activate Windows

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
درود،
دوستان بنده ویندوزم 10 بود از نوع کرک شده، چند شب پیش برای ویندوزم یه آپگرید 5 گیگی اومد من هم انجام دادم. الان یه پیام گوشه ی سمت راست نمایشگرم هست با محتوای زیر:

"Activate Windows"

از بین نمیره، رفتم پشتیبانی مایکروسافت گفت چون ویندوزت کرک شده هست نمی تونی از بین ببریش. گفت جتی اگه کرک هم کنی این بار از بین نمیره مگر اینکه ویندوز اورجینال بخری.

الان من چکار کنم :(

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
درود،
دوستان بنده ویندوزم 10 بود از نوع کرک شده، چند شب پیش برای ویندوزم یه آپگرید 5 گیگی اومد من هم انجام دادم. الان یه پیام گوشه ی سمت راست نمایشگرم هست با محتوای زیر:

"Activate Windows"

از بین نمیره، رفتم پشتیبانی مایکروسافت گفت چون ویندوزت کرک شده هست نمی تونی از بین ببریش. گفت جتی اگه کرک هم کنی این بار از بین نمیره مگر اینکه ویندوز اورجینال بخری.
الان من چکار کنم :(
http://kmspico10.com

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199

پیش از بروز رسانی ویندوزم رو با همین پیوندی که شما گذشته اید کرک کرده بودم. پس از بروز رسانی این پیام نمایش داده شده. کلا دیگه کرک جواب نمیده. گمون کنم مایکروسافت برای همه کسانی که ویندوز رو کرکی نصب می کنند این پیام {ویندوز خود را فعال کنید}‌ را نمایش میده. برای از بین بردنش هم انگار باید ویندوز رو خرید :general107:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
دقیقا برای من هم این مشکل پیش اومد یمدت مداوم پنجره activate windows رو صفحه ظاهر میشد و هربار میبستم و البته چند روش برای از بین بردن اون پیام تو نت بود که هیچکدوم جواب نداده بود و الان همین متن ثابت گوشه سمت راست در پایین صفحه ظاهر شده که در سطر بعدش هم نوشته برای فعال کردن ویندوز به تنظیمات برید.

بالا