برگزیده های پرشین تولز

از زندگی در ایران راضی هستی؟

از زندگی در ایران راضی هستی؟

• Total voters
    185

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
holycowsmile.gif

easter4.gif

blobfir.gif

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
کشور قشنگی داریم ولی مسئولین بی لیاقت

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
... و خداوند سینا را آفرید تا همی دهان فروم بازان پی تی را گاهگاهی سرویس نماید (*) و او با ذهنی همچو __ و دستانی آهنین همی تاپیک های حال بهم زن می گشاید ...

=======

من پیش خودم میگفتم چرا هی این بنده خدا رو بن میکنن ... آخه اینم تاپیکه زدی ... انصافا چند تا مثل این تا حال باز کردی ، نه ، انصافا خودت بگو ؟؟
من دو کلمه صحبت کنم میان در خونه 6 ماه میبرنم نا کجا آباد . من اگه نرم نماز جمعه زیر آبم تو اداره خورده . من اگه گفتم انسانم و حق انتخاب دارم مفسد میشم.من فقط تو شناسنامه مال این کشورم. باید راضی باشم ؟
سینا تا حال باتوم تو کمرت خورده ؟ اگه نخورده دیگه نشین پشت مانیتور اینا رو تایپ کن ... همون آب پرتقال کنار دستت رو بخور که بدرد دنیا آخرتت بخوره...

خوب الان من باید چیکار کنم؟هان؟هان؟
یعنی اینکه زندگی تو ایران سخته و پرداختن به اینکه داریم تو ایران دهنمون سرویس میشه مطلب چرت و غیر مهمیه؟آره؟ آره؟
و اینکه شرتتون چه رنگیه خیلی خوبه و دهن کاربرا سرویس نمی کنه هوم؟هوم؟
بعدشم مگه من چی تاپیک کردم که نشان از رضایت باشه هان؟هان؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
... و خداوند سینا را آفرید تا همی دهان فروم بازان پی تی را گاهگاهی سرویس نماید (*) و او با ذهنی همچو __ و دستانی آهنین همی تاپیک های حال بهم زن می گشاید ...

=======

من پیش خودم میگفتم چرا هی این بنده خدا رو بن میکنن ... آخه اینم تاپیکه زدی ... انصافا چند تا مثل این تا حال باز کردی ، نه ، انصافا خودت بگو ؟؟
من دو کلمه صحبت کنم میان در خونه 6 ماه میبرنم نا کجا آباد . من اگه نرم نماز جمعه زیر آبم تو اداره خورده . من اگه گفتم انسانم و حق انتخاب دارم مفسد میشم.من فقط تو شناسنامه مال این کشورم. باید راضی باشم ؟
سینا تا حال باتوم تو کمرت خورده ؟ اگه نخورده دیگه نشین پشت مانیتور اینا رو تایپ کن ... همون آب پرتقال کنار دستت رو بخور که بدرد دنیا آخرتت بخوره...

صلوات بفرست .....

معلومه دلت پره ها

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
منم به گزینه 3 رای دادم ! اصلا کاری هم به دولت و غیره ندرام ! خودمون خیلی خیلی مشکل داریم !
امروز این چراغ قرمز 3راه نزدیک خونمون برقش رفته بود ! ساعتی که خلوته مردم داشتن همدیگرو میکشتن ! یه سرباز که واسه اداره نزدیک کار میکرد اومد وایسه تو 3راه که مثلا کار افسر رو کنه !!!!! یه نیسان پاش رو گذاشت رو گاز داشت از روی سرباز بدبخت رد میشد !!!! سربازه هم گفت گور بابای همتون ! رفت !!!!
این نمونه خوبشه !

Last edited:

hastia

Registered User
لایک‌ها
11

خدا چيز خوبه ... خدا هست چون بوده ...

ولي متاسفانه كسايي دم از خدا و انسانيت مي زنن كه من يكي از پيغام خصوصياشونو اينجا بذارم شايد كل سايت قيلتر شه ...

ريا يعني همين ! همين كه كل مملكت و ورداشته ! همين آدماي بظاهر خوب ..

ادامه نمي دم ...

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
به اعتقادات هم کاری نداشته باشید. یکی به خدا اعتقاد داره یکی نداره. به من و شما چه

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
منم به گزینه 3 رای دادم ! اصلا کاری هم به دولت و غیره ندرام ! خودمون خیلی خیلی مشکل داریم !
امروز این چراغ قرمز 3راه نزدیک خونمون برقش رفته بود ! ساعتی که خلوته مردم داشتن همدیگرو میکشتن ! یه سرباز که واسه اداره نزدیک کار میکرد اومد وایسه تو 3راه که مثلا کار افسر رو کنه !!!!! یه نیسان پاش رو گذاشت رو گاز داشت از روی سرباز بدبخت رد میشد !!!! سربازه هم گفت گور بابای همتون ! رفت !!!!
این نمونه خوبشه !
از روش رد شد؟! اونوقت زنده موند؟!
جاتون خالی امروز یه ماشین از رو پای منم رد شد!
یارو دکتره گفت عجیبه استخونات خورد نشده! گفت حتما تغذیه ات خیلی خوبه :دی (پیام بهداشتی)

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
یارو دکتره گفت عجیبه استخونات خورد نشده! گفت حتما تغذیه ات خیلی خوبه :دی (پیام بهداشتی)

اینجاست که شاعر میفرماید " مش*روب نخور ، بخور شیر کاکائو :دی

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
!!!!! یه نیسان پاش رو گذاشت رو گاز داشت از روی سرباز بدبخت رد میشد = نزدیک بود رد شه !

خداییش جمله سختی نبودا :دی

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من به گزینه چهارم رای دادم ولی هر چی فکر میکنم میبینم جو گیر شدم !همون گزینه سوم فکر کنم بهتر باشه ...
جایی که برای افراد ارزش قائل نیستن به هیچ دردی نمیخوره

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
پیامبر فرمود:اگر وطن پرستی نبود بیابانها و مناطق بد آب و هوا خالی از سکنه می شدند.

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
رای به گزینه 4

در کل گزینه ها هوشمندانه انتخاب شده بود!

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61

aryavirgin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایران وازه ی بزرگیه..... خیلی بزرگ....
یادمه هر کی میگفت میخوام برم از اینجا میگفتم من میمونم چون ایرانو دوست دارم....
ولی الان اگه بتونم میرم... جایی که 1 ایرانی نباشه.........

بالا