برگزیده های پرشین تولز

از سایت DorPay.com خرید نکنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
از سایت DorPay.com خرید نکنید.
حدود ۴ ماه پیش این سایت تو قسمت فروش ارز اینترنتی پیدا کردم
اول چنیدن دلار ازش خرید کردم اکی بود بعد مبالغ بالاتر خرید کردم صاحب سایت که اینجا عنوان فروشنده معتبر داره گفت باید مدارک بفرستی تا تایید هویت بشی و پول منو پیش خودش نگه داشت بش گفتم اوکی تمام مدارک براش فرستادم مثل کارت ملی تلفن بعد از یک هفته که مدارک بش دادم ایشون نه حساب منو تایید کرد و نه پول برگردوند چون می خواست پولو بخوره
بش گفتم ۱ هفته گذشته پولو بت دادم مدارم بت دادم اصلا دلار نمی خوام پول برگردون ایشون (بعد ۳ الی ۴ روز ک تیکت ج می ده) گفت باشه من ۱۰ هزار تومان جریمه میکنم و پولو بر می گردونم گفتم اوکی
اقا ۳ روز دگه گذشت ایشون پولور نگردوند تا اینکه روز فک ک نم ۹ دیدم دلار ها رو ریخت به حسابم در حالی که قرار پولو برگردونه..
این گذشت
بعد بش گفتم حالا حسابم تایید شد؟ گفت اصلا و مدارک نفرستادی!!!
گفتم هفته قبل همه مدارکو بت دادم انگار فراموشی داره بعد چند ساعت گفت اره تایید شد
خلاصه تا اینکه هفتهی پیش دباره حساب منو غیر فعال کرد می گه تو تایید نشدی من واقعا به سلامت روان ایشون شک دارم و گفت ۲ باره مدارک بعده بعد که بش مدارک دادم بعد ۶ روز یگه ج واب تیکت نمیده
ایشون اصلا ادم نرمالی نیست و هر لحظه ممکه از اطلااتتون سو استفاده بکنه
اصلا توصیه نمی کنم خرید ازش رو

Last edited:

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
ایشون کلیه اطلاعات تاماسشو از سایتش پاک کرد.

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیقا مثل کار شما . اول چند تا معامله کردیم پول زدی بعد اخرش گفتی حسابم مسدوده مطمن باش با شکایت تا ریال اخر پولو میگیرم ازت

Sorkhabi.NeT

Registered User
لایک‌ها
31
دقیقا مثل کار شما . اول چند تا معامله کردیم پول زدی بعد اخرش گفتی حسابم مسدوده مطمن باش با شکایت تا ریال اخر پولو میگیرم ازت
شما با همین یوزر و یه پست کار کردی با ایشون؟

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله دقیقا . بعد از واریز 1900 دلار تو حسابشون مدعی شدن که حساب پرفکتشون مسدود شده .چطور چنین چیزی اتفاق میفته من روزانه با چندین نفر معامله میکنم تاحالا این مورد نبوده
به هرحال اگرم مسدود شده باشه برعهده ایشونه چرا 7 میلیون من بیچاره از بین بره ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آقای استارتر بهت اخطار میدم مشکل رو سریع حل کنی ... پول این بنده خدا رو بدی ... معلومه که سنت خیلی کم هست و نمیدونی اگر واست پرونده درست بشه فردا نه شغلی گیرت میاد و نه زن بهت میدن .. تا آخر عمر گرفتار میشی...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
با کاربر
ali.h12 هیچکس معامله نکنه ، تا اطلاع رسانی کنم ، فعلا $1400 دلار پرفکت مانی رو باید پس بده و منتظریم ..

