برگزیده های پرشین تولز

از فارسی تم به هیچ عنوان قالب نخرید

golro

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
دوستان من از شنبه تا الان دارم التماس می کنم یه قالبه برای من نصب کنن
فایل قالب که داده بودن که مشکل استایل داشت
هر چی هم زنگ می زنم پشتیبانی کسی جواب نمیده
بعد گفتن که قالب فایلش را بهت می دیم برو دیتا بیس بساز و این چیزا و ... و یه نصب پیچیده ای بمن گفتن که اصلا نمی شد انجام بدم
یعنی 200 مگا بایت حجم قالبه که اپلود نمیشه نمی دونم چرا
بعدم من یه قالب ساده می خواستم برای نصب که داخل وردپرس اضافه کنم

اصلا پشتیبانی خیلی ضعیفی دارن
حتی اگه قالب رایگانم دادن نمی صرفه چون اول احتمالا مشکل داره قالبه دوم پشتیبانی اصلا نداره

خیلی خیلی پشتیبانی ضعیفه
پیشنهاد می کنم با شمارهشون تماس بگیرید ببینید اصلا جواب نمیدن
تازه بازاریابی برای هاستشون هم می کنن
گول تبلیغات و تخفیف را نخورید
الان 4 روزه سایت من پایینه
وردپرس هم پاک کردیم و ...

ادرس سایت farishthem
free.jpg

golro

Registered User
لایک‌ها
67
=======================================================

f2.png

فایل های ضمیمه

• f2333.jpg
    f2333.jpg
    213 KB · نمایش ها: 6

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
=======================================================

مشاهده پیوست 970982
توضیح ساده ای دادن که ، سخت نیست نصبش که ، البته برای شما که فریش رو فارسی میخونید احتمالا سخته!
بنظرم قبل از سایت زدن باید اولیه تحقیق و مطالعه ای داشته باشید تا با چنین مشکلاتی روبرو نشید

golro

Registered User
لایک‌ها
67
توضیح ساده ای دادن که ، سخت نیست نصبش که ، البته برای شما که فریش رو فارسی میخونید احتمالا سخته!
بنظرم قبل از سایت زدن باید اولیه تحقیق و مطالعه ای داشته باشید تا با چنین مشکلاتی روبرو نشید
ده همینه دیگه اصل موضوع را ول کردی یه غلط املایی گرفتی فکر کردی سواد داری...یعنی می خوای بگی اول دبستان را پاس کردی و من پاس نکردم .. اصل موضوع اطلاع رسانیه.. بعدهم ایشون باید یه فایل میداد من تو ورودپرس نصب می کردم نه این داستانها

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
امثال این سایتها خودشونم چیزی حالیشون نیست نسخه انگلیسی تبدیل به فارسی میکنن و مال یک بنده خدایی سند به نام میزنن مثلا مسلمان حلال خورم هستن تمایل داشتی اطلاعات ftp بده برات مشکل برطرف کنم (مجانی)

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
امثال این سایتها خودشونم چیزی حالیشون نیست نسخه انگلیسی تبدیل به فارسی میکنن و مال یک بنده خدایی سند به نام میزنن مثلا مسلمان حلال خورم هستن تمایل داشتی اطلاعات ftp بده برات مشکل برطرف کنم (مجانی)
شما که میگین کار اینا درست نیستش پس نباید در تکمیل کار اینا کاری انجام بدین! همین که میگین بدین انجام بدم رایگان خب میشه تکمیل شدن کار اونا پس کار شما هم فک نکنم درست باشه !

golro

Registered User
لایک‌ها
67
سلام ممنونم میشم انجام بدید ولا من نه با نرم افزار ftp نه از طریق سایت نتونستم اپلود کنم

بالا