برگزیده های پرشین تولز

از دوستان كسي تا حالا از خدمات اينترنتي بانك ملي استفاده كرده؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
میری میگی شماره مشتری میخوام
یه فرم میده پر میکنی ایمیلتم میدی
واسه من 5 روز بعد شماره مشتریو ... ارسال شد به میلم
خوب برم بانک بگم شماره مشتری میخوام؟
1436.gif
1436.gif

فرمش چجوریه؟ سوالاش سخته؟؟
251.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خوب برم بانک بگم شماره مشتری میخوام؟
1436.gif
1436.gif

فرمش چجوریه؟ سوالاش سخته؟؟
251.gif
گرفتی منو؟
متناسب با آی کیو تو آره سخته
اسموئ فامیلو ایناتو میخواد با شماره حساب و ..

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوست من
شماره مشتری رو خودت هم میتونی بدست بیاری. کافیه کارت سپهرت رو ببری تو یه ATM بانک صادرات و از موجودیت یه پرینت بگیری توش شماره مشتری رو هم مینویسه.

بهد باید اون فرم رو پر کنی. (همون فرم مربوط به صورتحساب رو) بعد ازش پرینت بگیری و ببری شعبه بانکت. اونحا تایید می کنند و پستش می کنن به اداره آمار و حسابرسی.

البته من هم می خواستم از اونا بگیرم اما مسئول مربوطش به من گفت که اونم دیتاهای 24 ساعت قبل رو میده و این سیستم اینترنتی آنلاین هستش.

من هم 210 تومن دادم از این سیستم استفاده کردم. سکیوریتیش خوبه (میتونم بگم عالیه)
اما سایتش گاهی اوقات دانه

مثلا الان که شما گفتی بالا نمیاد واسه اینکه تعطیلن و سرور رو خاموش کردند.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوست من
شماره مشتری رو خودت هم میتونی بدست بیاری. کافیه کارت سپهرت رو ببری تو یه ATM بانک صادرات و از موجودیت یه پرینت بگیری توش شماره مشتری رو هم مینویسه.

بهد باید اون فرم رو پر کنی. (همون فرم مربوط به صورتحساب رو) بعد ازش پرینت بگیری و ببری شعبه بانکت. اونحا تایید می کنند و پستش می کنن به اداره آمار و حسابرسی.

البته من هم می خواستم از اونا بگیرم اما مسئول مربوطش به من گفت که اونم دیتاهای 24 ساعت قبل رو میده و این سیستم اینترنتی آنلاین هستش.

من هم 210 تومن دادم از این سیستم استفاده کردم. سکیوریتیش خوبه (میتونم بگم عالیه)
اما سایتش گاهی اوقات دانه

شماره مشتری رو آره. رو قبض ها نوشته. الان یافتمش !
با 0064 هم شروع میشه.
حالا باز هم لازمه که برم بانک و فرمشو پر کنم؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فرم رو باید بدی بانک که بعد از احراز هویت پست کنن اداره آمارشون

من بهت پیشنهاد می کنم که از این 20 تومنی ها بگیر. بالاخره ممکنه واسه پرداخت های اینترنتی به دردت بخوره

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فرم رو باید بدی بانک که بعد از احراز هویت پست کنن اداره آمارشون

من بهت پیشنهاد می کنم که از این 20 تومنی ها بگیر. بالاخره ممکنه واسه پرداخت های اینترنتی به دردت بخوره
آها !
بابا من 20 تومن تو حسابم بیشتر نیست !
بعدم چیزی که فعلا باهاش نه میشه از جایی خرید کرد نه سفارشی چیزی به درد خودشون میخوره !!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

خيلي ناجوره كه:D اصل كار اينترنتي اينه كه هميشه باشه والا تلفن بانك وخود بانك براي چي است كه ترافيك كمتر بشه:D
چرا اين سايت هاي دولتي فعال نيستند
درمورد سيبا نگفتيد شبيه همين سپهره؟
حساب هاي معمولي چطور؟هم صادرات هم ملي كوتاه مدت پس انداز ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نه سیبا مثل سپهر نیست

فقط گزارش میده اونم مال 24 ساعت قبل رو

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
همونطور که دوستان هم گفتند سیبا امکانان صورتحسابش آنلاین نیست ولی چیز کاملیه.
فعلاً هم فقط صورتحساب میده ولی بزودی قرار که که یا سیستم سبا امکان نقل و انتقال وجه هم راه اندازی بشه.طبق اطلاعات بدست آمده قراره که این نقل و انتقال با حسابهای سپهر هم سازگاری داشته باشه.