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله ایشون هنوز هیچ 1400 دلار رو پس ندادن و دارن من رو تهدید هم میکنند

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
این اقا تازه عضو شدن - ۲ حساب پرفکت به نام خودش نیست ۳ - حساب کارت بانکیش شتابش ماله خودش نیست ۴ - بعد از واریزایشون حساب رفکت من موقت بلاک شد.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
من این معامله رو کنسل می کنم به دلیل اینکه این حساب متعق به خودت نیست ۱ و شامل موارد پول شویی میشه.
تا تکمیل شدن جواب تیکت هام بعد ۲۴ ساعت پول برگشت زده میشه.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
کاربر کاپتیو هم به من در تلگرام با فش پیام دادن ایشون هیچ حقی ندارن فش بدن با توجه به اینکه از هیچی خبر ندارند. چون اربر قدیمی فکر کرده صاحب فروم شده
کی بش این اجازه رو داده؟ هیچکس

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
من این معامله رو کنسل می کنم به دلیل اینکه این حساب متعق به خودت نیست ۱ و شامل موارد پول شویی میشه.
تا تکمیل شدن جواب تیکت هام بعد ۲۴ ساعت پول برگشت زده میشه.

به شما ربطی نداره که حساب بانکیش واسه کی هست ، اگر مورد داره و احساس خطر میکنی ، پرفکت مانی رو برگشت میزنی .. دلیل نمیشه که پول رو بخوری ... اگر به نام خودش نیست چرا قبلا میزدی؟ حساب پرفکت مانی شما هم بلاک نیست من خودم ایمیل زدم پرفکت مانی ... میگم سنت کمه بچه سال هستی میگی نه...

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
من کاربر قدیی هستم ولی نمی رم از این ادا اطفال در بیارم ایشون یچ حق دخالتی در معامله های بنده ندارند.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
به شما ربطی نداره که حساب بانکیش واسه کی هست ، اگر مورد داره و احساس خطر میکنی ، پرفکت مانی رو برگشت میزنی .. دلیل نمیشه که پول رو بخوری ... اگر به نام خودش نیست چرا قبلا میزدی؟ حساب پرفکت مانی شما هم بلاک نیست من خودم ایمیل زدم پرفکت مانی ... میگم سنت کمه بچه سال هستی میگی نه...
تو حق دخالت در معامله های منو نداری؟ کجی قوانین رشین تولز اومده تو و یا هیچ کاربر قدیمی حق داره قاضی بشه اگه هست قانونه نشونم بده اگه نیستم دخالت نکن.
سن من بتو هیچ ربطی نداه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این اقا تازه عضو شدن - ۲ حساب پرفکت به نام خودش نیست ۳ - حساب کارت بانکیش شتابش ماله خودش نیست ۴ - بعد از واریزایشون حساب رفکت من موقت بلاک شد.
تازه عضو شدن دلیل بر این نیست که از من کلاه برداری کنی. حساب بانکی به نام هرکس که باشه چرا واریزی قبلی رو زدی؟ ؟
این معامله رو کنسل کن ومابقی پول من رو پس بده .
ضمنا کسی تاحالا اکانت پرفکتش مسدود نشده موقت

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
۵۰۰ دلار بع حساب نامعلوم حال کاربر برگشت زده شد
تا مشخص شدن جواب تیکت ها از پرفکت و وضعیت حساب من تا ۲۴ ساعت بقیه پول نگه می دارم.

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
500 دلار به حساب نامعلوم ؟ حساب اولا به اسم یوزر خودم تو پرشین هست دوما با خیلیا معامله کردم مشکلی پیش نیومده . پی پال نیست که مسدود شه
۵۰۰ دلار بع حساب نامعلوم حال کاربر برگشت زده شد
تا مشخص شدن جواب تیکت ها از پرفکت و وضعیت حساب من تا ۲۴ ساعت بقیه پول نگه می دارم.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
درظمن جهت اطلاات کاملتر منو با کاربر فقط یکبار قبل از این معامه کردم ۲۰۰ دار و براش واریز کردم
اما دفی دوم تنها چند دقیقه بعد از واریزشون حساب من موقت بلاک شد چون مبلغ بالاتر بود.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
ایمیل زدی پرفکت مانی سن کاربراشو می پرسی؟ تو بیسوادی نه من.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا