برگزیده های پرشین تولز

از شاتل سرویس نگیرید

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام
اگه میشه اطلاع رسانی کنین
شایدم من نمیدونستم. ولی الان فهمیدم.
دوستم مجبور شد برای وصل سرویس جدید یک ماه شاتل art1 شارژ کنه. تا اون یکی وصل بشه.
توی پنل زده حجم ترافیک نا محدود بعد زیرش درصد مصرف و زده. جالب اینجاست که من حساب کردم از نظر شاتل نامحدود یعنی 30 گیگ !!!!!!

گوا نامحدود بودنشو نخورین.

الفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
این شاتل هم خز شده . این هم از یکی دیگه از این شرکت ها که انقدر فروخت که خط هاش کپ شد !

Last edited:
  • Like
Reactions: 7O7

JVC

Registered User
لایک‌ها
263
از هر کجا که اشتراک میگیرید مراقب پاچه هاتون باشید .

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
من الان مدتی هست که از پارس سرویس دارم. تا الان هیچ اذیتی نشدم. سرعتش خوب - وقتی به پشتیبانی نیاز داشتم سریعا مشکلم حل شده- قیمتشم مناسبه برای کار من. شبانه هم با روزانم سرعتش تقریبا برابره.

هیولا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
https رو که بستن . :thumbsdow

خدا لعنتشون کنه اینا رو ...

Fame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
فقط باید یک بار شاتل رو تجربه کنید دوستان !

از زندگی پشیمان خواهید شد .:blink:

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
هرچی تاپیک برای شاتل هست را دارید بالا میارید ها:D
حالا که فحش میدید یه زحمتی بکشید به بقیشون هم فحش بدید چون دست کمی از شاتل ندارند

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205
آسیاتک (دزد دوم) هم دست کمی از شاتل نداره.

مرحوم لایزر :cool: که یوزرهاش رو انتقال داد ، آسیاتک فقط پول گرفت و پهنای باید اضافه نکرد.

قطعی هم زیاد داره.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
شبدیز در کرج هم دست کمی از شاتل نداره! پارسال چقدر منو سر کار گذاشت... آخرش هم فسخ کردم!

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
همشون از هم بدترند :puke:

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
39005851890067207890.jpg

flower boy2

Registered User
لایک‌ها
4
اینم از شانس شخمی ما ک هخواستیم بعد از بوقی استفاده از دایال آپ ,پر سرعت بگیریم وضعیت به این صورت در اومده .ولی از شوخی گذشته شما با این وضعیت کدوم سرویس دهنده رو مناسب میدونیk؟؟؟یعنی انتخابتون بین بد وبدتر کدومشون هست

kzsoft

Registered User
لایک‌ها
95
من الان دو ساله که که دیگه فقط خط 64 میگیرم فقط برا سند کردنش و از دی وی بی برا رسیو استفاده میکنم سرویس دهنده ها همشون مثل هم شدند

angry bear

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
میخوام یه کم از شاتل براتون تعریف کنم، منم تجربه استفاده از شاتل رو دارم و تو این مدت خیلی چیزا از شاتل فهمیدم که شاید دید من نسبت به دیدی که شما دارید فرق کنه
شاتل سرعت دانلود بالایی داره
شاتل پشتیبانی عالی داره
شاتل کیفیت خوبی داره
اما اینا به درد ما میخوره؟
یه سوال ازتون میپرسم خوب فکر کنید و جواب بدید
من شما رو با ماشین لوکسی و با بهترین ساپورت از دم در خونتون میبرم به رستوران شیک و مجللی که مال خودمه (البته تو خوابم)، همه نوع وسایل راحتی براتون فراهم میکنم، نمیذارم آب تو دلتون تکون بخوره
این عالیه نه؟ مگه میشه بد باشه؟
اما در عوض از شما چی میخوام؟
شما رو مجبور میکنم از غذاها و امکاناتی که اینجا هست و چندین برابر قیمت جاهای دیگه هست استفاده کنید، من تمام شرایط ایده آل رو برای راحتی شما فراهم کردم؟

سرعت دانلود بالا وقتی به درد میخوره که ترافیک ارزان باشه، شما نگرانی چندانی بابت تمام شدن ترافیک نداشته باشی، وگرنه فقط ابزاریه واسه اینکه ترافیک شما رو هرچه زودتر تمام کنه و شما مجبور بشی ترافیک بخری
شاتل درواقع به خودش خدمت کرده، همه شرایط رو مهیا میکنه تا شما با خوشحالی و رضایت کامل ترافیک خودت رو هرچه زودتر تمام کنی، اونوقت بگی به به شاتل عجب سرعت دانلود بالایی داره
من از شرکت های دیگه هم سرویس داشتم، دو گیگ درماه حتی اضافه هم می یومد برام، اما تو شاتل چی؟
کافیه پنج دقیقه بشینی و چهار تا سایت باز کنی، 50 مگابایت ترافیکت دود میشه، دانلود که جای خود دارد
من شیش گیگ ترافیکی که تو شاتل داشتم رو کمتر از دوماه تمام کردم، با اینکه رویه مصرفم نسبت به وقتی که از شرکت دیگه ای سرویس داشتم تفاوت خاصی نکرده بود

توجه کردید که حتی تو سرویسهای 128 که شاتل به مشترکاش میده باز هم سرعت دانلود در حد اشتراک های 1 مگابایت هست؟ این نشاندهنده ی همین سیاست شاتل هست، من خودم از نمایندگی های شاتل شنیدم که گفتن شاتل همه سرویس ها رو روی 1 مگ میبنده، 128 و 256 و 512 تفاوت چندانی نداره، (باید سرعت دانلود همه بالا باشه تا ترافیک هرچه سریعتر تمام بشه)

خلاصه سیاست شاتل همین یه خطی هست که براتون میگم، خوب حفظ کنید:
سرعت دانلود بالا میدهیم، پشتیبانی خوب میکنیم، ترافیک شما رو قورت میدهیم، پول بده ترافیک بخر

تو شاتل فقط باید پول بدی و ترافیک بخری، این راهکار شاتله، همه زمینه ها واسه این کار مهیا شده و دیگر هیچ...
حالا برو به همه دوست و رفیقات بگو شاتل خیلی خوبه سرعت دانلودش بالاست...
شرمنده که سرت رو درد آوردم

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
اگه امکان داشته باشی از مخابرات بالای ۱۲۸ بگیری بهترین پینگ ممکن رو دارن.

بعد هم ببین فراتر اندیشان ماهان تو منطقتون وایرلس میده یا نه× پینگش از مخابراتم بهتره...

من با مخابرات و همینطور فراتر پینگ ۱۵۰ میگیرم از گوگل، البته مخابرات یگم افت کرده اما الانم ۲۰۰ ه

دوست عزیز پینگ سایت گرفتن اصلا مرجع نیست. شما باید پینگ دی ان اس ها رو بگیری ! با پینگ 250 شما گوگل رو 150 میگیری !

پینگ یاهو هم نسبتا بالاست ! پینگ مرجع 4.2.2.4, 4.2.2.3 , 8.8.8.8 . 4.2.2.2 , 4.2.2.1 هست ! اگر پینگ گوگل میگیرید 150 که اینترنت به درد تخم مرغ مو خوره :happy:

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
در ضمن در مورد این تاپیک.
من از شاتل تا حالا نداشتم اما کسانی رو می شناسم که داشتند.
اگر اهل بازی آنلاین هستید که کلا دور شاتل رو خط بکشید. تعرفه سرویس هاش فوق العاده گرون و مزخرفه و بخش پشتیبانی خیلی کم اطلاعاتی داره.
سرویس های ART که به اصطلاح نا محدوده، قانونی داره به اسم Fair Usage Policy یعنی قانون استفاده عادلانه ! سرویس به اسم نا محدوده ! اما اگر خیلی دیگه بذارید Real Time دانلود کنید یهو Block می شید کلا ! خاک بر سرشون :)
من مطمئن هستم الان حتی خیلی از یوزر های قدیمی شاتل هم این قانون رو نمیشناختن انقدر دزدن :) سرویس نا محدود رو اسمشه ! باید نا محدود باشه.