اگه بانک اینتنتی آنلاین میخواین با تمام امکانات یک بانک بهتره یه حساب سامان داشته باشین.
هزینه راه اندازی این امکان برای شما حداقل 19 هزار تومنه.
3 تومن پول کارت باری استفاده از خودپردازها
هزار تومن برای استفاده از سود سپرده
15 هزار تومن هم اینترنت بانک

با سامان میتونید خرید اینترنتی هم بکنید

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آره سامان هم خوبه

اما متاسفانه چون تو شهر ما سامان شعبه نداره من صادرات رو انتخاب کردم.

zenoaghaz

Registered User
لایک‌ها
0

سریعترین روش برای خرید اینترنتی و پرداخت الکترونیکی چیست؟

اکثر بانکهای عضو طرح شتاب امکان خرید اینترنتی و پرداخت الکترونیکی را دارا میباشند و در حال حاضر تنها بانکهای سامان و پارسیان دروازه پرداخت الکترونیکی از طریق کارتهای اعتباری را فراهم آورده اند. برای خرید اینترنتی، کارت اعتباری شما میبایست علاوه بر شماره کارت 16 رقمی دارای 2 مشخصه دیگر شماره رمز اینترنتی و نیز کد سه رقمی CVV2 (رقم های 17،18،19 روی کارت) باشد.
شماره رمز اینترنتی با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد مینمائید متفاوت میباشد و میبایست آن را با کد سه رقمی CVV2 از شعبه بانک خود دریافت نمائید.
همانطور که کلیه کارتهای عضو شتاب امکان استفاده از دستگاه های خودپرداز را دارند، کارتهای اعتباری اکثر بانکها، شامل بانکهای خصوصی (سامان، پارسیان، اقتصادنوین و پاسارگاد) و برخی بانکهای دولتی(ملت و کشاورزی و ...) نیز میتوانند با دریافت شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 از طریق دروازه پرداخت الکترونیکی بانکهای سامان و پارسیان اقدام به خرید اینترنتی نمایند.
قابلیت خرید اینترنتی (پرداخت الکترونیکی) بر روی برخی از کارتهای اعتباری فعال نیست و همانطور که ذکر شد مشخصه آن داشتن شماره رمز اینترنتی و کد CVV2 است. درصورتیکه کارت اعتباری شما دارای این مشخصه ها نمیباشد، برای دریافت به شعبه بانک خود مراجعه نمائید.
در نهایت درصورتیکه هیچکدام از موارد بالا میسر نمیباشد، با مراجعه به شعب بانکهای سامان و پارسیان ، بدون هیچگونه معطلی میتوانید کارتهای آماده خرید اینترنتی (دارای شماره رمز اینترنتی و کد CVV2) که از قبل با مبالغ مختلف ایجاد شده است همان لحظه خریداری نمائید و از طریق دروازه پرداخت الکترونیکی همین بانکها خرید اینترنتی خود را به انجام برسانید.

این مطلب رو در سایت سپنتا پیدا کردم .امیدوارم مفید باشه .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
آره سامان هم خوبه

اما متاسفانه چون تو شهر ما سامان شعبه نداره من صادرات رو انتخاب کردم.

اره سامان هم توشهر ما كم شعبه داره نزديكترين دورترين براي من:D
وهنوز معتبرنيست به نظر من شركت ها ... ندارند

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
صورت حساب با SMS چی ؟ بانک ملی اعلام کرده با SMS میشه اعلام موجودی کرد .
کسی داره ؟
من یک بار حضوری پرسیدم گفتن همچین چیزی نداریم ولی توی روزنامه مرتب تبلیغ می کنه !

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا بهترین بانک به نظر من ملت هست از نظر اینترنت هم عالی است . با کارتش هم میشه خرید اینترنتی انجام داد به راحتی هم میشه حساب باز کرد . برای اینترنت بانکش هم هیچ هزینه ای نمی گیره مثل بانک صادرات و همیشه هم کار میکنه سایتش . تنها بانک دولتی که با کارتش میشه خرید اینترنتی کرد ملت هست . کلا از همه نظر عالیه . بیشترین تعداد شعبه و خودپرداز هم در سطح کشور داره .

سایت : www.bankmellat.ir

بالا