برای سرویس های آکو و اکو آفیس هم که آقایون می دونند برست و پورت باز نداره :) مثل وایمکس تا خرخره رو سرعت خریداری شده می بندند!! حتی الان مخابرات هم برست می ده ! من با 256 تو مشهد 450 تا دانلود می کردم با پینگ 4.2.2.4 115.

دیگه مخابرات هم آره...حالا شاتل.

پیشنهاد من به ما اینه. برای بازی آنلاین، چند آپشن وجود داره. در بعضی مراکز و حتی بعضی شهر ها ( مثل زنجان ) مخابرات بسیار عالیه و پینگ زیر 200 میده.
پارس آنلاین که به نظر من بهترین ISP کشوره با اینکه من خیلی کارای عجیب ااز صبانت و فن آوا تو کیفیت حال دادن دیدم اما در کل، پارس عالیه. اما با این که تو قرار داد ذکر نکرده اند می گن چینگ پایین برای بازی آنلاین ساپورت نمی کنیم. پارس برای دانلود معرکه ست.
اما برای چایین آوردن چینگ یک پروفایل مخصوص دارند که سند و رسیو برابر می شه و سرعت محدود اما پینگ به زیر 200 میرسه . اینم از پارس.
سرکت پیشگامان بسیار خوب و Stable هست و مناسب بازی انلاین :) فن آوا هم که جای خود دارد. اما دور شاتل رو خط بکشید !.

angry bear

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من سرویس اکو 512 سه ماهه از شاتل داشتم، در عرض یک ماه و نیم تمام 6 گیگ ترافیکی که داشتم به باد فنا رفت، تازه یک گیگ هم اضافه خریدم، قبلا از پیشگامان داشتم، آخر دوره حتی ترافیک هم اضافه می آوردم، خلاصه بدلیل تعریف بعضی ها خر شدم و از شاتل گرفتم

دیروز رفتم از شاتل انصراف دادم، بدبختها کلی التماس کردن، قبلا میگفتن اگه مشکلی دارید کارشناس می‌فرستیم که هزینه ش هم 10 هزارتومان میشه، اما دیروز گفتن انصراف نده کارشناس رایگان می‌فرستیم که قبول نکردم
بعد گفتن خوب بجای انصراف انتقال خط بده، که باز قبول نکردم، بعد که از نمایندگی اومدم بیرون بعد از یک ساعت دوباره زنگ زدن و همون حرفا رو دوباره زدن که ببینید دور و بری هاتون کسی ای دی اس ال نمیخواد، اشتراکت رو روی خط اون انتقال بده دیگه هزینه رانژه واسش نداره و ازین حرفا که من قبول نکردم و گفتم سرویس منو قطع کنید و پورت رو خالی کنید، اونم گفت ظرف یک هفته انجام میشه

دوباره برمیگردم به سرویس پیشگامان که قبلا داشتم، خیلی عالی نیست ولی واقعا ثبات داشت، یعنی تو اون شیش ماهی که استفاده کردم، یکبار هم قطع نشد، یعنی در کل سرویس پایداری داشت، تنها فرقش با شاتل تو سرعت دانلودش بود که مال شاتل 250 و مال پیشگامان نهایتا 100 بود، ولی تو بازکردن صفحات پیشگامان خیلی بهتر عمل میکرد
سرعت دانلود پیشگامان تو ساعات رایگان هم بهتر از شاتل بود و مثل شاتل افت و خیز نداشت

خلاصه اشتباه کردم و گول تعریفهای الکی رو خوردم و از شاتل سرویس گرفتم.

::: این پست از طریق گوشی ارسال شده است :::
[ Galaxy Ace ]

Fame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
چقدر روشوه داده بودن پارسال که بشن سرویس دهنده اول کشور . در صورتی که توی هر فورام می رفتی می دیدی که نه تنها همه ناراضی هستن حتی فخش ... هم به اینا میدن . آخرش هم شدن اول . پارادوکس رو حال کنید ....

بالا